Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (1 μέλη και 55 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πες μου οτι παιζει κατι τετοιο να ερθω αθηνα με τα ποδια  :P

 

η Νανα ταυλανδεζα ειναι μωρο και το μασαζ το εχει διδαχτει σε σχολη στην πατριδα της
δεν νομιζω αυτο να ειναι κατι ιδιαιτερο-δυσκολο γιαυτην ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ωραια !!!  :cheesy:
αλλα στο < τραπεζι >  δε γινονται αυτα . θελει και αναλογο χορο
στρωματακι ( μαλλον ολισθηρον κλτ ) αλλα και σε ενα κοινο κρεβατι κατι θα κανουμε ...

Αν κατεβω Δεκεμβρη μπορει να περασω να σας δω ΑΛΛΑ !!
θα κλειδωσεις την  παργαλατσοθηκη και θα μου δωσεις να κραταω τα κλειδια ,., αλλιως δε μπαινω , φοβαμαι  :-
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Γεια σου Άντζελα με τα υπέροχα τακούνια σου και τα όμορφα κορίτσια σου!!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
 

kopaskk

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.379
Κριτικές
61
Like
647
Πόντοι
3.295
Έχω παρει πλήρες πρόγραμμα με τη Νανά και το μασαζ που μου έκανε,χωρίς να πω τίποτα, ήταν ακριβώς έτσι....πάρε και δε θα χάσεις φίλε jo145....
 

Επισκέπτης
Αφού τα δίνει πλούσια τα ελέη ο θεός..γιατί να μην το εκμεταλλευτούμε...
Οσο και να παρεμβαίνει η επιστήμη... όταν βλέπεις η άλλη πως γονιδιακά είναι λίρα 100... ε τι να κάνεις...πέφτεις με τα μούτρα...

Tρέξε κόσμε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ναι φυσικα μωρο ;)
γιαυτο υπαρχει και ο δερματινος παγκος στο δωμ 4 ;)
αλλα και στο κρεβατι αν θελει καποιος φυσικα και γινετε ;)
ολες οι κοπέλες το κάνουν αλλα ειδικα η Νανα ειναι exper στο μασαζ ;)
πολυ ωραια λοιπον θα περασω απο την αλλη εβδομαδα να γνωριστουμε! ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Άντζελα με τα υπέροχα τακούνια σου και τα όμορφα κορίτσια σου!!!!!!
:dancing: :dancing: :dancing:

γειασου μαναρι μου, πως τα περνας? :cheesy: :-* :-* :-* :-*

πολυ ωραια λοιπον θα περασω απο την αλλη εβδομαδα να γνωριστουμε! ;)

οποτε θελεις κουκλι μου ;)


Το απόγευμα στο studio η Τζένη :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]



 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
Προσωπηκά απο εμένα αυτό το ''μπουρδέλο'' έφαγε άκυρο απο προχθές...
σήμερα που ήθελαν 2 φίλοι μου να πάνε τους απότρεψα και δέν πήγαν.
ο λόγος... βράδυ Τετάρτης,πήγα κατά τις 4+ και δέν μου άνοιξαν....ξαναπερνάω μετά απο λίγη ώρα και πάλι τα ίδια... δίνω τόπο στην οργή,και λέω,ίσως έχουν κάνα μεγάλο πρόγραμμα και για αυτό,απλά μπορούσαν να μου το πούν και όχι να μην ανοίξουν.... και το κορυφαίο ήρθε μετά...μόλις έκανα την κίνηση να φύγω απ το στενό,πήγε ένα παλικάρι με ένα σκούτερ,πελάτης και αυτός ,και του άνοιξαν !!!!!! ,το βλέπω αυτό,ξαναπάω,και πάλι δεν ανοίγουν !!!! αχαχαχαχαχαχα εδώ και ένα χρόνο έχω πάει πάνω απο 10 φορές ... 9 στη Μαρήνα ,και 1-3 φορές στην Μπέτυ ... είμαι αρκετά εμφανήσιμος και καλοντυμένος για να φάω πόρτα..και ειδηκά σε κάτι τέτοιο,που πάς και με φόρμα... έχω θυμώσει πάρα πολύ με αυτό,και κρήμα να έχουν τέτοια συμπερηφορά... άρε μαρηνάκι μάλλον δέν θα τα ξαναπούμε...όσο είσαι εκεί τουλάχηστον χαιρετήσματα στο ζώο...που δέν άνοιξε αυτή τη φορά....!!!! (σε μένα...)

Y.Γ  δέν έχω κάτι με την Αντζελα,έχω δεί απο εδω μέσα(φόρουμ) ότι είναι και γαμώ τους Ανθρώπους...αλλά είμαι πολύ θυμωμένος με αυτό που έγινε και το αναφέρω... τίποτα άλλο..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Προσωπηκά απο εμένα αυτό το ''μπουρδέλο'' έφαγε άκυρο απο προχθές...
σήμερα που ήθελαν 2 φίλοι μου να πάνε τους απότρεψα και δέν πήγαν.
ο λόγος... βράδυ Τετάρτης,πήγα κατά τις 4+ και δέν μου άνοιξαν....ξαναπερνάω μετά απο λίγη ώρα και πάλι τα ίδια... δίνω τόπο στην οργή,και λέω,ίσως έχουν κάνα μεγάλο πρόγραμμα και για αυτό,απλά μπορούσαν να μου το πούν και όχι να μην ανοίξουν.... και το κορυφαίο ήρθε μετά...μόλις έκανα την κίνηση να φύγω απ το στενό,πήγε ένα παλικάρι με ένα σκούτερ,πελάτης και αυτός ,και του άνοιξαν !!!!!! ,το βλέπω αυτό,ξαναπάω,και πάλι δεν ανοίγουν !!!! αχαχαχαχαχαχα εδώ και ένα χρόνο έχω πάει πάνω απο 10 φορές ... 9 στη Μαρήνα ,και 1-3 φορές στην Μπέτυ ... είμαι αρκετά εμφανήσιμος και καλοντυμένος για να φάω πόρτα..και ειδηκά σε κάτι τέτοιο,που πάς και με φόρμα... έχω θυμώσει πάρα πολύ με αυτό,και κρήμα να έχουν τέτοια συμπερηφορά... άρε μαρηνάκι μάλλον δέν θα τα ξαναπούμε...όσο είσαι εκεί τουλάχηστον χαιρετήσματα στο ζώο...που δέν άνοιξε αυτή τη φορά....!!!! (σε μένα...)

Y.Γ  δέν έχω κάτι με την Αντζελα,έχω δεί απο εδω μέσα(φόρουμ) ότι είναι και γαμώ τους Ανθρώπους...αλλά είμαι πολύ θυμωμένος με αυτό που έγινε και το αναφέρω... τίποτα άλλο..

μωρο μου σορρυ
μπροστα ειμουνα εκεινη την ωρα και εγω ειπα να μην σας ανοιξουν :-
2 ατομα εισασταν εσεις και αλλοι 2 ηρθαν με το σκουτερ την ιδια στιγμη με σας
συνολο 4 ατομα θελατε να περασετε ταυτοχρονα
για λογους ασφαλειας δεν ανοιγουμε σε 4 ατομα
οταν ξαναγυρισαν αυτοι με το σκουτερ και τελικα τους ανοιξαμε μετα ηρθατε εσεις και παλι δεν θελαμε να σας ανοιξουμε :-
ειλικρινα συγνωμη
θα σου στειλω τωρα ενα πμ να σου εξηγησω κατι παραπανω που δεν θα ηθελα να το πω δημοσια ;)
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
μωρο μου σορρυ
μπροστα ειμουνα εκεινη την ωρα και εγω ειπα να μην σας ανοιξουν :-
2 ατομα εισασταν εσεις και αλλοι 2 ηρθαν με το σκουτερ την ιδια στιγμη με σας
συνολο 4 ατομα θελατε να περασετε ταυτοχρονα
για λογους ασφαλειας δεν ανοιγουμε σε 4 ατομα
οταν ξαναγυρισαν αυτοι με το σκουτερ και τελικα τους ανοιξαμε μετα ηρθατε εσεις και παλι δεν θελαμε να σας ανοιξουμε :-
ειλικρινα συγνωμη
θα σου στειλω τωρα ενα πμ να σου εξηγησω κατι παραπανω που δεν θα ηθελα να το πω δημοσια ;)

Σωστά τα θυμάσαι...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
το είδα το π.μ ,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τη σχέση έχει αυτό με εμάς.. ??? στην αρχή 2 ήρθαμε μόνο .. εγώ είμαι το παιδί το ξανθό...ξέρεις ποιά είναι η ειρωνία ρε Αντζελα ??? ότι το άλλο παιδί,φίλος μου,ερχόταν απο μακρυα..άλλη πόλη,και του λέω,ότι σε αυτά τα στούντιο που πήγενε,δέν 'πιάναν' μια μπροστά στο δικό σου,απο άποψη καθαριότητας και γενήκα(είμαι πολύ παράξενος με αυτά..)και του είπα να τον πάω εκεί (στο δικό σου),που πήγενα και εγώ... και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που έγραψα πιό πάνω...έγινα και ρεζήλι..!!!
αυτά. όκ ,ξέχνα το . απλά αυτο που μου έγραψες,δέν με κάλυψε,εμένα τουλάχιστον που φαίνομαι τι είμαι... δέν χάνεις κάτι,1 πελάτης μείον για το μαγαζί σου δεν είναι τίποτα,τόσος κόσμος έρχετε...
το ξεχνάω,και σόρρυ αν στο 1ο πόστ μίλησα άσχημα λίγο..δέν το ξερα ότι ήσουν εσύ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το είδα το π.μ ,αλλά δεν μπορώ να καταλάβω τη σχέση έχει αυτό με εμάς.. ??? στην αρχή 2 ήρθαμε μόνο .. εγώ είμαι το παιδί το ξανθό...ξέρεις ποιά είναι η ειρωνία ρε Αντζελα ??? ότι το άλλο παιδί,φίλος μου,ερχόταν απο μακρυα..άλλη πόλη,και του λέω,ότι σε αυτά τα στούντιο που πήγενε,δέν 'πιάναν' μια μπροστά στο δικό σου,απο άποψη καθαριότητας και γενήκα(είμαι πολύ παράξενος με αυτά..)και του είπα να τον πάω εκεί (στο δικό σου),που πήγενα και εγώ... και το αποτέλεσμα ήταν αυτό που έγραψα πιό πάνω...έγινα και ρεζήλι..!!!
αυτά. όκ ,ξέχνα το . απλά αυτο που μου έγραψες,δέν με κάλυψε,εμένα τουλάχιστον που φαίνομαι τι είμαι... δέν χάνεις κάτι,1 πελάτης μείον για το μαγαζί σου δεν είναι τίποτα,τόσος κόσμος έρχετε...
το ξεχνάω,και σόρρυ αν στο 1ο πόστ μίλησα άσχημα λίγο..δέν το ξερα ότι ήσουν εσύ.

ασχημα ξεασχημα μαναρι ολα τα δικια εχεις
απλα εσπασε ο διαολος το ποδαρι του και ηρθατε ολοι μαζι
δεν ειναι το τι φαινεται καποιος και τι οχι απλα 4 ατομα μαζεμενα εμενα προσωπικα με φοβιζουν τα ξημερωματα μεσα στο μαγαζι και τη συγκεκριμενη στιγμη πηρα την χαζη πρωτοβουλια και δεν σας ανοιξα :-
ειλικρινα συγνωμη και για το φιλο σου και για ολα :- 

 

Επισκέπτης
Γιατι δε βαζετε μια τετοια πορτα να περναη ενας ενας?  :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • Turnstile_gate1.JPG
    Turnstile_gate1.JPG
    10 KB · Εμφανίσεις: 14

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζυ,τι κανεις?Θεα η Μαρινα με το κοκκινο,και παπα κολαζει :2funny: :2funny: :2funny:.Λιγες ωρες μεινανε ακομα ;) ;) ;) ;).
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom