Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
καλησπερα Γιωργο μου :-*
αμα το ηξερα μαναρι μου θα εφευγα Ιουνιο :-
εχω κανει τη wind χρυση απο την ωρα που εφυγα
σκεψου οτι καθε μερα υπαρχει συνεργειο στο μαγαζι μιας και στον πανω οροφο τρεχει η ανακαινιση που ετοιμαζουμε
μια υπηρεσια μου αρρωστησε με τη καρδια της :-
κοπέλες φευγουν με αδειες :-
νεες κοπέλες ερχοντε στο μαγαζι (φρατζεσκα,κιμ) :cheesy:
και ολα οπως καταλαβαινεις πρεπει να περασουν απ το χερι μου ή μαλλον απ το τηλ μου :-

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καλημερα Αντζελα  :-* :-*
οπως δειχνουν τα πραγματα και την ωρα που εισαι μεσα στην θαλασσα κολυμπας θα πρεπη να εχεις αδιαβροχο τηλ για να κανονιζεις-προλαβενης ολες τις δουλειες
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
513
Κριτικές
20
Like
1.551
Πόντοι
4.645
καλημερα
δε πειραζει κουκλί μου, ραντεβου το σεμπτεμβρη ;)
στο στυλ της σε υπηρεσιες θα σου προτεινα Κατερινα, Νανα,Ευα
στο στυλ της σε εμφανιση Βερονικα, Φρατζεσκα (επειδη ειναι καινουργιες δεν ξερω και τοσο καλα για τις υπηρεσιες τους :-) ;)

δεν κανεις λαθος ;) ισα ισα μαναρι πιο καλα και απο εμενα τα ξερεις ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καλημέρα κουκλάρα μου!Μήπως μπορείς να με πληροφορήσεις,επειδή η Βερόνικα μου αρέσει πολύ εμφανησιακά,αν προσφέρει κουλουράκι;Ευχαριστώ!!! :smitten: :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Sorry που θα σε χαλάσω, αλλά prive και Φυλής είναι σχήμα οξύμωρο... Δηλαδή, νομίζεις ότι ακόμα κι αν βάλεις επιγραφή "Εισαγωγές - Εξαγωγές", θα πιστέψει κανένας ότι το μαγαζί ασχολείται με "εισαγωγές-εξαγωγές";

καλημερα :cheesy:
δεν ξερω αν εχεις ερθει ματια μου στο μαγαζι, αλλα ηδη ειμαστε αρκετα πιο διακριτικοι σε σχεση με ολη την αλλη φυλης μιας και στο υψος που ειμαστε, ειμαστε λιγο πιο μακρυα απ τα αλλα μαγαζια ενω στο μαγαζι ειναι μεσα σε στενακι-αδιεξοδο επι της φυλης πραγμα που απο μονο του ειναι αρκετα πιο prive ;)
απλα τωρα χωρις πολλα φωτα κτλ κατα καποιο τροπο διαλέγουμε εμεις την πελατεια μας (αυτην δηλ που ηδη μας ξερει και μας προτιμα) και τη διαχωριζουμε κατα καποιο τροπο απο ενα ετεροκλητο περαστικο πληθος της περιοχης (πιτσιρικια,αλλοδαποι,μεθυσμενοι κτλ) που δεν αποτελει και το target group στο οποιο απευθηνομαστε.
Οσο ναναι για εναν πελατη μας ο οποιος ειναι και διατεθημενος να πληρωσει ενα αρκετα μεγαλυτερο αντιτοιμο σε σχεση με τα γυρω μαγαζια και θελει και με το δικιο του μια καποια ανεση χρονου και χωρου η θεα μιας παρεας 5-6 16χρονων ή 5-6 μεθυσμενων αλλοδαπων να χτυπανε τη πορτα και να προσπαθουν-απαιτουν να μπουνε στο μαγαζι καθε αλλο παρα ενθαρυντικη ειναι....μαλλον αποτρεπτικη θα ελεγα ;)

Μόλις γύρισα από Εύα φουλ ικανοποιημένος!!! Ανεβάζω, όπως πάντα (είμαι καλό παιδί εγώ), κριτική αμέσως! Α ρε Άντζελα μου έκανες το τρία στα τρία σήμερα. Κατερίνα, Κλαούντια κι Εύα έχω πάρει μέχρι στιγμής κι έχω μείνει κάγκελο! Μπράβο μπράβο και πάλι μπράβο σου ρε κουκλίτσα και σε σένα και σε όλα τα κορίτσια σου!!!

η Ευα ειναι οντος πολυ καλη ματια μου ;)
σου ευχομαι τωρα να χτυπησεις το 4 στα 4 :cheesy:

Καλημερα Αντζελα  :-* :-*
οπως δειχνουν τα πραγματα και την ωρα που εισαι μεσα στην θαλασσα κολυμπας θα πρεπη να εχεις αδιαβροχο τηλ για να κανονιζεις-προλαβενης ολες τις δουλειες

στη παραλια το κλεινω γιατι αρχιζουν να μου τη δινουν στα νευρα :cheesy:

Καλημέρα κουκλάρα μου!Μήπως μπορείς να με πληροφορήσεις,επειδή η Βερόνικα μου αρέσει πολύ εμφανησιακά,αν προσφέρει κουλουράκι;Ευχαριστώ!!! :smitten: :smitten: :smitten:

καλημερα  κουκλί;)
οχι ματια μου η Βερονικα δεν κανει πρωκτικο ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Επισκέπτης
καλημερα :cheesy:
δεν ξερω αν εχεις ερθει ματια μου στο μαγαζι, αλλα ηδη ειμαστε αρκετα πιο διακριτικοι σε σχεση με ολη την αλλη φυλης μιας και στο υψος που ειμαστε, ειμαστε λιγο πιο μακρυα απ τα αλλα μαγαζια ενω στο μαγαζι ειναι μεσα σε στενακι-αδιεξοδο επι της φυλης πραγμα που απο μονο του ειναι αρκετα πιο prive ;)
απλα τωρα χωρις πολλα φωτα κτλ κατα καποιο τροπο διαλέγουμε εμεις την πελατεια μας (αυτην δηλ που ηδη μας ξερει και μας προτιμα) και τη διαχωριζουμε κατα καποιο τροπο απο ενα ετεροκλητο περαστικο πληθος της περιοχης (πιτσιρικια,αλλοδαποι,μεθυσμενοι κτλ) που δεν αποτελει και το target group στο οποιο απευθηνομαστε.
Οσο ναναι για εναν πελατη μας ο οποιος ειναι και διατεθημενος να πληρωσει ενα αρκετα μεγαλυτερο αντιτοιμο σε σχεση με τα γυρω μαγαζια και θελει και με το δικιο του μια καποια ανεση χρονου και χωρου η θεα μιας παρεας 5-6 16χρονων ή 5-6 μεθυσμενων αλλοδαπων να χτυπανε τη πορτα και να προσπαθουν-απαιτουν να μπουνε στο μαγαζι καθε αλλο παρα ενθαρυντικη ειναι....μαλλον αποτρεπτικη θα ελεγα ;)
οντοσ εχισ δικιο σε ολα αυτα καυλιαρα μου!ειναι πολι διακριτικο το εροτικο καλντεριμι που εχισ χτισι για ολουσ εμασ του απανταχου τσιρτσιναμπεσ!!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Sorry που θα σε χαλάσω, αλλά prive και Φυλής είναι σχήμα οξύμωρο... Δηλαδή, νομίζεις ότι ακόμα κι αν βάλεις επιγραφή "Εισαγωγές - Εξαγωγές", θα πιστέψει κανένας ότι το μαγαζί ασχολείται με "εισαγωγές-εξαγωγές";
:2funny:
Θυμήθηκα μια ταινία του τρισμέγιστου Κωνσταντάρα με τον Μπάρκουλη , που τον Μπάρκουλη τον τάιζε η θεία του από την Ν.Αφρική. Και όταν τον ρώταγε "Τί δουλειά κάνεις?" , εκείνος της έλεγε "Έχουμε ένα γραφείο , Εισαγωγές - Εξαγωγές". Και λέει ο Λάμπρος , "Άκου Εισαγωγές - Εξαγωγές... Εξάγουμε μπουζουκτσούδες, εισάγουμε στριπτιτζούδες"  :2funny:
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.346
Κριτικές
6
Like
632
Πόντοι
96

grhgorhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
Μπραβω αντζελα εξυπνη πινελια για το μαγαζακι σου,οπως παντα προσεχεις εμας και το μαγαζι σου,ειναι μια σχεση αμφιδρομη τουλαχιστον απ`τους περισσοτερους θελω να πιστευω...So keep up the good work.
 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Με ερεθίζει να με βάζει η γυναίκα να τον παίζω και να χύνω πάνω στα πόδια και μετά να της τα καθαρίζω με την γλώσσα μου. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο studio και αν ναι ποια μου προτείνετε?  :lheel:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα :),τι κανεις?Πως περνας στην παραλια,χαλαρωνεις ;) ;)?Να σε ρωτησω κατι,η Σοφια  υπαρχει περιπτωση να δουλεψει Παρ-Σαβ-Κυρ καποια απο αυτες τις μερες?Πρωι ή Απογευμα αυτες τις βαρδιες με βολευουν.Καλες βουτιες :smitten: :smitten:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
καλησπερα και απο μενα,καποιες  λεπτομερειες για τη Σοφια;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μόλις γύρισα από Εύα φουλ ικανοποιημένος!!! Ανεβάζω, όπως πάντα (είμαι καλό παιδί εγώ), κριτική αμέσως!

διαβαζοντας την κριτικη σου μαναρι.........
στα 100ε ματια μου στο φουλ της Ευας αλλα και οποιας αλλης κοπέλας κανει πρωκτικο, συμπεριλαμβανετε και το πρωκτικο ;) (αλλιως θα ηταν μισοφουλ :cheesy:)
μαλλον θα μπερδευτηκες, και με την υπηρεσια που μιλησα τωρα το ιδιο μου ειπε ;)

οντοσ εχισ δικιο σε ολα αυτα καυλιαρα μου!ειναι πολι διακριτικο το εροτικο καλντεριμι που εχισ χτισι για ολουσ εμασ του απανταχου τσιρτσιναμπεσ!!!!

:cheesy: :cheesy: :cheesy:
δεν το εχω χτισει εγω βρε κουκλι..........απλα μια ανακαινηση-γκρεμισμα-ξαναχτισιμο του κανουμε τωρα :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

Μπραβω αντζελα εξυπνη πινελια για το μαγαζακι σου,οπως παντα προσεχεις εμας και το μαγαζι σου,ειναι μια σχεση αμφιδρομη τουλαχιστον απ`τους περισσοτερους θελω να πιστευω...So keep up the good work.

thank u baby :cheesy: :-*
οτι μπορουμε κανουμε και ακομα περισσοτερο ;) :cheesy:

Με ερεθίζει να με βάζει η γυναίκα να τον παίζω και να χύνω πάνω στα πόδια και μετά να της τα καθαρίζω με την γλώσσα μου. Υπάρχει τέτοια δυνατότητα στο studio και αν ναι ποια μου προτείνετε?  :lheel:

στο προγραμμα της ποδολαγνειας ματια μου ολες οι κοπέλες μπορουμε να το δεχτουμε αυτο ;)
εγω θα σου προτεινα την Ευα παντως για κατι τετοιο, αλλα και με οποιαδηποτε αλλη κοπέλα δεν θα εχεις προβλημα ;)

Καλησπερα Αντζελα :),τι κανεις?Πως περνας στην παραλια,χαλαρωνεις ;) ;)?Να σε ρωτησω κατι,η Σοφια  υπαρχει περιπτωση να δουλεψει Παρ-Σαβ-Κυρ καποια απο αυτες τις μερες?Πρωι ή Απογευμα αυτες τις βαρδιες με βολευουν.Καλες βουτιες :smitten: :smitten:

ετσι κι ετσι ματια μου :-
πριν μερικες μερες που ειμουν στην αμοργο περναγα σουπερ
αυτη τη στιγμη ειμαι σε ενα νησι (δε θελω να πω ποιο για να μην σας προιδεασω αρνητικα)
που........
1ον λογω οτι για να πας για μπανιο πρεπει να μπεις σε χωμα και αναγκαστικα να νοικιασω αλλο αμαξι γιατι το δικο μου ειναι πολυ χαμηλο και θα σπασει
και 2ον αφου νοικιασεις αμαξι και ταλαιπωρηθεις στο χωματοδρομο φτανεις σε κατι παραλιες εποιηκως απαραδεκτες και σαν τοπια, και σαν καθαριοτητα αλλα και σαν κοσμο (οικογενειες, παιδακια,κουβαδακια, :cheesy:)
σκεψου οτι 2 μερες τωρα τις εχω περασει μεσα στο αυτοκινητο ψαχνωντας αξιολογες παραλιες που δεν υπαρχουν και κολυμποντας συνολο ζητημα 3λεπτα σε 2 μερες :-
και τωρα ειμαι στη φαση να τα μαζευω να φευγω και να πηγαινω ειτε κω ειτε ναξο ;)
για τη Σοφια που λες ματια μου δυσκολο η κοπέλα να παρει αλλες βαρδιες και αλλες ωρες (μιας και η ιδια δεν μπορει), παντα τριτη και παρασκευη απογευμα θα δουλευει

καλησπερα και απο μενα,καποιες  λεπτομερειες για τη Σοφια;

καλησπερα ματια μου
η Σοφια ειναι 24-25 χρονων, με αδυνατο σωμα στηθος μετριου μεγεθους στητο, καστανα μακρυα μαλλια, ομορφο προσωπο ενω προσφαιρει και πρωκτικο προγραμμα

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:



 

1234567

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
22
Πόντοι
1
Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η Εύα δεν έχει φώτο με πόδια!!! Εσύ είσαι η Αντζελα? Αν ναι εσύ δέχεσαι κάτι τέτοιο? Έχει καύλα πόδια :lheel:
 

pmanu23

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
346
Κριτικές
3
Like
12
Πόντοι
1
Eπιστροφή στην αθήνα και επιτέλους αυριο..θα δοκιμασω το ευακι..
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
διαβαζοντας την κριτικη σου μαναρι.........
στα 100ε ματια μου στο φουλ της Ευας αλλα και οποιας αλλης κοπέλας κανει πρωκτικο, συμπεριλαμβανετε και το πρωκτικο ;) (αλλιως θα ηταν μισοφουλ :cheesy:)
μαλλον θα μπερδευτηκες, και με την υπηρεσια που μιλησα τωρα το ιδιο μου ειπε ;)



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Πώς να μην μπερδευτώ γαμώ την κοινωνία μου!!! Όπου αλλού έχω πάει και μου είπανε πρωκτικό τόσα και φουλ τόσα και ρώτησα αν στο φουλ περιλαμβάνεται και πρωκτικό έβαλαν τα γέλια και μου είπαν εννοείται πως όχι. Γαμώ την κοινωνία μου μέσα!!! Δηλαδή με άλλα 10 ευρώ θα έπαιρνα 69 μασάζ και τα λοιπά??? :headbang: :headbang: :headbang: Πω πω με γάμησες τώρα. Εγώ ο μαλάκας φταίω αλλά που να το φανταστώ! Και δε γίνεται και edit στις κριτικές για να μην μπερδέψω και τους άλλους. Θα το γράψω στο σχολιασμό τελυταίων κριτικών μπας και το δει εκεί κανείς. Πάντως πέρασα τέλεια όπως έγραψα. Μπράβο και πάλι μπράβο και σόρρυ για την παραπληροφόρηση.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η Εύα δεν έχει φώτο με πόδια!!! Εσύ είσαι η Αντζελα? Αν ναι εσύ δέχεσαι κάτι τέτοιο? Έχει καύλα πόδια :lheel:

Φωτογραφίες με τα ποδαράκια αλλά και με άλλα μέλη του σώματος της Εύας θα βρεις εδώ

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σε ευχαριστώ για την απάντηση αλλά η Εύα δεν έχει φώτο με πόδια!!! Εσύ είσαι η Αντζελα? Αν ναι εσύ δέχεσαι κάτι τέτοιο? Έχει καύλα πόδια :lheel:

ναι εγω ειμαι η Ατζελα μαναρι ;)
εγω δεχομε κατι τετοιο μονο πανω στα πεδιλακια μου ;)

Eπιστροφή στην αθήνα και επιτέλους αυριο..θα δοκιμασω το ευακι..

θα ειναι αυτον τον καιρο και πολλες βαρδιες οι Ευα μιας και πολλες κοπέλες θα λειπουν ;)

Πώς να μην μπερδευτώ γαμώ την κοινωνία μου!!! Όπου αλλού έχω πάει και μου είπανε πρωκτικό τόσα και φουλ τόσα και ρώτησα αν στο φουλ περιλαμβάνεται και πρωκτικό έβαλαν τα γέλια και μου είπαν εννοείται πως όχι. Γαμώ την κοινωνία μου μέσα!!! Δηλαδή με άλλα 10 ευρώ θα έπαιρνα 69 μασάζ και τα λοιπά??? :headbang: :headbang: :headbang: Πω πω με γάμησες τώρα. Εγώ ο μαλάκας φταίω αλλά που να το φανταστώ! Και δε γίνεται και edit στις κριτικές για να μην μπερδέψω και τους άλλους. Θα το γράψω στο σχολιασμό τελυταίων κριτικών μπας και το δει εκεί κανείς. Πάντως πέρασα τέλεια όπως έγραψα. Μπράβο και πάλι μπράβο και σόρρυ για την παραπληροφόρηση.

δε πειραζει μαναρι ;)
μα η λεξη φουλ σημαινει "ολα" δηλ ολα οσα κανει η κοπέλα ;)
κριμα παντως γιατι οπως το ειπες........με αλλα 10ε θα απολαμβανες πολυ περισσοτερες υπηρεσιες απο την Ευουλα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
μα η λεξη φουλ σημαινει "ολα" δηλ ολα οσα κανει η κοπέλα ;)

Σε εμένα το λες??? Σε κάποια άλλα μαγαζιά-κοπέλες μάλλον πρέπει να το πεις μπας και το καταλάβουν... Αυτό που σου έχουμε ξαναπεί για σχολή-βιβλίο περι πληρωμένου έρωτα ξανασκέψου το, επιμένω...
Α και κάτι άλλο. Μου είπε η Εύα ότι φεύγει στις 17 για διακοπές. Αν στέκει και δε θυμάμαι λάθος επιβεβαίωσε το για να ξέρουμε και αν ξέρεις πες μας και πότε με το καλό γυρνάει.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σε εμένα το λες??? Σε κάποια άλλα μαγαζιά-κοπέλες μάλλον πρέπει να το πεις μπας και το καταλάβουν... Αυτό που σου έχουμε ξαναπεί για σχολή-βιβλίο περι πληρωμένου έρωτα ξανασκέψου το, επιμένω...
Α και κάτι άλλο. Μου είπε η Εύα ότι φεύγει στις 17 για διακοπές. Αν στέκει και δε θυμάμαι λάθος επιβεβαίωσε το για να ξέρουμε και αν ξέρεις πες μας και πότε με το καλό γυρνάει.


στις 17 θα ληψει για 1-2 μερες η Ευα ;)
το Σεμπτεμβρη θα φυγει για πολυ η Ευα τοτε που θα κλησει και το μαγαζι για κανενα 10ημερο λογω ανακαινισης ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γειά σας ωραία μου κυρία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom