Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kritwn99

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
393
Κριτικές
17
Like
2.008
Πόντοι
2.472
Πέρασμα τις προάλλες από Στουρνάρη 29. Στην υποδοχή η Ελένη, και παρούσες εκτός από την ίδια: Μονικα, Ζανα, Χριστινα, Βικυ και Σονια. Επέλεξα Ζάνα. Με συνόδευσε στο δωμάτιο για το καθιερωμένο ντους και πριν γδυθώ αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα και τις θωπείες. Μετα το ντους περίμενα λίγα λεπτά μέχρι να έρθει η Ζάνα, ενώ είχα ήδη καβλώσει. Μπαίνει μέσα η Ζάνα και με το που με βλέπει γονατίζει και αρχίζει την πίπα. Αυτό κράτησε όχι πάνω από 1 λεπτό γιατί με δικιά μου πρωτοβουλία τη σταμάτησα. Ξάπλωσα και ξεκίνησε το μασαζ. Εχουν γραφτεί πολλά για το μασάζ της Ζάνας τα οποία τα επιβεβαιώνω κάθε φορά που πηγαίνω μαζί της. Με δυο λόγια, είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις που μπορείς να βρεις. Μετά το μασάζ, είχαμε body-to-body με γλυψίματα παντού και μετά βυζομαλακία ("ισπανικό" κατά τη Ζάνα) και πίπα.

Το σεξ που ακολούθησε έγινε με πολύ καλή συμμετοχή από μεριάς της. Αρχικά cow-girl όπου πραγματικά χτυπιόταν πάνω μου με λύσσα. Μετά την απαραίτητη προετοιμασία, τη γάμησα απ' τον κόλο, και σε αυτή τη στάση τελείωσα. Μού έβγαλε το προφυλακτικό και μετά ανταλλάξαμε γλωσσόφιλα.

Γενικά πέρασα πολύ καλά όπως σχεδόν πάντα με τη Ζάνα η οποία είναι σταθερή αξία στο χώρο, ειδικά αν δεν έχεις πρόβλημα με τις αναποφευκτες σωματικές ατέλειες που δημιουργεί το πέρασμα του χρόνου.

Το κόστος της συνεδρίας ήταν 80 Ευρώ.

Πληκτρολογώντας γρήγορα, έκανα λάθος στο ποσό που πλήρωσα. Λοιπόν, δεν ήταν 80 Ευρώ, αλλά 100.

By the way, Ζάνα, επειδή ξέρω ότι μάς διαβάζεις δεν θα ήταν καθόλου κακή ιδέα αυτό που έγραψα κατά λάθος, να υλοποιηθεί (δηλ. 80 Ευρώ το πρόγραμμα με αναλ, 60 με σεξ αλλά χωρίς αναλ).


Τι να σου πω ρε μάγκα. εσύ πλήρωσες 100 € για να αποκτήσεις τουλάχιστον τον ιό του έρπη. Τουλάχιστον !!

Έλα να με βρεις σε 1-2 χρόνια κ εσυ κ κάποιοι άλλοι εδώ μέσα.

Πραγματικός Επαρχιώτης !  Όνομα κ πράγμα.......  :2funny: :2funny: :2funny:

Ούτε με πανοπλία πλέον σε τέτοια μαγαζιά.  Ούτε με ΠΑΝΟΠΛΙΑ!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.019
Like
983
Πόντοι
96
πραγματικά επικίνδυνο μέρος, [glow=red,2,300]προσοχή, κίνδυνος.[/glow]
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
πραγματικά επικίνδυνο μέρος, [glow=red,2,300]προσοχή, κίνδυνος.[/glow]
  κατι πρεπει να κανει το διαγνωστικο κεντρο τηs βιοιατρικηs.  οταν δεν πηγαινει ο μωαμεθ στο βουνο, να παει το βουνο στον μωαμεθ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.587
Κριτικές
1.275
Like
231.505
Πόντοι
46.232
να συνάψουν σύμβαση????????
γαμήσι και μετά εξετάσεις???
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ο φίλος που μιλάει για τα θέματα υγείας εχει απόλυτο δίκιο....ολοι ρισκάρουμε εν γνωσει μας...αν μάλιστα κάποια δεν δίνει γλωσσόφιλα,η δεν κάνει ακάποτη πίπα,μπαίνει στη μαυρη λίστα.....τελευταία εχει γίνει της μόδας και το γλυφοκώλι !!!!
Ομως,εχω 2 ενστάσεις φίλε μου...πρώτον,αυτά γίνονται παντού και όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί...και δεύτερον,στα λεγόμενα "ακριβά" μαγαζιά,παρέχονται οι ίδιες ακριβως υπηρεσίες,απλά δίδονται σε δόσεις,και όχι με την πρώτη,για να αρμέγουν τον πελάτη....αν μια κοπέλλα είναι καθαρή,και στη Φυλής να δουλέψει θα κάνει μπάνιο κάθε δεκα λεπτά...αν είναι βρωμιάρα και στο Χίλτον να δουλέψει,βρωμιάρα θα μείνει....
Υ.Γ Πώς αλλοιώς να εκλάβω την συμπεριφορά θεραπεύτριας σε "ακριβό" ίδρυμα,όπου άρχισε τις πίπες ενω ακόμα δεν είχα γδυθεί καλά,καλά? ούτε ενα ντους δεν πρόλαβα να κάνω....το οτι ήμουν γνωστός πελάτης,με κάνει και ακίνδυνο?



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Ο φίλος που μιλάει για τα θέματα υγείας εχει απόλυτο δίκιο....ολοι ρισκάρουμε εν γνωσει μας...αν μάλιστα κάποια δεν δίνει γλωσσόφιλα,η δεν κάνει ακάποτη πίπα,μπαίνει στη μαυρη λίστα.....τελευταία εχει γίνει της μόδας και το γλυφοκώλι !!!!
Ομως,εχω 2 ενστάσεις φίλε μου...πρώτον,αυτά γίνονται παντού και όχι μόνο στο συγκεκριμένο μαγαζί...και δεύτερον,στα λεγόμενα "ακριβά" μαγαζιά,παρέχονται οι ίδιες ακριβως υπηρεσίες,απλά δίδονται σε δόσεις,και όχι με την πρώτη,για να αρμέγουν τον πελάτη....αν μια κοπέλλα είναι καθαρή,και στη Φυλής να δουλέψει θα κάνει μπάνιο κάθε δεκα λεπτά...αν είναι βρωμιάρα και στο Χίλτον να δουλέψει,βρωμιάρα θα μείνει....
Υ.Γ Πώς αλλοιώς να εκλάβω την συμπεριφορά θεραπεύτριας σε "ακριβό" ίδρυμα,όπου άρχισε τις πίπες ενω ακόμα δεν είχα γδυθεί καλά,καλά? ούτε ενα ντους δεν πρόλαβα να κάνω....το οτι ήμουν γνωστός πελάτης,με κάνει και ακίνδυνο?

από μιά άποψη τα είπες όλα
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
μπορει αυτο που θα ρωτησω καπου να εχει ειπωθει αλλα εγω θα το πω....τα βυζια της παολας ειναι φυσικα η σιλικονη?....οποιος την εχει δοκιμασει και ξερει ας πει....
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
μπορει αυτο που θα ρωτησω καπου να εχει ειπωθει αλλα εγω θα το πω....τα βυζια της παολας ειναι φυσικα η σιλικονη?....οποιος την εχει δοκιμασει και ξερει ας πει....
εμένα για φυσικά μου φάνηκαν  :hmm:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μπορει αυτο που θα ρωτησω καπου να εχει ειπωθει αλλα εγω θα το πω....τα βυζια της παολας ειναι φυσικα η σιλικονη?....οποιος την εχει δοκιμασει και ξερει ας πει....
εμένα για φυσικά μου φάνηκαν  :hmm:

:thumbsup:

Φυσικά, ... φυσικά ! :woldman:

 

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καμιά νέα άφιξη είχαμε ή τα ίδια και τα ίδια;
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
μπορει αυτο που θα ρωτησω καπου να εχει ειπωθει αλλα εγω θα το πω....τα βυζια της παολας ειναι φυσικα η σιλικονη?....οποιος την εχει δοκιμασει και ξερει ας πει....

Φυσικά
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
6
μπορει αυτο που θα ρωτησω καπου να εχει ειπωθει αλλα εγω θα το πω....τα βυζια της παολας ειναι φυσικα η σιλικονη?....οποιος την εχει δοκιμασει και ξερει ας πει....
Φυσικα πρεπει να ειναι....καθοτι και νταρντανομιλφ
Ειχα γραψει και κριτικη το καλοκαιρι,κατι για catch the mountains αν θυμαμαι καλα :grin:
Απλα περιμενα κατι παραπανω οσο αναφορα το ολο πακετο γιατι ειχα διαβασει καλα λογια για παρτη της....οχι οτι περασα ασχημα
Παντως αντεχει σε χαρντ καταστασεις που πρεπει να σου αρεσουν ;)
Προχωρα στο παρασυνθημα!(αν δεν εχεις παει ηδη :rolleyes:)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
Φυσικα πρεπει να ειναι....καθοτι και νταρντανομιλφ
Ειχα γραψει και κριτικη το καλοκαιρι,κατι για catch the mountains αν θυμαμαι καλα :grin:
Απλα περιμενα κατι παραπανω οσο αναφορα το ολο πακετο γιατι ειχα διαβασει καλα λογια για παρτη της....οχι οτι περασα ασχημα
Παντως αντεχει σε χαρντ καταστασεις που πρεπει να σου αρεσουν ;)
Προχωρα στο παρασυνθημα!(αν δεν εχεις παει ηδη :rolleyes:)
loop δεν εχω παει με την συγκεκριμενη,αλλα οταν την βλεπω κατι με σταματαει...ισως το μπλαζε υφακι...θα την τεσταρω ομως και θα γραψω αναλυτικα..... :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: :cum: :cum:
 

patos1111

Μέγας
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
772
Κριτικές
13
Like
1.225
Πόντοι
4.365
βυζοιπαολας νατουραλε :tits:...................το μαγαζί χρήζει ανανέωσης :tits2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom