Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
IMG_20220120_003029.jpg
‘Βάζω φωτιά στο τσαρδί κι άντε γεια μουνόπανα!’

αρνητική ψήφο λέει η άλλη η τοξική μαλακισμένη που θίχτηκε και έκλαιγε……η καημενούλα…..

Άντε να μπει η και σΚάτια να δούμε και μαδομούνι μεταξύ τους :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.324
Κριτικές
7
Like
38.268
Πόντοι
10.411
Άντε να μπει η και σΚάτια να δούμε και μαδομούνι μεταξύ τους :confused:
Είναι σίγουρο ότι ξαναμπαίνει ή μούφα?Είχε φύγει τότε γιατί μεταξύ των άλλων,αντιμετώπισε πρόβλημα με την ψωρίαση που έχει,μου φαίνεται δύσκολο να ξαναρισκάρει
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Είναι σίγουρο ότι ξαναμπαίνει ή μούφα?Είχε φύγει τότε γιατί μεταξύ των άλλων,αντιμετώπισε πρόβλημα με την ψωρίαση που έχει,μου φαίνεται δύσκολο να ξαναρισκάρει
Λένε ότι Σάββατο μπαίνει Δευτέρα την βλέπουμε

Αν το ήξεραν θα έκρυβαν το ρύζι και τις προμήθειες,άσε που μπορεί ακόμα να έχει κάπου καβάντζα κανένα σακουλάκι χωμένο κάτω από κάποιον φοίνικα :confused:
 

Gr-stalker

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2019
Μηνύματα
100
Like
282
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • antzi_andritsopoulou_gymni (4).jpg
    antzi_andritsopoulou_gymni (4).jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 130
  • antzi_andritsopoulou_gymni (18).jpg
    antzi_andritsopoulou_gymni (18).jpg
    272,3 KB · Εμφανίσεις: 132

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
πως καταφερνουν με τοσο τρεξιμο και τοσες τουμπες, να μη φευγει αυτο το γαμηδι το κομπινεζον και να μενουν τα βυζομπαλα στη θεση τους, απορια το εχω τοσα χρονια.
ποσ
γκενεν
ατο
???
:think:
Εγω αλλη απορια εχω παιχτη μου. Πως γινεται με αυτην την διατροφη που κανουν εκει μεσα να μην εχουν μεινει απο 30 κιλα ο καθενας τους. Δν λεω πως δεν εχουν χασει λιγα κιλα αλλα και παλι. Δεν μπορω να φανταστω δλδ πως ο φαρμακοποιος ας πουμε ειναι ακομα τουμπανο. Οπως και ο Πιλιδης και ο ψυχολογος.Εμενα μου φαινεται πως ειναι οπως μπηκανε. Και να σκεφτουμε οτι αυτοι και λογω γυμναστικης που κανανε εξω πρεπει να ειχανε συνηθισει σε πολλες θερμιδες καθε μερα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Περιμένουμε την Κάτια :erection::erection::erection:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.698
Κριτικές
184
Like
43.889
Πόντοι
21.896
Εγω αλλη απορια εχω παιχτη μου. Πως γινεται με αυτην την διατροφη που κανουν εκει μεσα να μην εχουν μεινει απο 30 κιλα ο καθενας τους. Δν λεω πως δεν εχουν χασει λιγα κιλα αλλα και παλι. Δεν μπορω να φανταστω δλδ πως ο φαρμακοποιος ας πουμε ειναι ακομα τουμπανο. Οπως και ο Πιλιδης και ο ψυχολογος.Εμενα μου φαινεται πως ειναι οπως μπηκανε. Και να σκεφτουμε οτι αυτοι και λογω γυμναστικης που κανανε εξω πρεπει να ειχανε συνηθισει σε πολλες θερμιδες καθε μερα.
Προφανώς κ τους ταιζουν έξτρα φαγητό φυσικά στα όρια με λίγες θερμίδες
Προφανως πλένονται σε γλυκό νερό με σαπούνι
Προφανώς κ τη νύχτα κοιμούνται σε άλλες συνθήκες από αυτές που δείχνουν στην τηλεοραση

Όποιος πιστεύει το αντίθετο θα τον χαρακτήριζα ελαφρύ ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο
Στον τροπικό τη νύχτα έχει τόση υγρασία κ κρύο που δε γίνεται να κοιμηθείς έξω για τόσο μεγάλο διάστημα
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Προφανώς κ τους ταιζουν έξτρα φαγητό φυσικά στα όρια με λίγες θερμίδες
Προφανως πλένονται σε γλυκό νερό με σαπούνι
Προφανώς κ τη νύχτα κοιμούνται σε άλλες συνθήκες από αυτές που δείχνουν στην τηλεοραση

Όποιος πιστεύει το αντίθετο θα τον χαρακτήριζα ελαφρύ ή δεν ξέρω εγώ τι άλλο
Στον τροπικό τη νύχτα έχει τόση υγρασία κ κρύο που δε γίνεται να κοιμηθείς έξω για τόσο μεγάλο διάστημα
Συμφωνω απολυτα μαζι σου.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
αν δεν φυγει η πατσαβούρα -κλαψομουνα Μυριελλα δεν θα γινουν ποτε ομαδα η κοκκινη
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
Πιστευω παντως οτι αυτη η Μυριελλα ειναι η κλασσικη περιπτωση ατομου το οποιο μπορει να σου χαραξει το αυτοκινητο, να παρει την γκομενα σου και να της πει οτι γαμιεστε, να πει οτι την βιασες κτλ κτλ κτλ. Μου φαινεται να εχει σοβαρα θεματα ψυχολογικα και κυριως κομπλεξ απορριψης. Φαινεται απο τον τροπο που προσπαθει να 'χωθει' σε κουβεντες που κανουν οι αλλοι απλα για να δειξει οτι συμμετεχει και οτι ειναι μερος της 'παρεας', φαινεται απο το γεγονος οτι τρεχει αμεσως να αγκαλιασει καποιον, ακομα κι αν αυτος ο καποιος ειναι μαλωμενος μαζι της. Χαρακτηριστικο παραδειγμα αν το προσεξατε, την στιγμη που εχει ξεσπασει στα κλαμματα η βυζου με αυτο που της ειπε ο Βαλαντης στο συμβουλιο και πεφτει αμεσωε επανω της να την παρει αγκαλια και καλα να την παρηγορησει λες και ηταν η αδερφη της. Και η βυζου βαζει τα χερια της και την σπρωχνει. Πραγματικα μου φερνει πολυ αηδια αυτη η κπελα με την συμπεριφορα της ακι λυπηση ισως
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
απο πληροφοριες που εχω απο άνθρωπο της παραγωγής η καινούργιοι παίκτες θα μπουνε το Σαββατο
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.025
Πόντοι
27.261
Εγω αλλη απορια εχω παιχτη μου. Πως γινεται με αυτην την διατροφη που κανουν εκει μεσα να μην εχουν μεινει απο 30 κιλα ο καθενας τους. Δν λεω πως δεν εχουν χασει λιγα κιλα αλλα και παλι. Δεν μπορω να φανταστω δλδ πως ο φαρμακοποιος ας πουμε ειναι ακομα τουμπανο. Οπως και ο Πιλιδης και ο ψυχολογος.Εμενα μου φαινεται πως ειναι οπως μπηκανε. Και να σκεφτουμε οτι αυτοι και λογω γυμναστικης που κανανε εξω πρεπει να ειχανε συνηθισει σε πολλες θερμιδες καθε μερα.
ειναι νωρις ακομα για πολυ αισθητες αλλαγες.
σε λιγο θα αρχισει να φαινεται.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
507
Κριτικές
9
Like
662
Πόντοι
306
ειναι νωρις ακομα για πολυ αισθητες αλλαγες.
σε λιγο θα αρχισει να φαινεται.
Ρε συ, εγω μια μερα δεν τρωω και χανω 43 κιλα. Χα χα χα χα. Και ειμαι και αδυνατος. Αντεχω στην αφαγια δλδ. Αυτοι ολοι που μου εχουν μαθει με τις ντοπες και τις κρεατινινες και τις πρωτεινες και ολα τα υπολοιπα πως αντεχουν; Αλλα μαλλον παιζει ταϊσμα εκει στην ζουλα.
 

Jigsaw24

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
2.417
Like
736
Πόντοι
96
Τι γίνεται ρε τύποι, ο ένας μετά τον άλλον φεύγουν για διαφορετικούς λόγους. Δεν θα προλαβαίνει να κάνει και κάστινγκ ο Τούρκος! :confused: :confused:


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom