Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
σιγα καλε τοσο ωραιος εισαι πια???????? :think: :think: :think: :think:

στειλε φωτο με π.μ.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
οχι δεν ειμαι θεος αλλα ρε συ, τα χω ολα εγω.. :sunglasses:

σωμα , εμφανιση, στυλ, χαρακτηρα..  :birdman:


υγ γιατι να σου στειλω εγω, εσυ εστειλες ποδαρακια? ΠΡΙΤΣ :birdman:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Για να καταλαβω κατι.
Ο ιεροδουλη ηθελε "αγαπες" και ο αγαπουλης ηθελε απλα sex;  :2funny:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
για το ντύσιμό μου, δεν ήταν τζιν το παντελόνι και τέλος πάντων ειλικρινά δεν είχα κάτι καλύτερο να φορέσω, μετά θα φορούσε κάτι τελείως γαμπριάτικο, κουστουμάτο, χειμωνιάτικο.

σου ζητώ συγγνώμη λοιπόν που δεν είμαι ο στυλάτος άνδρας που περιμένες να δεις και να πέσεις ξερεί από έρωτα... δεν είμαι αυτός, αλλά έπρεπε να το ξέρεις από πριν και να μην έχεις υπερβολικες απαιτήσεις...

ναι εσύ ήσουνα μουνάρα κοριτσάρα μου κι ευτυχώς που δεν είχες βάλει τίποτα πιο επίσημο γιατί θα με έκανες να φαίνομαι ακόμα χειρότερα ντυμένος.

έπρεπε να μου πεις να φορέσω ό,τι πιο επίσημο είχα αν το ήθελες... σου είπα ότι δεν ξέρω από αυτά, από ξενοδοχεία καλά και τέτοια, τι να κάνουμε;

δε βλέπω να αναφέρεις πάντως ότι είχα πάει νωρίτερα στο ξενοδοχείο και ότι φρόντισα να είναι έτοιμα όλα. πήγα να δω το δωμάτιο και μίλησα με τη ρεσεψιόν για τις υπηρεσίες... τεσπα...

δεν ζητησα να εισαι με κοστουμια αλλα ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που μου ειπες οτι ημουν πολυ απλα ντυμενη ενω εγω ημουν μια κουκλα.τελειωσε το θεμα για μενα.......και παλι να εισαι καλα.....
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
σιγα καλε τοσο ωραιος εισαι πια???????? :think: :think: :think: :think:

στειλε φωτο με π.μ.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

δεσποινάρα βλέπω να σκάνε στο μαγαζί όλοι με λελουδια και βέρες και λευκές άμαξες.  ελπίζω να μην σου σκάνε με ντύσιμο του ταμτάκου
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ορέστη με τόσα που σου έχει φάει καλύτερα ρούχα θα είχες. μαγκιά σου να τρως τα φράγκα σου όπου θες αλλά ρε φιλαράκι μην ερωτεύεσαι. το σεξ είναι γυμναστική όχι ψυχολογική εξάρτηση.........
το παιδι απλα εχει καποιο προβλημα να βρει κοπελα εξω για οποιονδποτε λογο και το αναζητα στα στουντιο, στο λαθος μερος δηλαδη..


απλο..
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
το παιδι απλα εχει καποιο προβλημα να βρει κοπελα εξω για οποιονδποτε λογο και το αναζητα στα στουντιο, στο λαθος μερος δηλαδη..


απλο..

άρχοντα stam για όλους μας είναι δύσκολο το καμάκι. άμε δεν φας τα μούτρα σου δεν μαθαίνεις. τώρα άμα μάθεις στο εύκολο γαμήσι συνηθίζεις και δεν ασχολείσαι με καμάκι
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
άρχοντα stam για όλους μας είναι δύσκολο το καμάκι. άμε δεν φας τα μούτρα σου δεν μαθαίνεις. τώρα άμα μάθεις στο εύκολο γαμήσι συνηθίζεις και δεν ασχολείσαι με καμάκι
α γεια σου  ;) ;)


 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
άρχοντα stam για όλους μας είναι δύσκολο το καμάκι. άμε δεν φας τα μούτρα σου δεν μαθαίνεις. τώρα άμα μάθεις στο εύκολο γαμήσι συνηθίζεις και δεν ασχολείσαι με καμάκι
Πρεπει να πας ταμειο και να πληρωσεις, για να μαθεις !!!
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
δεν ζητησα να εισαι με κοστουμια αλλα ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που μου ειπες οτι ημουν πολυ απλα ντυμενη ενω εγω ημουν μια κουκλα.τελειωσε το θεμα για μενα.......και παλι να εισαι καλα.....
Παντα στο πρωτο ραντεβου της λεμε ποσο απλα και φτηνα ειναι ντυμενη και ποσο χαλια ειναι τα μαλια της. Βασικος κανονας.  :headbang2:
 

panagits

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
297
Like
0
Πόντοι
1
άρχοντα stam για όλους μας είναι δύσκολο το καμάκι. άμε δεν φας τα μούτρα σου δεν μαθαίνεις. τώρα άμα μάθεις στο εύκολο γαμήσι συνηθίζεις και δεν ασχολείσαι με καμάκι
Σωστος
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ύστερα ανεβήκαμε στο δωμάτιο, κάναμε μπανάκι, χαλαρώσαμε, ξαπλώσαμε να δούμε tv, η Δέσποινα έγραψε σε ένα χαρτί του ξενοδοχείου ότι περνάμε υπέροχα και ότι εγώ νομίζω ακόμα πως είναι όνειρο
τι ειν τουτο τωρα τι θα τοκανε το χαρτακι  :think:

Ύστερα μου εξομολογήθηκε ότι δεν είχε πολλή όρεξη για σεξ, και της είπα οκ... (παρότι είχε φέρει μαζί της 20 προφυλακτικά).

τυπε μου φαινεται αυτη ηθελε να σου βαλει καποτες μεχρι και στα δαχτυλα απο τα ποδια.
εκτος και αν ηθελε να δουλεψει ολο τον οροφο ευκαιριας δοθεισης  :think:

Επέμεινα παραπάνω από όσο έπρεπε να μείνει και έβαλα και τη Μαρίνα να την πάρει τηλέφωνο να τη μεταπείσει, αλλά τίποτα.

επρεπε να παρεις και τη μανα της και να πεις δεν ειναι πραγματα αυτα

Μαθαίνω ότι έχει παράπονο που σχολίασα ότι το ντύσιμο της ήταν αρκετά απλό, ενώ εγώ το είχα πει για κομπλιμέντο.

ωπα στεκα τυπε εδω εχει ψωμι. η ντεπη μας τα ειπε αναποδα, οτι ηρθε ντυμενη σαν καθεδρικος και συ πηγες ντυμενος να μαζεψεις το παραγαδι  :think: :think:

τα υπολοιπα βαριεμαι να σχολιασω. εισαι ολος ενα δακρυ.

 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
άρχοντα stam για όλους μας είναι δύσκολο το καμάκι. άμε δεν φας τα μούτρα σου δεν μαθαίνεις. τώρα άμα μάθεις στο εύκολο γαμήσι συνηθίζεις και δεν ασχολείσαι με καμάκι
Πρεπει να πας ταμειο και να πληρωσεις, για να μαθεις !!!
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Καλα το θεμα ειναι να βρει μια που γουσταρει αλλα να τον γουσταρει και αυτη..Οταν το ξερει οτι η αλλη ΔΕΝ τοτε το μονο αποτελεσμα του να επιμενει ειναι αυτο...
 

panagits

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
297
Like
0
Πόντοι
1
δεν ζητησα να εισαι με κοστουμια αλλα ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ που μου ειπες οτι ημουν πολυ απλα ντυμενη ενω εγω ημουν μια κουκλα.τελειωσε το θεμα για μενα.......και παλι να εισαι καλα.....
Δεσποινακι εσυ τι φορουσες?
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
τυπε μου φαινεται αυτη ηθελε να σου βαλει καποτες μεχρι και στα δαχτυλα απο τα ποδια.
εκτος και αν ηθελε να δουλεψει ολο τον οροφο ευκαιριας δοθεισης  :think:

επρεπε να παρεις και τη μανα της και να πεις δεν ειναι πραγματα αυτα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom