Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

σεβαστή η άποψη σου μανάρι αλλα δεν μπορούν να γίνουν τέτοι διαχωρισμοί δυστηχώς ;)
το μαγαζί εχει μια μεγάλη γκάμα πελατών και μία μεγάλη γκάμα κοριτσιών δεν γίνετε να κάνεις διαχωρισμούς γιατι με την ίδια λογική αυριο μεθαυριο δεν θα πρέπει να βάζουμε φωτος με ξανθιές κοπέλες γιατι υπάρχει ένα κοινό που δεν του αρέσουν οι κοπέλες με τα ξανθά μαλλια  :-
απο την άλλη και το blog ειναι και αυτό για όλους και όχι για κάποιους συγκεκριμένους ;)
Δεν νομίζω να είναι κατι το τόσο τρομερό η συγκεκριμένη φωτογραφηση, ουτε σκληρό πορνό είναι ούτε χυδαία ειναι απλά ειναι μια καλλιτεχνική φωτογράφηση ;)
Υπάρχουν πολυ πιο προσβλητικές χυδαίες και απαράδεκτες αισθητικά φωτογραφίες που αναιβένουν συχνά πυκνά σε διάφορα θρέντ συλλογών
δηλ ενα κοριτσάκι 20χρονών καλυμένο με σπέρμα στο πρόσωπο της σε μια φωτογραφία στο θρεντ των συλλογών ειναι κατι το ωραίο και το αποδεκτό και ένας άντρας που υπηρετεί την αφέντρα του είναι κατι το τραβηγμένο και το ανώμαλο ή δεν ξερω και γω τι αλλο?
Δε νομίζω οτι υπάρχουν όρια και ουτε και είναι και ωραία να μπαίνουν διαχωριστικές γραμμές μεσα στις σεξουαλικές προτιμήσεις.
Και κάποιος να μην εχει αυτου του είδους τα γούστα μπορεί να το αντιμετωπίσει χιουμοριστικά και όχι προσβλητικά με απέχθεια ή δεν ξερω και εγώ τι αλλο.
Για εμάς άλλωστε ένας πελάτης των κανονικών προγραμμάτων και ένας πελάτης των φετίχ προγραμμάτων ειναι ένα και το αυτό δεν τους διαφοροποιούμε απο τι στιγμή που είμαστε επαγγελματίες ;)
Τωρα άν μεταξύ σας έχετε πρόβλημα δεν ειναι δικό μας πρόβλημα ;)
Αλλωστε σαν επαγγελματίες ιερόδουλες είμαστε μια κατηγορία εργαζόμενων που για την ευρύτερη κοινωνία και το ευρήτερο κράτος αντιμετωπιζόμαστε σαν πολίτες β κατηγορίας ,αλοίμονο άν και εμείς αντιμετωπίζουμε με τον ίδιο τρόπο μια γκάμα ανθρώπων που έχουν απλά μια διαφορετική οπτική γωνία πάνω στον έρωτα.

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:  
Σε καθε περιπτωση, δικο σου θρεντ ειναι αυτο και εσυ αποφασιζεις....με το ιδιο το σκεπτικο ομως... μπορεις αυριο να βαλεις και φωτο... με πελατη,..  να του παιρνει εργαζομενη πιπα και μετα να την  :fuck1:...ωστε να ικανοποιησεις και τις αλλες κατηγοριες πελατων σου!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Ντροπή!!! Τι ανωμαλίες είναι αυτές!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σε καθε περιπτωση, δικο σου θρεντ ειναι αυτο και εσυ αποφασιζεις....με το ιδιο το σκεπτικο ομως... μπορεις αυριο να βαλεις και φωτο... με πελατη,..  να του παιρνει εργαζομενη πιπα και μετα να την  :fuck1:...ωστε να ικανοποιησεις και τις αλλες κατηγοριες πελατων σου!!!!

δεν ειναι μάτια μου δικό μου ;)
του bourdela ειναι και απλά συμετέχω ;)
αν ηταν αλλωστε δικό μου και εγω αποφάσιζα οι 1-2 τελευταιες σελιδες με τις ανουσιες αντιπαραθεσεις και πολλες μα παρα πολλες αλλες πιο πισω απλα δεν θα υπήρχαν ;)
τωρα για τις φωτο που θελεις αν κάποια κοπέλα θελησει να βγαλει τετοιες φωτος εγω προσωπικά δεν θα ειχα κανένα προβλημα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω τί το κακό έχετε βρει σ'αυτή τη φωτογράφιση. Κατ'αρχάς, δε γίνεται να έχει πραγματοποιηθεί χωρίς τη συναίνεση του πελάτη. Οπότε από τη στιγμή που αυτός δεν προσεβλήθη, γιατί να το κάνετε εσείς; Το εν λόγω μαγαζί πουλάει και έχει τις υποδομές για φετίχ, οπότε δε θα έπρεπε να σας προκαλεί εντύπωση που τέτοιες φωτογραφίες δημοσιεύθηκαν. Από τη μία αυτό δείχνει μία στενομυαλιά κατά κάποιον τρόπο. Δεν υπήρξαν ούτε διεισδύσεις ούτε τίποτα τέτοιο. Τέτοιες σκηνές μπορείς να βρεις παντού και σε διαδικτυακές κοινότητες που ουδεμία σχέση έχουν με το σεξ (βλ. Youtube, υπάρχουν αρκετά ακόμη που δεν τα έχουν περιορίσει σε ενήλικες).
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τωρα για τις φωτο που θελεις αν κάποια κοπέλα θελησει να βγαλει τετοιες φωτος εγω προσωπικά δεν θα ειχα κανένα προβλημα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:


αντζελα αν καμμια δεχτει που δεν το βλεπω και σου λειπει πελατης ερχομαι εγω να κανω το μοντελο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Κουίζ: ορίστε τη διαβάθμιση ανωμαλίας και αντιαισθητικότητας στα παρακάτω
- πρωκτικό σεξ (προς θήλυ) :fuck2:
- σοδομισμός άρρενος (με όλισβο) :s&m_1:
- ουρολαγνεία
- ποδολαγνεία (ή αλλιώς ποδοφιλία)  :lheel:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δεν ειναι μάτια μου δικό μου ;)
του bourdela ειναι και απλά συμετέχω ;)
αν ηταν αλλωστε δικό μου και εγω αποφάσιζα οι 1-2 τελευταιες σελιδες με τις ανουσιες αντιπαραθεσεις και πολλες μα παρα πολλες αλλες πιο πισω απλα δεν θα υπήρχαν ;)
τωρα για τις φωτο που θελεις αν κάποια κοπέλα θελησει να βγαλει τετοιες φωτος εγω προσωπικά δεν θα ειχα κανένα προβλημα ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Καλως....αλλα δεν θα το συνεχισω αλλο και θα σου το γραψω για τελευταια φορα...δεν υπαρχει μονο αυτη η κατηγορια εδω μεσα που εβαλες φωτο..γι αυτο και σου ζητησα να μπουν φωτο διαφορες.... προς αποφυγην αντιπαραθεσεων μεταξυ μελων που εχουν διαφορετικα γουστα..αλλα διαπιστωνω... ειτε οτι δεν με καταλαβες σαν ουσια...ειτε με καταλαβες και εντεχνα το προσπερνας(λογο οτι οι περισσοτεροι πελατες σου ειναι αυτης της κατηγοριας)....σε καθε περιπτωση δεν πρωτοεκανα εγω την παρεμβαση..την ειχαν αρχισει και αλλα μελη, οπως διαβαζεις....προσωπικα εγω.. οτι γραφω δεν το γραφω για κανενα αλλο λογο..περα του.... να υπαρχει σωστη κατανομη και δυνατοτητα επιλογης, σε οτι παρουσιαζεις και να μην μπαινω εδω μεσα εγω και αλλα μελη, που ειμαστε και πελατες του μαγαζιου σου. και να βλεπουμε μονο την ιδια πλευρα...με τις φωτο του μασαζ που εβαλες σε δευτερο τονο....την εσωσες την παρτιδα...Φιλικα ο Παιχτουρας.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Κουίζ: ορίστε τη διαβάθμιση ανωμαλίας και αντιαισθητικότητας στα παρακάτω
- πρωκτικό σεξ (προς θήλυ) :fuck2:
- σοδομισμός άρρενος (με όλισβο) :s&m_1:
- ουρολαγνεία
- ποδολαγνεία (ή αλλιώς ποδοφιλία)  :lheel:

Είναι από το πιο ανώμαλο στο πιο αποδεκτό ή το αντίθετο :)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
παίδες το κουράσαμε το θέμα με τις φωτο ας πάμε παρακάτω....................

εδω δεν είχε πρόβλημα ο ίδιος ο οποίος δέχτηκε να φωτογραφηθεί αλλά έχουμε εμείς........................
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παίδες το κουράσαμε το θέμα με τις φωτο ας πάμε παρακάτω....................

εδω δεν είχε πρόβλημα ο ίδιος ο οποίος δέχτηκε να φωτογραφηθεί αλλά έχουμε εμείς........................

και ποιο θεμα εδω μεσα τοσα χρονια εχει μεινει ακουραστο αστο να κουραστει και αυτο μπας και ψοφησει....
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
και ποιο θεμα εδω μεσα τοσα χρονια εχει μεινει ακουραστο αστο να κουραστει και αυτο μπας και ψοφησει....

ε για μια φορά ας κάνουμε την εξαίρεση και να το προσπεράσουμε χωρίς πολλά λόγια  :sunglasses: :sunglasses:
 

Sasuke 19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2010
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Efxaristw gia tin Apantish Antzella!!

Twra thelw na rwtisw kai kati allo(dn exw polles tetiou idous empiries apo tetia idrimata---ekei p grafw thanatikos sto kokkino fwtaki dn isxuei...apla afto eixe kai den to allaksa--dioti apla dn exw polles empiries---  3,4 fores se mpourdela(ekserw tin proin mou))
Skeftome omws na erthw sto studios sou tis prosexeis meres alla ..i alithia  einai oti  exw kapws agxos giafto tha ithela mia ellinida ..etsi amesws skeftika esena----Ida to programma sou omws  kai doulebeis mono tn kirgiaki orismenes apogebmatines ores :( ----Ama krinw apo tis foberes kritikes pou exeis mexri twra  ..alla kai genika tin ora(apogebma kiriakis)....poli diskola tha exeis elefthero xrono..ennow to pio sigoura einai oti tha eisai klismeni oles tis ores---Tin epomeni bdomada tha eisai  pali sto programma??
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
231
θεος ο τυπας στις φωτο!! το αυταρχικο δεν ειναι του γουστου μου αλλα τρελλο respect στο μαγκα που βγηκε ετσι!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Να ρωτήσω κάτι πιο ουσιώδες Άντζελα μας είχες πει για κάτι νέες στολές που θα έρθουν στο μαγαζί,ήρθαν ή ακόμα περιμένεις να τις παραλάβεις????????????

Όχι τίποτα άλλο μου έχουν τελειώσει τα φετίχ και δεν έχω πολύ χρόνο για δοκιμές ξέρεις ;) ;) ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φετιχ τελος μονο ιεραποστολικο και χυσιμο εντος καποτας ειμεθα σε περιοδο κρισης!!!!!!!
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
φετιχ τελος μονο ιεραποστολικο και χυσιμο εντος καποτας ειμεθα σε περιοδο κρισης!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:

ο καθένας όπως βολεύεται η λογοκρισία δεν συνάδει με την θεματολογία του thread
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom