Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σημερα Σαββατο

πρωι η Τατιανα :smitten:




απογευμα η Μαργαριτα :smitten:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ κούκλα μου για την άμεση και αναλυτικότατη απάντηση σου. Είχα μια μικρή 'υποψία' ότι κάτι θέμα πρέπει να υπάρχει με τον νόμο άλλα εσύ με κατατόπισες πλήρως. Σε ευχαριστώ. Σίγουρα κανείς μας δεν θέλει να σας 'χάσει'. Θα προσπαθήσω να βρω κάποιο χρόνο να τα πούμε και από κοντά. Συνέχισε έτσι και εύχομαι να σου έρχονται όλα δεξιά. Πολλά πολλά φιλιά!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλη σου νυχτα κοριτσαρε
 

Συνημμένα

  • 22.gif
    22.gif
    101,1 KB · Εμφανίσεις: 53

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εισαι κι εσυ φαντασμα σαν κι εμενα... δεν ξεκουραζεσαι ποτε?
 

Asbette

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
Αντζελίνα μου γλυκειά μου κοπέλα τσέκαρε τα pm σου σε παρακαλώ πολύ!
Ευχαριστώ!
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
βρε αντζελα μου 2 και 15 μας κανεις να σε φαντασιωνομαστε στο κρεβατι και δεν δουλευεις και συχνα?δλδ θες να μην κοιμηθουμε ρε μωρακι?χιχι
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
στο κρεβατι με το λαπτοπ.... τι τα λες αυτα τετοια ωρα... εκει που ειχα την ηρεμια μου , πας και μου βαζεις φυτιλιες! ;) ;) ;)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Αχ Άντζελα δεν μπορεσα σημερα ελπιζω να ξανακάνεις συντομα βάρδια... πάντως μου έκανε εντύπωση η απάντησή σου στην αρνητική κριτική για την Καρίνα αυτο δειχνει πολύ μεγάλο σεβασμό για τον πελάτη!
Πάντως την Κατερίνα  να την κρατήσεις στο μαγαζί  είναι άψογη επαγγελματίας  και ευγενέστατη.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Οσον αφορά το ωράριο λειτουργιας εγώ έχω παρατηρήσει πως:
Στη Φυλής οντως ολα κλεινουν στις 12
Λιοσιων- Μεταξουργειο- Βριλησσου μένουν ανοιχτά.
Αλλά καλυτερα να τηρήτε πιστά το νομο. Να προσέχετε για να σας έχουμε:)
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
καλά την έκοψα εγώ για μιλφάρα!!!!!! :rockon:
χυμώδης γυναικα!
ο μπουρδελολαός απαιτεί να κάνει η Κατερίνα πιο πολλές βάρδιες!!!!!! :tickedoff:

Ωχχχχ...  :helpplea:  Καταλαβα...! Ευτυχως Που Προλαβα & Την Επισκεφτηκα  :bounce-glasses: Σε Λιγο Θα Πρεπει Να Βαλουν & Μηχανημα Με Νουμερα Σαν Αυτα που Εχουν Στις Τραπεζες & Τα Ταχυδρομια !!!
  :dancing:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :dancing:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Mιας και εχω περασει απο το εν λογω σπιτακι αρκετες φορες τον τελευταιο καιρο ας καταθεσω την αποψη μου...
Αν και οι περισσοτερες κοπελες δεν ειναι του γουστου μου γι αυτο και δεν εχει υπαρξει καμια καταθεση...μπορω να πω οτι το εν λογω σπιτακι συναγωνιζεται επαξια πολλα στουντιο σε θεμα καθαριοτητας αλλα και τιμων κυριως!Αν δεν κανω λαθος τουλαχιστον δυο απο τα κοριτσια που δουλευουν στο Φυλης104...Αλινα(Ντιανα απο Βουρβαχη19),Μαργαριτα(Μαργαριτα απο Δροσοπουλου95) εργαζονται σε στουντιο με καπελο ενα 20αρικακι επιπλεον ετσι για την καβλαντα!!Για μενα αυτο ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα ατου του οικου αυτου!
Μιας και ειδα την Κατερινα-Βυζαρου σημερα...ενταξει 8αρια  :boobies: δεν ειναι με τιποτα!
Ειναι κανα 5αρακι συν...αλλα ειναι η πιο ομορφη βυζαρου που κυκλοφορει!
Υ.Γ Αξιζει ενα μπραβο στην Αντζελα-Φυλης104 γιατι ειναι η πρωτη φορα που ενα banner συμπεριφερεται τοσο αψογα σε ενα φορουμ!

  :rockon: +1000  :rockon:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
έίσαι θεα!!!!!

να σου πω κάτι?επειδη παρακολουθω αυτα και τον τροπο που γραφεις εδω και καιρο...
ΔΕΝ με νοιαζεις τι μας λες και πως τα λες και αν τα πιστευεις...η τέλος τι πουλας

με εντυπωσιαζει οτι εισαι ΣΩΣΤΗ Επαγγελματιας!!!  ΑΥΤΟ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ και να σαι σιγουρη οτι δεν θα χασεις..

καλο βραδυ

  :dancing: +1000  :dancing:
Γι' Αυτο Θελω Να Πιστευω Οτι Θα Εχουν Παντα Δουλεια Σε Αντιθεση Με Κατι Αλλα Στουντιο Που Θα Βαρανε Μυγες !!!
(Μη Βαρουτε Ολοι Μαζι...Ολοι Θα Βαρουσετε (Ελεγε Καποτε Ο Μεγιστος Χαρρυ Κλυν)  :rockon: 
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
Για το οτι δεν αναιβηκε πανω σου μου το ειπε η ιδια γιατι εκεινη την ωρα ετυχε να βρισκομουν στη κουζινα του μαγαζιου και δεν αναιβηκε μονο σε εσενα γιατι οπως μου ειπε η ιδια το πεος σου ειναι λιγο μεγαλο και προσπαθησε με τον τροπο της να το αποφυγει μιας και η σταση απο πανω σε ενα καλο πεος μας ποναει λιγο παραπανω.

Να Ρωτησω Κατι ? Ανευ Παρεξηγησεως ! Δλδ Σε Εμενα Που Ανεβηκε Απο Πανω Σημαινει Οτι Ειμαι Μικροτσουτσουνος ???
Γαμωτοοοοοοοοο.....!!!!
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
20 ευρω παραπανω για το ισπανικο? ε ελεος....

Συναγωνιστη Μη Τρελαινεσε !!! & Το Απλο 30 Euro Να Παρεις Αποκλειετε Να Φυγεις Δυσαρεστημενος Απο Αυτο Το Στουντιο !!
Εγω Παιρνω Σχεδον Παντα Το Προγραμμα Με 50 Euro & Περναω Τελεια !!! Ειναι Το Απλο Προγραμμα + 69 !!!
Στην Περιπτωση Της Κατερινας Επειδη Δεν Κανει(Απο Οτι Μου Ειπε) 69 Εχει Βαλει Στη Θεση Του Το Ισπανικο ( Που Κατεμε Αν Το Δοκιμασεις Με Τη Συγκεκριμενη Γυναικαρα Δεν Νομιζω Να Παρεις Ποτε Αλλο Προγραμμα !!!
Ακομα Να Σε Πληροφορησω Οτι Τα Περισσοτερα Στουντιο Την Συγκεκριμενη Υπηρεσια (Απλο + 69) Την Προσφερουν Με 60 Euro !!!!
Τωρα Αν Μιλησουμε Για Κατι Στουντιο Της Συμφορας....Ε Ναι Τοτε Μπορεις Να Το Βρεις Φθηνοτερα & Στα 40 Euro & Iσως Στα 30 Euro... Αλλα Οχι Σε Τετοιο Χωρο & Ουτε Με Τετοιους Κοριτσαρους !!!!

Αυτα Τα Ολιγα Συναγωνιστη....
Φιλικα & Χωρις Παρεξηγηση !!!
 

fallos200

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
32
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα με έκανες να νιώσω λίγο άσχημα.Δεν μου αρέσει να χάνουν τη δουλειά τους οι άνθρωποι εξ αιτίας μου.
Η εν λόγω δεν μπορώ να πω ότι ήταν αγενής αλλά πάντως για τα δικά μου μέτρα είναι όντως λίγη.Για κάποιους άλλους μπορεί να είναι κατάλληλη δεν ξέρω.
Θα περάσω να σε γνωρίσω από κοντά.
Ευχαριστώ σε κάθε περίπτωση για την ανταπόκριση.
Από τα γραφόμενά σου βλέπω μια σοβαρή προσπάθεια επαγγελματισμού. Keep it on.Υπάρχουν και άντρες που δεν είναι πεινασμένοι να τους σηκώνεται με την οποιαδήποτε.Στην αρχαία Αθήνα ήταν απολύτως νόμιμο και επιτρεπτό οι άντρες να πηγαίνουν στις εταίρες.Βλέπω σε σένα την αναβίωση της εταίρας.Σύντομα θα έχουμε (αν δεν το έχουμε ήδη)δυο κατηγοριών "εκδιδόμενες".Αυτές που στοχεύουν στην αρπαχτή, τις όνομα και πράγμα "πουτάνες" που κοιτάνε πότε θα φύγουν με το χρήμα και στις εταίρες.Όποιες το καταλάβουν δεν έχουν παρά να διαλέξουν.Για να διαλέγουμε και εμείς.
Έτυχα σε μια Ρωσιδούλα παλιότερα σε κάποιο άλλο "σπίτι", κούκλα πραγματική που όμως μόνο που δεν τη χαστούκισα με το τουπέ και το στυλ της.Απλά δεν κάνει για αυτή τη δουλειά.
(Υ.Γ. Συστήνω ταπεινά να βάλεις να δούνε όσες θέλουν να δουλέψουν την ταινία "αναμνήσεις μιας γκέισας".Η πόρνη του μέλλοντος πρέπει να έχει και στοιχεία γκέισας.Πολλά ζητάω ε;)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
μην λησμονουμε οτι η κυρα του Φυλης 104 εκτος απο αψογη επαγγελματιας σε οποιον ρολο αναλαμβανει στο μαγαζι της, ειναι και ενα αξιολατρευτο γλυκουλι πλασματακι. να ευχηθω λοιπον:
 

Συνημμένα

  • goodmorningangel.gif
    goodmorningangel.gif
    27 KB · Εμφανίσεις: 54
  • 1.gif
    1.gif
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 21
  • 122350701807295300.jpg
    122350701807295300.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 41

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Κουκλι μου ομορφο και εγω το εχω σκεφτει αυτο εδω και χρονια μαλιστα απ την εποχη που πηρα το μαγαζι στα χερια μου.
Αλλα σε συνενοησεις με τους δικηγορους του μαγαζιου και βαδιζοντας παντα με το τι προβλεπεται νομοθετικα για τους οικους ανοχης - stoudio δεν παιρνω το ρισκο να δωσω και 3η βαρδια στο μαγαζι προς το παρον.
Το θεσμοθετυμενο απο το νομο ωραριο λειτουργειας ενος οικου ανοχης - stoudio ειναι 10:00 - 24:00 , οποιαδηποτε παρεκλιση απο αυτο ειναι δυστηχως νομικα παραβαση ωραριου λειτουργιας οικου ανοχης και το εκαστοτε αστυνομικο τμημα της περιοχης ή το τμημα ηθων εχει τη δυνατοτητα να μας περασει απο αυτοφωρη διαδικασια για παραβιαση ωραριου, πραγμα που δεν εχει τη δυνατοτητα αυτη τη στιγμη με τη παρουσα κατασταση ουτε για παραβιαση ωραριου ουτε και για τιποτα αλλο γενικα μιας και ολες οι κοπέλες εχουμε ολα τα απαιτουμενα εγγραφα που να δηλωνουν το επαγγελμα μας  και τα παντα στο μαγαζι απο το να υπαρχουν ξεχωριστες τουαλετες για τους πελατες και τις κοπέλες μεχρι ταμειακη μηχανη ειναι συμφωνα με οτι προβλεπει η νομοθεσια.
Και εγω και οι κοπέλες θα θελαμε να δουλεψουμε και 3η βαρδια αλλα καμια μας δεν θελει να βρεθει σε κανενα κρατητηριο απλα και μονο γιατι κανουμε τη δουλεια μας.
Ευελπιστουμε οτι στο αμμεσο μελλον θα υπαρξει καποια τροποποιηση του νομου ή τουλαχιστον δεν θα εχουμε πανω απο το κεφαλι μας τον φοβο του αυτοφορου για να μπορεσουμε να δουλεψουμε και 3η βαρδια.
Η ομαλη λειτουργεια του μαγαζιου και η ελευθερια η δικια μου και των κοριτσιων του μαγαζιου ηταν παντα η πρωτη μου προτεραιοτητα σε σχεση με το μεγαλο κερδος που θα ειχαμε ολες μας με μια 3η βαρδια ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

να μαζευτούμε απέξω απο την Βουλή για πορεία διαμαρτυρίας, με απαίτηση να αλλάξει ο νόμος για το ωράριο και για το πόσες κοπελούδες μπορούν να είναι μέσα στο μαγαζι!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom