Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 55 (Βριλησσού 55)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Πηρατε γραμμή τι παίχτηκε με το 55 και το 57 (Βλ κριτική thios και countVronsky www.bourdela.tv/content/view/1708/224/]http://www.bourdela.tv/content/view/1708/224/[/url]).

Μετά τα γκάζια από τον anoixtomyalo και εμένα (FRM) για το απαράδεκτο βλαχαδερό στο 57 (ΒΛ. www.bourdela.tv/content/view/500/224]http://www.bourdela.tv/content/view/500/224 [/url]) κάποιος που περνιέται για σαΐνι την πήγε δίπλα στο 55 μαζί με την ψεύτρα τη τσατσα.

Μα καλά .
Για πόσο ηλίθιους μας περνάνε ?   :idiot:

ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΙΔΡΥΜΑΤΑ
μαλλον για μαλακες σας περνανε.σας πουλανε οι γκομενες ερωτα και τσιμπατε,σας δινουν και κανα φιλακιγια να εχουν σιγουρη πελατεια.σας μαδανε ρεεεε!
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητέ, δεν γίνεται έτσι απλά να ρίξεις μαύρο στο 55. να θυμίσω πως εκεί εργάζεται η πρωθιέρεια της ηδονής, Πάολα, η οποία πλην των άλλων προσόντων της, είναι και εκπληκτικός τύπος.
μαγκα η κοπελα ξερει να κανει καλα την δουλεια της,ποσο μαλλον να χειριστει εναν αντρα,ξερει τι θελει να ακουσει ενας αντρας για να τον εχει σιγουρο,μη τσιμπας μεγαλε ;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μαγκα η κοπελα ξερει να κανει καλα την δουλεια της,ποσο μαλλον να χειριστει εναν αντρα,ξερει τι θελει να ακουσει ενας αντρας για να τον εχει σιγουρο,μη τσιμπας μεγαλε ;)

μεγαλύτερε, αυτό δεν είναι το ζητούμενο; να ξέρει η κοπέλλα να κάνει τη δουλειά της; να χειριστεί έναν άντρα;αυτό κάνει η συγκεκριμένη κοπελλιά με άριστο τρόπο και πολύ καλά αποτέλεσματα. Τι να κάνουμε, όταν συγκρίνεις κάποιες θα είναι στη κορυφή, κάποιες όχι.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μαλλον για μαλακες σας περνανε.σας πουλανε οι γκομενες ερωτα και τσιμπατε,σας δινουν και κανα φιλακιγια να εχουν σιγουρη πελατεια.σας μαδανε ρεεεε!

...πουλάνε αυτές, αγοράζουμε εμείς,...!
Δε κατάλαβα που είναι η μαλακία της υπόθεσης ?
Δηλαδή  οταν αγοράζεις κανα παντελόνι να πούμε και σου χαμογελάσει η πωλήτρια και σου φερθεί ευγενικά και γενικα σε εξυπηρετήσει, δε λες μέσα σου, να ένα μαγαζί που βρίσκω αυτό που θέλω και με σέβονται και με υπολογίζουν σαν πελάτη και φυσικά θα ξανάρθω όταν θέλω παντελόνι? Η μήπως λές Α εδώ μου χαμογελάνε και με εξυπηρετουν και δε θα ξανάρθω γιατί θέλουν να με μαδάνε ?
Τελικά έχει πολύ ζέστη,...και δεν την αντέχουν μερικοί,...
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235

FRM

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
114
Κριτικές
48
Like
88
Πόντοι
11
αγαπητέ, δεν γίνεται έτσι απλά να ρίξεις μαύρο στο 55. να θυμίσω πως εκεί εργάζεται η πρωθιέρεια της ηδονής, Πάολα, η οποία πλην των άλλων προσόντων της, είναι και εκπληκτικός τύπος.


...πουλάνε αυτές, αγοράζουμε εμείς,...!
Δε κατάλαβα που είναι η μαλακία της υπόθεσης ?
Δηλαδή  οταν αγοράζεις κανα παντελόνι να πούμε και σου χαμογελάσει η πωλήτρια και σου φερθεί ευγενικά και γενικα σε εξυπηρετήσει, δε λες μέσα σου, να ένα μαγαζί που βρίσκω αυτό που θέλω και με σέβονται και με υπολογίζουν σαν πελάτη και φυσικά θα ξανάρθω όταν θέλω παντελόνι? Η μήπως λές Α εδώ μου χαμογελάνε και με εξυπηρετουν και δε θα ξανάρθω γιατί θέλουν να με μαδάνε ?
Τελικά έχει πολύ ζέστη,...και δεν την αντέχουν μερικοί,...

Συμφωνώ απολύτως
Αλλωστε εν γνωση μας επισκεπτομαστε τις κοπέλες που επι πληρωμή προσφέρουν οτι προσφέρουν.
Το θέμα είναι να μην ξεπερνούν τη λεπτή ισορροπία που χωρίζει την αξιοπρέπια απο το δούλεμα !
Την Παολα και την Κωνσταντινα ,όπως και άλλες κοπέλες, τις έχουμε ξεχωρίσει για τον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ τους και όχι μόνο για τα "φιλάκια" και τα "χαδάκια" τους.
Δεν υπάρχει συναισθημα και το γνωρίζουμε. Αλλα δεν είμαστε και ΤΟΣΟ μπουνταλάδες ότι μπουρούχα μας σερβίρουν να τη τρώμε! (ένας λογος που διαβάζουμε τις κριτικές στο site είναι και αυτος ή κάνω λάθος ?)

Για αυτο ΜΑΥΡΟ ωστε να καταλάβουν ότι το επίπεδο που εφτιαξαν οι Παολα ,η Κωνσταντινα κ.α δεν μπορεί να το χαλάει το κάθε τσουλάκι που ήρθε απλά για να τα μαζέψει και να φύγει γελοντας με τους...... μαλάκες !

Αυτο εγω δεν το δεχομαι!
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
...πουλάνε αυτές, αγοράζουμε εμείς,...!
Δε κατάλαβα που είναι η μαλακία της υπόθεσης ?
Δηλαδή  οταν αγοράζεις κανα παντελόνι να πούμε και σου χαμογελάσει η πωλήτρια και σου φερθεί ευγενικά και γενικα σε εξυπηρετήσει, δε λες μέσα σου, να ένα μαγαζί που βρίσκω αυτό που θέλω και με σέβονται και με υπολογίζουν σαν πελάτη και φυσικά θα ξανάρθω όταν θέλω παντελόνι? Η μήπως λές Α εδώ μου χαμογελάνε και με εξυπηρετουν και δε θα ξανάρθω γιατί θέλουν να με μαδάνε ?
Τελικά έχει πολύ ζέστη,...και δεν την αντέχουν μερικοί,...
ι μου λες ρε φιλε αλλο το παντελονι και αλλο το ανθρωπινο σωμα που σε δουλευει κανονικοτατα.να γαμισεις ρε φιλε συμφωνω,να γουσταρεις ΑΛΛΑ μην σασ δουλευουνεεεεε. :)
 

extravagant

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2009
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνώ απολύτως
Αλλωστε εν γνωση μας επισκεπτομαστε τις κοπέλες που επι πληρωμή προσφέρουν οτι προσφέρουν.
Το θέμα είναι να μην ξεπερνούν τη λεπτή ισορροπία που χωρίζει την αξιοπρέπια απο το δούλεμα !
Την Παολα και την Κωνσταντινα ,όπως και άλλες κοπέλες, τις έχουμε ξεχωρίσει για τον ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ τους και όχι μόνο για τα "φιλάκια" και τα "χαδάκια" τους.
Δεν υπάρχει συναισθημα και το γνωρίζουμε. Αλλα δεν είμαστε και ΤΟΣΟ μπουνταλάδες ότι μπουρούχα μας σερβίρουν να τη τρώμε! (ένας λογος που διαβάζουμε τις κριτικές στο site είναι και αυτος ή κάνω λάθος ?)

Για αυτο ΜΑΥΡΟ ωστε να καταλάβουν ότι το επίπεδο που εφτιαξαν οι Παολα ,η Κωνσταντινα κ.α δεν μπορεί να το χαλάει το κάθε τσουλάκι που ήρθε απλά για να τα μαζέψει και να φύγει γελοντας με τους...... μαλάκες !

Αυτο εγω δεν το δεχομαι!
οτι πεις φιλε μου,αφου σας αρεσει να τα σκατε εμενα μου περισευει.αντε CHAO!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Για αυτο ΜΑΥΡΟ ωστε να καταλάβουν ότι το επίπεδο που εφτιαξαν οι Παολα ,η Κωνσταντινα κ.α δεν μπορεί να το χαλάει το κάθε τσουλάκι που ήρθε απλά για να τα μαζέψει και να φύγει γελοντας με τους...... μαλάκες !
Θα συμφωνησω!Η αλυσιδα Βριλλησου 55,57 κλπ φθινει και παλι καλα που υπαρχουν 4-5 κοριτσια βλ.Παολα,Εμιλυ,Σαμπρινα,Ρομινα και Σαμανθα που κρατανε ψηλα το επιπεδο!!Αν δεν εχουν κοπελες που πληρουν τα στανταρ των στουντιο γιατι κατι Τινες Αντες Κριστυ κλπ δεν τα πληρουν σιγουρα καλο θα ηταν να κατεβασουν τα ρολα και να τα ξαναανοιξουν οταν βρεθει κατι καλο!
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρολα δεν κατεβαζουν ποτε πιατσα τα κρατανε ανοιχτα με αυτο που εχουν και οταν βρουν κατι καλυτερο διωχνουν το αχρηστο και κρατανε το καλυτερο. Απο την αλλη σου λενε το κραταω ανοιχτο και οτι αρπαξω.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Tωρα σασ περιμενει Ρομινα :-* :-* :-*
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Tην Ρομίνα να την κάνεισ κορνίζα και να την κοιτάς όλη μέρα μόνη σου!

γιατι τοση επιθετικοτιτα μεντορα?
δεν σου την λεω. απλα αν εγινε τιποτα καλο ειναι να το γνωριζουν και οι υπολοιποι εδω μεσα, χωρις να αφηνω τον εαυτο μου απ'εξω, για να ξερουν. ;)
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
μάλλον στην Πατρίτσια αναφέρεσαι, όπως λέει και παραπάνω...
αν κόψεις βόλτες την βρίσκεις...για ξεκίνημα πήγαινε στο brazil house και ρώτα...εκεί την είδα τελευταία φορά!

λιγη βοηθεια εδω παρακαλω...

στουντιο ειναι;;;αλλες ινφο;;;
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
γιατι τοση επιθετικοτιτα μεντορα?
δεν σου την λεω. απλα αν εγινε τιποτα καλο ειναι να το γνωριζουν και οι υπολοιποι εδω μεσα, χωρις να αφηνω τον εαυτο μου απ'εξω, για να ξερουν. ;)

Κι εμένα με παραξένεψε και το έψαξα. Έχει γράψει κριτική το παλικάρι που είναι αρκετά αποκαρδιωτική (ψαχνόμουν κι εγώ για απόψε...).
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ααα μαλιστα. και εγω ψηνομουνα να σου πω την αληθεια...
ειδωμεν!!! ;)
παω να ψαξω την κριτικη γιατι μου κινησε την περιεργια τωρα :grin:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημερα...ν ρωτησω..???παρασκευη παιζει ν κατεβω αθηνα...η αλισα ειναι στο στουντιο????ποσο ειναι τ  προγραμμα κανει..????αξιζει τν κοπο
Υ.Γ. απο τ σταθμο λιοσιων ειναι μακρια τ στουντιο..???
 

Επισκέπτης
καλημερα...ν ρωτησω..???παρασκευη παιζει ν κατεβω αθηνα...η αλισα ειναι στο στουντιο????ποσο ειναι τ  προγραμμα κανει..????αξιζει τν κοπο
Υ.Γ. απο τ σταθμο λιοσιων ειναι μακρια τ στουντιο..???

γιατί δεν κοιτάς το πρόγραμμα?

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom