Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Mεχρι τις 6 το πρωι στο studio η Paris :smitten:
 

Συνημμένα

  • IMG_3501.jpg
    IMG_3501.jpg
    222,6 KB · Εμφανίσεις: 39

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Άντζελα τι να πω.....Μ'έχεις σκλαβώσει με την συμπεριφορά σου...Σπίτι έπιασα καλλιθέα αλλά δεν πειράζει αξίζει κ με το παραπάνω τον κόπο.... :grin:...Τώρα πως να έρθω έτσι χύμα,υπάρχει περίπτωση να είσαι εσυ καμία απο αυτές τις ημέρες για να περάσω για να τα πούμε απο κοντά(αν κεράσεις καφεδάκι ακόμη καλύτερακ σε διαβεβαιώ δν θέκω παξιμάδι  :grin: :grin:) κ να μου πεις για τα κορίτσια....???Ξέρω είναι παράλογο αυτο που σου ζητάω,αλλα ξέρεις έχω τ αγχος της 1ησ φοράς σε στούντιο...φιλάκια πολλα πολλα



πονηρό αγόρι, έβαλες στόχο το αστέρι του μαγαζιού!
συγχαρητήρια. :grin: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Άντζελα τι να πω.....Μ'έχεις σκλαβώσει με την συμπεριφορά σου...Σπίτι έπιασα καλλιθέα αλλά δεν πειράζει αξίζει κ με το παραπάνω τον κόπο.... :grin:...Τώρα πως να έρθω έτσι χύμα,υπάρχει περίπτωση να είσαι εσυ καμία απο αυτές τις ημέρες για να περάσω για να τα πούμε απο κοντά(αν κεράσεις καφεδάκι ακόμη καλύτερακ σε διαβεβαιώ δν θέκω παξιμάδι  :grin: :grin:) κ να μου πεις για τα κορίτσια....???Ξέρω είναι παράλογο αυτο που σου ζητάω,αλλα ξέρεις έχω τ αγχος της 1ησ φοράς σε στούντιο...φιλάκια πολλα πολλα

Ατιμούτσικο εσύ    :kissass2:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
χα0χα0χα0χα0χα0
πείτε με χαζό,βλάκα,δν ξέρω να διαλέγω,πείτε με οτιδήποτε...αλλά ειλικρηνά η ΤΖΕΝΗ υπάρχει μονο για μένα.... :S


Γιατί το χαζός; αλλίμονο αν συμφωνούσαμε σε όλα.
Και αφού εδώ υπάρχει έρωτας μεγάλος (να είσαι όμως μια σταλιά επιφυλακτικός), με την ευχή μου.
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί το χαζός; αλλίμονο αν συμφωνούσαμε σε όλα.
Και αφού εδώ υπάρχει έρωτας μεγάλος (να είσαι όμως μια σταλιά επιφυλακτικός), με την ευχή μου.

γειά σου οσι...Άστα να  πάνε,τζένη κ ξερό ψωμί που λέει κ λαός μας...!!!Γιατί όμως να είμαι επιφυλακτικός...?? :think: :think:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
γειά σου οσι...Άστα να  πάνε,τζένη κ ξερό ψωμί που λέει κ λαός μας...!!!Γιατί όμως να είμαι επιφυλακτικός...?? :think: :think:



να απολαύσεις τις συναναστροφές σου στον υπερθετικό βαθμό με την Τζένη αλλά και να μην ξεχνάς το εμπορικό κομμάτι (κάτι πουλάει-κάτι αγοράζεις) της ιστορίας. ;)
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
να απολαύσεις τις συναναστροφές σου στον υπερθετικό βαθμό με την Τζένη αλλά και να μην ξεχνάς το εμπορικό κομμάτι (κάτι πουλάει-κάτι αγοράζεις) της ιστορίας. ;)

να σου πώ την αλήθεια,είμαι ικανός απο την ντροπή μου να ζητήσω το φουλ πρόγραμμα(άλλωστε γι'αυτο πάω),να κάνει τα μισά κ να μν πώ τπτ,γι'αυτο θέλω 1α να μιλήσω με την άντζελα που με βοηθάει κ τν εκτιμώ πάρα πολυ παρ'ολο που δν έχουμε μιλήσει απο κοντα....καταλαβαίνεις πρέπει να αποκτήσω αέρα... :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
αντε λοιπον αφου εχεις παρει το βαπτισμα του πυρος ωρμα. κανε οικονομια και βουρ στο στουντιο. αλλα να διαβαζει και ποτε ποτε. οχι το μυαλο σου μονο στο μουνι.

Εγώ πάλι είμαι 27 & δεν έχω πάρει πτυχίο γιατί ακριβώς το μυαλό μου δεν ξεκολλάει απ' το μουνί :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άντζελα τι να πω.....Μ'έχεις σκλαβώσει με την συμπεριφορά σου...Σπίτι έπιασα καλλιθέα αλλά δεν πειράζει αξίζει κ με το παραπάνω τον κόπο.... :grin:...Τώρα πως να έρθω έτσι χύμα,υπάρχει περίπτωση να είσαι εσυ καμία απο αυτές τις ημέρες για να περάσω για να τα πούμε απο κοντά(αν κεράσεις καφεδάκι ακόμη καλύτερακ σε διαβεβαιώ δν θέκω παξιμάδι  :grin: :grin:) κ να μου πεις για τα κορίτσια....???Ξέρω είναι παράλογο αυτο που σου ζητάω,αλλα ξέρεις έχω τ αγχος της 1ησ φοράς σε στούντιο...φιλάκια πολλα πολλα

Φιλαράκο αν μένεις Καλλιθέα σε λίγους μήνες που θ' ανοίξει το τμήμα της γραμμής του ηλεκτρικού Μοναστηράκι - Αττική θα είσαι δίπλα, παίρνεις τον ηλεκτρικό από Καλλιθέα & σε 5 στάσεις είσαι Βικτώρια :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
χα0χα0χα0χα0χα0
πείτε με χαζό,βλάκα,δν ξέρω να διαλέγω,πείτε με οτιδήποτε...αλλά ειλικρηνά η ΤΖΕΝΗ υπάρχει μονο για μένα.... :S

Φίλε μου φαίνεται θα μονομαχήσουμε :) Πολλή όρεξη έχεις αλλά η Τζένη δεν κάνει & πολλές βάρδιες στο μαγαζί... Αν & μου φαίνεται ότι η Άντζελα μετά τα διθυραμβικά σχόλια που γράφτηκαν γι' αυτή θα την πιέσει να κάνει περισσότερες :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
να σου πώ την αλήθεια,είμαι ικανός απο την ντροπή μου να ζητήσω το φουλ πρόγραμμα(άλλωστε γι'αυτο πάω),να κάνει τα μισά κ να μν πώ τπτ,γι'αυτο θέλω 1α να μιλήσω με την άντζελα που με βοηθάει κ τν εκτιμώ πάρα πολυ παρ'ολο που δν έχουμε μιλήσει απο κοντα....καταλαβαίνεις πρέπει να αποκτήσω αέρα... :grin:

Πρόσεξε μόνο μην αποκτήσεις περισσότερο αέρα απ' τον κανονικό γιατί σε βλέπω πολύ φουριόζο για ψαρωμένο πρωτοετή... Το παν είναι να βρεις την ισορροπία γιατί αν πέσεις με τα μούτρα σύντομα θα καταστραφείς. Φιλικά σου μιλάω, εγώ έμπλεξα σε μεγάλη ηλικία μ' αυτά & είμαι 27 κι ακόμη να πάρω το πτυχίο :) Πάντως χίλιες φορές στα "σπιτάκια" παρά στα κωλόμπαρα, πολύ πιο τίμια η συναλλαγή... Εκεί θα καείς στα σίγουρα!!!
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Πρόσεξε μόνο μην αποκτήσεις περισσότερο αέρα απ' τον κανονικό γιατί σε βλέπω πολύ φουριόζο για ψαρωμένο πρωτοετή... Το παν είναι να βρεις την ισορροπία γιατί αν πέσεις με τα μούτρα σύντομα θα καταστραφείς. Φιλικά σου μιλάω, εγώ έμπλεξα σε μεγάλη ηλικία μ' αυτά & είμαι 27 κι ακόμη να πάρω το πτυχίο :) Πάντως χίλιες φορές στα "σπιτάκια" παρά στα κωλόμπαρα, πολύ πιο τίμια η συναλλαγή... Εκεί θα καείς στα σίγουρα!!!

εννοείται πως ακόμη το μυαλό μου είναι στην θέση του... :idiot:...μαζεύω λεφτά σιγά σιγά κ μετα στην ΤΖΕΝΗ  :knockinb:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
να σου πώ την αλήθεια,είμαι ικανός απο την ντροπή μου να ζητήσω το φουλ πρόγραμμα(άλλωστε γι'αυτο πάω),να κάνει τα μισά κ να μν πώ τπτ,γι'αυτο θέλω 1α να μιλήσω με την άντζελα που με βοηθάει κ τν εκτιμώ πάρα πολυ παρ'ολο που δν έχουμε μιλήσει απο κοντα....καταλαβαίνεις πρέπει να αποκτήσω αέρα... :grin:

περιτο ειναι βρε μωρο μου το φουλ προγραμμα για την περιπτωση σου ;)
1η φορα σε studio και κατευθειαν στα <<βαθια>> του φουλ προγραμματος? :o :o
αν αρχισεις απο τωρα τα φουλ μετα δεν θα μηνει και τιποτα αλλο να παρεις στο μελλον :cheesy:
ενα απλο προγραμμα για αρχη μια χαρα ειναι και για τα οικονομικα σου αλλα και για να αποκτησεις μια πρωτη εμπειρια ;)
τωρα αν θελεις κατι παραπανω το ιδανικο για τους πρωταρηδες ειναι ενα προγραμμα μασαζ που και περισσοτερο χρονο εχει αλλα και καποια πρωτη απλη επαφη για να σπασει ο παγος και το τρακ για τη συνεχεια ;)
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Λοιπόν 3 στα 3!
Επίσκεψη στη Σουζάνα πριν κανα 2ωρο περίπου... ΕΚ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ!
Είναι η τρίτη κοπέλα που παίρνω από το στούντιο και έμεινα και αυτή τη φορά απόλυτα ικανοποιημένος.
Θα ακολουθήσει και κριτική (είμαι πιο δυνατός στις κριτικές απ'ότι στα εδώ σχόλια)
Αντζελα σευχαριστώ και πάλι...

Υ.Γ. Η Σουζάνα είναι σαν την κοπελίτσα της διπλανής πόρτας, φαίνεται αρκετά μικρή (δε ρώτησα ηλικία).. αλλά μου κάνει εντύπωση ο επαγγελματισμός της! Πολύ καλή!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λοιπόν 3 στα 3!
Επίσκεψη στη Σουζάνα πριν κανα 2ωρο περίπου... ΕΚ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ!
Είναι η τρίτη κοπέλα που παίρνω από το στούντιο και έμεινα και αυτή τη φορά απόλυτα ικανοποιημένος.
Θα ακολουθήσει και κριτική (είμαι πιο δυνατός στις κριτικές απ'ότι στα εδώ σχόλια)
Αντζελα σευχαριστώ και πάλι...

Υ.Γ. Η Σουζάνα είναι σαν την κοπελίτσα της διπλανής πόρτας, φαίνεται αρκετά μικρή (δε ρώτησα ηλικία).. αλλά μου κάνει εντύπωση ο επαγγελματισμός της! Πολύ καλή!

νασαι καλα μωρο ;)
πολλα φιλια :-* :-* :-* :-* :-*


Τωρα και μεχρι τις 6 το πρωι η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Ναι αλλά μπορεί ξαφνικά να το δεις να έχει φύγει πριν καν το πάρεις χαμπάρι... Φιλικά πάντα!

καλημέρα,δεν παρεξηγώ οτι μου λές φίλε μου ίσα ίσα τα ακούω(δλδ διαβάζω)γτ είναι συμβουλές....Να σου πώ την αλήθεια για την ηλικία μου είμαι αρκετά ώρημος(είμαι 3ος αρχηγός στην ομάδα οπου κατάγομαι για τις σκέψεις κ ψυχραιμία μου) ξέρω είναι άσχετο αυτο που έγραψα,όμως οταν έχεις να κάνεις με ένα σύνολο μπορεί κ να σημαίνει κατι.... ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom