Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ahhahahahha

All Stars μοιάζουν μεταξύ τους
και έχουν την ίδια γεύση και στο εσωτερικό  :cool2:

απλά δεν καταλαβαίνω γιατί αυτό που αντέγραψε καθυστέρηση ενός έτους ...
είναι λίγο к...о  :S


  :smitten: τυχαιο ? δε νομιζω   :2funny: :2funny: :2funny:



:grouphug: :smitten:  :-* :-* :-* :smitten: :grouphug:
    kisses by marina
:2funny:
αφου ειμαστε stars βρε μωρο μου :cheesy:
γιαυτο και μπηκαμε και στη gallery της σελιδας μας :happy:

γεια σου αντζελα θεα! να σου πω απο το site και γενικα καταλαβα οτι εχει φυγει η Ευα απο το μαγαζι. γιατι ετσι? δεν το εχω παρακολουθησει το θεμα δεν ξερω αμα εχει ξαναειπωθει. :)

εχει σταματησει η ευα απο το studio μωρο εδω και καιρο ;)
στη θεση της ομως ηρθε η Νεφελη η οποια ειμαι συγουρη οτι θα σας ταραξει ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mια αλλαγή στις βάρδιες μας............
η απογευματινή βάρδια θα ανοίξει στις 18:00 και στη θέση της Νανάς μέχρι το πρωί θα είναι η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

anestis(1)

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
67
Κριτικές
19
Like
4
Πόντοι
10
Γεια σου Αντζελα, θελω να σου πω το παραπονο μου ...επισκευτικα το studio εχτες στις 22.45 γνωριζοντας οτι ειναι η Μαρινα απο το απογευμα μεχρι το πρωι! χτυπαω το κουδουνι και μου ανοιγει η υπηρεσια μετα απο 5 λεπτα!!!! και μου λεει να φυγω και να επιστρεψω στις 23.15 γιατι αλλαζει η βαρδια!!!!!!
Τι να πω ρε Αντζελα? Μας δουλευει η κυρια? ποια βαρδια? Η ιδια κοπελα ειναι!
 
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
έχεις δίκιο ρε φίλε πες τα. τι παράλογο να θέλει μιση ωρίτσα να ξεκουραστεί και να φάει κάτι ίσως, μιας και δουλεύει απο τις 6 το απόγευμα μέχρι το πρωί... Μα τι παράλογες και αυτές οι κοπέλες....

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.
 

jnr32

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
4
Like
9
Πόντοι
16
έχεις δίκιο ρε φίλε πες τα. τι παράλογο να θέλει μιση ωρίτσα να ξεκουραστεί και να φάει κάτι ίσως, μιας και δουλεύει απο τις 6 το απόγευμα μέχρι το πρωί... Μα τι παράλογες και αυτές οι κοπέλες....

ΡΕ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.


καλα ρε δικηγορε μην βαρας  :2funny: :2funny: :2funny:
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
ή ακόμα καλύτερα, μήπως να σκουπίσει λίγο η υπηρεσία, να αλλάξει σεντόνια....πωπω παραλογισμός; έπρεπε να μπεις να ξαπλώσεις και να πεις εγώ περιμενω :P
 

tesla82

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
588
Κριτικές
14
Like
25
Πόντοι
1.997
δε μπορώ ρε φίλε.με τη στοιχειώδη έλλειψη νοημοσύνης κάτι παθαίνω!!!! :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελα, θελω να σου πω το παραπονο μου ...επισκευτικα το studio εχτες στις 22.45 γνωριζοντας οτι ειναι η Μαρινα απο το απογευμα μεχρι το πρωι! χτυπαω το κουδουνι και μου ανοιγει η υπηρεσια μετα απο 5 λεπτα!!!! και μου λεει να φυγω και να επιστρεψω στις 23.15 γιατι αλλαζει η βαρδια!!!!!!
Τι να πω ρε Αντζελα? Μας δουλευει η κυρια? ποια βαρδια? Η ιδια κοπελα ειναι!
 

δεν παιζει ρολο αυτο ρε μωρο που ηταν η ιδια κοπέλα;)
αλλαγη βαρδιας ητανε
2 υπηρεσιες ηταν εκεινη την ωρα μεσα στο μαγαζι (η προηγουμενη και η επομενη) κανανε ταμειο, συμαζευανε κτλ
απλα σε ενημερωνασαν οτι το μαγαζι θα ανοιξει σε λιγο ;)
το ξερω οτι ταλαιπωρηθηκες ,σου ζηταμε συγνωμη απλα σε καθε δουλεια σε καθε επιχειρηση υπαρχει και ενα μοτιβο λειτουργιας ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Άντζυ συγχαρητήρια για τις φωτογραφίες, επιτέλους μετά από καιρό είδαμε & μια λίγο πιο προκλητική φωτογραφία (της Αλίνας) & φωτογραφία με τον υπέροχο κώλο της Μαρίνας... Η Μαρίνα έχει χάσει κάμποσα κιλά ή μου φαίνεται; Τις καμπύλες της τις έχει όπως πάντα αλλά μου φαίνεται ότι έχει χάσει κάποια παραπανίσια κιλά που είχε τον Απρίλη που την επισκέφτηκα τελευταία φορά. Περιμένουμε & φωτογραφίες της Νεφέλης απόψε ελπίζω να έχεις ετοιμάσει τη φωτογραφική σου μηχανή ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζυ συγχαρητήρια για τις φωτογραφίες, επιτέλους μετά από καιρό είδαμε & μια λίγο πιο προκλητική φωτογραφία (της Αλίνας) & φωτογραφία με τον υπέροχο κώλο της Μαρίνας... Η Μαρίνα έχει χάσει κάμποσα κιλά ή μου φαίνεται; Τις καμπύλες της τις έχει όπως πάντα αλλά μου φαίνεται ότι έχει χάσει κάποια παραπανίσια κιλά που είχε τον Απρίλη που την επισκέφτηκα τελευταία φορά. Περιμένουμε & φωτογραφίες της Νεφέλης απόψε ελπίζω να έχεις ετοιμάσει τη φωτογραφική σου μηχανή ;)

θα το κοιταξω τοτε μωρο και της Νεφελης οι φωτογραφίες οταν βγούνε να έχουν ενα τόνο προκλητικότητας παραπάνω ;)
η Μαρίνα πάντως ναι εχει αδυνατίσει αλλα οι καμπύλες, καμπύλες ;)



Για τη δική σας προσωπική φροντίδα ειδικά αν μετά το studio μας θέλετε να βγείτε έξω.....
τοποθετήσαμε σε όλα τα δωμάτια μας ενα καλαθάκι με gel για τα μαλλιά σας και αποσμητικό σώματος ;)
Πιστεύουμε ειναι κάτι που το χρειαζόσασταν και ίσως και σας έλειπε ;)
www.imagerous.com/] [/URL]

 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αχ ρε Αντζελα μας κακομαθαίνεις....
Τι άλλο να πω πια!
:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Αντζελα να προτεινω κατι? γιατι δεν βγάζετε καποιες φωτογραφιες οι κοπελες του σπιτιου μαζι? ειτε 2-2 ειτε παραπανω? ειχατε βγαλει καποες παλιοτερα αλλα δεν εχουν ανανεωθει απο τοτε.
θα μορουσε να ειναι σαν μπονους στο site και να παιζουν και σε καμια τηλεοραση ή σε καμια ηλ. κορνιζα στην υποδοχη...ετσι για ζεσταμα...
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
Αντζελα να προτεινω κατι? γιατι δεν βγάζετε καποιες φωτογραφιες οι κοπελες του σπιτιου μαζι? ειτε 2-2 ειτε παραπανω? ειχατε βγαλει καποες παλιοτερα αλλα δεν εχουν ανανεωθει απο τοτε.
θα μορουσε να ειναι σαν μπονους στο site και να παιζουν και σε καμια τηλεοραση ή σε καμια ηλ. κορνιζα στην υποδοχη...ετσι για ζεσταμα...
οραιοσ ο παικτησ δωσε ιδεεσ το αντζελακι αν και δεν το χω γνωρισει πρπει να ναι πολλυ μπροστα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Η Μαρίνα πάντως ναι εχει αδυνατίσει αλλα οι καμπύλες, καμπύλες ;)

Ε άμα δεν είχε καμπύλες δε θα ήταν η Μαρίνα :) Α ρε Άντζυ ας είχε φυσικό στήθος η Μαρίνα & θα την επισκεπτόμουν 1 φορά την εβδομάδα, είναι το μόνο σημείο κατά τη γνώμη μου που υστερεί απ' την τελειότητα, όσον αφορά την εμφάνιση πάντα... Όπως & να 'χει πάντως είναι γυναίκα φτιγμένη για sex ΚΑΙ ΜΟΝΟ!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.962
Πόντοι
5.015
Για τη δική σας προσωπική φροντίδα ειδικά αν μετά το studio μας θέλετε να βγείτε έξω.....
τοποθετήσαμε σε όλα τα δωμάτια μας ενα καλαθάκι με gel για τα μαλλιά σας και αποσμητικό σώματος ;)
Πιστεύουμε ειναι κάτι που το χρειαζόσασταν και ίσως και σας έλειπε ;)
www.imagerous.com/] [/URL]
[/b]

Ρε Άντζυ όχι άλλη περιποίηση μας σκλαβώνεις!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom