Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
δε μπορω να σου δωσω ξεκαθαρη απαντηση μωρο :-
γιατι αυτο που θελεις ειναι στη διακριτικη ευχερεια της καθε κοπέλας ;)
για να παει στη ντουλαπα στον 1ο οροφο και να βαλει μια κοπέλα την οποιαδηποτε στολη και μετα να τη βγαλει και να τη παει στη θεση της θελει γυρω στα 10 λεπτα
αν το μαγαζι ομως εκεινη τη στιγμη εχει κινηση και εχει δωματια γεματα κτλ καταλαβαινεις οτι κατι τετοιο για ενα απλο προγραμμα δεν μπορει να γινει :-
αν ομως εκεινη τη δεδομενη στιγμη δεν υπαρχει αλλος κοσμος στο μαγαζι δεν βρισκω το λόγο μια κοπέλα να μην το κανει, εγω η ιδια που ειμαι και ιδιοκτητρια και που στη τελικη μεσα στο μαγαζι μου κανω και οτι θελω πολλές φορες εχω βαλει στολη σε απλο πρόγραμμα (με τον ορο ομως να μην υπαρχει πολύς κόσμος) επομενως η καθε κοπέλα κανονικα σε μία κατάσταση ανάλογη αν είναι έξυπνη πρέπει να δεχτει να στη φορέσει ;)
Και αν θυμαμαι καλα οι ωρες που έχεις ερθει στο μαγαζι ειναι αρκετα περασμενες χωρις κόσμο κτλ οπότε δεν θα εχεις πρόβλημα σε αυτο ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Γνωριζεσαι δηλαδη προσωπικα με τον Παιχτουρα ε?
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ! :rockon:

Δικαιώνει οντως το νικ του?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γνωριζεσαι δηλαδη προσωπικα με τον Παιχτουρα ε?
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ! :rockon:

Δικαιώνει οντως το νικ του?

προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Γνωριζεσαι δηλαδη προσωπικα με τον Παιχτουρα ε?
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ! :rockon:

Δικαιώνει οντως το νικ του?
Στο μαγαζι αυτο εχω παει και παραπανω φορες στο παρελθον(απο οσες πιθανον να νομιζει η Αντζελα)...ας ρωτησει η Αντζελα...την Αλινα....εχω κανει ομως ενα λαθος....δεν εχω τιμησει ακομα...αυτο το αξιολατρευτο λουλουδι, που ακουει στο ονομα Αντζελα...θα το εκτιμησω ομως συντομα στην ωρα του....γιατι τωρα προηγουνται αλλες....μακαρι να τα προλαβαινα........ ολα τα πανεμορφα πλασματα...αλλα δυστυχως εναν, τον εχω τον "Παιχτουρινο" μου.... και δεν τις προλαβαινω ολες....ειναι και πολλα στουντιο παναθεμα τα......φυσικα της Αντζελας το στουντιο... το εχω στα τρια καλυτερα!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
παιζει στοιχημα στο δωματιο?

αχαχαχαχαχαχαχα
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Δηλαδη ρωτησες τη Μαρινα για την αποδοση του Παιχτουρα??
και γαμω τις φασεις....
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:



και εσύ τι έκανες ξύπνια, μικρό και αγαπημένο μου κορίτσι, τέτοια ώρα; :tickedoff: πρέπει να σε μαλώσω. >:(
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Θα ζησεις χιλια χρονια!!!..την ωρα που την εστελνες την απαντηση...εστελνα και εγω την δικη μου....μην μου πεις και σε μενα να ζησω τοσο...γιατι δεν επιθυμω..... ασπαζομαι την φιλοσοφια των Αρχαιων Ελληνων...οσο πιο νεος φευγει ο ανθρωπος........ τοσο το καλυτερο για τους γυρω του!!!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παιζει στοιχημα στο δωματιο?

αχαχαχαχαχαχαχα
Εννοειται φιλε...διαβασε την κριτικη μου για... Σαμπρινα απο Αντιοχειας(την εγραψα το περασμενο μηνα)...τι εκανα μεχρι να ελθει στο δωματιο!!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δηλαδη ρωτησες τη Μαρινα για την αποδοση του Παιχτουρα??
και γαμω τις φασεις....
Αγαπητε μπορεις αμεσα και οχι εμμεσα...δηλαδη οποτε πας στην Μαρινα, να την ρωτησεις και θα παρεις την απαντηση......ευχομαι να ειναι(η απαντηση) αυτη που νομιζεις!!!!!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Στο μαγαζι αυτο εχω παει και παραπανω φορες στο παρελθον(απο οσες πιθανον να νομιζει η Αντζελα)...ας ρωτησει η Αντζελα...την Αλινα....εχω κανει ομως ενα λαθος....δεν εχω τιμησει ακομα...αυτο το αξιολατρευτο λουλουδι, που ακουει στο ονομα Αντζελα...θα το εκτιμησω ομως συντομα στην ωρα του....γιατι τωρα προηγουνται αλλες....μακαρι να τα προλαβαινα........ ολα τα πανεμορφα πλασματα...αλλα δυστυχως εναν, τον εχω τον "Παιχτουρινο" μου.... και δεν τις προλαβαινω ολες....ειναι και πολλα στουντιο παναθεμα τα......φυσικα της Αντζελας το στουντιο... το εχω στα τρια καλυτερα!!!!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

;) ;)

Δηλαδη ρωτησες τη Μαρινα για την αποδοση του Παιχτουρα??
και γαμω τις φασεις....

:2funny:
οχι βρε δεν συζηταμε τετοια, απλα στη συγκεκριμενη περιπτωση επειδη ετυχε να ειμαι στο περιστατικο εστω και τηλεφωνικά ρωτησα αν περασε καλα ο ανθρωπος και η Μαρίνα και η υπηρεσια μου ειπαν  οτι εφυγε χαρούμενος ;)

και εσύ τι έκανες ξύπνια, μικρό και αγαπημένο μου κορίτσι, τέτοια ώρα; :tickedoff: πρέπει να σε μαλώσω. >:(

έβλεπα σειρές στο dvd οπως και τώρα ;)

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Εσενα, λογω της εκτιμησης που σου εχω..... παραβλεπω, που παραβιασες το "ΑΠΟΡΡΗΤΟ" των πελατων σου...αλλα δεν με ενοχλει γιατι ειμαι γνησιο και φυσιολογικο Αρσενικο!!!!!!!!!Φυσικα δεν το παραβιασες αμεσα αλλα εμμεσα...... σε καθε περιπτωση, αλλα...ισως πραγματα να υποννοησες(με το νικ, οτι μου παει γαντι)...και διαφορετικα πραγματα να συλλαμβανει ο καθενας που σε διαβαζει!!!!!!!!Φιλικα ο Παιχτουρας...ο επονομαζομενος για οσους τον ξερουν,... εργολαβος παιχτικων κηδειων του στοιχηματος του Ο.Π.Α.Π!!!!!!!!!!!!!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντζελινα, μην μου απαντησεις...με καλυψες με την απαντηση που εδωσες στον αλλον!!!!!!!!!!Σε εκτιμω...Φιλακια!!!!!!!
 

Επισκέπτης
προσωπικα όχι δεν τον ξερω ;)
απλα μια φορα που ειχε περασει τα ξημερωματα απ το μαγαζι και εγω εκεινη την ωρα μιλουσα με την υπηρεσια στο τηλ ετυχε και μίλησα και μαζί του για λίγο ;)
Τωρα για το νικ του........ η Μαρίνα μουπε οτι του ταιριάζει γάντι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Mάς μπέρδεψες λίγο.Άφού μιλούσες από τό τηλέφωνο με την υπηρεσία σημαίνει ότι δέν ήσουν εκεί.Αφού δέν ήξερες τόν Παίχτουρα πώς μίλησες γιά λίγο μαζί του από τό τηλέφωνο;
Εκτός κι αν σού είπε η υπηρεσία:"μόλις γάμησε κάποιος Παίχτουρας.Θέλεις να τού μιλήσεις;"
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Mάς μπέρδεψες λίγο.Άφού μιλούσες από τό τηλέφωνο με την υπηρεσία σημαίνει ότι δέν ήσουν εκεί.Αφού δέν ήξερες τόν Παίχτουρα πώς μίλησες γιά λίγο μαζί του από τό τηλέφωνο;
Εκτός κι αν σού είπε η υπηρεσία:"μόλις γάμησε κάποιος Παίχτουρας.Θέλεις να τού μιλήσεις;"
Γιατι ρωτας την Αντζελα και δεν ρωτας ευθεως εμενα???....Μονο τα πουστακια κινουνται με το δικο σου τροπο!!!...λοιπον σου απαντω...δεν ηξερε κανενας το ποιος ειμαι...και βλεποντας την τσατσα να μιλαει στο τηλεφωνο (σε μια φαση που περιμενα στο σαλονι)...με την Αντζελα..ζητησα απο την τσατσα να ευχηθω στην Αντζελα για την Πρωτοχρονια..γιατι ηταν η περιοδος των εορτων και παιρνοντας το τηλεφωνο και λεγοντας στην Αντζελα.... ειναι τιμη μου, που μιλαω μαζι σου εστω και τηλεφωνικος(γιατι δεν την εχω γνωρισει απο κοντα θα γινει αυτο στο αμμεσο μελον)...η Αντζελα εξυπνοτατη με καταλαβε αμεσως... απο την γραφη μου εδω μεσα που μεχρι προτινος την εκλεινα..."Μετα τιμης ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ".......αυτο ειναι ολο...σαλτα τωρα και γαμησου!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
Γιατι ρωτας την Αντζελα και δεν ρωτας ευθεως εμενα???....Μονο τα πουστακια κινουνται με το δικο σου τροπο!!!...λοιπον σου απαντω...δεν ηξερε κανενας το ποιος ειμαι...και βλεποντας την τσατσα να μιλαει στο τηλεφωνο (σε μια φαση που περιμενα στο σαλονι)...με την Αντζελα..ζητησα απο την τσατσα να ευχηθω στην Αντζελα για την Πρωτοχρονια..γιατι ηταν η περιοδος των εορτων και παιρνοντας το τηλεφωνο και λεγοντας στην Αντζελα.... ειναι τιμη μου, που μιλαω μαζι σου εστω και τηλεφωνικος(γιατι δεν την εχω γνωρισει απο κοντα θα γινει αυτο στο αμμεσο μελον)...η Αντζελα εξυπνοτατη με καταλαβε αμεσως... απο την γραφη μου εδω μεσα που μεχρι προτινος την εκλεινα..."Μετα τιμης ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ".......αυτο ειναι ολο...σαλτα τωρα και γαμησου!!!!!!!!!!!!!

Eίσαι αδιάκριτος.Κρυφάκουγες μέ ποιόν μίλαγε η τσατσά.Αίσχος για την τιμή σου. :s&m_3:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Παίχτουρα & συνομιλούντες με τον Παίχτουρα το γαμήσατε τελείως το thread στις δύο τελευταίες σελίδες. Κανέναν μας δεν ενδιαφέρουν ούτε τα γαμησιάτικα του Παίχτουρα, ούτε πώς έγινε & μίλησε με την Άντζελα στο τηλέφωνο. 2 σελίδες παπαρολογίες...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παίχτουρα & συνομιλούντες με τον Παίχτουρα το γαμήσατε τελείως το thread στις δύο τελευταίες σελίδες. Κανέναν μας δεν ενδιαφέρουν ούτε τα γαμησιάτικα του Παίχτουρα, ούτε πώς έγινε & μίλησε με την Άντζελα στο τηλέφωνο. 2 σελίδες παπαρολογίες...
Εχεις δικιο και συγνωμη τουλαχιστον απο μερια μου....αλλα οταν, σου το "παιζουν"...πονηροι...πρεπει να τους απαντας..οχι τοσο για να απολογηθεις,.... αλλα να τους δειξεις οτι επιασες την "πονηρια" τους και το δολο τους!!!!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom