Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Άντζελα,είμαι σχεδόν σίγουρος ότι εντόπισα την Εύα σε οίκο ανοχής στη επαρχία  :tickedoff:.Σε παρακαλώ να πεις δημόσια στο φόρουμ τι συνέβη κι αποχώρησε από το μαγαζί σου :think:

Που ?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αμα με αφησεις μωρο να τηρησω το εθιμο και να σου πατησω το πόδι ναι γιατι οχι  :grin: ;) :-* :-*

οχι βρε τις καθημερινες εχει πιο πολυ κόσμο ;)
τις Κυριακες που δουλευω συνηθος ειναι τα ποδοσφαιρα και οι οικογενειακες υποχρεωσεις των παντρεμενων-δεσμευμενων και καπου σπάει η πολυ κίνηση ;)
καθημερινες βρε μωρο μου ειναι δύσκολο, μενω σχετικα μακρυα απ το μαγαζι και χρειαζομαι με την κινηση 1 ωρα με 1 ωρα κ 1 τεταρτο για να φτασω στο μαγαζι :-
και εχω και το αγχος να μην αργησω γιατι οπως ζηταω και  απ τις κοπέλες να μην αργουν στις βαρδιες τους ετσι δεν πρεπει να αργω και εγω ;)
ενω κυριακες απογευμα η αθηνα ειναι αδεια και μεσα σε 25-30 λεπτα ειμαι ξεκουραστα και ανετα στη δουλεια ;)


Τωρα και μεχρι νωρις το πρωι η Μαρίνα :smitten:
 
 
πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:   

ok δεν έχω πρόβλημα να μου πατήσεις το πόδι αρκεί να φοράς ψιλοτάκουνα  ;) :grin: :grin:

καλά εν-μέρη έχεις δίκιο,αλλά και τις Κυριακές έχει αρκετό κόσμο απλά καθημερινή όλοι πάνω-κάτω δουλεύουμε και δεν έχουμε την ίδια διάθεση για ερωτικές περιπτύξεις όπως το σ/κ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Ρε παιδιά πέρασα την περασμένη Παρασκευή απ' το studio κατά τη 1:00 το βράδυ για να τιμήσω το Τζενάκι & δεν υπήρχε ούτε ένας στην αναμονή, τί έγινε, η κρίση άρχισε να χτυπάει & μπουρδέλα - studio? Ο Τζιμάκος έλεγε σοφά στο τραγούδι του πριν 30 χρόνια "Στο γαμήσι πρόστιμα", τελικά συμβαίνει κάτι παραπλήσιο, η φορολογία πλήττει το γαμήσι... Κοινωνία αγάμητων & ψυχανώμαλων θα μας καταντήσουν.
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
Το Κατερινακι η αγαπη μου ποτε επιστρεφει????????????????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ρε παιδιά πέρασα την περασμένη Παρασκευή απ' το studio κατά τη 1:00 το βράδυ για να τιμήσω το Τζενάκι & δεν υπήρχε ούτε ένας στην αναμονή, τί έγινε, η κρίση άρχισε να χτυπάει & μπουρδέλα - studio? Ο Τζιμάκος έλεγε σοφά στο τραγούδι του πριν 30 χρόνια "Στο γαμήσι πρόστιμα", τελικά συμβαίνει κάτι παραπλήσιο, η φορολογία πλήττει το γαμήσι... Κοινωνία αγάμητων & ψυχανώμαλων θα μας καταντήσουν.

εδω και καιρο βρε υπαρχει κρίση ;)
ειτε οικονομική ειτε πια ο κλάδος εχει ξεχηλώσει με τόσα διαφορετικά μαγαζιά :cheesy:
παρατηρησε προσεκτικα μωρο ποσα μαγαζια κλεινουν ειτε αλλαζουν χέρια και θα το καταλάβεις πιο ευκολα ;)
παντος παρασκευες-σαββατο η μεγαλη κινηση ειναι μετα τις 02:00-03:00-04:00 ;)

Το Κατερινακι η αγαπη μου ποτε επιστρεφει????????????????

την αλλη εβδομαδα μαναρι
συγκεκριμενα την αλλη Τεταρτη ;)


Tωρα και μεχρι τις 5 η Νανά :smitten:
 
   
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Άντζελα, έχει μαυρίσει τόσο πολύ η Νανά ή της ρίξατε φίλτρο στη φωτογραφία;;;  :o
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα, έχει μαυρίσει τόσο πολύ η Νανά ή της ρίξατε φίλτρο στη φωτογραφία;;;  :o

δεν εχει μαυρισει βρε :cheesy:
απλα στην original photo ειχε ασπρίσει απο το φλας :-
 

οποτε photoshop-image-adjustments-curves  ;)

και η photo αλλαζει φωτισμό ;)


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

   
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Άντζελα διάβασα πριν από λίγο τις βάρδιες της βδομάδας και δεν είδα πουθενά την Τζοάνα :idiot:.Είχα σκοπό να την τιμήσω στα προσεχώς,αλλά μήπως είχαμε εξελίξεις και με αυτή και έχω μείνει ανενημέρωτος :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα διάβασα πριν από λίγο τις βάρδιες της βδομάδας και δεν είδα πουθενά την Τζοάνα :idiot:.Είχα σκοπό να την τιμήσω στα προσεχώς,αλλά μήπως είχαμε εξελίξεις και με αυτή και έχω μείνει ανενημέρωτος :think:

Σημερα μιλησαμε και απλα μωρο την ταλαιπωρει ενα πρόβλημα στη μεση της και δεν δουλευει καθολου αυτο το διαστημα  :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.730
Κριτικές
126
Like
7.762
Πόντοι
7.885
Σημερα μιλησαμε και απλα μωρο την ταλαιπωρει ενα πρόβλημα στη μεση της και δεν δουλευει καθολου αυτο το διαστημα  :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ε τότε αφού είναι έτσι να μεριμνήσεις για αντρικό μασάζ :2funny: ;) :lheel:.Εγώ πάντως προσφέρομαι αφιλοκερδώς :dancing:.Ευχαριστώ,πολλά φιλιά!!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.966
Πόντοι
5.015
Α, της πρόσθεσες και καμπύλες;  :cheesy:
(Πλάκα κάνω, είναι εξαιρετικό το κορίτσι.)
Εντάξει, σε ευχαριστώ πολύ για τη διευκρίνιση!

Κι εγώ το ίδιο νομίζω αλλά πολλοί την κατακεραυνώνουν στις κριτικές  :( Εμένα πάντως ακόμα μου έχει μείνει αξέχαστη η συνέυρεσή μας, με είχε απογειώσει  :)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
μπορείς να μου δώσεις λεπτομερειςσ με pm ?
Θα ερθεις Κρητη για να ριξεις το βολι σου? :huh: :huh: :huh: :huh:

Εδω εχουμε 10 σπιτακια, τα περισσοτερα με μπαζα και τρεχουμε στην Αθηνα πορνοτουρισμο :zfuck: :zfuck:  :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τώρα το πρωί η Νικόλ :smitten:
 
       
*λόγο της σημερινής απεργίας των ταξι ενδέχετε κάποιες βάρδιες μας να ξεκινήσουν με 5-10-15 λεπτά καθυστέρηση :-
Ζητάμε προκαταβολικά συγνώμη για πιθανή ταλάιπωρία σας ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Οι ταξιτζήδες θα πρέπει να ζητήσουν συγνώμη που ταλαιπωρούν το κοινό γιατί δεν θέλουν να πληρώνουν φόρους!!!
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Τελικα καμια δεν μπορει να φυγει απο την δουλεια.Το ευκολο χρημα ολοι το θελουν.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom