Νέα

Studio Filis 104, 104 Filis str.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 657
  • Εμφανίσεις 142K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Dear Filis104(or, should I say Broad at Filis 104? :grin: :grin: :grin: :grin:),
Your English is far from being good!! Need I say more?
Well, I strongly reccomend that you should employ an engilsh speaking tutor!!
Cheerio!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

today Monday

now Nikol :smitten:

in the afternoon Nancy :s&m_2:

at night Eya :tits:


big big kisses :smitten: :grouphug: :smitten:






 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Α small presentation for uou feet and heel lovers fans ;) :-*

Alina :smitten:


Nicol :smitten:


Nana :smitten:


Frantzeska :smitten:


Antzela :smitten:


Veronica :smitten:


many wet kisses :smitten: :grouphug: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Θα το πω απλά, με όλη την καλή πρόθεση (...μου)

που είναι

ή ποιό είναι

το αρνητικό (απορριπτέο στοιχείο) στα ποστάκια του Μαρούλια  :think:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μήπως είναι το γεγονός ότι διαφέρω με την Άντεζα στις απόψεις μου περί εκμετάλλευσης;
Αναρωτιέμαι τι είπα που την προσέβαλε; Και αν αυτή δεν προσβλήθηκε, όπως φαίνεται, γιατί να προσβάλλονται τρίτοι που δεν έχουν άμεση σχέση με το επάγγελμα που κάνουν οι κοπέλες του Φ104;
Είναι πράγματι απορίας άξιο!!!
 

Επισκέπτης
Μήπως είναι το γεγονός ότι διαφέρω με την Άντεζα στις απόψεις μου περί εκμετάλλευσης;
Αναρωτιέμαι τι είπα που την προσέβαλε; Και αν αυτή δεν προσβλήθηκε, όπως φαίνεται, γιατί να προσβάλλονται τρίτοι που δεν έχουν άμεση σχέση με το επάγγελμα που κάνουν οι κοπέλες του Φ104;
Είναι πράγματι απορίας άξιο!!!
ρε μαρουλια παρατηρω μια εμπαθεια και στο λεω χωρις να εχω παει σε στουντιο προς την αντζελα. αντιθετα σε αλλα στουντιο και με αλλες κοπελες που κανουν την ιδια δουλεια δεν εχεις τις ιδιες ανησυχιες!!!! και λεω εγω ειναι τυχαιο ισως και να ειναι!!! αλλα δεν μπορει αλλου να εισαι πλακιτσα και γελακια και αλλου να σου βγαινει η ευαισθησια σου ειναι λιγο οξυμορο αυτο δεν νομιζεις;
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Δεν νομίζω η άποψη κάποιου μπορεί να υποκρύπτει εμπάθεια. Άλλωστε την Άντζελα προσωπικά δεν τη γνωρίζω. Η ίδια δεν είπε ποτέ οτι είμαι εμπαθής απέναντί της. Απλούστατα προσπαθώ να μιλήσω πιο σοβαρά μαζί της επειδή είναι του συγκεκριμένου χώρου και Ελληνίδα. Η φυλετική της ταυτότητα της δίνει τη δυνατότητα να καταλάβει καλύτερα τι εννοώ και να μου απαντήσει με μεγαλύτερη σαφήνεια!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θα το πω απλά, με όλη την καλή πρόθεση (...μου)

που είναι

ή ποιό είναι

το αρνητικό (απορριπτέο στοιχείο) στα ποστάκια του Μαρούλια  :think:

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Μήπως είναι το γεγονός ότι διαφέρω με την Άντεζα στις απόψεις μου περί εκμετάλλευσης;
Αναρωτιέμαι τι είπα που την προσέβαλε; Και αν αυτή δεν προσβλήθηκε, όπως φαίνεται, γιατί να προσβάλλονται τρίτοι που δεν έχουν άμεση σχέση με το επάγγελμα που κάνουν οι κοπέλες του Φ104;
Είναι πράγματι απορίας άξιο!!!
ρε μαρουλια παρατηρω μια εμπαθεια και στο λεω χωρις να εχω παει σε στουντιο προς την αντζελα. αντιθετα σε αλλα στουντιο και με αλλες κοπελες που κανουν την ιδια δουλεια δεν εχεις τις ιδιες ανησυχιες!!!! και λεω εγω ειναι τυχαιο ισως και να ειναι!!! αλλα δεν μπορει αλλου να εισαι πλακιτσα και γελακια και αλλου να σου βγαινει η ευαισθησια σου ειναι λιγο οξυμορο αυτο δεν νομιζεις;
Δεν νομίζω η άποψη κάποιου μπορεί να υποκρύπτει εμπάθεια. Άλλωστε την Άντζελα προσωπικά δεν τη γνωρίζω. Η ίδια δεν είπε ποτέ οτι είμαι εμπαθής απέναντί της. Απλούστατα προσπαθώ να μιλήσω πιο σοβαρά μαζί της επειδή είναι του συγκεκριμένου χώρου και Ελληνίδα. Η φυλετική της ταυτότητα της δίνει τη δυνατότητα να καταλάβει καλύτερα τι εννοώ και να μου απαντήσει με μεγαλύτερη σαφήνεια!!

dear farkeli, bodos, maroulias  :smitten: :smitten: :smitten:
sorry but you are tottaly out of topic :-
please if you continiue do it in english cause this is the english speaking part of foroum and unfortounatelly there is a danger someone to erase your posts :'(

ps. there is not any problem, anyone is responsible for its words and actions ;)



Now Nana :smitten:


in the afternoon Katerina :smitten:


at night Frantzeska :smitten:


many kisses :smitten: :grouphug: :smitten:

 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Dear Angela, thank you for your comments, which are full of grammatical errors!!!
I will certainly abide and write from on in, proper, English.
many  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*, too.
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
α καλα το ξεφτιλισατε....
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
No Angela, he's wrong!! He hasn't realised, and I'm sure he never will, the point of our conversation.
And please, try to correct your grammar. When one reads your sentences, one does clearily see that they make absolutely no sense. Try also to remember, my dear, practise makes perfect!!
 

serloco

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
hello antzela... you are the hottest girls i've ever seen!! :bigdick:
i want to ask you something..
do you know when angela is going to work???
i have to see her for a long time :- :-
kisses  :-* :-* :-* :-* :-*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom