Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

avalonmajor

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2017
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Άστα μας έχει φάει η νότια Ελλάδα εδώ στην Πάτρα .... Μαυρίλα.... Και αργω να έρθω Αθήνα ... Θα λαλησω
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Πολύ δυνατό κορίτσι το καινούργιο φίλοι μου !!!
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
σου εχω στειλει π.μ. και δεν απαντησες.κριμα και ειμαι καλος πελατης του μαγαζιου.
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
σου εχω στειλει π.μ. και δεν απαντησες.κριμα και ειμαι καλος πελατης του μαγαζιου.
Για την Μονικα φίλε μου , ναι , είναι Ελληνίδα , πολύ καλή στο δωμάτιο και καλό μασάζ και στο προγραμμα , επίσης δεν παίζεται σε αυταρχικό παιχνίδι είναι όλα τα λεφτά και πολύ καλό διπλό με Λια !
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Ποιες έχουν μεγάλο στήθος απ το μαγαζί?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Για την Μονικα φίλε μου , ναι , είναι Ελληνίδα , πολύ καλή στο δωμάτιο και καλό μασάζ και στο προγραμμα , επίσης δεν παίζεται σε αυταρχικό παιχνίδι είναι όλα τα λεφτά και πολύ καλό διπλό με Λια !
δεν με ενδιαφερουν τα αυταρχικα.εγω σου ειπα τι θελω.
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
580
Πόντοι
306
Ποιες έχουν μεγάλο στήθος απ το μαγαζί?

Σε βυζα δυστυχως εχουμε δει μονο τις προσφατες χλιαρες κριτικες της Ροζας, παλια σε αυτον τον τομεα η Ζανα κρατουσε το χρυσο μεταλλιο...Βεβαια οι αλλες οπως Αντριαννα κτλ ειναι ψιλομπαμπατσικα με αριστες τεχνικες. Ομως λειπει το "κλασσικο πενταρι-εξαρι".. :(
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Σε βυζα δυστυχως εχουμε δει μονο τις προσφατες χλιαρες κριτικες της Ροζας, παλια σε αυτον τον τομεα η Ζανα κρατουσε το χρυσο μεταλλιο...Βεβαια οι αλλες οπως Αντριαννα κτλ ειναι ψιλομπαμπατσικα με αριστες τεχνικες. Ομως λειπει το "κλασσικο πενταρι-εξαρι".. :(
Συμφωνώ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom