Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (0 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Επισκέπτης
εννοείται πως ακόμη το μυαλό μου είναι στην θέση του... :idiot:...μαζεύω λεφτά σιγά σιγά κ μετα στην ΤΖΕΝΗ  :knockinb:

Μπορείς νά γράψεις καί τηλεοπτική σειρά μέ θέμα: "ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗΣ" ή "ΟΙ ΑΙΜΑΤΗΡΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΕΝΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗ".
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
περιτο ειναι βρε μωρο μου το φουλ προγραμμα για την περιπτωση σου ;)
1η φορα σε studio και κατευθειαν στα <<βαθια>> του φουλ προγραμματος? :o :o
αν αρχισεις απο τωρα τα φουλ μετα δεν θα μηνει και τιποτα αλλο να παρεις στο μελλον :cheesy:
ενα απλο προγραμμα για αρχη μια χαρα ειναι και για τα οικονομικα σου αλλα και για να αποκτησεις μια πρωτη εμπειρια ;)
τωρα αν θελεις κατι παραπανω το ιδανικο για τους πρωταρηδες ειναι ενα προγραμμα μασαζ που και περισσοτερο χρονο εχει αλλα και καποια πρωτη απλη επαφη για να σπασει ο παγος και το τρακ για τη συνεχεια ;)

καλημέρα αντζελάκι....Μμμμμμ,πολύ ωραία ιδέα την βρίσκω κούκλα μου.Οπότε καλύτερα ένα προγραμματάκι με μασάζ γτ είμαι σίγουρος πως θα τν χρειαστώ αυτον τν παραπάνω χρόνο... :grin: :grin: :grin:....Ποιά προτίνεις ως 1αρη,η τζένη είναι καλή για εμένα...??Το κατάλαβες πιστεύω οτι έχω ένα μικρο κολληματάκι μαζί της... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Μπορείς νά γράψεις καί τηλεοπτική σειρά μέ θέμα: "ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗΣ" ή "ΟΙ ΑΙΜΑΤΗΡΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΕΝΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗ".
καλημέρα φίλε μου,δεν ξέρω ποσο είσαι,αλλά πραγματικά ετσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα η ζωή για εμάς τους φοιτητές δεν είναι κ η καλύτερη δυνατή...Μαθαίνουμε απο τωρα τι εστί οικονομία....Ας είναι καλά το στοίχημα που όλο κ μας δίνει κατι... :dancing:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημέρα αντζελάκι....Μμμμμμ,πολύ ωραία ιδέα την βρίσκω κούκλα μου.Οπότε καλύτερα ένα προγραμματάκι με μασάζ γτ είμαι σίγουρος πως θα τν χρειαστώ αυτον τν παραπάνω χρόνο... :grin: :grin: :grin:....Ποιά προτίνεις ως 1αρη,η τζένη είναι καλή για εμένα...??Το κατάλαβες πιστεύω οτι έχω ένα μικρο κολληματάκι μαζί της... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

καλημερα μαναρι
ναι μια χαρα ειναι η τζενη για την περιπτωση σου ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Μπορείς νά γράψεις καί τηλεοπτική σειρά μέ θέμα: "ΤΑ ΑΓΑΘΑ ΤΗΣ ΑΠΟΤΑΜΙΕΥΣΗΣ" ή "ΟΙ ΑΙΜΑΤΗΡΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΕΣ ΕΝΟΣ ΦΟΙΤΗΤΗ".

Πλάκα - πλάκα ένας φοιτητής δεν το δίνει εύκολα το 100άρικο σε studio για full πρόγραμμα... Για να μην πω ότι του είναι σχεδόν αδύνατο, εκτός αν δουλεύει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
καλημέρα αντζελάκι....Μμμμμμ,πολύ ωραία ιδέα την βρίσκω κούκλα μου.Οπότε καλύτερα ένα προγραμματάκι με μασάζ γτ είμαι σίγουρος πως θα τν χρειαστώ αυτον τν παραπάνω χρόνο... :grin: :grin: :grin:....Ποιά προτίνεις ως 1αρη,η τζένη είναι καλή για εμένα...??Το κατάλαβες πιστεύω οτι έχω ένα μικρο κολληματάκι μαζί της... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Φίλε το Τζενάκι πάρ' το με κλειστά μάτια για αρχή, είναι πραγματικά ό,τι πρέπει, ο ορισμός του GFE (αν δε γνωρίζεις τί σημαίνει GFE = GirlFriend Experience)
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πλάκα - πλάκα ένας φοιτητής δεν το δίνει εύκολα το 100άρικο σε studio για full πρόγραμμα... Για να μην πω ότι του είναι σχεδόν αδύνατο, εκτός αν δουλεύει.

Καλημέρα αδερφέ μου,δεν το δίνει καθόλου εύκολα μπορώ να πώ,γιατί τρέχουν-προκύπτουν απο το πουθενά έξοδα κ ξαναγυρίζει πάλι απο την αρχή...!!!!Όσο για μένα τυχαίνει να ξέρω τι θέλω οπότε το ''εισόδημα'' που έχω το μοιράζω δια του 3...δλδ διασκέδαση,ρούχα,λογαριασμοί....

Υ.Γ απο ότι έχω διαβάσει,όντως η τζένη είναι κατι το πολυ καλό κ ήδη έχω φτασει το 50αρη άλλα 20 κ πρόγραμμα με μασαζ....
 

ganemos3

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
101
Κριτικές
14
Like
0
Πόντοι
11
XMM τι ομορφο μωρο αυτη η ΠΑΡΙΣ  Αντζελα ηθελα να σε ρωτησω κανει ολα τα προγραμματα ??
πρεπει να την τιμησουμε .....
σε ευχαριστω
Υ>Γ σε ειχα ρωτησει κσι στις 08/10/2010 ....
 

Επισκέπτης
Καλημέρα αδερφέ μου,δεν το δίνει καθόλου εύκολα μπορώ να πώ,γιατί τρέχουν-προκύπτουν απο το πουθενά έξοδα κ ξαναγυρίζει πάλι απο την αρχή...!!!!Όσο για μένα τυχαίνει να ξέρω τι θέλω οπότε το ''εισόδημα'' που έχω το μοιράζω δια του 3...δλδ διασκέδαση,ρούχα,λογαριασμοί....

Υ.Γ απο ότι έχω διαβάσει,όντως η τζένη είναι κατι το πολυ καλό κ ήδη έχω φτασει το 50αρη άλλα 20 κ πρόγραμμα με μασαζ....


Γιατί δέν βρίσκεις φοιτητριούλες νά ξεχαρμανιάζεις;Γαμάς καθημερινά καί κάνεις οικονομίες!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
XMM τι ομορφο μωρο αυτη η ΠΑΡΙΣ  Αντζελα ηθελα να σε ρωτησω κανει ολα τα προγραμματα ??
πρεπει να την τιμησουμε .....
σε ευχαριστω
Υ>Γ σε ειχα ρωτησει κσι στις 08/10/2010 ....

ναι ειναι ωραια και νεα κοπέλα η Paris μωρο ;)
ολα τα προγραμματα εκτος απο πρωκτικο κανει ;)
www.imagerous.com/] [/URL]
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
34
Πόντοι
1
ειναι καλη στο αυταρχικο προγραμμα η μαρινα?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Καλημέρα αδερφέ μου,δεν το δίνει καθόλου εύκολα μπορώ να πώ,γιατί τρέχουν-προκύπτουν απο το πουθενά έξοδα κ ξαναγυρίζει πάλι απο την αρχή...!!!!Όσο για μένα τυχαίνει να ξέρω τι θέλω οπότε το ''εισόδημα'' που έχω το μοιράζω δια του 3...δλδ διασκέδαση,ρούχα,λογαριασμοί....

Υ.Γ απο ότι έχω διαβάσει,όντως η τζένη είναι κατι το πολυ καλό κ ήδη έχω φτασει το 50αρη άλλα 20 κ πρόγραμμα με μασαζ....

Ούτως ή άλλως συναγωνιστή το full της Τζένης είναι στα 80 γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν κάνει πρωκτικό... Και όταν την επισκεφτείς θα καταλάβεις γιατί γράφω το δυστυχώς με κεφαλαία γράμματα...
 

dob

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2010
Μηνύματα
69
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
καθοτι νεος στον χωρο θα μπορουσε κανεις να μου πει τι περιλαμβανει το φουλ προγραμμα ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καθοτι νεος στον χωρο θα μπορουσε κανεις να μου πει τι περιλαμβανει το φουλ προγραμμα ?

το φουλ προγραμμα μωρο ειναι ολες οι υπηρεσιες της κοπέλας μαζι με τον ανάλογο extra χρονο
τωρα αν σε ενδιαφερει αυστηρα και μονο κατι συγκεκριμενο πχ μασαζ τοτε το φουλ δεν σου κανει
αν σε ενδιαφερουν πολλα πραγματα μαζι τοτε το φουλ προγραμμα ειναι αυτο που θες ;)
 

DIMIS916

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
hi άντζελα.ποτε δουλεύεις εσύ?


γραφε με ελληνικους χαρακτηρες σε παρακαλω πολυ.ευχαριστω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom