Νέα

Studio Deluxe (Ισμήνης 2 και Βουλιαγμένης, Δάφνη)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Studio Deluxe
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Batplug

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Ποιά ΑΜΆΝΤΑ ? Του Σπύρου Πάτση και παλαιότερα Φ104?
Μια νταρντανα ξανθια με πολλα πιασίματα που νομίζω δούλευε deluxe. Μονο σε φωτογραφίες την εχω δει στο πόρταλ δε γνωριζω που δούλευε πρωτύτερα.
Σορρυ για την αργοπορημένη απάντηση.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Μια νταρντανα ξανθια με πολλα πιασίματα που νομίζω δούλευε deluxe. Μονο σε φωτογραφίες την εχω δει στο πόρταλ δε γνωριζω που δούλευε πρωτύτερα.
Σορρυ για την αργοπορημένη απάντηση.
μια Αμάντα με πιασήματα υπάρχει στo Κηφισού 60, αν εννοείς αυτήν.
- κηφισου 60 = αμαντα (χαμογελαστη και με χειραψια αλα "μαη νεημ ιζ ελενη" φαση, νταρντανα με τα ολα της κοπελα για αναλογους φανς, οχι για μενα. μου εβγαλε ομως πολυ καλη αυρα και πιστευω θα περασετε καλα οσοι ειστε σε αυτο το στυλ. αν ειστε δε και ανετοι και το εχετε, νομιζω θα φτασετε σε πιο... "απ-λεβελ". ετσι μου εβγαλε. οι προμοφωτος αρκετα κοντα θα ελεγα)
 

Batplug

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
μια Αμάντα με πιασήματα υπάρχει στo Κηφισού 60, αν εννοείς αυτήν.
Αυτήν εννοούσα ευχαριστώ φίλε, απλά δε φαίνεται σε κανενα πρόγραμμα με βάρδιες απο τα διαθέσιμα - αλλα και το δικο τους σαιτ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.100
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Αυτήν εννοούσα ευχαριστώ φίλε, απλά δε φαίνεται σε κανενα πρόγραμμα με βάρδιες απο τα διαθέσιμα - αλλα και το δικο τους σαιτ.
μπορεί να είναι σε καμία άδεια η κοπέλα, συμβαίνει τακτικά.
μπες πόρταλ και δες τις κοπέλες, γενικά, του εκάστοτε στούντιο και πιστεύω θα τη βρεις αλλά και θα βγάλεις άκρη επίσης.
προσωπικά αυτό κάνω πριν πάω κάπου για να μην τρέχω τσάμπα λόγω αποστάσεων.
βέβαια αυτό γίνεται με τον καιρό, όταν έχεις μάθει λίγο και το πώς δουλεύουν κυκλικά οι κοπέλες μεταξύ τους, με τις συνεργασίες-αλυσίδες των στούντιος.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom