Νέα

Survivor 6 - All star ⭐️

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιον θες να δεις περισσότερο

  • Πανάρα

  • Χάντα

  • Νταφυ

  • Κονδυλάτο

  • Βαλάντη

  • Παππά

  • Κουρεντή

  • Βαλαβάνη

  • Σπαλ!

  • Ντάνο

  • Ορέστη Τσάνγκ

  • Ταραμπάνκο

  • Πασχάλη

  • Queen Dina

  • Laourita

  • Άνθη Σαλαγκούδη

  • Βέλλη

  • Mariposa

  • Κανέναν από αυτούς


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

xxx_male

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.998
Like
7.406
Πόντοι
1.056
Αν δεν βλέπεις δεν έχει νόημα η συζήτηση γιατί μιλάμε στον αέρα.
Σου δίνουμε πληροφορίες και απαντάς κοροϊδευτικά και μετά φαίνεται ότι δεν ξέρεις καν τι ισχύει.

Ενταξει γιατρε μου συνεχισε τις πιπες σου

Ειρήνη υμίν… :priest:
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Όπως θυμάστε σε αυτή τη συνάντηση υπογραμμίσαμε πως για μικρές κλοπές που μπορούν να υπάρχουν στο Survivor θα δίνονταν κάποιες ποινές. Σε αυτό ήσασταν όλοι σύμφωνοι. Αλλά, αν γινόταν κάτι πιο μεγάλο και πιο οργανωμένο, όλοι συμφωνήσαμε ότι η ποινή θα ήταν διαφορετική. Αυτοί οι διαγωνιζόμενοι συμφωνήσαμε όλοι πως θα αποβληθούν και δυστυχώς φέτος έχει γίνει ξανά και χάσαμε κάποιους παίκτες» τόνισε, ο Ατζούν Ιλιτζαλί

1681319483994.png


«Το θέμα μας απόψε είναι η Αφροδίτη, που ξέρετε ότι είναι ένας ξεχωριστός άνθρωπος για μένα. Είναι καλή μου φίλη, περνάμε τόσες όμορφες στιγμές μαζί, ακόμα και στη θερινή μου κατοικία στο Τσεσμέ. Αλλά όταν πρόκειται για το Survivor δεν θα κάνω ποτέ εξαιρέσεις. Για μένα όλοι οι παίκτες είναι ίδιοι και παλεύουν για να γίνει το Survivor αυτής της χρονιάς. Σας προειδοποιώ όλους» συνέχισε ο Τούρκος παραγωγός με όλους τους παίκτες να τον κοιτούν σοκαρισμένοι.


H απόφαση μας είναι ότι η Αφροδίτη δεν μπορεί να συνεχίσει πια στο Survivor. Η Αφροδίτη είναι εκτός Survivor. Αυτοί είναι οι κανόνες του σόου και, όπως συμφωνήσαμε, πρέπει να τους τηρούμε. Δεν θα επιτρέψουμε σε κανέναν διαγωνιζόμενο μας να κλέψει φαγητό. Για εμάς μπορεί να έχουν γίνει μη οργανωμένα περιστατικά, εάν βρισκόμουν στο Survivor, μπορεί να έκανα και γω το ίδιο. Εάν έβλεπα κάτι στα σκουπίδια κι εγώ θα το έπαιρνα, αυτό είναι λογικό. Αλλά, όταν είναι οργανωμένο και υπάρχει επικοινωνία με τους ντόπιους, αυτό είναι απαράδεκτο και δεν πρόκειται αν το επιτρέψουμε».
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Ο Αναγνωστόπουλος, πάντως, επιμένει πως ουσιαστικά έχει τεθεί σε καθεστώς σιωπηρού αποκλεισμού από το κανάλι του Φαληρού και την παραγωγή. Γι’αυτό και τελευταία δεν τον έχουμε δει στις εκπομπές του σταθμού.

Παράλληλα, έκανε μια πρόταση: Κάλεσε τους πάντες, να τολμήσουν να μαζέψουν τους παίκτες, να αφήσουν στην άκρη τις ρήτρες των συμβολαίων και να λύσουν όλα τα ζητήματα που έχουν τεθεί, αναφορικά με το τι πραγματικά έχει συμβεί φέτος στον Αγιο Δομίνικο.

 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Σταυρούλα Nr1, εύχομαι και με το έπαθλο.
Ξυνισμένος, μουντρούχος, ανύπαρκτος, αγέλαστος πουθενάς Nr19, εύχομαι τον πούλο next week.

Εκπλήξεις

Αρνητικές ο Μάριος και η Ευη

Θετικές Σταυρούλα, Ηλίας 2, Μαριαλένα και Μπάρτζης
 
OP
OP
Διαγραμμένο μέλος 112207
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Οι μπλε έχουν προβάδισμα για να πάρουν την 3η ασυλία. Οι Μαχητές έχουν αρχίσει να δυναμώνουν, βρίσκουν πατήματα και με τις νέες προσθήκες είναι πολύ πιο δυνατοί. Ακόμα και τα παιχνίδια που έχασαν, τα έχασαν στο όριο. Ευκαιρία τους είναι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Ο ξενιτεμένος γκρινιαζει
Αν είναι να γράψεις, τουλάχιστον μην γράφεις μαλακιες.
Απάντησα στον άλλο με επιχειρήματα ότι έχει πρόβλημα ο Σάκης.
Εσύ τι ζόρι τραβάς και βλέπεις ως γκρίνια τα σχόλια μου; Αν έχεις θέμα προσωπικό μαζί μου, κόψε τα σχόλια, γιατί εγώ δεν ασχολούμαι μαζί σου.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.431
Κριτικές
31
Like
2.523
Πόντοι
6.495
Ξενιτεμένε σε δουλεύει το μισό φόρουμ και εσύ συνεχίζεις να έχεις υφακι κ να κάνεις τον έξυπνο.
Δεν ψιχαλιζει τυπε,σε φτύνουν όλοι..
Εμαθες και από αθλητικά κατάγματα όταν έχω φάει την ζωή μου στα ρινγκ και στον αθλητισμο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom