Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημέρα και από εμένα στα ομορφότερα κορίτσια  :tits: :cum: .... καλημέρα και στους συναγωνιστές μας  :grin:  :grin:  :grin:...
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Δυστυχώς..................................................

Δεν μας άφησαν οι κορασίδες να εντρυφήσουμε στην τεχνολογία............

Είχαν και "βλάστηση" εκείνα τα χρόνια... μέχρι να βρεις τα κατατόπια, που καιρός για πι σι και τέτοια!

Άντε κανα φλιπεράκι και ξανά δρόμο για κανα μουνί κρυμμένο!
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Δεν ειμαι computer expert, οποτε δεν μπορω να ειμαι απολυτος.

Φίλε Cheyenne, δεν είναι θέμα του πόσο είσαι ή δεν είσαι εξπερ στους υπολογιστές. Απλά έτσι είναι η κατάσταση με το σάιτ...
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
καλημερα στην ομορφη παρεα............... :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • loyloydi.jpg
    loyloydi.jpg
    219,5 KB · Εμφανίσεις: 50

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
5 νυχτα επδ στις 6 εχω γενεθλιααγαπη μου οποτε 5 μετα τις 24:00 θα γεινει χαμος :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:

το φαντάστηκα, απλά σε πειράζω...  :grin:

άντε να δούμε τι διάθεση θα έχει η κουμπαρούλα σου να το κανονίσουμε άμα είναι. :grouphug:

κι αν δεν έχει, τι να κάνουμε, με βαριά καρδιά μεν, θα έρθω να γιορτάσουμε μόνοι μας το κοσμοϊστορικό γεγονός της γέννησης σου! θα σε "γιορτάσω" καλά, μην ανησυχείς!  :knockinb: :fuck2:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
το φαντάστηκα, απλά σε πειράζω...  :grin:

άντε να δούμε τι διάθεση θα έχει η κουμπαρούλα σου να το κανονίσουμε άμα είναι. :grouphug:

κι αν δεν έχει, τι να κάνουμε, με βαριά καρδιά μεν, θα έρθω να γιορτάσουμε μόνοι μας το κοσμοϊστορικό γεγονός της γέννησης σου! θα σε "γιορτάσω" καλά, μην ανησυχείς!  :knockinb: :fuck2:




ορεστη  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :s&m_3: :s&m_3:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
καλημερα στην ομορφη παρεα............... :-* :-* :-*

ωπ κατά φωνή! καλημέρα (εν διαστάσει) γυναικάρα μου!  :-*

εγώ λέω να την κάνω σιγά σιγά, γιατί θα πέσει πολύ παντόφλα πάλι!  :s&m_2:

πείτε τα με την κουμπάρα! (μπας και δω μια άσπρη μέρα  :rolleyes:)

κουμπάρα να μου την προσέχεις, γιατί τη βλέπω έχει αγριέψει πολύ τελευταία!  :grin:  :s&m_1: :s&m_2:

 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
5 φεβρουαρη νυχτα:tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:

τώρα ξερω:

Υδροχόος Γυναίκα (Ιαν 21-Φεβ 19)

Η ασυνέπεια και η σύγχυση περιγράφουν το χαρακτηριστικό προφίλ μιας γυναίκας Υδροχόου. Το ίδιο ισχύει και για την ερωτική της ζωή επίσης. Είναι πολύ πιστή, αλλά την ίδια στιγμή, είναι επίσης ανεξάρτητη και δεν είναι εξαιρετικά συναισθηματική. Θα δεσμευθεί και θα παραμείνει πιστή, αλλά μην προσπαθήσετε να την περιορίσετε. Αφήστε τη να απολαμβάνει την ελευθερία της και σε αντάλλαγμα, θα είναι μαζί σας όταν κουράζεται από τις εξερευνήσεις της. Τα όνειρά της είναι πολύ διαφορετικά από εκείνα μιας άλλης γυναίκας και είναι συντονισμένη σε διαφορετική συχνότητα, την οποία οι περισσότεροι από εμάς δεν έχουν καν ακούσει.

Ένα θηλυκό Υδροχόος είναι σαν μια πεταλούδα, η οποία πετάει σε κάθε λουλούδι, αλλά δεν ανήκει σε κανένα. Αγαπά την ελευθερία της και αν μπορείτε να δεχθείτε αυτό, θα σας αγαπήσει ακόμα περισσότερο. Η αγάπη της θα γνωρίζει όρια. Η θέση και η εξουσία μετράνε περισσότερο από τα χρήματα και τον τραπεζικό λογαριασμό. Αν θέλετε να σας ερωτευτεί, να είστε αληθής και ειλικρινής, όχι μόνο για τους άλλους, αλλά και για τον εαυτό σας. Δεν χρειάζεται να ακολουθήσετε τους κανόνες της. Μπορείτε να διαμορφώσετε το δικό σας κώδικα δεοντολογίας, αλλά να είστε σίγουροι ότι ζείτε με αυτόν.

Το πάθος δεν είναι ένα από τα χαρακτηριστικά της προσωπικότητας της γυναίκας Υδροχόου. Αντιθέτως, η αγάπη της θα είναι ευαίσθητη και ανεπιτήδευτη. Είναι έντονη, αλλά ενδέχεται να προτιμά τις πλατωνικές σχέσεις τις περισσότερες φορές. Η φιλοξενία καθώς και η συμμετοχή σε παρέες, συλλόγους, κλπ έρχεται φυσικά και θα είναι για αυτή πάντα μια κοινωνική απόλαυση. Θα σας εμπιστευτεί πλήρως και δεν θα υποψιάζεται αδικαιολόγητα και συνεχώς τις δραστηριότητές σας. Επίσης, δεν θα σας ενοχλεί από υπερβολική ζήλια ή κτητικότητα από τη μεριά της. Η εμπιστοσύνη προκύπτει από το γεγονός ότι πριν δεσμευθεί μαζί σας, είχε αναλύσει πλήρως της συμπεριφορά σας.

Μόνο μετά από την βεβαίωση της ακεραιότητας σας θα κάνει το επόμενο βήμα. Εάν φανείτε άπιστος, θα είναι εξαιρετικά κακό και είναι πιθανό να θυμάται το τραύμα για μεγάλο χρονικό διάστημα. Μια γυναίκα Υδροχόος, ότι δεν βλέπει δεν είναι και μέσα στο μυαλό της επίσης. Έτσι, φροντίστε να είναι πάντα εκεί γύρω. Έχει πολύ ισχυρή δύναμη θέλησης. Αν νομίζει ότι η σχέση δεν λειτουργεί και δεν έχει πιθανότητες βελτίωσης, θα τη διακόψει αμέσως, ακόμη και αν κάνει την καρδιά της κομμάτια. Όπως κάθε Υδροχόος, θα θυμάται την πρώτη της αγάπη σε όλη τη ζωή της.

Δεν υπάρχει λόγος να εκνευρίζεστε, φροντίστε να είστε η πρώτη αγάπη στη ζωή της. Ποτέ δεν πρόκειται να φανεί ανέντιμη σε μια σχέση ακόμη κι αν παρασυρθεί σε μια εξωσυζυγική υπόθεση, θα την τελειώσει πριν καν αρχίσει. Θα προσπαθεί πάντα να μάθει τις βαθύτερες σκέψεις και μυστικά σας, αλλά τα δικά της όνειρα θα είναι απρόσιτα για σένα. Συνομιλώντας με ένα θηλυκό Υδροχόο είναι συνήθως κάτι ευχάριστο, λόγω των γοητευτικών τρόπων της. Το μυαλό της είναι αρκετά απρόβλεπτο και θα βρείτε δύσκολο να παρακολουθήσετε τις σκέψεις της. Θα ζει στο παρόν, ξαφνικά θα γίνει σκεπτική για το χθες και στη συνέχεια ενθουσιώδης για το αύριο.

Σήμερα μπορεί να μιλήσει για νεράιδες και  αύριο να τις απορρίψει ως απάτη. Ποτέ μην την κοιτάζετε υποτιμητικά γιατί ποτέ δεν θα σας κοιτάξει και εκείνη. Εκείνη σας σέβεται και αναμένει το ίδιο σε αντάλλαγμα. Ως μητέρες, οι γυναίκες Υδροχόοι τείνουν να είναι πολύ ζεστές και στοργικές. Αν και στην αρχή, μπορεί να είναι λίγο νευρικές για την ιδέα της μητρότητας. Αλλά από τη στιγμή που νιώσουν άνετα με αυτό, όλα τα άλλα θα έρθουν φυσικά. Μια γυναίκα Υδροχόος μπορεί να είναι δύσκολο να εκφράσει την αγάπη της, με αγκαλιές και φιλιά και θα πρέπει να τη διδάξετε. Ποτέ δεν θα επιβαρύνει τα παιδιά με υπερπροστασία.

Ταυτόχρονα, θα είναι πάντα ένας υπομονετικός ακροατής για τα παιδικά και εφηβικά τους προβλήματα. Το να διδάξετε πειθαρχία τα παιδιά θα είναι δική σας ευθύνη. Ωστόσο, για συμβούν όλα αυτά θα πρέπει να την πείσετε πρώτα να παντρευτεί και αυτό σίγουρα δεν είναι εύκολη δουλειά. Θα πρέπει επίσης να της διδάξετε λίγο ρομαντισμό, δεδομένου ότι το να εκφράζει τα συναισθήματα δεν είναι πολύ εύκολο για αυτήν. Θα κρατήσει ευχαρίστως το χέρι σας και θα περπατήσει δίπλα σας, αλλά μην περιμένετε να χαθεί το βλέμμα της στα μάτια σας για ώρες.

Μη πνίξετε μια Υδροχόο με πάρα πολύ εγγύτητα, χρειάζεται το χώρο της και θα σας δώσει και εκείνη το δικό σας. Πράγματα όπως καχυποψία, κτητικότητα, σοβινισμός και η κριτική την απενεργοποιούν. Σταθείτε όμορφα απέναντι στις παρέες των φίλων της και αυτή θα υποδεχτεί θερμά τις δικές σας στο σπίτι. Κάνοντας χρήση της διαίσθησης και της διορατικότητάς της, μπορεί να σας βοηθήσει στην επίλυση ενός ή περισσοτέρων προβλημάτων. Μπορεί να φαίνεται σαν ευσεβής πόθος τώρα, αλλά στη συνέχεια, να θυμάστε κοιτάζει στο μέλλον. Κρατήστε το χέρι της και θα σας αφήσει να δείτε στο μέλλον, όταν  οι δύο σας θα ζείτε μαζί αναπαυτικά!
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
ωπ κατά φωνή! καλημέρα (εν διαστάσει) γυναικάρα μου!  :-*

εγώ λέω να την κάνω σιγά σιγά, γιατί θα πέσει πολύ παντόφλα πάλι!  :s&m_2:

πείτε τα με την κουμπάρα! (μπας και δω μια άσπρη μέρα  :rolleyes:)

κουμπάρα να μου την προσέχεις, γιατί τη βλέπω έχει αγριέψει πολύ τελευταία!  :grin:  :s&m_1: :s&m_2:




τωρα που μπηκα εγω φευγεις???????γιατι???? :s&m_3: :s&m_3:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
καλημερααααααααααααααααααααα του αρεσει για αυτο τον χτυπαω ορεστη :s&m_1: :s&m_3:...............


μου αρέσει αλλά εσύ το έχεις παρακάνει!  :rolleyes:

δεν πιστεύω να ζήλεψες με την κουμπάρα, αφού ξέρεις, ο κουμπάρος την κουμπάρα...  :fuck2: :fuck2:

τουλάχιστον ξέρω ότι εσύ δε με απατάς, αφού συνέχεια το όνομα μου λες. isideratos λέγεται το παιδί.  :P
 

isideratos

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2011
Μηνύματα
444
Κριτικές
7
Like
74
Πόντοι
1
Ένα πουλάκι Δεσποινάκι μου είππε τα καλύτερα λόγια για σένα και θα το ακούσω το πουλάκι.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
μου αρέσει αλλά εσύ το έχεις παρακάνει!  :rolleyes:

δεν πιστεύω να ζήλεψες με την κουμπάρα, αφού ξέρεις, ο κουμπάρος την κουμπάρα...  :fuck2: :fuck2:

τουλάχιστον ξέρω ότι εσύ δε με απατάς, αφού συνέχεια το όνομα μου λες. isideratos λέγεται το παιδί.  :P





ορεστη :birdman: :birdman:...............
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom