Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (0 μέλη και 30 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

nikgontik69

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Kαλημερα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Nεφέλη + Μπέτυ + Αναστασία  :smitten: :smitten: :smitten:

 

     



:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
καλημερα αντζελα, αυτα μας κανεις συνεχεια και δεν μας αφηνεις να ηρεμησουμε
πολλα φιλλια  :-* :-* :-* :-* :-* και πολλα ευχαριστω προσωπικα σε εσενα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Δευτερη επισκεψη στην Κελυ μετα απο ενα μηνα περίπου.
Η κοπελα εδωσε ρεσιταλ και εμεινα 100% ευχαριστημενος.

Μετα απο δυο συναντησεις εχει γινει ενα απο τα κοριτσια στα οποια εχω ιδιεταιρη αδυναμια.

Στην χθεσινη μου επισκεψη μαζι της ηταν και η Ελενη την οποια ειχα παρα πολυ καιρο να δω, και η Νεφελη την οποια δεν ειχε τυχει να ξανασυναντησω.

Η Ελενη μου κεντρισε το ενδιαφερον και συντομα πιστευω οτι θα γνωριστουμε καλυτερα........
Ενδεχομενως καποια στιγμη και με την Νεφελη.

Επειδή δε σε βλέπω και ενθουσιασμένο με τη Νεφέλη πίστεψέ με ότι αν μιλήσεις μαζί της και δεις τί άτομο είναι θα τη βάλεις στις άμεσες προτεραιότητές σου! Είναι αλανάκι και απ' τις πιο straight κοπέλες του studio.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Καλησπέρα κούκλα μου  :dancing: :dancing: :dancing:  :rolleyes: :smitten:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Όταν λες απαγορευτικό για sex συμπεριλαμβάνεις και το στοματικό εκατέρωθεν; :2funny: :2funny: :2funny: Αν ναι όντως θα είχαμε πρόβλημα...
ενοουσα αν επεφτε γενικα απαγορεφτικο σε επαφη με γυνεκα  τι θα γυνοταν νομιζο ποσ κανενασ δεν θα τον κρατουσε τουλαχιστον τισ καρδιεσ τισ κρατισαν δυο η τρισ μερεσ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αχχχχχχχ πεδια
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
ενοουσα αν επεφτε γενικα απαγορεφτικο σε επαφη με γυνεκα  τι θα γυνοταν νομιζο ποσ κανενασ δεν θα τον κρατουσε

Κι εγώ πριν σε βάλω στην ντουζιέρα να σε σαπουνίσω που στο χρωστάω θα έχω φροντίσει να έχω κάνει αποχή ένα μήνα πριν για να σε τιμωρήσω με περισσότερο πάθος :2funny: :2funny: :2funny:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Κι εγώ πριν σε βάλω στην ντουζιέρα να σε σαπουνίσω που στο χρωστάω θα έχω φροντίσει να έχω κάνει αποχή ένα μήνα πριν για να σε τιμωρήσω με περισσότερο πάθος :2funny: :2funny: :2funny:
Απάνω της  :ak: :ak: :ak: :ak: :uzi:  :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ενοουσα αν επεφτε γενικα απαγορεφτικο σε επαφη με γυνεκα  τι θα γυνοταν νομιζο ποσ κανενασ δεν θα τον κρατουσε τουλαχιστον τισ καρδιεσ τισ κρατισαν δυο η τρισ μερεσ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: αχχχχχχχ πεδια

Προσεξε Ελενακι μου γιατι ο Ουμαναχολικ θα ερθει αποψε το βραδυ στην βαρδια σου να σε τιμωρησει!!  :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Κι εγώ πριν σε βάλω στην ντουζιέρα να σε σαπουνίσω που στο χρωστάω θα έχω φροντίσει να έχω κάνει αποχή ένα μήνα πριν για να σε τιμωρήσω με περισσότερο πάθος :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι εεεεεεε αλα προσεξε γιατι και γω θα σε τιμορισο μετα αυτι τι φορα δεν θα περιμενο να μου τα δοσι η πετρα τα κλιδια αλα θα τα παρο απο μονι μου  :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Προσεξε Ελενακι μου γιατι ο Ουμαναχολικ θα ερθει αποψε το βραδυ στην βαρδια σου να σε τιμωρησει!!  :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny:

Θα πάω θέατρο το βράδυ... Όσο να 'ναι μετά την κουλτούρα μπορεί να με πιάσουν τίποτα κάβλες και να πάω τρέχοντας στο 104 :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
για πεστε μου και εμενα τι συμβαινει στο στουντιο αυτο?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom