Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
πολυ οριενταλ... και γενικα χλιδατο... πολυ καλο... μπραβο σου κουκλα και καλες δουλειες, πραγμα για το οποιο δεν εχω καμια αμφιβολια
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πολύ όμορφες οι φωτογραφίες! Ανηπομονώ να το δώ απο κοντά! :rockon:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλα ειναι φοβερες οι φωτογραφιες,σιγουρα θα τα πατε τελεια στο νεο ξεκινημα σας κοριτσια...
αυτος ο χωρος πλεον σε εμπνει για αλλα πραγματα πιο ανατολιτικα και πιο αγρια ταυτοχρονα...
καλη αρχη...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
:o :o :o :o :o :o

τρελή δουλειά...... ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

τα υπόλοιπα από κοντά  ;) :lheel: :lheel:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Παλατάκι θα είναι απ' ότι βλέπω το Στούντιο...άντε Άντζελα καλορίζικο και καλές δουλειές(που θα τις έχετε)να έχετε!

ευχαριστουμε κουκλί μου ;)
θυμιζει κατι απο μαροκινο παλατι ;)

Ρε Αντζελα τι μουκανες με τη βιτρινα πουβαλες , χεστικα ρε γαμωτο.......

βαλλε καμια φωτο της ευας να ισιοσω...

πως να μπω κει μεσα????

:2funny: :2funny:
θα βγουνε-μπουνε σιγα σιγα ματια μου καινουργιες φωτογραφιες απο ολες τις κοπέλες ;)
καθε μερα θα πηγαινω στο μαγαζι, ολο και καποια θα τραβαω ;)

Πολύ ωραίο φαίνεται. Καλές δουλειές!!!!!!!!
Θα το τσεκάρουμε βέβαια και από κοντά.

thank you baby ;) :-*
να ερθεις να μας δεις, απο σημερα σε λιγες ωρες καθε μερα ανοιχτα θα ειμαστε ;)

πολυ οριενταλ... και γενικα χλιδατο... πολυ καλο... μπραβο σου κουκλα και καλες δουλειες, πραγμα για το οποιο δεν εχω καμια αμφιβολια

ευχαριστω μωρο μου ομορφο, οντως οι διακοσμητικες επιροες μας ηταν απο μαροκινα παλατια το αποτελεσμα πιστευω πετυχε ;)

Πολύ όμορφες οι φωτογραφίες! Ανηπομονώ να το δώ απο κοντά! :rockon:

το φανταζομαι μαναρι ;)

καλα ειναι φοβερες οι φωτογραφιες,σιγουρα θα τα πατε τελεια στο νεο ξεκινημα σας κοριτσια...
αυτος ο χωρος πλεον σε εμπνει για αλλα πραγματα πιο ανατολιτικα και πιο αγρια ταυτοχρονα...
καλη αρχη...

ναι ειναι τρομερη η ατμοσφαιρα που επικρατει κουκλί, αμα το δεις και απο κοντα θα σου αρεσει ακομα περισσοτερο μιας και το φλας της φωτογραφικης σου αφαιρει ολη τη μαγεια που διμιουργειτε απο φαναρια,φωτιστικα,black light, σποτακια, κρυφους φωτισμους κτλ η δε μουσικη επειδη τα ηχεια ειναι χωνευτα σε γυψωσανιδες ακουγετε ακομα πιο εντονη και δυνατη :cheesy:

:o :o :o :o :o :o

τρελή δουλειά...... ΜΠΡΑΒΟ!!!!!

τα υπόλοιπα από κοντά  ;) :lheel: :lheel:

ευχαριστουμε ;) ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046

Συνημμένα

  • K5.jpg
    K5.jpg
    43,4 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
Τρομερή γκλαμουρία!!! :new_shocked:
Και εγώ είμαι Θεσσαλονίκη γμτ!!! :headbang:
 

aswtoss

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2006
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Και γαμω τα μπουρδελα λεμε...! Εκει είχα γαμήσει μια trαns το '93 οταν ακομα για διακοσμηση είχε κατι σπασμένους καθρεπτες στους τοίχους και έπεζε trance μουσικη... μπορει να ητανε και η αντζελα στα νιάτα της δεν θυμάμαι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άντζελα η Τζένη εκτός από αύριο ποια μέρα θα έχει πάλι βάρδια;
 

Επισκέπτης
Αντζελα θα ηθελα να σας κανω μια προσωπικη ερωτηση χωρις καμια παραξηγηση. Εχεις γαμησει ποτε σου αντρικο κωλαρακι με strapon. Το εχεις δοκιμασει ποτε σου οταν παιρνεις την θεση του γαμια. Πως αισθανοσουν ψυχολογικα μετα, δηλαδη θελω να πω το απολαυσες , το ευχαριστηθηκες, εβγαλες οτι ειχες αποθημενο μεσα σου.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλά, αλοίμονο αν έβγαζαν το άχτι τους κάθε φορά που έκαναν το συγκεκριμένο πρόγραμμα!!
Εγώ πάντως όταν πάω στην Νάνσυ αλλα και στα άλλα κορίτσια για ποδοαυταρχικό ήταν πολύ γλυκιές! :lheel: :lheel: :lheel:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα κορίτσαρε.
καλές δουλειές να έχει το μαγαζί,θα γίνει σημείο αναφοράς στο χώρο και εσύ να είσαι πάντα καλά για να ανεβάζεις το επίπεδο των ερωτικών υπηρεσιών.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Τρομερή γκλαμουρία!!! :new_shocked:
Και εγώ είμαι Θεσσαλονίκη γμτ!!! :headbang:

ε οποτε μπορεσεις και ερθεις στην Αθηνα μαναρι μπορεις να μας επισκεφτεις ;)

Και γαμω τα μπουρδελα λεμε...! Εκει είχα γαμήσει μια trαns το '93 οταν ακομα για διακοσμηση είχε κατι σπασμένους καθρεπτες στους τοίχους και έπεζε trance μουσικη... μπορει να ητανε και η αντζελα στα νιάτα της δεν θυμάμαι.

:2funny: :2funny: :2funny:
αν εκανα βρε ματια μου αυτη τη δουλεια απ το 93 (16 χρονια) περα του οτι θα μουχαν σπασει τα νευρα και θα μουχε χαλασει το σωμα μου θα ειχα τωρα ενα βιβλιαριο γεματο βαρεα ενσημα του ικα και μια παχυλη συνταξη καθε μηνα να μπαινει στο λογαριασμο μου :2funny:
το 93 μαλλον με την τοτε ιδιοκτητρια του οικου και νυν ιδιοκτητρια του ακινητου ειχες παει
εγω το 2006 πηρα στα χερια μου το μαγαζι και πρωτοξεκινησα να δουλευω στο 104 ;)

Άντζελα η Τζένη εκτός από αύριο ποια μέρα θα έχει πάλι βάρδια;

ακομα δεν ξερω ματια μου γλυκα, συγουρα καποια πρωινο ή απογευματινο μες την εβδομαδα θα εχει ;)

Αντζελα θα ηθελα να σας κανω μια προσωπικη ερωτηση χωρις καμια παραξηγηση. Εχεις γαμησει ποτε σου αντρικο κωλαρακι με strapon. Το εχεις δοκιμασει ποτε σου οταν παιρνεις την θεση του γαμια. Πως αισθανοσουν ψυχολογικα μετα, δηλαδη θελω να πω το απολαυσες , το ευχαριστηθηκες, εβγαλες οτι ειχες αποθημενο μεσα σου.

καμια παρεξηγηση μαναρι
για να προσφαιρω αυτο το προγραμμα μαναρι παει να πει οτι γενικα μου ειναι ευχαριστο.
το αν το απολαμβανω ή οχι μες το δωματιο ειναι καθαρα θεμα με ποιον εχω απεναντι μου ;)
τα αποθημενα μου παντως σαν επαγγελματιας τα κραταω σπιτι μου και δεν τα βγαζω στη δουλεια μου ;)

καλημέρα κορίτσαρε.
καλές δουλειές να έχει το μαγαζί,θα γίνει σημείο αναφοράς στο χώρο και εσύ να είσαι πάντα καλά για να ανεβάζεις το επίπεδο των ερωτικών υπηρεσιών.

ευχαριστω μαναρακι μου γλυκο ;)

:cheesy: :2funny: :tits2ΚΑΛΗΜΕΡΑ
ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΑΚΡΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ....ΑΝΤΖΕΛΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ ΠΑΛΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΥΤΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΦΥΣΙΚΑ

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ!!!!!

ευχαριστουμε μωρο μου ομορφο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug:  :smitten:
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
καλησπερα!
ειδα τις φωτογραφιες και ευχομαι καλη επιτυχια στο νεο αυτο ξεκινημα.
εχω να κανω μια ερωτηση.
ολο αυτο δεν ειναι λιγο υπερβολικο; διαβασα οτι ειναι 180 τμ και εχει 2 σαλονια αν θυμαμαι καλα. αλλα ολο αυτο με την σημερινη νομοθεσια που ΔΕΝ επιτρεπει την υπαρξη 2 ή περισσοτερων γυναικων ανα στουντιο για να διαλεξει ο πελατης πιστευω οτι ειναι λιγο περιττο διοτι τι νοημα εχει να εχεις 4 δωματια και τοσο μεγαλο σαλονι.
ενταξει το ξεχωριστο δωματιο για το αυταρχικο αλλα απο εκει και περα βολευει μονο στην αναμονη του πελατη!

και να διευκρινησω πριν πει κανεις τιποτα οτι δεν υποτιμω το οτι εχει γινει. ισα ισα που απο την πλευρα του πελατη μου αρεσει! απλα ειχα αυτην την περιεργια γιατι και σε μικροτερα στουντιο που εχω παει δεν μου κακοφανηκε
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα!
ειδα τις φωτογραφιες και ευχομαι καλη επιτυχια στο νεο αυτο ξεκινημα.
εχω να κανω μια ερωτηση.
ολο αυτο δεν ειναι λιγο υπερβολικο; διαβασα οτι ειναι 180 τμ και εχει 2 σαλονια αν θυμαμαι καλα. αλλα ολο αυτο με την σημερινη νομοθεσια που ΔΕΝ επιτρεπει την υπαρξη 2 ή περισσοτερων γυναικων ανα στουντιο για να διαλεξει ο πελατης πιστευω οτι ειναι λιγο περιττο διοτι τι νοημα εχει να εχεις 4 δωματια και τοσο μεγαλο σαλονι.
ενταξει το ξεχωριστο δωματιο για το αυταρχικο αλλα απο εκει και περα βολευει μονο στην αναμονη του πελατη!

ευχαριστω πολυ μαναρι μου ;)
μα αυτο ακριβος βολευει, την αναμονη του πελατη ;)
οποτε κατεβαινα για δουλεια με τον χαμο που γινοταν και με τα 2 μονο δωματια που υπηρχαν σε καθε βαρδια μου εχανα γυρω στους 8-10 πελατες που εφευγαν επειδη τα δωματια αλλα και το σαλονι ηταν γεματα :-
το ιδιο εχει γινει και στην κλαουντια, και στην ευα και στη τζενη κτλ
τωρα θα υπαρχει η δυνατοτητα καποιος να μπαινει κατευθειαν στο δωματιο και να μην περιμενει στο σαλονι κτλ
συν της αλλης οπως νομιζω λενε και οι αμερικανοι ''το μεγεθος μετραει'' οπως και να χει κατι τοσο μεγαλο προκαλει δεος ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom