Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Να θυμίσω σε όλους ότι ένας από τους κανόνες είναι ότι δεν γράφουμε με μόνιμα κεφαλαία.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.140
Κριτικές
491
Like
37.500
Πόντοι
41.447
Καλημέρα στους φίλους ! Ακόμα μια νέα κοπέλα προστέθηκε στο ρόστερ του καταστήματος . Την λένε Αλινα , περίπου 23 χρόνων , Μολδαβή ανήψια της Ζάνας , ψηλή με πολύ ωραίο σώμα και αρκετό στιλ , όμορφη , ξανθό καρέ μαλλί . Η Αλινα σε αντίθεση με την Παολα που δείχνει αυτό το κοντό μελαχρινό πιπινακι , πρόθυμο για τα πάντα , η συγκεκριμένη δείχνει πιο ευαίσθητη , κοριτσάκι για εξώφυλλα !!! Τα περαιτέρω για τα κορίτσια στης κριτικές των φίλων μας ...

προσωπικα δεν εχω γνωρισει Μολδαβη που να μην ειναι καλη στο σπρ...για καποιο λογο ειναι παντα καλες εως άριστες!
 

drjmrh

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα σ ολους. Εχει δοκιμασει κανεις χαμαμ; περνας με κοπελα μεσα; γιατι κσπου ακουσα οτι μπαινεις μονος
 

drjmrh

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
12
Like
10
Πόντοι
0
Το κορίτσι αυτό είναι ακριβός ο τύπος μου, μικροκαμωμένη, λεπτεπίλεπτη, και χανόταν μέσα στην αγκαλιά μου καθ´όλη την διαρκεια της ερωτικής επαφής. Είμαι αρκετά ψηλός και έχω εμμονή με τις μικροκαμωμένες και μικρές ηλικιακά. Δεν περίμενα ότι θα βρω με την πρώτη ανταπόκριση στο γούστο μου. Το μασαζ της θεραπευτριας ήταν όσο πρέπει δυνατό ώστε να νιώθω τον πόνο της ανακούφισης. Έδειχνε τόσο σίγουρη για όλες τις κινήσεις που έκανε το μασαζ που με ερεθίζει πολύ. Ξενερωνω λίγο με τις αγαρμπες. Από το μασαζ της ένιωσα δονήσεις σε όλο μου το σώμα, πράγμα που σημαίνει πως η εν λόγω θεραπεύτρια είναι επαγγελματίας.

Στο δεύτερο μέρος του προγράμματος, θα ήθελα φίλοι μου να σας εξομολογηθώ πως εγώ είμαι συναισθηματικός, θέλω φιλιά, χάδια, τρυφερότητα. Με βολιδοσκόπησε τόσο καλά που μου τα πρόσφερε όλα απλόχερα χωρίς να ζητήσω τίποτα. Και εδώ έγκειται η μαγεία, στο να καταλαβαίνουν τι θέλεις χωρίς να το ζητήσεις. Πέρασα όμορφα, ναι. Σίγουρα αυτό το μικρό θα γίνει το πουτανακι μου.

ΥΓ: είμαι φρέσκο χωρισμένος μετά από αρκετά χρόνια γάμου και ως ελεύθερο πουλί να με υποδεχθείτε στον κόσμο του αγοραίου έρωτα.
ποιο κοριτσι λες φιλε?
 

Walk like an Egyptian

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2016
Μηνύματα
2
Like
8
Πόντοι
0
Η Αλεξάνδρα έχει σταματήσει συντρόφια? (Με μαύρα μακριά μαλλιά Ελληνίδα)?
 

anemoss119

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2010
Μηνύματα
380
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
1
παιδια ξερει κανενας  που πηγαν η σονια και η αντριαννα ??δεν μπορει να σταματησαν !!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
παιδια ξερει κανενας  που πηγαν η σονια και η αντριαννα ??δεν μπορει να σταματησαν !!
Η Σονια θα γυρίσει μετά από καιρό , περιμένει μωρό . Η Αντριάνα ετοιμάζει τα χαρτιά για Αμερική δεν θα την ξαναδούμε στο χώρο .
Έχουν γίνει σημαντικές προσθήκες ! Αλινα , Παολα , και η ασιατισσα Μονικα !
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
150
Κριτικές
4
Like
292
Πόντοι
21
Η Σονια θα γυρίσει μετά από καιρό , περιμένει μωρό . Η Αντριάνα ετοιμάζει τα χαρτιά για Αμερική δεν θα την ξαναδούμε στο χώρο .
Έχουν γίνει σημαντικές προσθήκες ! Αλινα , Παολα , και η ασιατισσα Μονικα !

Εξαιρετική πίπα η μικρή ξανθιά και πολύ ωραίο βυζί. Θα είναι μεγάλη απώλεια.

...εντάξει, και καλό μασάζ!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Εξαιρετική πίπα η μικρή ξανθιά και πολύ ωραίο βυζί. Θα είναι μεγάλη απώλεια.

...εντάξει, και καλό μασάζ!
Καμία δεν μένει για πάντα αγαπητέ . Σημαντικό είναι να προστεθούν κοπέλες αξίας .
Εδώ που τα λέμε χρειαζόταν ανανέωση το κατάστημα , και οι προσθήκες είναι πολύ καλές .
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.063
Κριτικές
34
Like
3.969
Πόντοι
4.365
Καμία δεν μένει για πάντα αγαπητέ . Σημαντικό είναι να προστεθούν κοπέλες αξίας .
Εδώ που τα λέμε χρειαζόταν ανανέωση το κατάστημα , και οι προσθήκες είναι πολύ καλές .

Ορθά ομιλείς. Τόσα παράπονα είχαμε για ανανέωση του ρόστερ και όταν γίνεται παρακαλάμε για τις παλιές.. Έλεος μάγκες

Μόνικα φίλε όταν λες Ασιάτισα από που συγκεκριμένα αν ξέρεις?
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καμία δεν μένει για πάντα αγαπητέ . Σημαντικό είναι να προστεθούν κοπέλες αξίας .
Εδώ που τα λέμε χρειαζόταν ανανέωση το κατάστημα , και οι προσθήκες είναι πολύ καλές .
εκτος απο αξια,να εχουν και τιποτα προσοντα ε?.... :tits:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Ορθά ομιλείς. Τόσα παράπονα είχαμε για ανανέωση του ρόστερ και όταν γίνεται παρακαλάμε για τις παλιές.. Έλεος μάγκες

Μόνικα φίλε όταν λες Ασιάτισα από που συγκεκριμένα αν ξέρεις?
Νομίζω Ταϊλανδή , Lido και αλλά τέτοια μαγαζιά δούλευε ,αν και δεν είναι ψηλή , strip
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom