Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6

sakis_11

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
808
Κριτικές
14
Like
609
Πόντοι
3.015
Πάντως ότι χρήζει ανανέωης είναι γεονός

 Δεν πρόκειται να εισακουστείς αγαπητέ συναγωνιστή νομίζω.  Αφού γίνεται πανικός από πλευράς προσέλευσης κόσμου, αποκλείεται η ανανέωση,  ή το να μeιώσουν τις τιμές όπως άρχισαν τα άλλα λαδάδικα.  Αν κάνουν αποχή από το μαγαζί τουλάχιστο όλοι οι συνηδειτοποιημένοι και δεν πάνε μαζί με το ρεύμα,    τότε μπορούμε όλοι μαζί ενωμένοι να πιέσουμε και να πέσουν οι τιμές και να γίνει ποιοτική αναβάθμιση.   Διαφορετικά απλά θα "λέμε τον πόνο μας" σε αυτό  το  site  ,  χωρίς να συνειδητοποιούμε την δυναμική που εσωκλείει....   (... τα ίδια λάθη νομίζω που κάναμε όλοι μας με τις βρωμιάρες ελλεϊνίδες που τις κακομάθαμε και τώρα λουζόμαστε πίσω τα χάλια που  αδαώς  τους επιτρέψαμε ).:s&m_3:


....Καλή αντίσταση αγαπητοί συναγωνιστές.    


 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Όσο έχει τέτοια κίνηση...μην περιμένεις μείωση τιμών. Τουλάχιστον ας γίνεται κάποια ανανέωση του ρόστερ απο καιρό σε καιρό και όλα και κάτι θα κερδίζουμε (και το μαγαζί και εμείς). Για παράδειγμα από τις τελευταίες ανανεώσεις σημειώνω Νικόλ και Μόνικα που ήταν στα θετικά του μαγαζιού.
 

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
τη νικόλ τη γούσταρα πολύ...αλλά 2 φορές που πήγα το παιζαν κινέζες ότι δεν ξέρω κ γενικά ερχεται αλλά σήμερα όχι κλπ....την έκανε το μωρό?ξέρει κανείς τίποτα?
όσο για πάολα έχοντας πάει με σχεδόν όλο το ρόστερ  μπορώ να πω ότι είναι χαμηλά στη κατάταξη από απόδοση...βύζοι φυσικότατοι κ μεσα στη καύλα για πολύ ρούφηγμα αλλά γενικά πολύ μπλαζέ κ τρίψιμο μέτρια πράγματα
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
τη νικόλ τη γούσταρα πολύ...αλλά 2 φορές που πήγα το παιζαν κινέζες ότι δεν ξέρω κ γενικά ερχεται αλλά σήμερα όχι κλπ....την έκανε το μωρό?ξέρει κανείς τίποτα?
όσο για πάολα έχοντας πάει με σχεδόν όλο το ρόστερ  μπορώ να πω ότι είναι χαμηλά στη κατάταξη από απόδοση...βύζοι φυσικότατοι κ μεσα στη καύλα για πολύ ρούφηγμα αλλά γενικά πολύ μπλαζέ κ τρίψιμο μέτρια πράγματα
αυτο φαινεται απο μακρια.....και το μπλαζε στυλακι παντα μου τη δινει.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Επίσκεψη χθεσινή, η Νικόλ εκεί και μάχιμη. Όταν βάζει αυτές τις ζαρτιέρες  :s&m_2: και τα πετάει έξω φόρα παρτίδα :tits2:...άλλη θέλω και άλλη πέρνω :crazy:. Ενημέρωση για αφιξη 2 νέων θεραπευτριών αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Άτιμη Νικόλ...  :tits: Τελικά η Ζάνα λαμβάνει γνώση των γραφόμενων εδώ και πράττει ανάλογα. :woldman:
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Επίσκεψη χθεσινή, η Νικόλ εκεί και μάχιμη. Όταν βάζει αυτές τις ζαρτιέρες  :s&m_2: και τα πετάει έξω φόρα παρτίδα :tits2:...άλλη θέλω και άλλη πέρνω :crazy:. Ενημέρωση για αφιξη 2 νέων θεραπευτριών αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Άτιμη Νικόλ...  :tits: Τελικά η Ζάνα λαμβάνει γνώση των γραφόμενων εδώ και πράττει ανάλογα. :woldman:
το ειχα πει και παλαιοτερα οτι η ζανα διαβαζει....ειναι τσακαλι...αν μειωνε και τις τιμες θα ηταν καλυτερα.....
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Πέρασα με τι Βίκη χτες ,πέρασα καλά , θα έλεγα έως πολύ καλά , και μου είπε , ότι το κατάστημα προσφέρει υπηρεσίες και τις κυριακές .
Οι μάχιμοι συναγωνιστές μας που θα περάσουν από το ίδρυμα , είμαι σίγουρος ότι θα περάσουν τέλεια . :kissass2:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Ισχύει, πηρα τηλ σημερα και με ενημερωσαν οτι το μαγαζι θα λειτουργει πλεον και τις κυριακες
 

patos1111

Μέγας
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
4.365
.............η γνωστή ιστορία με τη ζάνα και τα κορίτσια που "τραβάνε", έχει μανουριάσει με τη ζανα η νικόλ και μια πάει μια πάει αλλού κ.ο.κ. :idiot: :think: :think: :think: στα του λαδοτριβείου τώρα, επίσκεψη και επιλογή άννα, νεο φρούτο, αλλά  :headbang: :headbang:οιμέ "σάπιο" φρούτο, λέω έχει ωραία πόδια θα το σφίξω....... :S :S :S :S :S είναι και πιτσιρίκα.......πάρε να έχεις

μασαζ 0000000000000000
πίπα 00000000000000000
κορμί -5  πατσαδούρα, με σκαμενη κοιλιά (απαπαπα)
κόλος -7  η χαρά της κυταρίτιδας (δεν τον προσφέρει κιόλας)
στην μπριζόλα τώρα,
να βογγάει τόσο ψεύτικα.......με πλαστική κούκλα θα ήταν καλύτερα :huh: :huh: :huh:

θεωρώ ότι ήταν τα πιο πεταμένα 80 που έχω δώσει στο καταστημα της ζανας,

ΑΝΝΑ ΜΑΚΡΙΑ!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.587
Κριτικές
1.275
Like
231.501
Πόντοι
46.232
.............η γνωστή ιστορία με τη ζάνα και τα κορίτσια που "τραβάνε", έχει μανουριάσει με τη ζανα η νικόλ και μια πάει μια πάει αλλού κ.ο.κ. :idiot: :think: :think: :think: στα του λαδοτριβείου τώρα, επίσκεψη και επιλογή άννα, νεο φρούτο, αλλά  :headbang: :headbang:οιμέ "σάπιο" φρούτο, λέω έχει ωραία πόδια θα το σφίξω....... :S :S :S :S :S είναι και πιτσιρίκα.......πάρε να έχεις

μασαζ 0000000000000000
πίπα 00000000000000000
κορμί -5  πατσαδούρα, με σκαμενη κοιλιά (απαπαπα)
κόλος -7  η χαρά της κυταρίτιδας (δεν τον προσφέρει κιόλας)
στην μπριζόλα τώρα,
να βογγάει τόσο ψεύτικα.......με πλαστική κούκλα θα ήταν καλύτερα :huh: :huh: :huh:

θεωρώ ότι ήταν τα πιο πεταμένα 80 που έχω δώσει στο καταστημα της ζανας,

ΑΝΝΑ ΜΑΚΡΙΑ!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
καλά ρε φιλαράκι αφού ήταν τόσο μπάζο εμφανισιακά και εσύ γιατί πέρασες???
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
εεε αφού είχε ωραία πόδια...!!!!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Σωστός ... προς γνώση και αποφυγή...  Thanks
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
.............η γνωστή ιστορία με τη ζάνα και τα κορίτσια που "τραβάνε", έχει μανουριάσει με τη ζανα η νικόλ και μια πάει μια πάει αλλού κ.ο.κ. :idiot: :think: :think: :think: στα του λαδοτριβείου τώρα, επίσκεψη και επιλογή άννα, νεο φρούτο, αλλά  :headbang: :headbang:οιμέ "σάπιο" φρούτο, λέω έχει ωραία πόδια θα το σφίξω....... :S :S :S :S :S είναι και πιτσιρίκα.......πάρε να έχεις

μασαζ 0000000000000000
πίπα 00000000000000000
κορμί -5  πατσαδούρα, με σκαμενη κοιλιά (απαπαπα)
κόλος -7  η χαρά της κυταρίτιδας (δεν τον προσφέρει κιόλας)
στην μπριζόλα τώρα,
να βογγάει τόσο ψεύτικα.......με πλαστική κούκλα θα ήταν καλύτερα :huh: :huh: :huh:

θεωρώ ότι ήταν τα πιο πεταμένα 80 που έχω δώσει στο καταστημα της ζανας,

ΑΝΝΑ ΜΑΚΡΙΑ!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea:
.....κανει και τετοια το παλιοκοριτσο?.... :s&m_1: :s&m_1:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΔΕΚΑΔΑ

Δέκα τεμάχια παρόντα
και η τιμή πάντα ογδόντα !
Διαλέγω μία νεαρά,
μελαχρινή, χωρίς βυζά!

Το μασαζάκι της καλό,
μπορεί να έβαζα και οχτώ,
μα στα πνευστά, ίσα τη βάση,
ίσα στα άλλά να περάσει !

Στα άλλα το λοιπόν, καλά
όχι σπουδαία, ή τρελά,
λίγα τα ακροβατικά ,
μέτρια φάση γενικά !

Τώρα, αν θα την ξαναπάρω
δεν το νομίζω, θα ρισκάρω!
Μιά απ τις άλλες τις εννιά
θα ναι ο στόχος μου, παιδιά !

Πως να τη λένε, δεν θα πω
μέχρι να τηνε θυμηθώ,...!
Δέκα γυναίκες στη σειρά,
μόνο θυμάμαι τα γνωστά !

Σόνια, Ελένη και η Ζάνα
μία Μαρία και μιά Αννα
Νικόλ και Πάολα νομίζω,
μετά Αλτσχάϊμερ θυμίζω,...!

:grin:
 

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom