Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (0 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Χαιρετώ την κουκλάρα την Άντζελα!
Τι κάνεις Άντζελα,όλα καλά;
 

FRM

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
114
Κριτικές
48
Like
88
Πόντοι
11
Συγχαρητήρια για την άψογη ανακαίνιση.
Καμία σχέση με το προηγούμενο μαγαζί. Σωστά . Το μέγεθος μετράει!!
Καλές δουλείες  :dancing:

Και για εμάς : ΝΤΟΥ από ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!! :knockinb:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Χαιρετώ την κουκλάρα την Άντζελα!
Τι κάνεις Άντζελα,όλα καλά;

καλα ειμαι μαναρι μου γλυκο
ξεκουραζομαι γιατι χθες απ το πρωι μεχρι τις 3 τα ξυμερωματα ειμουν στο μαγαζι για να συντονισω τα παντα :cheesy:

Συγχαρητήρια για την άψογη ανακαίνιση.
Καμία σχέση με το προηγούμενο μαγαζί. Σωστά . Το μέγεθος μετράει!!
Καλές δουλείες  :dancing:

Και για εμάς : ΝΤΟΥ από ΠΑΝΤΟΥ !!!!!!! :knockinb:

ευχαριστουμε ματια μου γλυκα ;)
οντως καμια σχεση ακομα δεν το εχουμε ουτε εμεις καλα καλα συνηθισει :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
ευχαριστω πολυ μαναρι μου ;)
μα αυτο ακριβος βολευει, την αναμονη του πελατη ;)
οποτε κατεβαινα για δουλεια με τον χαμο που γινοταν και με τα 2 μονο δωματια που υπηρχαν σε καθε βαρδια μου εχανα γυρω στους 8-10 πελατες που εφευγαν επειδη τα δωματια αλλα και το σαλονι ηταν γεματα :-
το ιδιο εχει γινει και στην κλαουντια, και στην ευα και στη τζενη κτλ
τωρα θα υπαρχει η δυνατοτητα καποιος να μπαινει κατευθειαν στο δωματιο και να μην περιμενει στο σαλονι κτλ
συν της αλλης οπως νομιζω λενε και οι αμερικανοι ''το μεγεθος μετραει'' οπως και να χει κατι τοσο μεγαλο προκαλει δεος ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

ε καλα αυτο ειναι σιγουρο πως κυριως ειναι για τον εντυπωσιασμο του πελατη. απλα, δεν ξερω, δεν εχω ερθει να δω το μαγαζι ακομα και πριν την ανακαινηση αλλα πιστευω οτι εαν γινοταν να γινουν δυο μαγαζια τοτε θα βολευε διοτι θα μπορουσε να παρακαμφθει το ολο θεμα της νομοθεσιας. αν και να σου πω πως εγω προσωπικα εαν εβλεπα οτι ολα τα δωματια ειναι γεματα και εχει κοσμο και στο σαλονι και παλι θα εφευγα και θα περναγα αλλη στιγμη.
τελος παντων. καλη αρχη!

δεν μας ειπες. οι τιμες θα μεινουν ιδιες? υποθετω πως ναι..!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ε καλα αυτο ειναι σιγουρο πως κυριως ειναι για τον εντυπωσιασμο του πελατη. απλα, δεν ξερω, δεν εχω ερθει να δω το μαγαζι ακομα και πριν την ανακαινηση αλλα πιστευω οτι εαν γινοταν να γινουν δυο μαγαζια τοτε θα βολευε διοτι θα μπορουσε να παρακαμφθει το ολο θεμα της νομοθεσιας. αν και να σου πω πως εγω προσωπικα εαν εβλεπα οτι ολα τα δωματια ειναι γεματα και εχει κοσμο και στο σαλονι και παλι θα εφευγα και θα περναγα αλλη στιγμη.
τελος παντων. καλη αρχη!

δεν μας ειπες. οι τιμες θα μεινουν ιδιες? υποθετω πως ναι..!!

ναι συγουρα και στον εντυπωσιασμο του πελατη στηριζετε αλλα και στην διαθεση τη δικη μας, γιατι οσο ναναι ο χωρος που ολοι μας δουλευουμε παιζει ρολο στην αποδοση και στην ψυχολογια μας ;)
αυτο που λες, δηλ να φτιαχναμε 2 ξεχωριστα μαγαζια πανω και κατω με ξεχωριστες εισοδους, βαρδιες κτλ μη νομιζεις κουκλί το ειχαμε σκεφτει εδω και χρονια :cheesy:
απλα θα ηταν αρκετα κοινοτυπο, συνιθισμενο, απλο και ακομο πιο πολυ δυσλειτουργικο και ελενξιμο, επιχειρηματικα λοιπον προτιμησαμε να φτιαξουμε ενα και καλο μαγαζι παρα 2 και μετρια, ο χρονος θα δηξει αν θα δικαιωθουμε γιαυτη μας την αποφαση η οχι ;)
οι τιμες οι ιδιες θα παραμεινουν για ολες τις κοπέλες 40ε απλο, 50ε 69 κτλ με τη μονη διαφορα οτι απο εδω και στο εξης εγω μονο σαν Αντζελα θα δουλευω με απλο προγραμμα 50ε και γιατι ολο αυτο το κοστος της ανακαινισης επεσε αποκλειστικα στις δικες μου πλατες και μονο αλλα και γιατι η εμφανιση μου και οι υπηρεσιες μου το δικαιολογουν και με το παραπανω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
εγω μονο σαν Αντζελα θα δουλευω με απλο προγραμμα 50ε και γιατι ολο αυτο το κοστος της ανακαινισης επεσε αποκλειστικα στις δικες μου πλατες και μονο αλλα και γιατι η εμφανιση μου και οι υπηρεσιες μου το δικαιολογουν και με το παραπανω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

δικιο εχεις. ο χρονος θα δειξει! ;)
το φανταστικα οτι κατι θα αλλαζε στις τιμες για αυτο σε ρωτησα. τοσα λεφτα εφυγαν. εστω και αν προκειτε μονο για σενα!
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
σιγουρα κανενας δεν αμφιβαλει για την εμφανιση κ τις υπηρεσιες σου αλλα δεν ειναι λιγο τσουχτερο το 50ρικο για το απλο δλδ φουλ εξτρα ποσο θα παει???αν θυμαμαι καλα πριν 2χρονια ηταν 50φουλ προγραμμα στο μαγαζι...καταλαβαινω οτι δεν ειναι το ιδιο μαγαζι κ οτι εχουν πεσει πολλα λεφτα αλλα νομιζω οτι ειχαν ανεβει αρκετα οι τιμες κ πριν την ανακενηση...το λεω αυτο γτ προσωπικα εγω μονο για σενα ερχομαι στο μαγαζι..αν κ εχω καιρο να ερ8ω..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δικιο εχεις. ο χρονος θα δειξει! ;)
το φανταστικα οτι κατι θα αλλαζε στις τιμες για αυτο σε ρωτησα. τοσα λεφτα εφυγαν. εστω και αν προκειτε μονο για σενα!

αστα να πανε κουκλί μου, ενα 2αρι 10ετιας στο κεντρο της Αθηνας αγοραζα :-
μακαρι να πανε ολα καλα που θα πανε και αντι για 2αρι να μπορεσω να παρω 5αρι ρετιρε :cheesy:
ετσι κι αλλιως σε αυτη τη δουλεια οπως και σε ολες τις δουλειες αν δεν επενδυσεις δεν παιρνεις κιολας ;)










πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
σιγουρα κανενας δεν αμφιβαλει για την εμφανιση κ τις υπηρεσιες σου αλλα δεν ειναι λιγο τσουχτερο το 50ρικο για το απλο δλδ φουλ εξτρα ποσο θα παει???αν θυμαμαι καλα πριν 2χρονια ηταν 50φουλ προγραμμα στο μαγαζι...καταλαβαινω οτι δεν ειναι το ιδιο μαγαζι κ οτι εχουν πεσει πολλα λεφτα αλλα νομιζω οτι ειχαν ανεβει αρκετα οι τιμες κ πριν την ανακενηση...το λεω αυτο γτ προσωπικα εγω μονο για σενα ερχομαι στο μαγαζι..αν κ εχω καιρο να ερ8ω..

τσουχτερο δεν νομιζω να ειναι μαναρι μου ;)
αν θελεις ελα λιγο στη θεση μου, οταν βλεπεις οτι κοπέλες με περισσοτερα χρονια ηλικιακα απο εμενα, παραπανισια κιλια και αμφιβολες υπηρεσιες πληρωνοντε με 50ε εγω σαν Αντζελα που διαθετω ολο το πακετο εμφανισης-υπηρεσιων αλλα πια και μαγαζιου γιατι να δουλεψω με λιγοτερα? :huh:
τι στιγμη μαλιστα που και αυτο το πακετο ειναι παροδικο και σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ειναι το ιδιο :-
ειμαι συγουρη οτι και εσυ το ιδιο θα εκανες ;)
απο την αλλη ολες οι υπολοιπες 10-15 κοπέλες του μαγαζιου θα δουλευουν με 40ε που σημαινει οτι σε σχεση με το συνολο των υπολοιπων στουντιο της Αθηνας παλι το μαγαζι θα εχει τις χαμηλοτερες τιμες και μαλιστα μεσα σε ενα περιβαλλον  που τα στουντιο που θα μπορουν να το ανταγωνιστουν ειναι μετρημενα;)
δεν νομιζω λοιπον μαναρι μου να υπαρχει θεμα ;)
ετσι κι αλλιως η καθε μου κινιση ειμαι μετρημενη και υπολογισμενη στην ακριβια και μεσα σε απολυτος λογικα ορια και πλαισια ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

jorel72

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Super Άντζελα!! Τελικά ανοίξατε; Ο χώρος είναι φοβερός. Ούτε σκηνικό από ταινία να ήτανε. Οι υπηρεσίες SUPER!! (Δεν υπάρχει κάτι που να μην προσφέρετε) και οι κοπέλες πολύ καλές με εσένα πρώτη βέβαια χιχιχιχι!!!. Η τιμή είναι Super. Υπάρχουν κάτι άλλα μαγαζιά που έχουν την διπλάσια τιμ΄΄η και βάλε....

Γειααααααααααααααα σου!!!!!!!!
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Φοβερο ντεκορ.Αλλα μηπως ειναι αρκετα υπερβολικο για τετοια μαγαζια.
Μου φαινεται οτι το συγκεκριμενο στουντιο παραγινεται εμπορικο και αυτο δεν ειναι κατι που προτιμω.

Προτιμω να το θυμαμαι οπως ηταν ας πουμε πριν απο πολλους μηνες.
Υπαρχει περιπτωση να επιστρεψει η Τατιαννα? :'(
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
τσουχτερο δεν νομιζω να ειναι μαναρι μου ;)
αν θελεις ελα λιγο στη θεση μου, οταν βλεπεις οτι κοπέλες με περισσοτερα χρονια ηλικιακα απο εμενα, παραπανισια κιλια και αμφιβολες υπηρεσιες πληρωνοντε με 50ε εγω σαν Αντζελα που διαθετω ολο το πακετο εμφανισης-υπηρεσιων αλλα πια και μαγαζιου γιατι να δουλεψω με λιγοτερα? :huh:
τι στιγμη μαλιστα που και αυτο το πακετο ειναι παροδικο και σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ειναι το ιδιο :-
ειμαι συγουρη οτι και εσυ το ιδιο θα εκανες ;)
απο την αλλη ολες οι υπολοιπες 10-15 κοπέλες του μαγαζιου θα δουλευουν με 40ε που σημαινει οτι σε σχεση με το συνολο των υπολοιπων στουντιο της Αθηνας παλι το μαγαζι θα εχει τις χαμηλοτερες τιμες και μαλιστα μεσα σε ενα περιβαλλον  που τα στουντιο που θα μπορουν να το ανταγωνιστουν ειναι μετρημενα;)
δεν νομιζω λοιπον μαναρι μου να υπαρχει θεμα ;)
ετσι κι αλλιως η καθε μου κινιση ειμαι μετρημενη και υπολογισμενη στην ακριβια και μεσα σε απολυτος λογικα ορια και πλαισια ;)
:smitten: :grouphug: :smitten:



παρότι έχεις δίκηο, εγώ δεν θέλω να βρεθώ στη θέση σου με τίποτα και κανένα αντάλλαγμα, από όσο έχω δει πέφτει πάρα πολύ γ....., να μου λείπει, θα παραμείνω παρθένος :grin:. αλήθεια με 2 δωμάτια δεν προλάβαινες, με 3 τι θα γίνει; πανικός!
:-* :-* :-*

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Super Άντζελα!! Τελικά ανοίξατε; Ο χώρος είναι φοβερός. Ούτε σκηνικό από ταινία να ήτανε. Οι υπηρεσίες SUPER!! (Δεν υπάρχει κάτι που να μην προσφέρετε) και οι κοπέλες πολύ καλές με εσένα πρώτη βέβαια χιχιχιχι!!!. Η τιμή είναι Super. Υπάρχουν κάτι άλλα μαγαζιά που έχουν την διπλάσια τιμ΄΄η και βάλε....

Γειααααααααααααααα σου!!!!!!!!

ευχαριστω ματια μου γλυκα ;) :-*

Φοβερο ντεκορ.Αλλα μηπως ειναι αρκετα υπερβολικο για τετοια μαγαζια.
Μου φαινεται οτι το συγκεκριμενο στουντιο παραγινεται εμπορικο και αυτο δεν ειναι κατι που προτιμω.

Προτιμω να το θυμαμαι οπως ηταν ας πουμε πριν απο πολλους μηνες.
Υπαρχει περιπτωση να επιστρεψει η Τατιαννα? :'(

ευχαριστουμε, το υπερβολικο μαναρι μου ειναι αναλογα στη ματια του καθενος ;)
περα απο την εμφανη αλλαγη του χωρου δεν νομιζω παντως να αλλαξε κατι, μια επιχειρηση ηταν το παλιο μαγαζι μια επιχειρηση ειναι και το καινουργιο, οπως ακριβος λειτουργουσαμε παλια ετσι θα λειτουργουμε και τωρα ;)
για την Τατιανα δεν νομιζω να επιστρεψει μωρο μου ;)

παρότι έχεις δίκηο, εγώ δεν θέλω να βρεθώ στη θέση σου με τίποτα και κανένα αντάλλαγμα, από όσο έχω δει πέφτει πάρα πολύ γ....., να μου λείπει, θα παραμείνω παρθένος :grin:. αλήθεια με 2 δωμάτια δεν προλάβαινες, με 3 τι θα γίνει; πανικός!
:-* :-* :-*

αναλογα βρε μαναρακι, και εγω δεν θα μπορουσα να κανω τη δικη σου δουλεια ;)
με φανταζεσαι? :cheesy:
4 δωματια ειναι τωρα βρε οχι 3 :cheesy: :cheesy: :cheesy:


Νεες φωτος Τζενης :smitten:






πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αναλογα βρε μαναρακι, και εγω δεν θα μπορουσα να κανω τη δικη σου δουλεια ;)
με φανταζεσαι? :cheesy:
4 δωματια ειναι τωρα βρε οχι 3 :cheesy: :cheesy: :cheesy:


εμένα δεν με πειράζει να την κάνεις, θέμα για ταινία θα είναι....
βιταμίνες να παίρνεις γιατί λαμβάνοντας υπόψη το επίπεδο των υπηρεσίων σου, τον χρόνο που διαθέτεις γι αυτές, μάλλον δεν θα προλαβαίνεις.
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φοβερη για ακομη μια φορα η τζεναρα....

αντζελα σου εχω στειλει ενα πμ και περιμενω απαντηση...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εμένα δεν με πειράζει να την κάνεις, θέμα για ταινία θα είναι....
βιταμίνες να παίρνεις γιατί λαμβάνοντας υπόψη το επίπεδο των υπηρεσίων σου, τον χρόνο που διαθέτεις γι αυτές, μάλλον δεν θα προλαβαίνεις.

:2funny: :2funny:
παιρνω βιταμινες ετσι κι αλλιως
μια πολυβιταμηνη καθως και βιταμινη Ε (που ειναι η βιταμινη του σεξ και της ομορφιας :cheesy:)

φοβερη για ακομη μια φορα η τζεναρα....

αντζελα σου εχω στειλει ενα πμ και περιμενω απαντηση...

ή δεν μου εχει ερθει ματια μου ή καταλαθος στο εσβησα :-
μπορεις να μου το ξαναστηλεις :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
φοβερη για ακομη μια φορα η τζεναρα....

αντζελα σου εχω στειλει ενα πμ και περιμενω απαντηση...

Αυτά συμβαίνουν...

Είμαστε το πρωϊ (γύρω στις 11.00') για καφέ και τα λέγαμε...

Όταν (της) έστειλα πμ το απόγευμα (σε άλλη αναφέρομαι και όχι στην Άντζελα) δεν μου απάντησε παρά μετά από τρεις ημέρες όταν μιλήσαμε πάλι στο κινητό ...

...το "ανεξήγητο" είναι ότι μου τηλεφώνησε αυτή  :grin: :grin: :grin:
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
τσουχτερο δεν νομιζω να ειναι μαναρι μου ;)
αν θελεις ελα λιγο στη θεση μου, οταν βλεπεις οτι κοπέλες με περισσοτερα χρονια ηλικιακα απο εμενα, παραπανισια κιλια και αμφιβολες υπηρεσιες πληρωνοντε με 50ε εγω σαν Αντζελα που διαθετω ολο το πακετο εμφανισης-υπηρεσιων αλλα πια και μαγαζιου γιατι να δουλεψω με λιγοτερα? :huh:
τι στιγμη μαλιστα που και αυτο το πακετο ειναι παροδικο και σε 10 χρονια απο τωρα δεν θα ειναι το ιδιο :-
ειμαι συγουρη οτι και εσυ το ιδιο θα εκανες ;)
απο την αλλη ολες οι υπολοιπες 10-15 κοπέλες του μαγαζιου θα δουλευουν με 40ε που σημαινει οτι σε σχεση με το συνολο των υπολοιπων στουντιο της Αθηνας παλι το μαγαζι θα εχει τις χαμηλοτερες τιμες και μαλιστα μεσα σε ενα περιβαλλον  που τα στουντιο που θα μπορουν να το ανταγωνιστουν ειναι μετρημενα;)
δεν νομιζω λοιπον μαναρι μου να υπαρχει θεμα ;)
ετσι κι αλλιως η καθε μου κινιση ειμαι μετρημενη και υπολογισμενη στην ακριβια και μεσα σε απολυτος λογικα ορια και πλαισια ;)


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:





το απλο με 40 δεν παιζει πια?καποτε δεν ειχε και με 30?η κανω λαθος?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το απλο με 40 δεν παιζει πια?καποτε δεν ειχε και με 30?η κανω λαθος?

σε ολες τις κοπέλες το απλο 40 εχει ματια μου ;)
μονο στις δικες μου βαρδιες το απλο θα εχει 50 ;)
21 βαρδιες εχει το μαγαζι την εβδομαδα πρωι-μεσημερι-βραδυ εγω καθε εβδομαδα το πολυ να κανω 1-2 , επομενως οι υπολοιπες 19-20 βαρδιες της εβδομαδας με 40ε απλο προγραμμα θα λειτουργουν, οπως ακριβος λειτουργουσαν και πριν ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom