Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Πολύ ησυχία εδώ μέσα  :dunno:
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Κατι εγινε και ξενερωσαν τα κοριτσια η επεσε εντολη να μην γραφουνε πολλα γιατι δημιουργουνται παρεξηγησεις...Εδω και κατι μερες οι μονες που γραφουν ειναι η Ελενη και η Αντζελα που ανακοινωνει το προγραμμα,γι αυτο θα βγω αγανακτισμενος εξω απο το 104.. :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τι έγινε ρε παιδια?

Φοβερές οι νέες φωτο των κοριτσιών! Δεν έχω ίντερνετ σπίτι (εδώ πάνω) αλλά καμιά φορά βρίσκω και μπαίνω!
Πανέμορφα τα κορίτσια! Ανυπομονώ να έρθω!

Αντζελα περιμένω και απο την Αλικάρα φωτο!
(θα σου στείλω πμ)

Χαιρετισμούς σε όλα τα μέλη του thread !
Αντε να επιστρέψω να γράψω καμιά κριτική γιατί...ψόφια τα βλέπω τα πράγματα!

Ρε womanoholic...πήγες από Αλεξάνδρα? (μου έχουν βγει τα μάτια μαυτό το στήθος!)

Λες να παρέλειπα να την επισκεφτώ;;; :2funny: :2funny: :2funny: Δεν υπάρχει φίλε μου το στήθος της, όσο για το στοματικό που θα σου κάνει... απλά θ' απογειωθείς!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Η Αλικη δε μας δειχνει το προσωπο της,γιατι ρε Αλικη αφου εισαι ομορφουλααα!!!

Η Αλίκη κι η Νεφέλη δε δείχνουν το πρόσωπό τους πολύ απλά γιατί είναι Ελληνίδες...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γιατη αμα επεφτε απαγορευτικο για σεχ θα το κραταγατε  :think: :think: :think: :think:απορο να μαθο τι θα κανατε

Όταν λες απαγορευτικό για sex συμπεριλαμβάνεις και το στοματικό εκατέρωθεν; :2funny: :2funny: :2funny: Αν ναι όντως θα είχαμε πρόβλημα...
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Η Αλίκη κι η Νεφέλη δε δείχνουν το πρόσωπό τους πολύ απλά γιατί είναι Ελληνίδες...

Τωρα την ειπες,τι θα πει ειναι Ελληνιδες??? το διαδικτυο ειναι παγκοσμιος ιστος,δηλαδη η Μαρινα που δηλωνει τσεχα και τα δειχνει ολα δεν υπαρχει περιπτωση να την εντοπισει καποιος γνωστος της απο κει????
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Δεν έπεσε απαγορευτικό... :s&m_2: έπεσε!!! Έκανα λίγο... μπουρδέλο το thread για μια μέρα αλλά βγήκε κάτι καλό :2funny: :2funny: :2funny:

Ισως γι αυτο να μην γραφει η Κελλυ,κατι ειπες για αγαπουλιδες και στραβωσε,επισης στραβωσε μαζι μου επειδη δεν την επισκευτηκα+οπως και η Αντζελα (η οποια περιμενε πολλα απο μενα)  :grin:
 

thanasis_tmrf

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
16
A ρε γαϊδουρια φαγωθηκατε με τους αγαπουληδες και εχασα το κελλακυ μου!!! :'( :'( :'( :'(
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Τωρα την ειπες,τι θα πει ειναι Ελληνιδες??? το διαδικτυο ειναι παγκοσμιος ιστος,δηλαδη η Μαρινα που δηλωνει τσεχα και τα δειχνει ολα δεν υπαρχει περιπτωση να την εντοπισει καποιος γνωστος της απο κει????

Ναι ρε και τις άλλες μπορεί να βρουν κάποιοι συμπατριώτες τους και δεν μπορώ να ξέρω γιατί το ρισκάρουν... Αλλά όπως και να το κάνεις οι Ελληνίδες είναι πιο εκτεθειμένες, δε θέλει και πολύ μυαλό, είναι πολύ πιθανότερο να μπει ένας Έλληνας στο site του 104 παρά κάποιος ξένος από άλλη χώρα! Και για να σου λύσω την απορία αν και πιστεύω πως μάλλον σαρκάζεις, womanaholic λέγεται αυτός που είναι εξαρτημένος απ' τις γυναίκες... Κατά το Alcoholic, chocaholic etc. :)
 

Radeon

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2011
Μηνύματα
505
Like
0
Πόντοι
6
Ναι ρε και τις άλλες μπορεί να βρουν κάποιοι συμπατριώτες τους και δεν μπορώ να ξέρω γιατί το ρισκάρουν... Αλλά όπως και να το κάνεις οι Ελληνίδες είναι πιο εκτεθειμένες, δε θέλει και πολύ μυαλό, είναι πολύ πιθανότερο να μπει ένας Έλληνας στο site του 104 παρά κάποιος ξένος από άλλη χώρα! Και για να σου λύσω την απορία αν και πιστεύω πως μάλλον σαρκάζεις, womanaholic λέγεται αυτός που είναι εξαρτημένος απ' τις γυναίκες... Κατά το Alcoholic, chocaholic etc. :)

φιλε ισως μπορεις να μου πεις τη γνωμη σου,προσφατα πηγα με μια ιεροδουλη η οποια ειναι γνωστη εχει φωτο σε στουντιο της Αθηνας με καλες κριτικες,το θεμα ειναι οτι ενω ειχα μπει μεσα της δεν καταλαβαινα τιποτα,λες και ηταν το πουλι μου στον αερα,τι εχουν κανει??? η πολυ κρεμα φταιει η τα πολλα γμσ??? συγνωμη δηλαδη εαν ειναι ολες ετσι πηγαινει αδικα το μεροκαματο,ελπιζω να υπαρχουν εξαιρεσεις και την αλλη φορα θα το σκεφτω σοβαρα που θα τα σκασω....



 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
φιλε ισως μπορεις να μου πεις τη γνωμη σου,προσφατα πηγα με μια ιεροδουλη η οποια ειναι γνωστη εχει φωτο σε στουντιο της Αθηνας με καλες κριτικες,το θεμα ειναι οτι ενω ειχα μπει μεσα της δεν καταλαβαινα τιποτα,λες και ηταν το πουλι μου στον αερα,τι εχουν κανει??? η πολυ κρεμα φταιει η τα πολλα γμσ??? συγνωμη δηλαδη εαν ειναι ολες ετσι πηγαινει αδικα το μεροκαματο,ελπιζω να υπαρχουν εξαιρεσεις και την αλλη φορα θα το σκεφτω σοβαρα που θα τα σκασω....

Δεν πιστεύω να περιμένεις μια ιερόδουλη να έχει το ίδιο στενό μουνί με μια γυναίκα της καθημερινότητας;;; Αλλά όχι και στον αέρα, υπερβολικό αυτό που λες...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δευτερη επισκεψη στην Κελυ μετα απο ενα μηνα περίπου.
Η κοπελα εδωσε ρεσιταλ και εμεινα 100% ευχαριστημενος.

Μετα απο δυο συναντησεις εχει γινει ενα απο τα κοριτσια στα οποια εχω ιδιεταιρη αδυναμια.

Στην χθεσινη μου επισκεψη μαζι της ηταν και η Ελενη την οποια ειχα παρα πολυ καιρο να δω, και η Νεφελη την οποια δεν ειχε τυχει να ξανασυναντησω.

Η Ελενη μου κεντρισε το ενδιαφερον και συντομα πιστευω οτι θα γνωριστουμε καλυτερα........
Ενδεχομενως καποια στιγμη και με την Νεφελη.
 

Επισκέπτης
Ναι ρε και τις άλλες μπορεί να βρουν κάποιοι συμπατριώτες τους και δεν μπορώ να ξέρω γιατί το ρισκάρουν... Αλλά όπως και να το κάνεις οι Ελληνίδες είναι πιο εκτεθειμένες, δε θέλει και πολύ μυαλό, είναι πολύ πιθανότερο να μπει ένας Έλληνας στο site του 104 παρά κάποιος ξένος από άλλη χώρα! Και για να σου λύσω την απορία αν και πιστεύω πως μάλλον σαρκάζεις, womanaholic λέγεται αυτός που είναι εξαρτημένος απ' τις γυναίκες... Κατά το Alcoholic, chocaholic etc. :)

Από τίς γυναίκες, όχι από τα μπουρδέλλα  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Nεφέλη + Μπέτυ + Αναστασία  :smitten: :smitten: :smitten:

 

   


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom