Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπέρα, τι τιμές παίζουν στο εν λόγο μαγαζί?
Καλησπέρα αγαπητέ ! Οι τιμές ξεκινούν από τα 60 ευρώ στο μισάωρο , 80 μια ώρα , 120 επιλέγεις δυο κοπέλες και περνάς μαζί τους ένα μισάωρο .
Ενημερώνω το ότι γύρισε και η Άντζελα από της διακοπές της !!!
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Αμα θέλουμε μόνο φραπεδάκι εχει 60;
 

masazakias1515

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Στο 60ε-μισάωρο έχει καθόλου μασάζ ή κατευθείαν στο ψητό?
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.477
Κριτικές
42
Like
7.950
Πόντοι
4.666
πρωινό πέρασμα από τον παμπάλαιο οίκο συνεύρεσης και δυστυχώς δεν είδα ούτε βερόνικα(ήταν σε πρόγραμμα), ούτε την καινούρια ναταλί(μάλλον και αυτή σε πρόγραμμα) και η μόνικα η ελληνίδα σταμάτησε. Παρέλασαν η Βίκυ, η Αντριάννα, η Καλίνκα με τα ψωλογαμήσια από τον κώλο, η Λία η μιλφάρα , η Σοφία(δεν την είχα ξαναδεί αλλά αδιάφορη ως παρουσία) και κανά δυό ακόμη αδιάφορες παρουσίες..Είδα επίσης μία ωραία μιλφάρα μελαχροινή την Έλενα, αλλά επειδή δεν έχω διαβάσει τίποτα για τις υπηρεσίες της(η είχα διαβάσει αλλά δε θυμόμουν), οπότε έφυγα άπρακτος..Οι μόνες ενδιαφέρουσες παρουσίες ήταν αυτή η Έλενα και κάπως η Βίκυ. Ά ρε Μελίναααααααα!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.940
Πόντοι
36.618
πρωινό πέρασμα από τον παμπάλαιο οίκο συνεύρεσης και δυστυχώς δεν είδα ούτε βερόνικα(ήταν σε πρόγραμμα), ούτε την καινούρια ναταλί(μάλλον και αυτή σε πρόγραμμα) και η μόνικα η ελληνίδα σταμάτησε. Παρέλασαν η Βίκυ, η Αντριάννα, η Καλίνκα με τα ψωλογαμήσια από τον κώλο, η Λία η μιλφάρα , η Σοφία(δεν την είχα ξαναδεί αλλά αδιάφορη ως παρουσία) και κανά δυό ακόμη αδιάφορες παρουσίες..Είδα επίσης μία ωραία μιλφάρα μελαχροινή την Έλενα, αλλά επειδή δεν έχω διαβάσει τίποτα για τις υπηρεσίες της(η είχα διαβάσει αλλά δε θυμόμουν), οπότε έφυγα άπρακτος..Οι μόνες ενδιαφέρουσες παρουσίες ήταν αυτή η Έλενα και κάπως η Βίκυ. Ά ρε Μελίναααααααα!!!!!!!!!!

Τι μου θύμισες....Αχ Μελίνα....
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
344
Like
778
Πόντοι
81
Ναι αυτό εννοώ... αν θελουμε μονο φραπεδακι είναι 60 ή ειναι αλλη τιμη γιατι 60 για φραπε δεν αξιζει.. αν πχ ηταν 40 κομπλε
 

Jason1984

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2018
Μηνύματα
5
Κριτικές
4
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπερα στο φορουμ, το Διαβαζω πολυ καιρο. Κ θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω για την βοηθεια που δινεται με τις κριτικες σας.απο τις κριτικες σας πρωτη φορα στο μασαζ πηρα λια κ σιγουρα θα την θυμαμαι πολυ καιρο αυτην την συνευρεση. Απλα τελεια εμπειρια.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
τίμησα το ίδρυμα πριν 2-3 μέρες.

αν και πρωί , 11.15, δεν μου έδειξαν πολλές κοπέλες στο σαλόνι. 4-5 και καμιά δε μου έκανε το κλικ.

ζήτησα την Βίκυ αλλα μου είπαν ότι μόλις είχε μπει...

πήρα την Αννουλα (ξανθό κοντούλι) και μπορώ να πω ότι δεν πέρασα και άσχημα...καβλάκι το μωρό
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
32
Like
1.223
Πόντοι
1.071
A ρε Λία, έχεις γράψει ιστορία..!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
A ρε Λία, έχεις γράψει ιστορία..!
Στην εμφάνιση κοριτσιών είναι θέμα γούστου , στης υπηρεσίες βεβαιώνω ότι είναι όλες σε υψηλό  επίπεδο . Η Ζανα τιμάει τα χρήματα του πελάτη και δεν μπορεί να γίνει αλλιώς ώστε να φύγουν όλοι ευχαριστημένοι !
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Προσωπικά πιστεύω ότι είναι το καλυτερο μασατζίδικο στην Αθήνα ΑΛΛΑ έχουν φυγει πολλές δυνατές κοπέλες όπως Ζωή, Ράνια, Μελίνα, Αλεξάνδρα, Ελένη και δεν έχουν αντικατασταθεί επάξια. Μόνο Βίκυ και Λία πλεον αξίζουν κατά την  άποψή μου εκει, ίσως και κανα δυο ακομα σε δίδυμο με αυτές όμως. Θέλει κάποια ανανέωση το ρόστερ για να συνεχίσει να είναι το μαγαζί το κορυφαίο.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Προσωπικά πιστεύω ότι είναι το καλυτερο μασατζίδικο στην Αθήνα ΑΛΛΑ έχουν φυγει πολλές δυνατές κοπέλες όπως Ζωή, Ράνια, Μελίνα, Αλεξάνδρα, Ελένη και δεν έχουν αντικατασταθεί επάξια. Μόνο Βίκυ και Λία πλεον αξίζουν κατά την  άποψή μου εκει, ίσως και κανα δυο ακομα σε δίδυμο με αυτές όμως. Θέλει κάποια ανανέωση το ρόστερ για να συνεχίσει να είναι το μαγαζί το κορυφαίο.
Αγαπητέ έτσι είναι , σε όλο αυτό το χρονικό διάστημα περίπου 10 ετών , στο ίδρυμα αυτό ήρθανε και φύγανε κοπέλες αξίας , να πούμε όμως ότι κανείς δεν μένει για πάντα . Αυτό που οφείλει η διοίκηση στην συγκεκριμένη περίπτωση η Ζανα να να παρέχει στους πελάτες κοπέλες αξίας , πρώτα να αγαπούν την δουλειά τους και να σέβονται τον πελάτη , τα χρήματα που δίνει .
Αυτό έως σε ένα καλό σημείο η Ζανα το έχει καταφέρει !
Πέρα από Λια , Βίκυ , αξίζει να σημειωθεί ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες εξίσου καλές . Άννα , Ξενια , η καινούργια Ρωσίδα η Ναταλί , η Ιζαμπέλα πολύ καλή , αυτές της μέρες έρχεται και η Αλεξια , νέα μολδαβη , η Άντζελα παλιά στο χώρο πολύ καλή ,  συμπληρώνουν Ροζα , Τζενη και κάποιες άλλες .
Ο κόσμος που επισκέπτεται το χώρο , εκτιμάει το υψηλό επίπεδο χώρου υπηρεσιών , και βεβαιωμένα η Ζανα θα κάνει το καλύτερο δυνατών για σας .
Η Ζανα ευχαριστεί και είναι ευγνώμων στο κόσμο , που σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς την προτιμούν !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Αγαπητέ έτσι είναι , σε όλο αυτό το χρονικό διάστημα περίπου 10 ετών , στο ίδρυμα αυτό ήρθανε και φύγανε κοπέλες αξίας , να πούμε όμως ότι κανείς δεν μένει για πάντα . Αυτό που οφείλει η διοίκηση στην συγκεκριμένη περίπτωση η Ζανα να να παρέχει στους πελάτες κοπέλες αξίας , πρώτα να αγαπούν την δουλειά τους και να σέβονται τον πελάτη , τα χρήματα που δίνει .
Αυτό έως σε ένα καλό σημείο η Ζανα το έχει καταφέρει !
Πέρα από Λια , Βίκυ , αξίζει να σημειωθεί ότι υπάρχουν και άλλες κοπέλες εξίσου καλές . Άννα , Ξενια , η καινούργια Ρωσίδα η Ναταλί , η Ιζαμπέλα πολύ καλή , αυτές της μέρες έρχεται και η Αλεξια , νέα μολδαβη , η Άντζελα παλιά στο χώρο πολύ καλή ,  συμπληρώνουν Ροζα , Τζενη και κάποιες άλλες .
Ο κόσμος που επισκέπτεται το χώρο , εκτιμάει το υψηλό επίπεδο χώρου υπηρεσιών , και βεβαιωμένα η Ζανα θα κάνει το καλύτερο δυνατών για σας .
Η Ζανα ευχαριστεί και είναι ευγνώμων στο κόσμο , που σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς την προτιμούν !!!
Η Βερόνικα επίσης , Ρωσίδα πολύ καλή , εξυπηρετική , η Σοφή , ελληνίδα , δεν μπωρω να την προσπεράσω έτσι !
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Απολυτως θεμιτο οτι θελεις να υπερασπιστεις τα κοριτσια που ειναι τωρα εκει αλλα γουστα ειναι αυτα και προσωπικα εμμενω στην αποψη μου για το ποιες αξιζουν εκει. Ας πουμε η Ναταλι ειναι καλο κοριτσι και περποιητικη αλλα πρεπει να χασει βαρος, Τζενη ξυλαγγουρο στο δωματιο, η Ιζαμπελα βγαζει μια ξυνιλα στο δωματιο και στηθος πολυ πεσμενο, γενικα κατα την ταπεινη αποψη μου Βικυ και Λια ειναι πολυ δυνατες αλλα οι υπολοιπες οχι.
Ξανα, γουστα ειναι αυτα, αλλα οταν παλια υπηρχε και Ρανια και Μελινα και και και ηταν πολυ καλυτερα. Παντα φιλικα- για το καλυτερο μαγαζι στον χωρο.
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
13
Like
1.981
Πόντοι
3.425
κάπου παραπανω διαβασα οτι ευφυγε η Ελενη. Μιλάμε για την μελαχρινη Αλβανιδα?

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom