Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εξοικειωση γραφω..Δλδ ειναι σαν να εχει κανει προπονηση σε ολους αυτους τους στοχους.
καταρχήν ο εξοπλισμός είναι έξοδα της παραγωγής δηλαδή του ατζούν, όχι του ΣΚΑΙ και του αλαφούζου.
θες να πεις λοιπόν ότι ο ατζούν ενοικίασε λίζινγκ ένα δύο μήνες ενωρίτερα τον εξοπλισμό και έστειλε ένα-δύο μήνες νωρίτερα τον τζειμς στον άγιο δομίνικο (που αλλού μπορεί να συγκεντρώθηκε ο εξοπλισμός των παιχνιδιών) να κάνει πρόβες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εξοικειωση γραφω..Δλδ ειναι σαν να εχει κανει προπονηση σε ολους αυτους τους στοχους.
καταρχήν ο εξοπλισμός είναι έξοδα της παραγωγής δηλαδή του ατζούν, όχι του ΣΚΑΙ και του αλαφούζου.
θες να πεις λοιπόν ότι ο ατζούν ενοικίασε λίζινγκ ένα δύο μήνες ενωρίτερα τον εξοπλισμό και έστειλε ένα-δύο μήνες νωρίτερα τον τζειμς στον άγιο δομίνικο (που αλλού μπορεί να συγκεντρώθηκε ο εξοπλισμός των παιχνιδιών) να κάνει πρόβες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
καταρχήν ο εξοπλισμός είναι έξοδα της παραγωγής δηλαδή του ατζούν, όχι του ΣΚΑΙ και του αλαφούζου.
θες να πεις λοιπόν ότι ο ατζούν ενοικίασε λίζινγκ ένα δύο μήνες ενωρίτερα τον εξοπλισμό και έστειλε ένα-δύο μήνες νωρίτερα τον τζειμς στον άγιο δομίνικο (που αλλού μπορεί να συγκεντρώθηκε ο εξοπλισμός των παιχνιδιών) να κάνει πρόβες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


καταρχήν ο εξοπλισμός είναι έξοδα της παραγωγής δηλαδή του ατζούν, όχι του ΣΚΑΙ και του αλαφούζου.
θες να πεις λοιπόν ότι ο ατζούν ενοικίασε λίζινγκ ένα δύο μήνες ενωρίτερα τον εξοπλισμό και έστειλε ένα-δύο μήνες νωρίτερα τον τζειμς στον άγιο δομίνικο (που αλλού μπορεί να συγκεντρώθηκε ο εξοπλισμός των παιχνιδιών) να κάνει πρόβες.
Δεν ξερω τι και πως..Μπορει να ηταν απο κοντα( λογω βισματος που δειχνει να εχει )σε προηγουμενα σαρβαιβορς ο αεργος τζειμς και να επαιζε κι αυτος οφ καμερα..Μπορει οι στοχοι να του ηταν απο πριν γνωστοι και να εκανε πρπονησουλες ο αεργος τζειμς χωρις να χρειαζεται να του στησει ολο το ραν κανεις..

Τετοιο στοχο σε ολα τα αγωμισματα δεν ειχε ουτε ο ντανος ουτε οι τουρκοι που βλεπουν και παιζουν σαρβαιβορ 20 σεζον σερι..

Εσυ τυπε φαν του πριγκηπα εισαι και θιγεσαι?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.505
Like
21.868
Πόντοι
5.006
ειναι γνωστο οτι πριν απο καθε αγωνισμα οι παικτες δοκιμαζουν λιγο την πιστα για να εξοικειωθουν...
τωρα ο τζειμς ειναι ο καλυτερος παιχτης του φετινου σερβαιβορ αν και τα στατιστικα τους ειναι της πλακας γιατι τα μισα του παιχνιδια ειναι με κονδυλωματο και νταφυ...οταν λιγοστεψουν οι παικτες και μεινουν μονο οι καλοι, τοτε θα φανουν και τα πραγματικα του στατιστικα...
τωρα δεν λενε τιποτα, καθως σε καθε αγωνισμα παιζει στανταρ μια φορα με τον νταφυ, οποτε κραταει δυναμεις για το αλλο ματσαρισμα που θα ειναι με εναν καλο παιχτη...
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Δεν ξερω τι και πως..Μπορει να ηταν απο κοντα( λογω βισματος που δειχνει να εχει )σε προηγουμενα σαρβαιβορς ο αεργος τζειμς και να επαιζε κι αυτος οφ καμερα..Μπορει οι στοχοι να του ηταν απο πριν γνωστοι και να εκανε πρπονησουλες ο αεργος τζειμς χωρις να χρειαζεται να του στησει ολο το ραν κανεις..

Τετοιο στοχο σε ολα τα αγωμισματα δεν ειχε ουτε ο ντανος ουτε οι τουρκοι που βλεπουν και παιζουν σαρβαιβορ 20 σεζον σερι..

Εσυ τυπε φαν του πριγκηπα εισαι και θιγεσαι?
εγώ προσπαθώ να καταλάβω τι σκέφτηκες μήπως δεν πήγε το μυαλό μου.
πρέπει να είμαι φαν του χάπατου για να ρωτήσω που στηρίζεις το επιχείρημά σου?
εσύ γιατί θίγεσαι, έπρεπε να πω τι φωστήρας είναι τούτος? για ηρεμήστε
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.318
Κριτικές
1
Like
35.364
Πόντοι
6.256
σημερα εχει κυπριακο κωλαρακι?:wanker::wanker::wanker:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Dafflix.png
 

Συνημμένα

  • Dafflix.png
    Dafflix.png
    514,9 KB · Εμφανίσεις: 35

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
για ανέλυσέ μας παραπάνω τη σκέψη σου για τον στόχο.
στημένη ρουλέτα είναι η φάση? πατάει κουμπί ο αλαφούζος και πέφτουν?
...το ειχε πει ο ιδιος στα πρωτα επεισοδια , οτι "εχει μελετησει με μεγαλη λεπτομερεια ολα τα προηγουμενα survivor και εχει προπονηθει πολυ αντιστοιχα για τους στοχους".
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.028
Like
22.772
Πόντοι
5.506
Δεν ξερω τι και πως..Μπορει να ηταν απο κοντα( λογω βισματος που δειχνει να εχει )σε προηγουμενα σαρβαιβορς ο αεργος τζειμς και να επαιζε κι αυτος οφ καμερα..Μπορει οι στοχοι να του ηταν απο πριν γνωστοι και να εκανε πρπονησουλες ο αεργος τζειμς χωρις να χρειαζεται να του στησει ολο το ραν κανεις..

Τετοιο στοχο σε ολα τα αγωμισματα δεν ειχε ουτε ο ντανος ουτε οι τουρκοι που βλεπουν και παιζουν σαρβαιβορ 20 σεζον σερι..

Εσυ τυπε φαν του πριγκηπα εισαι και θιγεσαι?
Μπορεί ρε τύπε να έτρωγε όλο το χαρτζηλίκι του εκεί στα λούνα παρκ στο φαληράκι από μωρό παιδί και να μάζευε τα αρκουδάκια. :confused: :confused:


Products224-tenekedakia_02_by_airgame-8586497442983675307-g6.jpg
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Το κοκκινότριχο γίδι αν και είναι μοχθηρό υποκείμενο και ραδιούργος,στροφάρει απίστευτα...

Το σωστό να λέγεται.

Αν βλέπεις τον Άβαρελ να μην σκάει την μπάλα εκεί που πρέπει για να μπει στο καλάθι,

ενώ έχει λέει επαφή με το μπάσκετ(από πού κι ως πού δεν ξέρω..να ήταν Α1 στην εποχή του δεν το κόβω με τίποτα),

και ο άλλος το πιάνει με την μία επειδή του κόβει,τί να κάνουμε....

Είναι ο μόνος που με το που ρίχνει την τελευταία βολή,κατευθείαν τρέχει να μαζέψει και δεν περιμένει!
 

Συνημμένα

  • 374CA27F-9705-4C5F-BA2C-8875DC4738A4.png
    374CA27F-9705-4C5F-BA2C-8875DC4738A4.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 36

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Μπορεί ρε τύπε να έτρωγε όλο το χαρτζηλίκι του εκεί στα λούνα παρκ στο φαληράκι από μωρό παιδί και να μάζευε τα αρκουδάκια. :confused: :confused:


Products224-tenekedakia_02_by_airgame-8586497442983675307-g6.jpg
υπάρχει και η φυσική έφεση. εγώ από μικρός είχα χέρι διαβήτη έβρισκα γάτες και κεφάλια. στο σαρβάιβορ θα τους έκανα λείψανα στην πείνα τους αντιπάλους
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μην πλακώνεστε για τον κοκκινοτρίχη, μιλήστε για τα κωλαρακια, μπουρδελοσαιτ είναι εδώ. Πίσω από τον κοκκινοτρίχη δεν κρύβεται καμία θεωρία συνομωσίας, απλά είναι πιο έξυπνος από τους άλλους (μόνο η κατσαρίδα έχει μυαλό ,αλλά είναι επίσης και μεγάλο κωλοπαίδι) και έχει ταλέντο στους στόχους. Δεν ξέρω αν κυνηγούσε μικρός γάτες, σαν τον φίλο μας πιο πάνω, αλλά σαφώς έχει καλύτερο σημάδι και σταθερό χέρι.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Spoiler alert!

Θα ενωθούν οι μονοεδρικές Ντάφυ και Παππά λόγω του λαδέμπορα,λένε:

Survivor Spoiler 13/3: «Βόμβα» με αποχώρηση Καλλίδη - Παίρνει τη θέση του ο Τριαντάφυλλος;
Έχει μια λογική ο Νταφυ να πάει από εκεί, αφού οι χειρότεροι εχθροί του είναι η τριάδα της κατσαριδας ενώ με ελευθερία, Σάκη, Χριστίνα δεν έχει θέμα και τελευταία φαίνεται να τα έχει βρει και με τον Αλέξη. Η Μαριλένα αδιάφορη, οπότε θεωρητικά θα έχει καλύτερη ζωή εκεί
Με τους κόκκινους τα έκανε μαντάρα, όχι ότι δεν μπορεί στο μέλλον να τα ξαναβρουν.
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Βλέποντας το trailer για αύριο το μόνο που κατάλαβα είναι ότι λογικά θα αποχωρήσει ο Καλλίδης (το οποίο αντικειμενικά έπρεπε να έχει γίνει εδώ και καιρό ) . Αυτό που μου κάνει εντύπωση όμως είναι πως γίνεται να αποχωρήσει διότι κάπου είχα διαβάσει ότι η παραγωγή δεν θα δεχτεί άλλες αποχωρήσεις.
Οσον αφορά τον Τριαντάφυλλο το μόνο που έχω να πω είναι ότι ο τύπος είναι ένας δεύτερος Σπαλιαρας από την άποψη ότι μένει (και λογικά θα μείνει αρκετο καιρό ακόμη ) στο παιχνίδι μόνο και μόνο επειδή έχει πλάκα
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.541
Πόντοι
6.495
Φευγει ο Καλλιδης,συνεχιζει τα τριβει τα χερια του ο πριγκηπικος τεμπελης που ολα στο παιχνιδι του 'καθονται' λουκουμι..
Νταφυ αντε παρε δρομο κι εσυ ρε μαιντανε γελοιε λαικιτζη
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Φευγει ο Καλλιδης,συνεχιζει τα τριβει τα χερια του ο πριγκηπικος τεμπελης που ολα στο παιχνιδι του 'καθονται' λουκουμι..
Νταφυ αντε παρε δρομο κι εσυ ρε μαιντανε γελοιε λαικιτζη

Εμένα μου αρέσει ο Ντάφυ πάντως,και του δίνω ψήφο εμπιστοσύνης....

Αυτό που του κάνουν οι κόκκινοι,δεν είναι ανθρώπινη συμπεριφορά,αλλά κτηνώδης και αγελαία...

Μου θυμίζει κάτι ιστορίες με λαϊκά δικαστήρια,και από τύχη ‘αγαθή’,έχει εκεί και έναν καθοδηγητή του βιγκανισμού-κομμουνισμού,στοχοπροσηλωμένο στον τελικό από εποχής σΚάτιας,για ενορχήστρωση στο παρεάκι....

Ακόμα και το παλτό την σαλιγκαρούδη,το εθνικό μας βύσμα που θα πάρει και καλοκαιρινή εκπομπή στον ΣΚΑΪ τρομάρα της,δεν το είχαν κάνει αποσυνάγωγο.....τον πατέρα τους ή την μάνα τους σκότωσε;

Εγώ είμαι μαζί του και ας είναι υπερβολικός,και ας μην είναι αθληταράς,αλλά έχει μυαλό και καρδιά μικρού παιδιού,κι ας λένε ότι θένε!

Survivor 2021 Κυριακή 14/03/2021 Trailer
 

Συνημμένα

  • F8D1D6C5-F9E0-4038-B0F7-172DD7FD715D.png
    F8D1D6C5-F9E0-4038-B0F7-172DD7FD715D.png
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 30
Τελευταία τροποποίηση:

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.602
Like
27.842
Πόντοι
5.506
Η ΚΑΤΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Εμένα μου αρέσει ο Ντάφυ πάντως,και του δίνω ψήφο εμπιστοσύνης....

Αυτό που του κάνουν οι κόκκινοι,δεν είναι ανθρώπινη συμπεριφορά,αλλά κτηνώδης και αγελαία...

Μου θυμίζει κάτι ιστορίες με λαϊκά δικαστήρια,και από τύχη ‘αγαθή’,έχει εκεί και έναν καθοδηγητή του βιγκανισμού-κομμουνισμού,στοχοπροσηλωμένο στον τελικό από εποχής σΚάτιας,για ενορχήστρωση στο παρεάκι....

Ακόμα και το παλτό την σαλιγκαρούδη,το εθνικό μας βύσμα που θα πάρει και καλοκαιρινή εκπομπή στον ΣΚΑΪ τρομάρα της,δεν το είχαν κάνει αποσυνάγωγο.....τον πατέρα τους ή την μάνα τους σκότωσε;

Εγώ είμαι μαζί του και ας είναι υπερβολικός,και ας μην είναι αθληταράς,αλλά έχει μυαλό και καρδιά μικρού παιδιού,κι ας λένε ότι θένε!

Survivor 2021 Κυριακή 14/03/2021 Trailer
φίλε δεν καταλαβαίνεις ένα πράγμα.
Όταν η φάση πάει χίλια χρόνια πίσω κατάσταση αγωνιζόμαστε για να φάμε, τα κριτήρια πάνε στην εποχή της επιβίωσης. Οι συμπάθειες είναι για την καφετέρεια.
Όταν κόβει η λόρδα, συμπαθείς αυτόν που θα ταϊσει.
ο τριαντάφυλλος είναι ο Ω λύκος της αγέλης που θα δεις σε ντοκυμαντέρ 20 λύκους να πορεύονται κοντά και ο τελευταίος σε απόσταση.
Τον κοκκινολαίμη δεν τον γουστάρανε από την αρχή αλλά φέρνει φαί και είχαν μαζευτεί γύρω του. Όταν μπήκε και εναλλακτική παροχή τροφής, ονόματι Σάκης, σιγά σιγά κουρνιάζουνε γύρω του. Μέχρι και η μαριλένα που δεν τον ήθελε τα άντερά της το γύρισε.
Έκανε και την αγριάδα του ο τύπος, κουρνιάσανε σαν λαγούδια οι άλλοι δύο, τέλος κέρδισε το ρόλο του Α σκύλου.
Ο Καλλίδης είναι ίδια φάση Ω λύκος στη μπλε ομάδα απλά τα κρατάει μέσα του δεν το λέει στην οθόνη ότι είναι στην άκρη. Γιαυτό την κυριακή σπάει σαν κλαράκι και χτυπάει το καμπανάκι της παραίτησης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom