Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
καλησπέρΑ και απο μένα "τον μετανάστη". άντζελα αγαπούλα μου τι κάνεις? είσαι καλά? κουμπάρε όσιε τι κάνεις καισυ? προσεχες την κουμπάρΑ όσο έλειπα? φιλαράκια είστε καλα΄? Γυρισα πρίν 2 εβδομάδες απο το εξωτερικό και τώρα δουλεύω εδω, αλλά με τα σχολεία και τα εργοστάσια έχω πήξει στην δουλεια. Να σκεφτείτε οτι παω σπίτι καθε 2 - 3 μέρες. Συγχαρητήρια για την ανακαίνιση άντζελα είναι πολύ καλό. Πιστεύω να μπορέσω να περάσω μια απο αυτές τις μέρες. και φυσικά αν δείτε ενα πούλμαν διπλοπαρκαρισμένο στην αχαρνών κοντα στο μαγαζί, μην βρίζετε και φωνάζετε. είναι το δικό μου και έχω παει να επισκευθω την άντζελα. οκ/
Αντζελα μουλειψες πραγματικά και το εννοώ. σε σκεφτόμουνα συνέχεια. Θα τα πούμε λίαν συντόμως απο κοντα.
Πολλά φιλάκια μωράκι μου γλυκό :smitten: :smitten: :smitten:
Χαιρετίσματα πάιδες :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπέρΑ και απο μένα "τον μετανάστη". άντζελα αγαπούλα μου τι κάνεις? είσαι καλά? κουμπάρε όσιε τι κάνεις καισυ? προσεχες την κουμπάρΑ όσο έλειπα? φιλαράκια είστε καλα΄? Γυρισα πρίν 2 εβδομάδες απο το εξωτερικό και τώρα δουλεύω εδω, αλλά με τα σχολεία και τα εργοστάσια έχω πήξει στην δουλεια. Να σκεφτείτε οτι παω σπίτι καθε 2 - 3 μέρες. Συγχαρητήρια για την ανακαίνιση άντζελα είναι πολύ καλό. Πιστεύω να μπορέσω να περάσω μια απο αυτές τις μέρες. και φυσικά αν δείτε ενα πούλμαν διπλοπαρκαρισμένο στην αχαρνών κοντα στο μαγαζί, μην βρίζετε και φωνάζετε. είναι το δικό μου και έχω παει να επισκευθω την άντζελα. οκ/
Αντζελα μουλειψες πραγματικά και το εννοώ. σε σκεφτόμουνα συνέχεια. Θα τα πούμε λίαν συντόμως απο κοντα.
Πολλά φιλάκια μωράκι μου γλυκό :smitten: :smitten: :smitten:
Χαιρετίσματα πάιδες :grouphug: :grouphug: :grouphug:

που εισαι βρε μωρακι γυρισες? :cheesy:
καλα ειμαι μωρε, ασε χθες επαθα οτι επαθες και συ την ανοιξη, μου πηραν τις πινακιδες για 2πλοπαρκαρισμα >:(
το αφησα πανω στην αριστοτελους να παρω ενα καφε απ το palmie και μεχρι να γυρισω ενας παπους ειχε φωναξει την αμεση δραση και μου τις αφαιρουσαν >:(
τους εκανα βεβαια τα ναζια μου για να μου τις δωσουν αλλα ειχαν ηδη κοψει την κληση και δε γινοταν :'(
και τωρα τις παιρνω πισω σε 10 μερες και ειμαι με ενα νοικιασμενο :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Καλησπεριζω ολους τους συναδερφους μπουρδελιαρηδες.Ανοιγω αυτο το θεμα για να γραψεται ολοι τις εντυπωσεις σας απο το καινουργιο στουντιο του φυλης 104 ειται επειδη πηγαται ειται απο τις πρωτες φωτογραφιες πως σας φενεται και τι σας αρεσει περισσοτερο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπεριζω ολους τους συναδερφους μπουρδελιαρηδες.Ανοιγω αυτο το θεμα για να γραψεται ολοι τις εντυπωσεις σας απο το καινουργιο στουντιο του φυλης 104 ειται επειδη πηγαται ειται απο τις πρωτες φωτογραφιες πως σας φενεται και τι σας αρεσει περισσοτερο.

σαρεσει να ανοιγεις θεματα με ψηφοφοριες ε κουκλί? :cheesy: ;)
δεν τοχει δει ακομα το μαγαζι ο κοσμος, μονο κατι σκορπιες φωτογραφιες στο φορουμ βαλαμε :cheesy:
εμενα βασικα δεν μου αρεσει ακομα :-
στα δωματια δεν εχουν μπει ακομα οι τηλεορασεις >:( (ευτυχως μπαινουν αυριο)
στο ενα δωματιο το κλιματιστικο δεν εχει φισ να μπει στη πριζα >:(
δεν εχουμε παρει ακομα κουτια να μπαινουν τα μωρομαντυλα >:(
στο ενα σαλονι που ειδα σημερα λειπει ενα επιπλο απο ενα τοιχο >:(
η εξωτερικη ξυλινη επενδυση της πορτας ασφαλειας εξω λειπει και θα ειναι ετοιμη σε μια εβδομαδα >:(
ενω τα παπουτσια και ενα μερος των δονητων και των αξεσουαρ θα ειναι στο μαγαζι το σαββατο >:(



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άντζελα να σε ρωτήσω κάτι γιατί ανησύχησα, το αν θα παίρνεις 50 ευρώ στο απλό προσωπικά δε με νοιάζει, αυτό που με νοιάζει είναι αν θα συνεχίσεις να κάνεις & φουλ πρόγραμμα! Δεν πιστεύω να εννοείς ότι θα κάνεις μόνο απλό πρόγραμμα των 50 & θα σταματήσεις το φουλ;;; Μία φορά όλη κι όλη σ' έχω επισκεφτεί & δεν ήμουν στην καλύτερή μου φάση & σχεδιάζω να έρθω την Παρασκευή ετοιμοπόλεμος, μη μου πει η τσατσά στο σαλόνι "Άντζελα μόνο απλό πρόγραμμα 50 ευρώ" & ξενερώσω τελείως!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα να σε ρωτήσω κάτι γιατί ανησύχησα, το αν θα παίρνεις 50 ευρώ στο απλό προσωπικά δε με νοιάζει, αυτό που με νοιάζει είναι αν θα συνεχίσεις να κάνεις & φουλ πρόγραμμα! Δεν πιστεύω να εννοείς ότι θα κάνεις μόνο απλό πρόγραμμα των 50 & θα σταματήσεις το φουλ;;; Μία φορά όλη κι όλη σ' έχω επισκεφτεί & δεν ήμουν στην καλύτερή μου φάση & σχεδιάζω να έρθω την Παρασκευή ετοιμοπόλεμος, μη μου πει η τσατσά στο σαλόνι "Άντζελα μόνο απλό πρόγραμμα 50 ευρώ" & ξενερώσω τελείως!!!

καλημερα ;)
οχι μαναρι μου κανονικα θα συνεχισω και τα υπολοιπα προγραματα μου στις ιδιες τιμες που ηταν μασαζ,ποδολαγνεια,αυταρχικο,sex show,πρωκτικο κτλ


Τωρα και μεχρι το απογευμα στο μαγαζι η Σουζανα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
πολυ καλη ανακαινηση!
Αντζελα , μπορει καποιος να ερθει και να εχετε προγραμμα να κατσει εκει 2-3 ωρες με καποια κοπελα στο δωματιο?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πολυ καλη ανακαινηση!
Αντζελα , μπορει καποιος να ερθει και να εχετε προγραμμα να κατσει εκει 2-3 ωρες με καποια κοπελα στο δωματιο?

ευχαριστουμε μωρο μου ;)
δεν ξερω για τοση μεγαλη διαρκεια λιγο δυσκολο, δεν το εχω σκεφτει και νομιζω εισαι ο πρωτος που το ζηταει :cheesy:
αν γινετε θα μπορουσε να γινει σε ωρες που το μαγαζι δεν εχει τοσο κινηση
δηλ 9-11 το πρωι και 3-6 τα ξημερωματα ;)
αν θα σε ενδιεφερε, και με ποια κοπέλα στειλε μου καποιο πμ να δουμε τι μπορει να γινει
βεβαια κατα την δικη μου αποψη το κοστος θα σου ειναι αρκετα ασυμφορο μωρο και για τοσο πολυ ωρα δεν αξιζει, για μια ωρα το καταλαβαινω αλλα για 3 μηπως ειναι υπερβολικο ματια μου?
απο την αλλη εσυ αποφασιζεις και οσο ναναι θα ειναι και κατι ξεχωριστο :cheesy:

>:(
ΛΑΘΟΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΗΝ ΕΥΑ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΜΜΜ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΤΗΝ ΣΟΦΙΑ ΕΝΝΟΥΣΑ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΦΩΤΟΣ ΤΗΣ ΣΟΦΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΑΡΔΙΑ ????


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ


ΦΙΛΙΙΑΑΑΑΑΑΑΑ
:kissass2:

η Σοφια μαναρι μου δεν θελει να φωτογραφηθει και δεν θα φωτογραφηθει ;) :-
παρολααυτα ειναι μια πολυ ομορφη νεα κοπέλα με πολυ καλες υπηρεσιες ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
φοβερη για ακομη μια φορα η τζεναρα....

αντζελα σου εχω στειλει ενα πμ και περιμενω απαντηση...
τι εστι τζενη ? με επιασα αδιαβαστο τι θεση παιζει? να υποθεσω φουλ επιθεση η στην κοντρα κατενατσιο για βοηθατε συναγωνιστες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Φίλε ganemos3 η Σοφία από εμφάνιση τουλάχιστον είναι θεά, μη σ' απασχολεί αυτό!
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
η Σοφια παιδια ειναι κουκλακι !
Αντζελλα , για μια ωρα τι θα χρειαστω ?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δυνάμεις...
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
μάλλον με βάση της φωτογραφίες κατά πόσο μας αρέσει η νέα διακόσμηση του Στούντιο!
 

AA3

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
8 απο φωτο με τισ υπαρχουσες τιμες
οταν το επισκεφτω απο κοντα ισως
αλλαξω βαθμο
σερβις συμπεριφορα
απο τα κοριτσια που θα υπαρχουν
για την προσπαθεια  που εχει γινει
αριστα 10 με τονο
μπραβο αντζελα
 

koukouroukou18

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τα 30 ευρω για μερικες κοπελες ισχυουν?η ολες ξεκινανε απο 40 ευρω?(εκτος απο εσενα φυσικα κουκλαρα!)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
η Σοφια παιδια ειναι κουκλακι !
Αντζελλα , για μια ωρα τι θα χρειαστω ?

τι εννοεις ματια μου?
θα χρειαστει πρωτα απ ολα να με ενημερωσεις λιγες ωρες πριν πας για να το ξερει η κοπέλα αλλα και η υπηρεσια ;)

τα 30 ευρω για μερικες κοπελες ισχυουν?η ολες ξεκινανε απο 40 ευρω?(εκτος απο εσενα φυσικα κουκλαρα!)

ολες ξεκινανε απο 40 μαναρι, αναλογα βεβαια την κοπέλα, αν το ζητησεις απ την υπηρεσια να περασεις με 30 και το δεχτει και η κοπέλα κανενα προβλημα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μάλλον αύριο το απόγευμα μια εξορμησούλα στο νέο studiακό χώρο θα γίνει... ποια κοπέλα θα είναι μετά τις 17:00?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom