Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Τι ψεμμα είπε η Σοφιαννα που λυσσαξανε γιατι την ειχαπεσει
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Λαέ του Bou θυμήσου τα πλάνα του μωρού και στήριξε την!!ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ!!!Και έχουμε και άλλα να δούμε!!
 

Συνημμένα

  • Σοφιάνα Αβραμάκη.JPG
    Σοφιάνα Αβραμάκη.JPG
    73,2 KB · Εμφανίσεις: 70
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Δεν την ψηφίσατε όμως ρε Σάββα.. Δεν πήρε ψήφο...Αντιθέτως σταυρώσατε την καυλίτσα μας... Μαλάκες
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Δίκασε ο σαύρας τον καλιτζακη..
Αλλά θα φύγει το μωράκι η σοφίαννα..
:confused: :confused::confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.868
Πόντοι
3.846
Για ένα ποτήρι καφέ έφαγε 3 ποινές ρε μαλάκες στην παραγωγή;;Και οκ δώσε καμπάνα για φαγητό.Μια άντε δύο.Αλλά και επικοινωνία;;Η άλλη πήρε χαρτί και στυλό, μίλησε με τον αντίπαλο παίχτη,οι άλλοι μαγειρεύουν ψηφοφορίες και την πλήρωσε ο πυροσβέστης που δεν έχει δώσει και δικαιώματα και το αποδέχθηκε χωρίς μα και μου παλικαρίσια;;; Τι μαλάκες είστε ρε;;;
Ο πυροσβέστης μου κάνει κάτι σε ψυχακια. Όλο με τον σταυρό στο χέρι και λέει προσευχές.
Τον είδατε πώς κοιτούσε όταν ανακοίνωσε την ποινή ο Λιανος; Κενός μέσα του, καμία αντίδραση ή συναίσθημα.

Παίζει να κρύβει κανέναν περίεργο χαρακτήρα, γιατί ποιος νορμάλ θα ρίσκαρε για ένα καφέ;
Αν κάνεις την μαλακια, καντην για σοβαρό λόγο.
 

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
Για ένα ποτήρι καφέ έφαγε 3 ποινές ρε μαλάκες στην παραγωγή;;Και οκ δώσε καμπάνα για φαγητό.Μια άντε δύο.Αλλά και επικοινωνία;;Η άλλη πήρε χαρτί και στυλό, μίλησε με τον αντίπαλο παίχτη,οι άλλοι μαγειρεύουν ψηφοφορίες και την πλήρωσε ο πυροσβέστης που δεν έχει δώσει και δικαιώματα και το αποδέχθηκε χωρίς μα και μου παλικαρίσια;;; Τι μαλάκες είστε ρε;;;
τι ποινη εφαγε τυπε? γιατι επεσε μαυρο στη οθονη. Καλιτζακη πουλο. Εφτασε η ωρα σου και ας μου στοιχισει 100ευρω
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
τι ποινη εφαγε τυπε? γιατι επεσε μαυρο στη οθονη. Καλιτζακη πουλο. Εφτασε η ωρα σου και ας μου στοιχισει 100ευρω
Στα 3 επόμενα παιχνίδια που θα κερδίσουν οι μαχητές είτε φαγητού είτε επικοινωνίας αυτός δεν θα πάρει τίποτα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Για ένα ποτήρι καφέ έφαγε 3 ποινές ρε μαλάκες στην παραγωγή;;Και οκ δώσε καμπάνα για φαγητό.Μια άντε δύο.Αλλά και επικοινωνία;;Η άλλη πήρε χαρτί και στυλό, μίλησε με τον αντίπαλο παίχτη,οι άλλοι μαγειρεύουν ψηφοφορίες και την πλήρωσε ο πυροσβέστης που δεν έχει δώσει και δικαιώματα και το αποδέχθηκε χωρίς μα και μου παλικαρίσια;;; Τι μαλάκες είστε ρε;;;
σε ντανο, παπα και στηβ ειχαν κανει τα παγωνια οι μαλακες.
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Ο πυροσβέστης μου κάνει κάτι σε ψυχακια. Όλο με τον σταυρό στο χέρι και λέει προσευχές.
Τον είδατε πώς κοιτούσε όταν ανακοίνωσε την ποινή ο Λιανος; Κενός μέσα του, καμία αντίδραση ή συναίσθημα.

Παίζει να κρύβει κανέναν περίεργο χαρακτήρα, γιατί ποιος νορμάλ θα ρίσκαρε για ένα καφέ;
Αν κάνεις την μαλακια, καντην για σοβαρό λόγο.
Με την πείνα να βαράει κόφτη δεν ξέρει τί θεωρεί ο καθένας πολύτιμο..Δεν μου βγάζει για ψυχάκιας...Το δέχθηκε γιατί ήξερε ότι και να πει κάτι δεν αλλάζει..Την έκανε..θα πληρώσει..Αν αντιδρούσε θα ήταν ψυχάκιας που πάει να τους βγάλει τρελούς...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.163
Κριτικές
2
Like
9.075
Πόντοι
2.456
Ο πυροσβέστης μου κάνει κάτι σε ψυχακια. Όλο με τον σταυρό στο χέρι και λέει προσευχές.
Τον είδατε πώς κοιτούσε όταν ανακοίνωσε την ποινή ο Λιανος; Κενός μέσα του, καμία αντίδραση ή συναίσθημα.

Παίζει να κρύβει κανέναν περίεργο χαρακτήρα, γιατί ποιος νορμάλ θα ρίσκαρε για ένα καφέ;
Αν κάνεις την μαλακια, καντην για σοβαρό λόγο.
Με τα μπεγλερια προσπαθούσε να χαλαρώσει να μήν τους γαμησει τα πρεκια..
Μια τζούρα καφέ ήπιε ο καψερός..
:confused: :confused:
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.587
Πόντοι
3.665
Στεναχώρησαν το μωράκι μας και δεν χαμογελάει...Έσκαψαν τον λάκκο τους...Βάστα γερά Σοφιάνα...Καλιντζάκή ή Roberto ΠΟΥΛΟ.. Ντεμέκ Φιλ Χέλμουθ και λοιπό μπαζοτσούρμο που ψηφίσατε το μωρό (τί ψέμα είπε δεν άκουσα...αν το ξέρετε πείτε το) θα γαμηθείτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom