Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Χάρηκα κι εγώ πολύ που τα είπαμε αλλά κάτι ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ έμεινε στον αέρα. Πώς σου ακούγεται να κάνεις καιρού και τσέπης επιτρεπόντων τις κατάλληλες παρεμβάσεις ώστε να μπορούν όλοι να γεύονται ισότιμα όλες τις αιθέριες υπάρξεις που βρίσκεστε στο ναό αυτό της ηδονής; :-*
τι εννοείς ισότιμα?
 

kellaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.801
Like
1
τι εννοείς ισότιμα?

εσυ τι πεταγεσαι ρε ηλιθιο?

μιλανε σοβαρα οι ανθρωποι και εσυ δεν εισαι για τετοια...αντε μπραβο...κυρα κατηνες και εσυ και ο φιλος σου :jerking:

τα κανατε μπαχαλο παλι....σαν γυναικουλιτσες κανετε γαμω την πουτανα μου....

σας βαρεθηκααααααααααα
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Στην προκειμένη περίπτωση ισότιμα σημαίνει: Δεν έχεις ανάγκη να έρθεις οπωσδήποτε με άλλο άτομο επειδή δεν μπορείς να ανέβεις με το καρότσι το πεζοδρόμιο γιατί δεν έχει ράμπα. Ή έχει ράμπα αλλά έχει παρκαρισμένο όχημα ίσως και κάποιου συναγωνιστή που "να ρε φίλε! Σε λίγο θα έφευγα, ένα τεταρτάκι το άφησα να ξελαμπικάρω".
Ισότιμα σημαίνει μόλις φτάσεις να μην δείς μπροστά σου τα σκαλιά και το κουδούνι ψηλά στο Θεό, ώστε να πρέπει να πάρεις τηλέφωνο, να βγούν έξω 3-4 κορίτσια να σε βουτήξουν για να ανέβεις - έστω και με αγάπη- σαν τις πατάτες του Νευροκοπίου.
Ισότιμα σημαίνει αν θες να πας τουαλέτα, η πόρτα να ανοίγει προς τα έξω (άντε αν έχει χώρο μέσα κάτι γίνεται) να χωρά το καρότσι και αν χωρά να υπάρχουν οι λαβές-βάσεις ώστε να μην αρχίσεις τα πιό απίστευτα ακροβατικά για να μπορείς να κάνεις ό,τι πρέπει εντός λεκάνης και μόνος σου.
Ισότιμα σημαίνει να φύγεις όσο αξιοπρεπής πήγες.
Νομίζω σε έβαλα λίγο στο κλίμα. Σε άλλα μαγαζιά το θέμα ισότιμα μπορεί να σημαίνει μέχρι και το αν δέχονται οι κοπέλες να πάνε μαζί σου! (έχουν συμβεί αυτά). Στο συγκεκριμένο ευτυχώς δεν μπαίνουν και τέτοια θέματα! Φιλικά, σας ασπάζομαι!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εσυ τι πεταγεσαι ρε ηλιθιο?

μιλανε σοβαρα οι ανθρωποι και εσυ δεν εισαι για τετοια...αντε μπραβο...κυρα κατηνες και εσυ και ο φιλος σου :jerking:

τα κανατε μπαχαλο παλι....σαν γυναικουλιτσες κανετε γαμω την πουτανα μου....

σας βαρεθηκααααααααααα
εγώ δεν έκανα τίποτα...μίλα καλύτερα για σε παρακαλώ...μη με εξισώνεις εμένα με τον καθένα... :tickedoff: και μια χαρά σοβαρά μιλάω...
 

konsbell

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εσυ τι πεταγεσαι ρε ηλιθιο?

μιλανε σοβαρα οι ανθρωποι και εσυ δεν εισαι για τετοια...αντε μπραβο...κυρα κατηνες και εσυ και ο φιλος σου :jerking:

τα κανατε μπαχαλο παλι....σαν γυναικουλιτσες κανετε γαμω την πουτανα μου....

σας βαρεθηκααααααααααα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Στην προκειμένη περίπτωση ισότιμα σημαίνει: Δεν έχεις ανάγκη να έρθεις οπωσδήποτε με άλλο άτομο επειδή δεν μπορείς να ανέβεις με το καρότσι το πεζοδρόμιο γιατί δεν έχει ράμπα. Ή έχει ράμπα αλλά έχει παρκαρισμένο όχημα ίσως και κάποιου συναγωνιστή που "να ρε φίλε! Σε λίγο θα έφευγα, ένα τεταρτάκι το άφησα να ξελαμπικάρω".
Ισότιμα σημαίνει μόλις φτάσεις να μην δείς μπροστά σου τα σκαλιά και το κουδούνι ψηλά στο Θεό, ώστε να πρέπει να πάρεις τηλέφωνο, να βγούν έξω 3-4 κορίτσια να σε βουτήξουν για να ανέβεις - έστω και με αγάπη- σαν τις πατάτες του Νευροκοπίου.
Ισότιμα σημαίνει αν θες να πας τουαλέτα, η πόρτα να ανοίγει προς τα έξω (άντε αν έχει χώρο μέσα κάτι γίνεται) να χωρά το καρότσι και αν χωρά να υπάρχουν οι λαβές-βάσεις ώστε να μην αρχίσεις τα πιό απίστευτα ακροβατικά για να μπορείς να κάνεις ό,τι πρέπει εντός λεκάνης και μόνος σου.
Ισότιμα σημαίνει να φύγεις όσο αξιοπρεπής πήγες.
Νομίζω σε έβαλα λίγο στο κλίμα. Σε άλλα μαγαζιά το θέμα ισότιμα μπορεί να σημαίνει μέχρι και το αν δέχονται οι κοπέλες να πάνε μαζί σου! (έχουν συμβεί αυτά). Στο συγκεκριμένο ευτυχώς δεν μπαίνουν και τέτοια θέματα! Φιλικά, σας ασπάζομαι!
το θέμα που έθιξες είναι πολύ σοβαρό και γενικά το θέμα της αναπηρίας στην ελλάδα δεν έχει την προβολή κ τη σημασία που της αξίζει...
 

konsbell

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
δυστηχος στη συγκριμενη χωρα το αυτονοητο δεν ειναι και δεδομενο
και οταν ειναι αποτελει καυχημα
θεωρω οτι η ζωη ειναι δυσκολη για ολους τους ανθρωπους (δεν το τσουβαλιαζω φυσικα γιατι για αλλους ειναι πολυ λιγοτερο ενω για αλλους πολυ περισσοτερο)
αλλα ειναι και στο χερι του καθενος ξεχωριστα να επιλεξει που θα κινηθει σε τι θα πιστεψει που θα ξοδεψει που θα μιλησει και θα κοινωνικοποιηθει, που θα εργαστει
οπως ειναι φυσικα και στο χερι του να αγωνιστει να καταγγηλει να απαιτησει οτι θεωρει οτι του ανηκει
η λεξη πρεστιζ ισως ηταν λαθος στην εκφραση αλλα και παλι για τα δεδομενα της χωρας και της κοινωνιας μας η εννοια της στην συγκεκριμενη περιπτωση ειναι σωστη ακομα και αν αυτο ειναι καταντημα
εγω χαρηκα παντως με την ολη συζητηση γιατι δεν σου κρυβω το ολο θεμα το ειχα ξεχασει οπως κατακαιρους ξεχναω πολλα πραγματα διοτι ασχολουμενη με τις καθημερινες δουλειες ,υποχρεωσεις , εγνοιες και αγχη καποια πραγματα καλως, καποια πραγματα κακως περνανε σε 2η μοιρα


Τωρα το απόγευμα στο studio Nεφέλη + Μπετυ + Ελένη + Κέλλυ  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
Καλησπέρα κορίτσια.

 

   

 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλησπερίζω το απόλυτο αριστούργημα
 

konsbell

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
221
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κέλλυ είσαι
 

Συνημμένα

  • dinamitis.jpg
    dinamitis.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 77
  • dinamitis.jpg
    dinamitis.jpg
    55,4 KB · Εμφανίσεις: 44

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
το θέμα που έθιξες είναι πολύ σοβαρό και γενικά το θέμα της αναπηρίας στην ελλάδα δεν έχει την προβολή κ τη σημασία που της αξίζει...

Συμφωνώ και σε αυτό αποσκοπεί η προσπάθεια που ξεκίνησε κι έχει αγκαλιαστεί από πολλούς. Απλά δεν έχει σημασία η απλή γνωστοποίηση του θέματος που εξαντλείται "στην προβολή της σημασίας και στην ανάδειξη του νοήματος και στις κρυφές πλευρές ενός σύνθετου και πολυεπίπεδου θέματος" και όλα αυτά που τόσα χρόνια κάπως έτσι λέγονται από πάαααρα πολλούς πολιτικούς και μη. Τα μέτρα έχουν σημασία και για αυτό γίνεται και ευθεία συζήτηση με την Άντζελα. Η οποία και έχει ταχύτερο μυαλό από το δικό μου και πολλών ακόμη κι έχει και το μαγαζί δικό της!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλησπέρααααααααααααααα, πως είστε αγαπητοί μου; αριστούργημα πως είθαι;

μιά ιστορία..........

Ένας νέος άνδρας (ας πούμε ο Taftaar) που ετοιμάζεται να παντρευτεί την αγαπημένη του (ας πούμε τη Κέλλυ) ρωτάει τον γιάτρο:
“Γιατρέ, πως μπορώ να μάθω αν η νύφη είναι πραγματικά …παρθένα;(...είναι και παραδοσιακός τύπος)”
Ο γιατρός: “Θα χρειαστείς τρία πράγματα, λίγο μπλε μπογιά, λίγο κόκκινη μπογιά κι ένα φτυάρι.”
Έκπληκτος ο νεαρός ρωτάει:
“Τι τα χρειάζομαι όλα αυτά γιατρέ?”
“Πριν την πρώτη νύχτα, θα βάψεις το ένα @ρχίδι σου μπλε και το άλλο κόκκινο.
Όταν γδυθείς, αν η Κέλλυ σου πει αυτά είναι τα πιο παράξενα @ρχίδι@ που έχω δει ποτέ, την κοπανάς με το φτυάρι στο κεφάλι.”
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom