Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Απολυτως θεμιτο οτι θελεις να υπερασπιστεις τα κοριτσια που ειναι τωρα εκει αλλα γουστα ειναι αυτα και προσωπικα εμμενω στην αποψη μου για το ποιες αξιζουν εκει. Ας πουμε η Ναταλι ειναι καλο κοριτσι και περποιητικη αλλα πρεπει να χασει βαρος, Τζενη ξυλαγγουρο στο δωματιο, η Ιζαμπελα βγαζει μια ξυνιλα στο δωματιο και στηθος πολυ πεσμενο, γενικα κατα την ταπεινη αποψη μου Βικυ και Λια ειναι πολυ δυνατες αλλα οι υπολοιπες οχι.
Ξανα, γουστα ειναι αυτα, αλλα οταν παλια υπηρχε και Ρανια και Μελινα και και και ηταν πολυ καλυτερα. Παντα φιλικα- για το καλυτερο μαγαζι στον χωρο.
Έχω καταλάβει τι ακριβός θέλεις φίλε μου ! Η Ναταλί έχει μερικά παραπανίσια κιλά όπως και η Ξενια , Αρκετοί φίλοι της προτιμούν , είναι αυτό που είπες θέμα γούστου , και είναι πολύ καλές στο δωμάτιο . Πχ η Ροζα , είναι μικρή αν και δεν είναι καλλονή το σώμα της είναι πολύ καλό , ξανθιά , μεγάλο στήθος , ωραία οπίσθια , Η Ελένη ωραίο milf , η Άννα είναι καλή σε όλα !
Η Αλεξια μολδαβη , πολύ καλή , γύρισε σήμερα , είναι καινούργια δεν έχει δουλέψει πολύ στο χώρο .
Θα ξέρεις καλλονή και καλή στη δουλειά της πλέον είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί . Να είσαι σίγουρος ότι η Ζανα θα κάνει το καλύτερο να έχει στο χώρο της κοπέλες αξίας !
Πχ για το χώρο . Υπάρχει καθαρίστρια η οποία κάθε μέρα προσέχει κάθε τι να λάμπει . Όπου και όποτε χρειζετε καμία ανανέωση η Ζανα δεν τσιγκουνεύεται και το αλλάζει .
Βασικό και πρέπει να το λέμε , ο κόσμος στο κατάστημα διευκολύνετε και με το POS , για όλες της πιστωτικές κάρτες !
 

lordos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
39
Like
1
Πόντοι
0
ξερει κανεις που βρισκεται τωρα η σονια?
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Έχω καταλάβει τι ακριβός θέλεις φίλε μου ! Η Ναταλί έχει μερικά παραπανίσια κιλά όπως και η Ξενια , Αρκετοί φίλοι της προτιμούν , είναι αυτό που είπες θέμα γούστου , και είναι πολύ καλές στο δωμάτιο . Πχ η Ροζα , είναι μικρή αν και δεν είναι καλλονή το σώμα της είναι πολύ καλό , ξανθιά , μεγάλο στήθος , ωραία οπίσθια , Η Ελένη ωραίο milf , η Άννα είναι καλή σε όλα !
Η Αλεξια μολδαβη , πολύ καλή , γύρισε σήμερα , είναι καινούργια δεν έχει δουλέψει πολύ στο χώρο .
Θα ξέρεις καλλονή και καλή στη δουλειά της πλέον είναι πολύ δύσκολο να βρεθεί . Να είσαι σίγουρος ότι η Ζανα θα κάνει το καλύτερο να έχει στο χώρο της κοπέλες αξίας !
Πχ για το χώρο . Υπάρχει καθαρίστρια η οποία κάθε μέρα προσέχει κάθε τι να λάμπει . Όπου και όποτε χρειζετε καμία ανανέωση η Ζανα δεν τσιγκουνεύεται και το αλλάζει .
Βασικό και πρέπει να το λέμε , ο κόσμος στο κατάστημα διευκολύνετε και με το POS , για όλες της πιστωτικές κάρτες !
Το ειχα ζητησει παλιοτερα απο την Ζανα, βαλτε Listerin η αλλο στοματικο διαλλυμα στα δωματια.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Το ειχα ζητησει παλιοτερα απο την Ζανα, βαλτε Listerin η αλλο στοματικο διαλλυμα στα δωματια.

Ετσι κανουν σε ολα τα σοβαρα ηδονοτριβεια του εξωτερικου ... μαλιστα πανε και ποτηρακι με Listerine στο ντουζ στον πελατη .... 
Το ειχα πει και εγω ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Στην Ν/Α Ασια , ακομα και στο χειροτερο μασσατζιδικο η κοπελα εχει παντα στο τσαντακι της το μπουκαλι με το Λιστεριν.

Εμενα αγαπητε η πτωχη μου εμπειρια περιοριζεται στα μασατζιδικα της Γερμανιας , και Βελγιου ,Ισπανιας αντε και Ολλανδιας ...δεν ειμαι κοσμογυρισμενος σαν και σας


Ουπς ξεχασα της Αυστριας
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795
Ετσι κανουν σε ολα τα σοβαρα ηδονοτριβεια του εξωτερικου ... μαλιστα πανε και ποτηρακι με Listerine στο ντουζ στον πελατη .... 
Το ειχα πει και εγω ...
Στην Ν/Α Ασια , ακομα και στο χειροτερο μασσατζιδικο η κοπελα εχει παντα στο τσαντακι της το μπουκαλι με το Λιστεριν.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Στην Ν/Α Ασια , ακομα και στο χειροτερο μασσατζιδικο η κοπελα εχει παντα στο τσαντακι της το μπουκαλι με το Λιστεριν.
Το ειχα ζητησει παλιοτερα απο την Ζανα, βαλτε Listerin η αλλο στοματικο διαλλυμα στα δωματια.
Το ειχα ζητησει παλιοτερα απο την Ζανα, βαλτε Listerin η αλλο στοματικο διαλλυμα στα δωματια.
Οι κοπέλες στης ντουλάπες τους έχουν στοματικό διάλυμα και το χρησιμοποιούν μετά που βγιενουν από το δωμάτιο , αν αυτό χρησιμεύει στους πελάτες θα πρέπει να υπάρχει στο δωμάτιο και θα υπάρχει !
Τα μασατζιδικα του εξωτερικού είναι πολύ προηγμένα και το Oasis ακολουθεί , χρόνια τώρα . Οι φίλοι μας είναι επισκέπτες σε πολλές χώρες και οι άποψης τους είναι πολύ σημαντικές για να γίνει ακόμα καλύτερο το ίδρυμα !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Coggers

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2018
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
394
Πόντοι
20
Τελικά ποιά είναι αυτή η Ξένια ; Πήγα στο μαγαζί το προηγούμενο Σάββατο απλώς για να δω τις γυναίκες με σκοπό να περάσω αργότερα. Στο τέλος, η γυναίκα που με υποδέχτηκε μου είπε ότι κάνει προγράμματα κι αυτή και συστήθηκε ως Ξένια. Μου άρεσε περισσότερο απ' όλες, αλλά οι περιγραφή της εδώ μέσα και στις κριτικές είναι διαφορετική από αυτό που είδα. Είδα μια γυναίκα μελαχρινή γύρω στο 1.65 με τακούνια, περίπου 40 χρονών και με σώμα κανονικό προς γεμάτο. Όχι μια 25χρονη υπέρβαρη, όπως περιγράφεται η Ξένια εδώ. Μπας και δεν είδα τη Ξένια και θυμάμαι λάθος όνομα  :think:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Τελικά ποιά είναι αυτή η Ξένια ; Πήγα στο μαγαζί το προηγούμενο Σάββατο απλώς για να δω τις γυναίκες με σκοπό να περάσω αργότερα. Στο τέλος, η γυναίκα που με υποδέχτηκε μου είπε ότι κάνει προγράμματα κι αυτή και συστήθηκε ως Ξένια. Μου άρεσε περισσότερο απ' όλες, αλλά οι περιγραφή της εδώ μέσα και στις κριτικές είναι διαφορετική από αυτό που είδα. Είδα μια γυναίκα μελαχρινή γύρω στο 1.65 με τακούνια, περίπου 40 χρονών και με σώμα κανονικό προς γεμάτο. Όχι μια 25χρονη υπέρβαρη, όπως περιγράφεται η Ξένια εδώ. Μπας και δεν είδα τη Ξένια και θυμάμαι λάθος όνομα  :think:
Η Ξενια είναι ελληνίδα , ούτε 30 χρόνων , γεματουλα , μελαχρινή . Μιπως μπερδεύτηκες με τα ονόματα ? Τελικά πέρασες μαζί της ?
 

samerbig

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
0
καλημερα η αντριανα η κοντουλα με το φουντοτο ξανθο μαλλι δουλευει η σταματησε?
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
καλημερα η αντριανα η κοντουλα με το φουντοτο ξανθο μαλλι δουλευει η σταματησε?
Καλησπέρα αγαπητέ ! Έχει σταματήσει οριστικά από το χώρο .
Υπάρχει καινούργια η Αλεξια , κάποιος φιλος που θα περάσει μαζί της να μας πει εντυπώσεις !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Εδώ κάνουν παρέλαση τα υπέροχα κορίτσια του καταστήματος  :tits2:
 

Συνημμένα

  • CFF3EA2C-B9D0-49A3-87E7-3B1DBC3DE31C.jpeg
    CFF3EA2C-B9D0-49A3-87E7-3B1DBC3DE31C.jpeg
    797 KB · Εμφανίσεις: 30

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
στη χθεσινή επίσκεψη πήρα την Βερόνικα , σκέφτηκα να πάρω και την Ξένια...με του ατελείωτους βύζους , αλλά το καβλοένστικτο που ειπε Βερόνικα.

Δεν πέρασα άσχημα, κάνει καλό μασάζ και η πίπα της είναι πολύ καλή (ρώσσικη σχολή...respect)

Έριξα 2 βόλια και αποχώρησα με χαμόγελο.

την άλλη φορά θα δοκιμάσω την Ξένια...μου κάνει για πολύ καβλιάρα
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
στη χθεσινή επίσκεψη πήρα την Βερόνικα , σκέφτηκα να πάρω και την Ξένια...με του ατελείωτους βύζους , αλλά το καβλοένστικτο που ειπε Βερόνικα.

Δεν πέρασα άσχημα, κάνει καλό μασάζ και η πίπα της είναι πολύ καλή (ρώσσικη σχολή...respect)

Έριξα 2 βόλια και αποχώρησα με χαμόγελο.

την άλλη φορά θα δοκιμάσω την Ξένια...μου κάνει για πολύ καβλιάρα

αυτή η βερόνικα πώς είναι εμφανισιακά? καλύτερη ή χειρότερη από Μελίνα ή Λία?(κάνε μια περιγραφή)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom