Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
συμφωνω κι εγω με τον προλαλησαντα....η κοπελα ειναι πυραυλος στο κρεβατι,ουτε η γκομενα μας δεν κανει ετσι....
Ναι ρε φίλε,αλλά αυτό το ''πύραυλος'' είναι που με ανησυχεί και μένα :think:.Μπορεί εσύ και ο Dawn να είστε τουμπανάκηδες-πρωτεινάκηδες και να μην έχετε πρόβλημα.Δεν είμαστε όμως όλοι έτσι :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ναι ρε φίλε,αλλά αυτό το ''πύραυλος'' είναι που με ανησυχεί και μένα :think:.Μπορεί εσύ και ο Dawn να είστε τουμπανάκηδες-πρωτεινάκηδες και να μην έχετε πρόβλημα.Δεν είμαστε όμως όλοι έτσι :2funny: :2funny:

περίμενε για να πας με μια γκόμενα σε στούντιο πρέπει να είσαι τούμπανο καλογυμνασμένος και εγώ δεν ξέρω τι άλλο???????????????

καμία σχέση πήγαινε δοκίμασε την Άντζελα και αν δεν μείνεις ευχαριστημένος από την συμπεριφορά και την συμμετοχή της τι να πω................

αν θες μπορείς να διαβάσεις και τις κριτικές που έχουν γραφτεί από εμένα και άλλα μέλη για την Άντζελα για να σχηματίσεις δική σου γνώμη  ;) ;)
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε φίλε,αλλά αυτό το ''πύραυλος'' είναι που με ανησυχεί και μένα :think:.Μπορεί εσύ και ο Dawn να είστε τουμπανάκηδες-πρωτεινάκηδες και να μην έχετε πρόβλημα.Δεν είμαστε όμως όλοι έτσι :2funny: :2funny:

τι εννοεις με αυτο δεν σε επιασα,τεσπα...
Οτι και να σου πουμε εμεις,που κακο λογο δεν θα ακουσεις για την Αντζελα απο κανεναν μας, η επιλογη θα παραμεινει δικια σου. Αν δεν πας δεν θα εχεις αποψη και το πολυ πολυ παρε το απλο προγραμμα,τι ειχες τι εχασες...Βεβαια ο καθενας εχει το γουστο του γι'αυτο αν δεν σ'αρεσει η Αντζελα,υπαρχουν τοσες πολλες κοπελες στο στουντιο που σιγουρα ικανοποιουν ολα τα γουστα κατα 99%...
Η γνωμη μου ειναι να πας,ασε τι λεμε εμεις για να εχεις μια καθαρη αποψη και γνωμη και μετα εδω ημαστε και τα συζηταμε...
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε φίλε,αλλά αυτό το ''πύραυλος'' είναι που με ανησυχεί και μένα :think:.Μπορεί εσύ και ο Dawn να είστε τουμπανάκηδες-πρωτεινάκηδες και να μην έχετε πρόβλημα.Δεν είμαστε όμως όλοι έτσι :2funny: :2funny:

η σωματικη διαπλαση του καθενος δεν παιζει ενεργο ρολο στη κοπελα και ειδικα στην συγκεκριμενη....οπως και να εισαι ειτε καλος ειτε κακος η κοπελα θα σε ευχαριστησει....στο υπογραφω εγω αυτο...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
η σωματικη διαπλαση του καθενος δεν παιζει ενεργο ρολο στη κοπελα και ειδικα στην συγκεκριμενη....οπως και να εισαι ειτε καλος ειτε κακος η κοπελα θα σε ευχαριστησει....στο υπογραφω εγω αυτο...

Αν και το παρατσούκλι σου είναι Απατεώνας, σε πιστεύω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καμια σχεση το σωμα..αν ειναι γυμνασμενο...αν ειναι πλαδαρο,με τις σεξουαλικες αντοχες....μην διαβαζω μαλακιες!!!!!!!!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστές πέρασα σήμερα κατά τις 3:30 από το studio για να δω από κοντά την Μπέτυ που δεν την είχα δει ποτέ... Δε μου έκανε καμιά ιδιαίτερη εντύπωση, αλλά έχει ΚΩΛΑΡΑ όχι αστεία! Δυστυχώς δεν είχα φράγκα για να περάσω  :(
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Άντζελα για ανέβασε φωτογραφίες Μπέτυς  :) Μια καλή από όπισθεν αν μπορείς  :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Για μια πιο άμεση γρήγορη και εύκολη επικοινωνία μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την Άντζελα στο 6939077710.
Μάθετε το πρόγραμμα ημερήσιων βαρδιών του studio.
Ζητήστε τη γνώμη της για τα κορίτσια μας.
Πείτε της τα προσωπικά σας ερωτικά γούστα.
Ακούστε τις προτάσεις της πάνω στα κορίτσια μας και τα προγράμματα μας.
Αφήστε την να σας κανονίσει ένα ραντεβού στο studio με κάποιο απο τα κορίτσια μας που θα σας περιμένει ξέροντας τι σας αρέσει, τι σας ανάβει και τι θα σας κάνει για να σας ικανοποιήσει στο maximum. ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:











 

ingatio

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σου Αντζελα!
Για το αυταρχικό ποιές κοπέλες προτείνεις?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290

Συνημμένα

  •  - filis104_blogspot_com_2010_03_t-studio_html_zx=fcadfb65aa116044.png
    - filis104_blogspot_com_2010_03_t-studio_html_zx=fcadfb65aa116044.png
    119,5 KB · Εμφανίσεις: 53

tsouna

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
135
Like
4
Πόντοι
1
Γεια σου Αντζελακι πανεμορφο κουκλακι! Βρε κουκλα μου τι παιζει με την Ευα???? Θα την δουμε ποτε???? Φιλιά πολλά!!!!
 

1983

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2010
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε είμαι πελάτης της Θεάς και μπορώ να στο επιβεβαιώσω ότι όπως την βλέπεις στις φώτο είναι ακόμα καλύτερη από κοντά  ;) ;)

Μην αγχώνεσαι αρκεί να έχεις όρεξη για σεξ και θα περάσεις τέλεια........................

θα συμφωνήσω κι εγώ.
δυο φορές που πήγα σε studio (πολύ γνωστό και δημοφιλές, αλλά τότε δεν είχα προσέξει το 104. Τώρα εννοείται πώς όποτε ξαναβρεθώ Αθήνα θα πάω 104 με κλειστά μάτια), τα κορίτσια ήταν ακριβώς όπως στις φωτογραφίες του site και ίσως και καλύτερα).
ισχύει δηλαδή αυτό που λένε οι αμερικάνοι "what you see is what you get" (ότι βλέπεις είναι αυτό που παίρνεις.   
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Συναγωνιστές πέρασα σήμερα κατά τις 3:30 από το studio για να δω από κοντά την Μπέτυ που δεν την είχα δει ποτέ... Δε μου έκανε καμιά ιδιαίτερη εντύπωση, αλλά έχει ΚΩΛΑΡΑ όχι αστεία! Δυστυχώς δεν είχα φράγκα για να περάσω  :(

Κατσε για να καταλαβω....

μπηκες στο στουντιο απλα για να παρεις ματι την τυπισα η οποια παρελαυνει 0,05 sec απο μπροστα σου, μη εχοντας φραγκα και ξεροντας οτι δε θα γαμησεις?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελακι πανεμορφο κουκλακι! Βρε κουκλα μου τι παιζει με την Ευα???? Θα την δουμε ποτε???? Φιλιά πολλά!!!!

δουλευει εκτος Αθηνών αυτο τον καιρό μωρο
αν και αυτες τις μερες Αθήνα ειναι :cheesy:
αρχές Μαιού επιστρεφει μόνιμα στην Αθήνα και στο studio ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κατσε για να καταλαβω....

μπηκες στο στουντιο απλα για να παρεις ματι την τυπισα η οποια παρελαυνει 0,05 sec απο μπροστα σου, μη εχοντας φραγκα και ξεροντας οτι δε θα γαμησεις?

αυτο ονομάζεται μπουρδελότσαρκα. Το κάνουν πολλοί.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Κατσε για να καταλαβω....

μπηκες στο στουντιο απλα για να παρεις ματι την τυπισα η οποια παρελαυνει 0,05 sec απο μπροστα σου, μη εχοντας φραγκα και ξεροντας οτι δε θα γαμησεις?

αυτο ονομάζεται μπουρδελότσαρκα. Το κάνουν πολλοί.

Οκ, το παιδί δεν είχε λεφτά και απλά πέρασε να δει τι παίζει. Μπουρδελότσαρκα ονομάζεται αυτό, όπως είπε και ο φίλος dawn και γίνεται καθημερινά από πολλούς.

Πολλές φορές κάνουμε βόλτες, βλέπουμε και βάζουμε κάποια στο μάτι, που μπορεί να μην τιμήσουμε τη συγκεκριμένη στιγμή αλλά μπαίνει στις...υποψήφιες, αν είναι καλή εμφανισιακά. Μπορεί να έχουμε  :knockinb: ήδη κατά τη διάρκεια της τσάρκας, αλλά το να επισκεφτείς για να δεις τι παίζει και στα άλλα κοντινά μαγαζιά δεν είναι κάτι παράλογο. Αλλες φορές πρώτα κάνεις την τσάρκα σου και μετά επιλέγεις ποια θα τιμήσεις. Εγώ, όπως και άλλοι συναγωνιστές που ξέρω, το κάνουμε αυτό.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom