Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σε ευχαριστώ πολύ Αντζελα. Ενδιαφέρομαι και εγώ για την Τατιάνα αλλά σκέφτηκα να ρωτήσω πρώτα μην την... πατήσω!
Εσύ πότε θα έχεις βάρδια;

Η τατιανα κουκλι μου απ οτι εχω ξερω απο πελατες ειναι πολυ καλη μεσα και στη συνηστω ανεπιφυλακτα.
Οσο για μενα καρδια μου, οταν ειναι να κατεβω θα το μαθεις ;) ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλημερα μωρακια :smitten:

τωρα η Ευα :smitten:

και το απογευμα αλλαγη της τελευταιας στιγμης......
στις 18:00 η Τζενη στη θεση της Νανσυς :smitten:


Πολλα φιλια και καλη σας μερα μαναρακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
2 συνεχομενες ακυρωσεις της νανσυς πανω που ελεγα να την επισκεφτω.. κριμα..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
2 συνεχομενες ακυρωσεις της νανσυς πανω που ελεγα να την επισκεφτω.. κριμα..

το ξερω ματια μου και κριμα που θα πρεπει να αναβαλεις τα σχεδια σου γιατι η Νανσυ θα ληψει απο το μαγαζι για προσωπικους λογους για τουλαχιστον 15 μερες ;) :)
Υπομονη λοιπον ματακια μου, και που ξερεις συνηθος οταν προσμενουμε κατι στο τελος ειναι ακομα πιο γλυκο απο οτι το φανταζομαστε ;) ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
επειδή το σπίτι πάντως είχα ανέκαθεν τραβέλια και δυνατά μάλιστα , καλό θα ήταν να συμπεριλάβετε στα κορίτσια μια τρανσ αλλά πολύ καλού επιπέδου. να βρείτε καμιά κουκλάρα.. :rockon:

εκεί να δεις δουλειές........ :dancing: :dancing:
ένας υποψήφιος είμαι εγώ :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
επειδή το σπίτι πάντως είχα ανέκαθεν τραβέλια και δυνατά μάλιστα , καλό θα ήταν να συμπεριλάβετε στα κορίτσια μια τρανσ αλλά πολύ καλού επιπέδου. να βρείτε καμιά κουκλάρα.. :rockon:

εκεί να δεις δουλειές........ :dancing: :dancing:
ένας υποψήφιος είμαι εγώ :smitten:

ματια μου παλαιοτερα οντος ειχαμε τετοιες κοπέλες πραγμα ομως που δεν συμβαινει στην τωρινη κατασταση. ;) ;)
Το εχω γραψει και πιο πανω οτι για να ξαναερθει κοπέλα εγχειρησμενη εξ αλλαγης φυλου στο μαγαζι θα πρεπει να ειναι αφενος εξαιρετικης ομορφιας και αφετερου θα πρεπει να ειναι και παρα πολυ καλη μεσα στο δωματιο ;)
Και μεχρι στιμης τετοια κοπέλα δεν υπάρχει :cheesy: :cheesy:
Αν στο μελλον θα βρεθει τετοιου ειδους κοπέλα που να καλυπτοι τις πιο πανω προυποθεσεις τοτε γιατι οχι θα την παρουμε στο μαγαζι και θα το μαθεις και εσυ και το υπολοιπο φορουμ.

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

tatianna

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μωρακια :-* :-* :-* :-* :-* μου
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
δεν ακριβυνε μαναρι μου 30 εχει απλο και 40 με μασαζ :cheesy:
απλα πολλες κοπέλες που ερχονται στο μαγαζι απο αλλα stoudio που παιρνουν 50 για να δουλεψουν σε μας ζητανε παραπανω απο 30 και αναγκαστικα τους το καναμε 40.
Εσυ αν ερθεις δωσε 30 στην υπηρεσια και νασαι συγουρος οτι θα περασεις στο δωματιο ;)
μπορει να ερθει ο πελατης ξανα και ξανα παρα να ειναι υψηλη και ο πελατης να ερθει μια φορα και μετα να μην τον ξαναδεις. :cheesy:
δουλεια :cheesy: :cheesy:
Οποτε να ξερεις κανω το παν για να κρατηθει η τιμη σε αυτα τα χαμηλα και λογικα επιπεδα των 30ε το πολυ 40ε τιμη που τη θεωρω αρκετα τσουχτερη αλλα αναγκαστικη για να υπαρχει μεγαλη ποικιλια απο κοπέλες στο μαγαζι. :cheesy:

φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:


.....σου δινω συγχαρητηρια γιατι μιλας λογικα......εχω κοψει πολλα στουντιο στα οποια πηγαινα παλιοτερα.....για πχ στην Αριστομενους  :headbang: και Πιπινου ημουν τακτικος πελατης και με ξερανε φυσιογνωμικως και κανανε καμια καλυτερη τιμη δηλ. απο 50 στα 40 Ευρω οταν καμια φορα τους το ζηταγα....δεν πηγαινα αλλου , ειχα μαθει και τις κοπελες , πηγαινα μια φορα την εβδομαδα , δηλ. τους εκανα τζιρο 250 Ευρω το μηνα......πριν 2 εβδομαδες , ρωτησα αν γινοταν κατι καλυτερο και  η τσατσα , επειδη με ειδε με γραβατα  λογω δουλειας , μου ειπε οτι δεν περιμενε κατι τετοιο απο εναν κυριο σαν κι εμενα....οταν ειδε οτι ξενερωσα και πηγα να φυγω , το αλλαξε το τροπαριο αλλα ειχα ξενερωσει.....το αποτελεσμα ? Με εχασαν απο μονιμο πελατη και δεν προκειται να ξαναπαω......αλλο παραδειγμα ? Κωνσταντινουπολεως  130 :headbang: , μπουρδελο το οποιο σε μια νυχτα απο 30 Ευρω πηγε στα 50 ακατεβατα.....με εχασαν κι αυτοι απο πελατη....και καποιοι φιλοι μου σκεφτονται το ιδιο.....λυσεις υπαρχουν  στην οικονομικα δυσκολη σημερινη συγκυρια.....επεστρεψα στα μπουρδελα οπου αν ψαξεις καλα βρισκεις κοπελες-διαμαντια  με  25 Ευρω......πιστευω οτι αν καποιος επιχειρηματιας φτιαξει εναν καθαρο χωρο με ωραιες και ευγενικες κοπελες στην τιμη των 30 Ευρω , θα κανει παταγο γιατι θα καλυψει ενα μεγαλο κενο στην αγορα.......και παλι σου δινω μπραβο για τις αποψεις σου και θα περασω μολις βρω χρονο κι εγω απο την γειτονια σου....


 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ νομίζω οτι μια τίμη γύρω στα 30 € είναι απόλυτα λογική με δύο προυποθέσεις:

α. Οτι ο χώρος είναι καθαρός και περιποιημένος.
β. Οτι η κοπέλα είναι ευγενική, γνωρίζει την δουλεία της και τι ζητάει ο πελάτης και του συμπεριφέρεται σωστά και όχι ως μηχανη χρήματος (με δεδομένο πάντα οτι ο πελάτης είναι ΚΥΡΙΟΣ και οχι μαλάκας ετσι;)

Προσωπικά δεν εχω πρόβλημα να δώσω κάτι παραπάνω (50 - 60 €) για κάτι έξτρα (ποδολατρικό συνήθως) αλλα θέλω να το ευχαριστιέμαι. Λόγω της άσχημης οικονομικής κατάστασης αναγκαστικά δεν μπορώ να έρχομαι συνέχεια, παρά μια-δύο φορές τον μήνα αλλα θέλω απο την στιγμή που δίνω κάτι παραπάνω να έχω και την ανάλογη φροντίδα. Ευτηχως μέχρι στιγμής οι δύο κοπελούδες που δοκίμασα Ευα και Τατιάνα ήταν πολύ καλές και μου συμπεριφέρθηκαν άριστα. Ελπίζω να μπορέσω σύντομα να δοκιμάσω και τα άλλα κορίτσια!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ευτηχως μέχρι στιγμής οι δύο κοπελούδες που δοκίμασα Ευα και Τατιάνα ήταν πολύ καλές και μου συμπεριφέρθηκαν άριστα. Ελπίζω να μπορέσω σύντομα να δοκιμάσω και τα άλλα κορίτσια!


Πολυ με ευχαριστει αυτο που λες ματακια μου και πραγματικα σου ευχομαι να περασεις το ιδιο ομορφα και ακομα καλυτερα και με τις υπολοιπες κοπέλες του μαγαζιου εαν τελικα τις δοκιμασεις ;) :-*

τωρα το απογευμα εστω και αργοπορημενα :cheesy: μολις επιασε δουλεια η Τζενη :smitten:
(ενα απο τα καλυτερα κοριτσια του μαγαζιου :-*)





φιλια μαναρακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΣΗΜΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ?
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Πολυ με ευχαριστει αυτο που λες ματακια μου και πραγματικα σου ευχομαι να περασεις το ιδιο ομορφα και ακομα καλυτερα και με τις υπολοιπες κοπέλες του μαγαζιου εαν τελικα τις δοκιμασεις ;) :-*

τωρα το απογευμα εστω και αργοπορημενα :cheesy: μολις επιασε δουλεια η Τζενη :smitten:
(ενα απο τα καλυτερα κοριτσια του μαγαζιου :-*)





φιλια μαναρακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Πωπωπω, κορμάααρααααααα!!!!
:rockon:Στα πίσω φανάρια φερνει και στην Άντζελα!!!  ;)
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΣΤΟ SITE ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΤΩ ΣΗΜΕΡΑ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ?
Είναι καλό το μαγαζί, έχει και site!  ;)
Να πάς!!!  :dancing:
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Η άποψή μου είναι ότι η τιμολογιακή πολιτική του συγκεκριμένου studio πρέπει να είναι συγκεκριμένη.Δεν γίνεται εδώ να μιλάνε για 30 Ευρώ και στην ιστοσελίδα να είναι 40.Και η εξήγηση ότι μερικές κοπέλες δέχονται και 30 Ευρώ είναι λίγο αφελής.Πάντως πριν λίγες μέρες ήταν 30.Δεν αναφερόταν πουθενά το 40.Τώρα, μετά την είσοδο στο bourdela.tv σύμπτωση είναι η αύξηση? Δεν το λέω κακοπροαίρετα, απλά σαν σκεπτόμενος πελάτης.Ούτε θα πω εγώ στο κάθε μαγαζί πόσο θα κοστολογεί τις υπηρεσίες του.Οφείλετε όμως να είστε συγκεκριμένοι.Και κάτι τελευταίο.Υποτίθεται ότι τα studio είναι στην ουσία οίκοι ανοχής αλλά με πιο περιποιημένο χώρο.Και οι κοπέλες συνήθως πιο "ζεστές".Γιατί όμως να πληρώνουμε extra κάτι το οποίο θα έπρεπε να είναι αυτονόητο? Καθαρός χώρος, σωστές συνθήκες υγιεινής και μια ζεστή αντιμετώπιση από την κοπέλα ΔΕΝ θα έπρεπε να είναι είδος πολυτελείας.Φιλικλά
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Από τη δική μου εμπειρία η αντιμετώπιση δεν ήταν καθόλου φιλική. Μπορεί βέβαια να έτυχε λόγω κοπέλας.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η άποψή μου είναι ότι η τιμολογιακή πολιτική του συγκεκριμένου studio πρέπει να είναι συγκεκριμένη.Δεν γίνεται εδώ να μιλάνε για 30 Ευρώ και στην ιστοσελίδα να είναι 40.Και η εξήγηση ότι μερικές κοπέλες δέχονται και 30 Ευρώ είναι λίγο αφελής.Πάντως πριν λίγες μέρες ήταν 30.Δεν αναφερόταν πουθενά το 40.Τώρα, μετά την είσοδο στο bourdela.tv σύμπτωση είναι η αύξηση? Δεν το λέω κακοπροαίρετα, απλά σαν σκεπτόμενος πελάτης.

Αγαπουλα μου γλυκεια η τιμη για το απλο ειναι 30 οπως το εχω γραψει και πιο πανω ;)
Εαν πας στο μαγαζι και δωσεις 30ε να εισαι συγουρος οτι η υπηρεσια θα σε περασει στο δωματιο ;)
Οπως εγραψα και πιο πανω θελω να κρατησω αυτη την τιμη και κανω τα αδυνατα δυνατα απλα το προβλημα ειναι με καποιες κοπέλες που ερχονται απο αλλα μαγαζια με υψηλοτερες τιμες οποτε βρισκομαι ενα μεσο ορο για αυτες στα 40 ;)
Τωρα γιατι θα περασεις εσυ τελικα στο δωματιο απο τι στιγμη που η κοπέλα ζηταει 40 ενω εσυ στο τελος θα πληρωσεις 30?
Γιατι απλα το μαγαζι θα χασει ενα ποσοστο απ το μεριδιο του πραγμα που δεν μας πηραζει και πολυ προκειμενου να ειστε εσεις ευχαριστημενοι.
Θα σου αρεσε περισσοτερο να εγραφε η σελιδα τιμη 30 και να σου ζηταγαν 40? Πιστευω πως οχι, εκει θα το θεωρουσες με το δικιο σου στυγνη κοροιδια. ;)
Σημερα παντως το απογευμα στη βαρδια της Τζενης επειδη και ημουν στο μαγαζι αλλα επειδη ξερω ματακια μου γλυκα και πως δουλευει η Τζενη το απλο που ελεγε η υπηρεσια στο σαλονι ειχε τιμη 30 ;)

Υποτίθεται ότι τα studio είναι στην ουσία οίκοι ανοχής αλλά με πιο περιποιημένο χώρο.Και οι κοπέλες συνήθως πιο "ζεστές".Γιατί όμως να πληρώνουμε extra κάτι το οποίο θα έπρεπε να είναι αυτονόητο? Καθαρός χώρος, σωστές συνθήκες υγιεινής και μια ζεστή αντιμετώπιση από την κοπέλα ΔΕΝ θα έπρεπε να είναι είδος πολυτελείας.Φιλικλά

δε νομιζω αγαπουλα μου να υστερουμε σε κατι τετοιο ειδικα στο θεμα της καθαριοτητας οπου καθε μερα της εβδομαδος ,365 μερες το χρονο νωρις καθε πρωι ερχεται καθαρηστρια και ξετιναζει ολο το μαγαζι για κανα 2ωρο αλλα και μεσα στις βαρδιες και οι υπηρεσιες προσπαθουνε να τηρησουν το χωρο καθαρο. Τα σεντονια αλλαζουνε πολυ συχνα, στα δωματια υπαρχει στον τοιχο απολυμανσυ σε υγρη μορφη οπως και στα νοσοκομεια  για να απολυμαινουμε και εμεις και εσεις τα χερια μας/σας πριν και μετα την πραξη κτλ Αν ματακια μου γλυκα εσεις θελετε ενα χωρο καθαρο μια φορα ειναι λογικο οτι εμεις μωρο μου γλυκο τον θελουμε 100 φορες μιας και περναμε πολυ περισσοτερο χρονο μεσα στο μαγαζι απο οτι τα 10-20 λεπτα που θα περασει ενας μεσος πελατης ;) :-*
Οσο για την ζεστη αντιμετωπηση απ την κοπέλα αυτο ειναι η πρωτη προτερεοτητα μας καθε μερα  ;) :-*

Από τη δική μου εμπειρία η αντιμετώπιση δεν ήταν καθόλου φιλική. Μπορεί βέβαια να έτυχε λόγω κοπέλας.

Αγαπουλα μου γλυκεια μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος,  :-* ;)
Καθε κριτικη ειτε καλη ειτε και κακη ειναι να ξερεις ευπροσδεκτη μιας και συγουρα θα βοηθησει και εμας να χαρουμε αν ειναι για καλο ή να βελτιωθουμε αν ειναι για κακο αλλα και τα υπολοιπα παιδια στο φορουμ θα βοηθησει στο να προτιμησουν ή να αποφυγουν καποια κοπέλα. :-* ;)


φιλια σε ολους :smitten: :grouphug: :smitten:
 

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Αγαπουλα μου γλυκεια μπορεις να γινεις πιο συγκεκριμενος,  :-* ;)
Καθε κριτικη ειτε καλη ειτε και κακη ειναι να ξερεις ευπροσδεκτη μιας και συγουρα θα βοηθησει και εμας να χαρουμε αν ειναι για καλο ή να βελτιωθουμε αν ειναι για κακο αλλα και τα υπολοιπα παιδια στο φορουμ θα βοηθησει στο να προτιμησουν ή να αποφυγουν καποια κοπέλα. :-* ;)


φιλια σε ολους :smitten: :grouphug: :smitten:

Και εγώ δεν έχω έρθει, αλλά γουστάρω από τις φωτογραφίες την Τατιάνα και σκεφτόμουν να περάσω, αλλά διαβάζοντας στο thread "Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο" την ενημέρωση του έγκριτου σχετικά με το θέμα Pitsirikos 1, που γράφει "Φυλής 104
Αφού περάσαμε το διπλό face control μας υποδέχτηκε μια μοχθηρή τσατσά, η οποία κρατιότανε μην μας γαυγίσει" και διαβάζοντας και προηγούμενες κακές κριτικές για τις τσατσάδες του εν λόγω στούντιο, μάλλον δεν...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Και εγώ δεν έχω έρθει, αλλά γουστάρω από τις φωτογραφίες την Τατιάνα και σκεφτόμουν να περάσω, αλλά διαβάζοντας στο thread "Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο" την ενημέρωση του έγκριτου σχετικά με το θέμα Pitsirikos 1, που γράφει "Φυλής 104
Αφού περάσαμε το διπλό face control μας υποδέχτηκε μια μοχθηρή τσατσά, η οποία κρατιότανε μην μας γαυγίσει" και διαβάζοντας και προηγούμενες κακές κριτικές για τις τσατσάδες του εν λόγω στούντιο, μάλλον δεν...

Οπως γραφω και πιο πανω το απογευμα στη βαρδια της Τζενης κατεβηκα και ημουν στο μαγαζι, ο λογος ηταν το συκεριμενο θεμα που γραφτηκε κατα τις 18:00 νομιζω απ τον pitsiriko1.
Eιναι αμαρτια να κανουμε τετοια προσπαθεια εγω και οι υπολοιπες κοπέλες να ειμαστε καλες μαζι σας μεσα στο δωματιο και να χαλαει το θεμα απ τις υπηρεσιες γιατο και της συγκεκριμενης κατεβηκα προσωπικα στο μαγαζι και της εκανα μεγαλη παρατηρηση ;)
Αν θες τη γνωμη μου ματακια μου αποψη μου ειναι οτι η καλυτερη διαφιμηση για ενα μαγαζι του ειδους δεν γινεται ουτε απο το internet ουτε απο αγγελεις στις εφημεριδες κτλ αλλα γινεται μεσα απο το ιδιο το μαγαζι απο τις κοπέλες και τις υπηρεσιες και στο πως φαιρονται στον πελατη. Ολα τα αλλα ματακια μου ειναι συμπληρωματικα. ;)
Οσο για το face control και τη 2πλη πορτα μου εχουμε στο μαγαζι ειναι απλα για τη δικη μας ασφαλεια και μονο, και αυτο γιατι παρα πολλοι ξενοι ερχονται με το ετσι θελω στο μαγαζι και εμεις δεν τους βαζουμε μεσα γιατι ολες οι κοπέλες δουλευουμε μονο με Ελληνες αναγκαστικα εχουμε τη 2η πορτα απλα και μονο για να τους απομακρυνουμε πιο ευκολα;)
Μπορει να βρικομαστε αγαπη μου γλυκεια μεσα στη φυλης αλλα δεν δουλευουμε με τη συνηθισμενη πελατεια της φυλης βλεπε
ξενοι :cheesy: ;)
Απο κει και περα μαναρακι μου γλυκο στο συγκεκριμενο χωρο υπαρχουν παρα μα παρα πολλες επιλογες σε μαγαζια και κοπέλες που και στο μαγαζι στο δικο μας να μην ερθεις συγουρα θα βρεις κατι καλο για τον εαυτο σου.

Φιλια
Ατζελα :smitten: :grouphug: :smitten:
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
ματια μου παλαιοτερα οντος ειχαμε τετοιες κοπέλες πραγμα ομως που δεν συμβαινει στην τωρινη κατασταση. ;) ;)
...
Κατά την ταπεινή μου άποψη πάντα, έτσι είναι καλύτερα.
Για 'μένα δεν αναμιγνύονται στο ίδιο σπίτι γυναίκες και τρανς.
Η θα έχει γυναίκες ή τρανς. Αν μαθευτεί ότι σε ένα σπίτι παίζουν τρανς πιστεύω ότι όσοι ψάχνουν μόνο γυναίκες θα φύγουν από την πελατεία.
Για τον πολύ απλό λόγο ότι όταν πας για γυναίκα δεν θέλεις να αναρωτιέσαι αν θα πέσεις σε τρανς ή όχι.
Και το να ρωτάς την τσατσά δεν είναι πάντα επιλογή (όπως φάνηκε μάλιστα και σε πρόσφατο post).
Ούτε να κάθεσαι να ψάχνεις στο ημίφως του σαλονιού για μήλα, αχλάδια, κλπ.
Απόψή μου έτσι;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σημερα Σαββατο :cheesy: :cheesy:

πρωι Τζενη :smitten:

απογευμα η Τατιαννα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:




 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom