Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 81 άτομα (0 μέλη και 81 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Α ρε Αντζελα βάλε και καμιά βάρδια σου άλλη μέρα... να μπορέσω να σε επισκεφτώ ξανά...
Δύσκολη μέρα η Τρίτη...
Πάντως καλή βάρδια σου εύχομαι και καλή ξεκούραση μετά...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α ρε Αντζελα βάλε και καμιά βάρδια σου άλλη μέρα... να μπορέσω να σε επισκεφτώ ξανά...
Δύσκολη μέρα η Τρίτη...
Πάντως καλή βάρδια σου εύχομαι και καλή ξεκούραση μετά...

γειασου μαναρι :-*
:2funny:
επιτηδες βρε την εχω διαλεξει την τριτη γιατι ειναι ανοιχτα τα μαγαζια οι δρομοι εχουν κινηση κτλ οποτε δεν τους βολευει ολους και δουλευω ξεκουραστα χωρις να εχω το αγχος 4 γεματων δωματιων και 2 γεματων σαλονιων να με περιμενουν ;)
ουτε να στρεσαρομαι μαρεσει αλλα ουτε και να τελιωσω καποιον επιτηδες στα γρηγορα γιατι οι αναμονες χτυπανε κοκκινο ;)


Το βράδυ 23:00 με 06:00 στο studio η Μαρίνα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]



 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
επιτηδες βρε την εχω διαλεξει την τριτη γιατι ειναι ανοιχτα τα μαγαζια οι δρομοι εχουν κινηση κτλ οποτε δεν τους βολευει ολους και δουλευω ξεκουραστα χωρις να εχω το αγχος 4 γεματων δωματιων και 2 γεματων σαλονιων να με περιμενουν ;)
ουτε να στρεσαρομαι μαρεσει αλλα ουτε και να τελιωσω καποιον επιτηδες στα γρηγορα γιατι οι αναμονες χτυπανε κοκκινο ;)

Σωστή σκέψη... Ακόμα & έτσι & χτυπάς 20 & 25 πελάτες στη βάρδια :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σωστή σκέψη... Ακόμα & έτσι & χτυπάς 20 & 25 πελάτες στη βάρδια :)

εξαρτατε τα ραντεβου μωρο ;)
μια κοπέλα που δεν εχει και τοσο πλουσια προγραμματα και ολοι την επιλεγουν στο απλο προγραμμα αν εχει μεγαλη κινηση στη βαρδια της ναι μπορει να κανει 25 ατομα ;)
αν ομως υπαρχουν πολλα φουλ προγραμματα, πρωκτικα, αυταρχικα κτλ τα οποια φυσικα θελουν και τον περισσοτερο χρονο τους η 20αδα και να θες μεσα σε 6 ωρες βαρδια δεν σπαει ευκολα εκτος και αν πια ο αλλος σου δινει 100ε και εσυ σε 5-10 λεπτα τον εχεις ξεπεταξει πραγμα που δεν το κανουμε οχι εγω αλλα καμια κοπέλα του μαγαζιου  ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
εκτος και αν πια ο αλλος σου δινει 100ε και εσυ σε 5-10 λεπτα τον εχεις ξεπεταξει πραγμα που δεν το κανουμε οχι εγω αλλα καμια κοπέλα του μαγαζιου  ;)

Το ξέρω βρε... Σ' εμένα το λες; :) Το 'χεις σκεφτεί όμως να κάνεις περισσότερες βάρδιες; Είναι κρίμα να μην κάνεις φουλ προγράμματα σε βάρδιές σου μόνο & μόνο επειδή δεν προλαβαίνεις...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Αντζελα φιλάκια...
όσον αφορά τις βάρδιες...
Κανονίζεις εσύ ποιες κοπέλες θα κάνουν πόσες βάρδιες? (καλά το πότε θα τις κάνουν πιστεύω εξαρτάται και από τις προτιμήσεις/υποχρεώσεις της καθεμιας).
Γιατί βλέπω πχ. η Μαρίνα κάνει καθημερινά, Μπέτυ και Ντορέτα από 2, Σουζάνα 2-3, Τζένη 1 (!) (μου κάνει εντύπωση επειδή αν δεν κάνω λάθος είναι από τις αρχαιότερες του μαγαζιού) και οι υπόλοιπες από 1 (εβδομαδιαία πάντα)
Θέλω να πω αποφασίζεις εσύ ποσες θα κάνουν ή παίζουν λόγο και άλλοι παράγοντες (πχ. αναγνωρισιμότητα κοπέλας αό τον κόσμο, η κίνηση που θα έχει στις βάρδιες της κλπ)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Το ξέρω βρε... Σ' εμένα το λες; :) Το 'χεις σκεφτεί όμως να κάνεις περισσότερες βάρδιες; Είναι κρίμα να μην κάνεις φουλ προγράμματα σε βάρδιές σου μόνο & μόνο επειδή δεν προλαβαίνεις...

ετσι οπως ειναι μωρο τα πραγματα με εμενα να δουλευω 1 φορα την εβδομαδα ή τις 2 εβδομαδες ειναι μια χαρα ;)
ετσι και αλλιως καθημερηνα το μαγαζι μου τρωει πολυ χρονο και με κουραζει και ας μην δουλευω :-
απο την αλλη το να ειμαι δυσευρετη και δυσκολη να με βρειτε ειναι κατι που εσας τους αντρες σας ιντριγκαρει και σας τσιγκλαει, μπορει να ειναι αγοραιος ερωτας αλλα οι αντρες δεν παυετε να ειστε κυνηγοι και δεν σας αρεσουν τα ευκολα ;)
τοσο μεγαλη οικονομικη αναγκη δεν εχω για να δουλευω συνεχεια
αλλοδαπη δεν ειμαι ετσι ωστε να δουλεψω 1-2 χρονια συνεχομενα και μετα να παω στη πατριδα μου
νεα και ομορφη παντοτε θα ειμαι (ας ειναι καλα η επιστημη :cheesy:)
οποτε δεν υπαρχει λογος μαναρι να φθαρω χωρις λογο και να με εχετε δεδομενη ;)

Αντζελα φιλάκια...
όσον αφορά τις βάρδιες...
Κανονίζεις εσύ ποιες κοπέλες θα κάνουν πόσες βάρδιες? (καλά το πότε θα τις κάνουν πιστεύω εξαρτάται και από τις προτιμήσεις/υποχρεώσεις της καθεμιας).
Γιατί βλέπω πχ. η Μαρίνα κάνει καθημερινά, Μπέτυ και Ντορέτα από 2, Σουζάνα 2-3, Τζένη 1 (!) (μου κάνει εντύπωση επειδή αν δεν κάνω λάθος είναι από τις αρχαιότερες του μαγαζιού) και οι υπόλοιπες από 1 (εβδομαδιαία πάντα)
Θέλω να πω αποφασίζεις εσύ ποσες θα κάνουν ή παίζουν λόγο και άλλοι παράγοντες (πχ. αναγνωρισιμότητα κοπέλας αό τον κόσμο, η κίνηση που θα έχει στις βάρδιες της κλπ)

γειασου μαναρακι
εγω το βγαζω το προγραμμα με τις βαρδιες εννοειτε φυσικα αφου συνενουμαι πρωτα με τις κοπέλες τι ωρες και μερες μπορει η καθε μια
συγουρα ολοι αυτοι οι παραγοντες που ανεφερεις οπως και αλλοι πιο συνθετοι παιζουν το ρολο τους
τιποτα δεν ειναι στο studio αφημενο στην τυχη του ;)

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
απο την αλλη το να ειμαι δυσευρετη και δυσκολη να με βρειτε ειναι κατι που εσας τους αντρες σας ιντριγκαρει και σας τσιγκλαει, μπορει να ειναι αγοραιος ερωτας αλλα οι αντρες δεν παυετε να ειστε κυνηγοι και δεν σας αρεσουν τα ευκολα ;)

Πλάκα - πλάκα αυτό ισχύει!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Α ρε μωρό αυτή η ειλικρίνειά σου σκοτώνει ώρες - ώρες... Και δείχνει & τη μεγαλοπρέπειά σου!

:2funny:
δες αυτο το κλιπ μωρο, η ξανθια χορευτρια-τραγουδιστρια ειναι 50+ στην ηλικια :o :o :o
ειναι να τρελλενεσαι με το τι μπορει να κανει η επιστημη αν χτυπησεις τις σωστες πορτες :cheesy:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
δεν παυετε να ειστε κυνηγοι και δεν σας αρεσουν τα ευκολα ;)

Πως μας εχεις φιλοσοφησει!! :2funny: :2funny:

Καποτε ειχα αντιγραψει μια εκφραση ενος Γαλλου διδκτορα που ανελυσε τους αντρες και εβγαλε το συμπερασμα οτι εχουμε ενα "lizard brain"  :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Η ξανθια χορευτρια-τραγουδιστρια ειναι 50+ στην ηλικια :o :o :o
ειναι να τρελλενεσαι με το τι μπορει να κανει η επιστημη αν χτυπησεις τις σωστες πορτες :cheesy:

Ε εντάξει εσύ δε νομίζω ότι τη χρειάζεσαι από τώρα την επιστήμη για αντιγήρανση :) Πάντως αυτό που είπες για τις σωστές πόρτες πολύ σημαντικό... Πόσες & πόσες ιερόδουλες ή κοπέλες που δουλεύουν σε strip shows κ.τ.λπ. δεν έχουν χτυπήσει λάθος πόρτες, είτε από οικονομική δυσχέρεια είτε λόγω λάθος πληροφόρησης & τελικά το αποτέλεσμα πολλές φορές όχι απλώς δεν είναι το αναμενόμενο, όχι απλώς είναι κακής αισθητικής αλλά σε πολλές περιπτώσεις χειρότερο κι από πριν την επέμβαση...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Άντζυ κάτι άσχετο που μου ήρθε τώρα, γιατί μου φαίνεται πως οι φωτογραφίες των κοριτσιών του studio πλέον έχουν γίνει λίγο συντηρητικές; Δεν ανεβάζεις πλέον φωτογραφίες μεγάλου μεγέθους όπως οι παλιές που ζούμαραν πολλές στα επίμαχα σημεία...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζυ κάτι άσχετο που μου ήρθε τώρα, γιατί μου φαίνεται πως οι φωτογραφίες των κοριτσιών του studio πλέον έχουν γίνει λίγο συντηρητικές; Δεν ανεβάζεις πλέον φωτογραφίες μεγάλου μεγέθους όπως οι παλιές που ζούμαραν πολλές στα επίμαχα σημεία...

σαν αρχεια εννοεις μωρο ειναι πιο μικρης χωριτικοτητας?
μμμμμμμμμμμ
απλα με βολευει καλυτερα απο θεμα χρονου να τις βαζω ετσι αλλα κακα τα ψεματα φαινονται και πιο ωραιες μεσα στο φορουμ ;)
θα κοιταξω αμα ειναι και τις θελετε μαναρι να τις συγκεντρωσω ολες σε καποιο αρχειο rapidshare και θα τις βαλω στο blog μας να τις κατεβασετε ολες μαζι ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
σαν αρχεια εννοεις μωρο ειναι πιο μικρης χωριτικοτητας?
μμμμμμμμμμμ
απλα με βολευει καλυτερα απο θεμα χρονου να τις βαζω ετσι αλλα κακα τα ψεματα φαινονται και πιο ωραιες μεσα στο φορουμ ;)
θα κοιταξω αμα ειναι και τις θελετε μαναρι να τις συγκεντρωσω ολες σε καποιο αρχειο rapidshare και θα τις βαλω στο blog μας να τις κατεβασετε ολες μαζι ;)

Όταν επισυνάπτονται ούτως ή άλλως όλες ίδιες φαίνονται... Το θέμα είναι όταν ανοίγουν να είναι μεγάλο το μέγεθός τους... Πάντως πέραν τούτου παρατηρώ ότι είναι λιγότερο αποκαλυπτικές οι τελευταίες photos απ' τις παλαιότερες & με λιγότερα zoom... Επίσης γνώμη μου είναι ότι πρέπει οι φωτογραφίες που ανεβαίνουν να αναδεικνύουν όλα τα "χαρτιά" μιας κοπέλας. Π.χ. έχω πολύ καιρό να δω φωτογραφία της Μαρίνας εκ των όπισθεν :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
. Π.χ. έχω πολύ καιρό να δω φωτογραφία της Μαρίνας εκ των όπισθεν :)

οχι βρε αυτες ειναι σχετικα καινουργιες τις και εχουνε μπει καποιες σελιδες πιο πισω ;)
απο την αλλη βεβαια η Μαρινα ειναι μια κοπέλα που δεν εχει προβλημα να δειξει και το προσωπο της οποτε λογικο ειναι να εχει αρκετες μπροστινες ;)

www.imagerous.com/] [/URL]
www.imagerous.com/] [/URL]
www.imagerous.com/] [/URL]
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom