Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου η Σίντυ φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!! Πιστευω οτι θα τιμήσω σε κάποια φάση! Επίσης η Μαρίνα είναι κούκλα με το νέο της χτένισμα (φράτζα!!)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου η Σίντυ φαίνεται πολύ ενδιαφέρον!! Πιστευω οτι θα τιμήσω σε κάποια φάση! Επίσης η Μαρίνα είναι κούκλα με το νέο της χτένισμα (φράτζα!!)

ειναι καλό κορίτσι η Σίντυ ;)
ναι της πάει της Μαρίνας αυτο το χτένισμα ,ηταν και φρέσκο μιας και απ το κομωτηριο κατευθειαν στο μαγαζί ήρθε ;)
αν και για μένα της πάει πιο πολύ όταν το φουντώνει το μαλλί :cheesy: ;)


Τώρα το πρωί στο studio η Αλίνα :smitten:
 
 
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten: 
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Kαλημερα κουκλα  :-* :-*
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα καμια δεν μπορει να φυγει απο την δουλεια.Το ευκολο χρημα ολοι το θελουν.
Συμφωνω απολυτα.Γι'αυτο πες στη μανα σου και την αδερφη σου(αν εχεις)να αρχισουν να ετοιμαζουν τα χαρτια τους για την ευκολη αυτη δουλεια και το ευκολο χρημα.Η ακομα και ο πατερας σου αν ειναι πανω απο 50 χρονων μπορει να βγαλει χαρτια και να γινει τσατσος σαν αυτους που κοροιδευεις.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Άντζελα,εμένα οι φωτογραφίες της Σίντυς δεν μ'έχουν πείσει μέχρι τώρα :rolleyes:.Πέραν από το μικρό της ηλικίας,δεν έχω δει κάτι τόσο καλό για να την τιμήσω(στήθος,κωλαράκι,μουνάκι) :think:.Μέχρι στιγμής έχω την άποψη ότι έριξες κάπως το επίπεδο με αυτή την επιλογή,αλλά θα περιμένω και της επόμενες για να μιλήσω με μεγαλύτερη σιγουριά ;)
 

Επισκέπτης
Συμφωνω απολυτα.Γι'αυτο πες στη μανα σου και την αδερφη σου(αν εχεις)να αρχισουν να ετοιμαζουν τα χαρτια τους για την ευκολη αυτη δουλεια και το ευκολο χρημα.Η ακομα και ο πατερας σου αν ειναι πανω απο 50 χρονων μπορει να βγαλει χαρτια και να γινει τσατσος σαν αυτους που κοροιδευεις.

Θαυμαστής τού επαγγέλματος;
 

dimpan69

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Θαυμαστής τού επαγγέλματος;
Οπως το παρει ο καθενας.Εγω απλα πιστευω οτι παραπιπιλιστικε αυτη η καραμελα περι ευκολου επαγγελματος και ευκολου χρηματος για το συγκεκριμενο.Και λεω οτι αφου ολα ειναι τοσο ευκολα σ'αυτη τη δουλεια και ολα μια χαρα,ο καθενας ας εχει και ατομα απο την οικογενεια του εκει.Δεν ειναι κακο..........
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα,εμένα οι φωτογραφίες της Σίντυς δεν μ'έχουν πείσει μέχρι τώρα :rolleyes:.Πέραν από το μικρό της ηλικίας,δεν έχω δει κάτι τόσο καλό για να την τιμήσω(στήθος,κωλαράκι,μουνάκι) :think:.Μέχρι στιγμής έχω την άποψη ότι έριξες κάπως το επίπεδο με αυτή την επιλογή,αλλά θα περιμένω και της επόμενες για να μιλήσω με μεγαλύτερη σιγουριά ;)

οχι βρε ειναι ωραία κοπελίτσα ;)
αλλες φωτο δυστηχος δεν υπαρχουν γιατι τις τραβαγαμε λιγο πριν τελιωσει η βαρδια :-
στην επομενη βαρδια της θα τραβηξουμε κιαλλες
το θεμα επιπεδο που λες μωρο εγω παντως το βλέπω απο μια τελειος διαφορετικη οπτικη ματια, η Σίντυ ειναι μια κοπέλα που πέρα απο το νεαρό της ηλικίας κανει και φουλ προγραμμα, εμπορικά να ξερεις μια κοπέλα με φούλ προγραμμα ειναι πάντοτε ενα σκαλί πιο πανω απο μια κοπέλα που δεν ;)
με τη Σίντυ 9 κοπέλες ειμαστε τωρα στο 104 που προσφερουμε πρωκτικό πρόγραμμα (ισως και να μην υπάρχει αλλο studio με τετοιο νουμερο ;))
πράγμα πολυ καλό για τους παρα πολλους πελάτες που έχουν τάση γιαυτο το πρόγραμμα αλλα και καλό για εμας τις ίδιες μιας και όσο ναναι κερδίζουμε περισσότερα χρήματα ;)
και ειλικρινα σου μιλάω κοπέλες νομιμες ,νεαρής ηλικίας και με φούλ υπηρεσίες σαν την Σίντυ και εμεις αλλα και οποιοδήποτε αλλο studio ειναι αρκετα δύσκολο να τις βρεί ;)


Τωρα το απόγευμα η Σουζάνα :smitten:
 

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
   

 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Τώρα που είδα τις φωτό της Σουζάνας παρατήρησα ότι τα μαλλιά της μοιάζουν με της Τζούλιας :2funny:.Θέλω λοιπόν να ρωτήσω επ'ευκαιρία μήπως θα μπει στο πρόγραμμα κάποιων κοριτσιών και κανα κόλπο με σαμπάνια :idiot:,έτσι για τους τζουλιολόγους-τζουλιοθαυμαστές :tits:.Ή μήπως πρέπει να το ζητήσουν πρώτα κάποιοι από μας και μετά εφαρμοστεί(όπως με το πρόγραμμα των 200) :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τώρα που είδα τις φωτό της Σουζάνας παρατήρησα ότι τα μαλλιά της μοιάζουν με της Τζούλιας :2funny:.Θέλω λοιπόν να ρωτήσω επ'ευκαιρία μήπως θα μπει στο πρόγραμμα κάποιων κοριτσιών και κανα κόλπο με σαμπάνια :idiot:,έτσι για τους τζουλιολόγους-τζουλιοθαυμαστές :tits:.Ή μήπως πρέπει να το ζητήσουν πρώτα κάποιοι από μας και μετά εφαρμοστεί(όπως με το πρόγραμμα των 200) :think:

δεν ειναι super? :cheesy:
τωρα τα εφτιαξε η Σουζυ, απλα δεν ειναι για πολυ καιρο γιατι αυτο το χρωμα δεν γινετε με κανονικη βαφη μαλλιων αλλα μονο με ντεκαπαζ
και η Τζουλια που ταχει καιρο ετσι πρεπει να τα αλλαξει οπου ναναι γιατι αλλιως δεν θα της μηνει μαλλι :-
δυσκολο βρε που να βαλεις και don perignon σε προγραμμα ?
μετα το κοστος θα εκτοξευτει :-
εκτος και αν βολευτουμε με τιποτα σαμπανιες των 5-10ε απ τον βεροπουλο δίπλα :P
ασε μετα τις υπηρεσιες μεγαλες γυναικες που θα πρεπει να πηγαινουν στα δωματια τις σαμπανιερες :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
ασε μετα τις υπηρεσιες μεγαλες γυναικες που θα πρεπει να πηγαινουν στα δωματια τις σαμπανιερες :2funny:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Είσαι τρελη??????????

Θα παγώσουν και μιας και δεν έχουν καυλί για να δαγκώσουν θα δαγκώσουν το δικό μας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ζεστή ζεστή να είναι η σαμπάνια να μην έχουμε ατυχήματα.... Και άδεια.... Μη φύγει κανάς φελλός και ψαχνόμαστε! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Ποιες κοπέλες κάνουν πλέον πρωκτικό στο στούντιο;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom