Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Aντε βρε μωρο, ξεκουραστηκες καθολου? :huh: :cheesy:
τη Πεμπτη θα ειναι οι Αλινα-Κατερινα-Λιζα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

μπορω να πω ξεκουραστηκα λιγακι...εσυ ποτε θα πας κουκλιτσα??η νικολ ποτε θα δουλευει???? :tits:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, εγώ πιστευω οτι πρέπει να παραμείνετε στις φωτογραφίες που είστε ντυμένες! Είστε πιο σέξυ έτσι!
Επίσης μπορώ να φέρω ενα ζευγαράκι γυαλια με κόκκινο κοκάλινο σκελετό που τα βρίσκω απερίγραπτα σέξυ; Θα ψάξω για γυαλιά χωρίς γυαλι μυωπίας! Θα έχει πρόβλημα η κοπέλα αν της ζητήσω να τα φορέσει;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μπορω να πω ξεκουραστηκα λιγακι...εσυ ποτε θα πας κουκλιτσα??η νικολ ποτε θα δουλευει???? :tits:

μια χαρουλα ;)
η νικολ θα ειναι Τεταρτη-Παρασκευη-Σαββατο-Κυριακη ;)
εγω θα ειμαι μαλλον την τελευταια εβδομαδα του Ιουλιου ;)

Μπου-Μπου, εγώ πιστευω οτι πρέπει να παραμείνετε στις φωτογραφίες που είστε ντυμένες! Είστε πιο σέξυ έτσι!
Επίσης μπορώ να φέρω ενα ζευγαράκι γυαλια με κόκκινο κοκάλινο σκελετό που τα βρίσκω απερίγραπτα σέξυ; Θα ψάξω για γυαλιά χωρίς γυαλι μυωπίας! Θα έχει πρόβλημα η κοπέλα αν της ζητήσω να τα φορέσει;

και εγω ετσι πιστευω ;)
εννοειτε βρε πως δεν υπαρχει προβλημα ;)
ισα ισα που μας αρεσουν κατι τετοια παιχνιδια :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

xxxmen69

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αφιερωμένο στην αγαπητή Άντζελα & στις κοπέλες της.   
:-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και μην ξεχνατε καθημερινα απο τις 12:00 μεχρι τις 14:00 για 2 ωρες μπορειτε να μιλησετε μαζι μου στο κινητο του μαγαζιου 6939077710 για οτιδηποτε σας απασχολει σε σχεση με τις υπηρεσιες που προσφερουμε, τις κοπέλες, τα προγραμματα, τι σας προτεινω ακομα και για καποιο ραντεβου σε συγκεκριμενη ωρα μεσα στο χώρο μας ;) ;) ;)


μακια :smitten: :grouphug: :smitten:




 

Pioneer1

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Νανά από Ταυλάνδη. Αχχχχχχχχχχχχχχ.............
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
καλημεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεερα.... :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

τωρα και μεχρι τις 17:00 η Νικολ :smitten:



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

XCRUISER

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
:s&m_3: πολλα φιλια στο αστερι την ΕΥΑ....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ΑΧ!!!!

Τόσες πολλές κοπέλες, τόσα λίγα λευτά!! Δεν μπορώ σας θέλω ΟΛΕΣ!! Πρέπει να δοκιμάσω τα καινούρια κορίτσια και θέλω να μείνω και στα παλιά!! Τι να κάνω, είμαι σε απόγνοση!!!

(και εγώ στελνω φιλάκια στην Ευα!!  :kissass:)
 

XCRUISER

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
10 ΜΕ ΤΟΝΟ ΣΤΗΝ  Ε Υ Α......ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΜΥΚΟΝΟ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΓΟΡΓΟΝΑ ΜΟΥ....
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
και εγώ θέλω να έρθω! Θα την παλέψω για επόμενο σ/κ, γιατι αυτό παίζει να λείπω στας εξοχάς!@
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:s&m_3: πολλα φιλια στο αστερι την ΕΥΑ....

πολλα φιλια επισης ματια μου :-* :-* :-* :-* :-*

και εγώ θέλω να έρθω! Θα την παλέψω για επόμενο σ/κ, γιατι αυτό παίζει να λείπω στας εξοχάς!@

εγω το επομενο περιμενω ματια μου για να φυγω :'( :'(


και μια αλλαγη στο προγραμμα μας
αυριο Τεταρτη το απογευμα στη θεση της Νανας
η Νανσυ :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Γεια σας αγαπητοί συναγωνιστές και γεια σου αγαπητή Άντζελα. Μπράβο για τον υπέροχο χώρο σας (που μέχρι στιγμής μόνο μια φορά έχω καταφέρει να επισκευτώ) και για τις υπέροχες παρουσίες. Μία επισήμανση μόνο. Θεωρώ πως θα ήταν καλό οι φωτό που ποστάρετε εδώ να έμπαιναν και στο site ούτως ώστε να μην ψάχνει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος να βρει όσες περισσότερες φωτο τις κοπέλας που τον ενδιαφέρει στις αμέτρητες σελίδες του forum αλλά να τις βρίσκει συγκεντρωμέςνες όσο γίνεται στο site σας. Αυτά. Καλή συνέχεια and keep up the good work. Αποτελείτε παράδειγμα με τις τιμές σας {γουστάρω τους επαγγελματίες που σπάνε τα καρτέλ (yeaaah!!!!) :birdman: :birdman: :birdman:}, και με τις υπηρεσίες που παρέχετε!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σας αγαπητοί συναγωνιστές και γεια σου αγαπητή Άντζελα. Μπράβο για τον υπέροχο χώρο σας (που μέχρι στιγμής μόνο μια φορά έχω καταφέρει να επισκευτώ) και για τις υπέροχες παρουσίες. Μία επισήμανση μόνο. Θεωρώ πως θα ήταν καλό οι φωτό που ποστάρετε εδώ να έμπαιναν και στο site ούτως ώστε να μην ψάχνει ο εκάστοτε ενδιαφερόμενος να βρει όσες περισσότερες φωτο τις κοπέλας που τον ενδιαφέρει στις αμέτρητες σελίδες του forum αλλά να τις βρίσκει συγκεντρωμέςνες όσο γίνεται στο site σας. Αυτά. Καλή συνέχεια and keep up the good work. Αποτελείτε παράδειγμα με τις τιμές σας {γουστάρω τους επαγγελματίες που σπάνε τα καρτέλ (yeaaah!!!!) :birdman: :birdman: :birdman:}, και με τις υπηρεσίες που παρέχετε!!!

Ευχαριστουμε ματακια για τα καλα σου λογια ;)
Αυτο που λες για τις φωτογραφιες εχεις απολυτο δικιο και ειμαι υπερ σου ;)
απλα οταν το στησαμε το σαιτ το στησαμε πολυ ερασιτεχνικα και χωρις να φανταστουμε την εξελιξη που θαχαμε,  ηδη ειναι λιγο υπερφοτωμενο και απλα αφηνουμε λιγο χωρο ελευθερο για να προσθεσουμε κατηγορια με video απο σεμπτεμβρη
Kαι παλι παντως αν προσεξεις το σαιτ μας εχει ποσοτηκα τις περισσοτερες φωτογραφιες σε σχεση με ολα τα αλλα αναλογα σαιτ ;)
Υπαρχει βεβαια και η περιπτωση με την ανακαινιση του μαγαζιου απο σεμπτεμβρη να αλλαξουμε ριζικα και το σαιτ μας ,και σχεδιαστικα για να ταιριαζει και με το υφος που θα αποκτησει και το μαγαζι αλλα και για να εχει ακομα πιο πολλες δυνατοτητες προσθεσης φωτογραφικου και multimedia υλικου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Κατα αρχας μπραβο σας για την καλη δουλεια σας δειχνετε να σεβεστε παραπολθ τον πελατη!! Και τις δυο φορες που σας επισκεφτηκα εμεινα ενθουσιασμενος!! Μονο μια ερωτηση εχω οι κοπελες εξεταζονται απο γιατρους και αν ναι συχνα? Ειναι περιεργες οι εποχες γιαυτο η ερωτηση μου καταλαβενετε...
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Αγαπητή Άντζελα, χωρίς να θέλω να κάνω καμία διαφήμιση στο μαγαζί σας, πιστέυω πως οι περισσότεροι από εδώ μέσα κρίνουν ότι απέχει πολύ από πολλά άλλα μαγαζιά. Δε θα κρίνω τις κοπέλες ή την ευγένεια ή το κάθε τι άλλο ξεχωριστά. Υπάρχουν υπέροχα μαγαζιά από όλες τις απόψεις, απλώς τα περισσότερα υπερτερούν των υπολοίπων σε ένα το πολύ δύο σημεία ενώ εσείς είστε σε ΌΛΟΥΣ τους τομείς πάνω από το μέσο όρο και ειδικά στον τομέα της ενημέρωσης και του διαπροσωπικού επιπέδου γενικότερα (κάτι το οποίο εγώ προσωπικά το θεωρώ πού σπουδαίο)! Είμαι σίγουρος πως αν υπάρξει λύση με το θέμα της χωρητικότητας του site πρώτη εσύ θα ενημερώσεις ότι περάστηκαν κι άλλες φωτο πριν προλάβουμε να το ζητήσουμε όπως και σε άλλα θέματα (βλέπε βίντεο, μεγαλύτερο ωράριο, τηλεφωνική επικοινωνία με εσένα προσωπικά) κατέχεις την πανελλήνια ή τουλάχιστον την όσο-μπορώ-εγώ-να-γνωρίζω πρωτιά. Το θέμα της ανακαίνησης θεωρώ ότι είναι ένα σπουδαίο βήμα και έιμαι σίγουρος πως δε θα διστάσεις να κάνεις ανακαίνηση και στο site που είναι σίγουρα πολύ πιο εύκολη και πιο οικονομική από την "πραγματική" ανακαίνηση που ούτως ή άλλως σχεδιάζεις. Για να μην τα πολυλογώ, (αργά το θυμήθηκα), ακόμα κι αν κάποιες φωτό δεν είναι συγκεντρωμένες χαίρομαι που καλύπτεις το σύνολο των γυναικών που δουλεύουν στο μαγαζί σου (αν εξαιρέσουμε τη Σοφία που έχει κάθε δικαίωμα για τον άλφα ή βήτα λόγο να μην επιθυμεί να εμφανιστεί σε φωτό) με τόσες πολλές φωτογραφίες. Στεγάζεστε σε μία οδό που δίδαξε τον πληρωμένο έρωτα και αποτελείτε (δυστυχώς μόνο εσείς από όσο γνωρίζω) το πλέον ευχάριστο και θετικό από όλες τις απόψεις παράδειγμα συγκριτικά με όσα έχω δει κι ακούσει για το τι επικρατεί εκεί τώρα πια. Καλή συνέχεια και πολλά φιλιά κι από εμένα!!!
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα ;),τι κανεις?Να σε ρωτησω κατι,επειδη εχω ερωτευτει τα :tits2: της Κατερινας αν της ζητουσα να της τα βγαλω μια φωτο με το κινητο(εννοειτε οχι το προσωπο,μονο το στηθος της)θα υπαρξει προβλημα?Εχω παθει πλακα με :tits2: και να φανταστεις την Πεμπτη που δουλευει θα ειναι πρωτη φορα που θα παω μαζι της.Αν μπορεις απαντησε μου,thanks :-* :-* :smitten: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom