Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Σιγά ρε μεγάλοι άντρες όλοι σας!!! Βγαίνετε και λέτε τις κακεντρέχειες σας κάτω από το καβούκι της ανωνυμίας που σας προσφέρει το site και κοροϊδεύετε κάποιον που έκανε μια φωτογράφηση σε ιστοσελίδα που απευθύνεται σε ενήλικες, χωρίς να προσβάλλει κανέναν.
Μπράβο του και καμάρι του!
Τώρα το αντριλίκι δεν κρύβεται στα μεγάλα αρχίδια, ούτε στο πόσες γκόμενες πηδάς... αλλά από το πόσο βοηθάς τους άλλους κάτω από το βάρος των δικών σου αναγκών...
Κρυφο-φαρισαίοι!
(Μπράβο ρε φίλε, γαμάτη φωτογραφηση, ειλικρινά!)

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


:think: Μήπως είσαι εσύ βρε ατιμούλικο???  :tooth:

ωραίος!!!!  :rockon: :rockon:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
@angela: Μην πτοήσε από τις υποκειμενικές μας απόψεις, νομίζω ότι είσαι πρωτοπόρος και σωστή επιχειρηματίας = επαγγελματίας.

@ευαίσθητους συναγωνιστές: Σε όποιον δεν αρέσει το forum και οι κανόνες του, τα παράπονά τους στους admins, όχι όπου να 'ναι. Σίγουρα δεν φταίει η Angela για αυτό, ούτε και οι υπολοιποι ~80.000 που πρέπει να προσέξουμε τα ευαίσθητα μάτια σας.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Καλο ειναι αυτες οι φωτογραφιες να μπαινουν στο Blog, που εχει ανοιξει η Αντζελα.... (ωστε αυτης της κατηγοριας τα μελη που κανουν κεφι, αυτες τις καταστασεις, να τις βλεπουν)...τα υπολοιπα μελη που μπαινουν εδω μεσα για να ενημερωθουν για τις κοπελλες και τις αλλαγες, δεν φταινε σε τιποτα να βλεπουν κατι που δεν τους αρεσει!!!!!!!!!Απορω με την Αντζελα που ειναι σωστη επαγγελματιας πως εκανε αυτο το λαθος!!!!!!...γιατι καποιοι πελατες της, που δεν τους αρεσουν.... αυτα τα γουστα.....δυσανασχετουν!!!!!!!...Τονιζω δε σεβαστα τα γουστα του καθενος...μπορουν ομως να μπαινουν στο Blog...και οχι εδω να τις βλεπουμε και οι υπολοιποι.. που δεν μας διεκατεχουν αυτα τα γουστα!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

με το συμπάθειο ρε Παιχτούρα, αλλα όταν η Μπου-Μπου, βάζει φωτογραφίες απο τα κορίτσια, με τις στολές κ.α. όλοι απο κάτω πανηγυρίζουμε έτσι;  :huh: Και μια φωτογραφίση με σ/μ κόνσεπτ, μας πείραξε; Στην τελική δεν δείχνει σκληρές σκηνές, απλά εξιτάρει την φαντασία όσων ασχολούνται ή θέλουν να σχοληθούν με το σπόρ, ωστε να πάρουν μια πολύ απλη και επιφανειακή ιδέα.  :lheel:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
με το συμπάθειο ρε Παιχτούρα, αλλα όταν η Μπου-Μπου, βάζει φωτογραφίες απο τα κορίτσια, με τις στολές κ.α. όλοι απο κάτω πανηγυρίζουμε έτσι;  :huh: Και μια φωτογραφίση με σ/μ κόνσεπτ, μας πείραξε; Στην τελική δεν δείχνει σκληρές σκηνές, απλά εξιτάρει την φαντασία όσων ασχολούνται ή θέλουν να σχοληθούν με το σπόρ, ωστε να πάρουν μια πολύ απλη και επιφανειακή ιδέα.  :lheel:
Αν διαβασεις την συνεχεια των επομενων σχολιων..... και των δικων μου(τι εγραψα μετα απο αυτο που μου παραθετεις..... εγραψα τουλαχιστον αλλα τεσσερα σχολια)...θα παρεις την απαντηση!!!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Efxaristw gia tin Apantish Antzella!!

Twra thelw na rwtisw kai kati allo(dn exw polles tetiou idous empiries apo tetia idrimata---ekei p grafw thanatikos sto kokkino fwtaki dn isxuei...apla afto eixe kai den to allaksa--dioti apla dn exw polles empiries---  3,4 fores se mpourdela(ekserw tin proin mou))
Skeftome omws na erthw sto studios sou tis prosexeis meres alla ..i alithia  einai oti  exw kapws agxos giafto tha ithela mia ellinida ..etsi amesws skeftika esena----Ida to programma sou omws  kai doulebeis mono tn kirgiaki orismenes apogebmatines ores :( ----Ama krinw apo tis foberes kritikes pou exeis mexri twra  ..alla kai genika tin ora(apogebma kiriakis)....poli diskola tha exeis elefthero xrono..ennow to pio sigoura einai oti tha eisai klismeni oles tis ores---Tin epomeni bdomada tha eisai  pali sto programma??

Μεχρι στιγμης μονο κυριακες απογευματα δουλευω μωρο ;)
τωρα η κίνηση ειναι ανάλογα, σύγουρα εχει αρκετο κόσμο μιας και εχω μόνο 1 βαρδυα την εβδομαδα, απο την άλλη η κυριακή το απόγευμα είναι γενικα μια δύσκολη βάρδια απο πλευρας προσελευσης, πολύς κόσμος και κυριος οι παντρεμενοι/αραβωνιασμενοι ειναι με τις οικογενειες τους εκεινες τις ωρες, μετα ειναι τα ποδόσφαιρα και τώρα όσο φτιάχνει και ο καιρός πολύς κόσμος πηγαίνει εκδρομες κτλ ;)
οποτε μία η άλλη είναι ;)
μη νομιζεις και εγω διαλέγω πάντα βάρδιες που δεν θα κουραστώ πολυ ;)

θεος ο τυπας στις φωτο!! το αυταρχικο δεν ειναι του γουστου μου αλλα τρελλο respect στο μαγκα που βγηκε ετσι!!!

:thumbsup:
και αυτος καμία σχεση δεν εχει με αυταρχικά προγράμματα, κανονικών προγραμμάτων πελάτης είναι απλά ειναι αρκετα open minded και μαλλον το τόλμησε για την εμπειρία και την πλάκα του ;)

Να ρωτήσω κάτι πιο ουσιώδες Άντζελα μας είχες πει για κάτι νέες στολές που θα έρθουν στο μαγαζί,ήρθαν ή ακόμα περιμένεις να τις παραλάβεις????????????

Όχι τίποτα άλλο μου έχουν τελειώσει τα φετίχ και δεν έχω πολύ χρόνο για δοκιμές ξέρεις ;) ;) ;)

απ τις καινουργιες της νύφης και της νοσοκόμας στις εχει φορέσει κοπέλα ;)
της Αεροσυνοδού μένει που τη φοράει εδω η Σουζάνα ;)

στολες καινουργιες τωρα θα έρθουν σε 1-2 εβδομάδες και η καθυστερηση οφειλετε στο οτι θελω μαζι να μου στειλουν και αυτο το κολάρο

που δυστηχος δεν υπαρχει στην ελλαδα και πρεπει πρωτα να ερθει απ το εξωτερικο ;)

ενα καινουργιο στραπον μας ηρθε προχθες καθως και πολλά κοκκινα-μαυρα-τιγρε στρινγκ μιας χρησης για όσους πελατες του αυταρχικού θέλουν να τα φορέσουν.
Αλλα αυτα μωρο ξερω οτι δεν ειναι του γουστου σου ;)

@angela: Μην πτοήσε από τις υποκειμενικές μας απόψεις, νομίζω ότι είσαι πρωτοπόρος και σωστή επιχειρηματίας = επαγγελματίας.

δεν πτοουμαι μωρο ;)
θα πτοούμουνα αμα είμουνα στασιμη στα ιδια και στα ίδια σε μία ρουτίνα που καταντα μιζέρια γιατι κάποια στιγμη ο κόσμος θα σε βαρεθει και θα σου γυρίσει την πλάτη χωρις να μπορεις να κάνεις τίποτα ;)
οσο εχω διμιουργική διαθεση και σκεφτομαι και κάνω καινούργια πράγματα δεν φοβαμαι καθόλου ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
   
   
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αντζελα...μπορουμε στο απλο προγραμμα να ζητησουμε απο την κοπελλα να μας ελθει στο δωματιο με την στολη της Νοσοκομας???? :rockon: :rockon: :rockon:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
απ τις καινουργιες της νύφης και της νοσοκόμας στις εχει φορέσει κοπέλα ;)
της Αεροσυνοδού μένει που τη φοράει εδω η Σουζάνα ;)

στολες καινουργιες τωρα θα έρθουν σε 1-2 εβδομάδες και η καθυστερηση οφειλετε στο οτι θελω μαζι να μου στειλουν και αυτο το κολάρο

που δυστηχος δεν υπαρχει στην ελλαδα και πρεπει πρωτα να ερθει απ το εξωτερικο ;)

ενα καινουργιο στραπον μας ηρθε προχθες καθως και πολλά κοκκινα-μαυρα-τιγρε στρινγκ μιας χρησης για όσους πελατες του αυταρχικού θέλουν να τα φορέσουν.
Αλλα αυτα μωρο ξερω οτι δεν ειναι του γουστου σου ;)


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
     
     

αυτήν της αεροσυνοδού δεν την είχα πάρει πρέφα τόσο καιρό καταλαβαίνεις τι έρχεται έτσι με την πρώτη ευκαιρία θα υπάρξει δοκιμή για να διαπιστώσω την πτητική ικανότητα της κοπέλας ;) ;)

όσο για τα άλλα καλά ξέρεις δεν μου αρέσουν αν και το κολάρο δεν θα είχα πρόβλημα να το φοράει η κοπέλα την ώρα της πράξης θα βγούν ωραία γούστα  :grin: :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα...μπορουμε στο απλο προγραμμα να ζητησουμε απο την κοπελλα να μας ελθει στο δωματιο με την στολη της Νοσοκομας???? :rockon: :rockon: :rockon:

δε μπορω να σου δωσω ξεκαθαρη απαντηση μωρο :-
γιατι αυτο που θελεις ειναι στη διακριτικη ευχερεια της καθε κοπέλας ;)
για να παει στη ντουλαπα στον 1ο οροφο και να βαλει μια κοπέλα την οποιαδηποτε στολη και μετα να τη βγαλει και να τη παει στη θεση της θελει γυρω στα 10 λεπτα
αν το μαγαζι ομως εκεινη τη στιγμη εχει κινηση και εχει δωματια γεματα κτλ καταλαβαινεις οτι κατι τετοιο για ενα απλο προγραμμα δεν μπορει να γινει :-
αν ομως εκεινη τη δεδομενη στιγμη δεν υπαρχει αλλος κοσμος στο μαγαζι δεν βρισκω το λόγο μια κοπέλα να μην το κανει, εγω η ιδια που ειμαι και ιδιοκτητρια και που στη τελικη μεσα στο μαγαζι μου κανω και οτι θελω πολλές φορες εχω βαλει στολη σε απλο πρόγραμμα (με τον ορο ομως να μην υπαρχει πολύς κόσμος) επομενως η καθε κοπέλα κανονικα σε μία κατάσταση ανάλογη αν είναι έξυπνη πρέπει να δεχτει να στη φορέσει ;)
Και αν θυμαμαι καλα οι ωρες που έχεις ερθει στο μαγαζι ειναι αρκετα περασμενες χωρις κόσμο κτλ οπότε δεν θα εχεις πρόβλημα σε αυτο ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
δε μπορω να σου δωσω ξεκαθαρη απαντηση μωρο :-
γιατι αυτο που θελεις ειναι στη διακριτικη ευχερεια της καθε κοπέλας ;)
για να παει στη ντουλαπα στον 1ο οροφο και να βαλει μια κοπέλα την οποιαδηποτε στολη και μετα να τη βγαλει και να τη παει στη θεση της θελει γυρω στα 10 λεπτα
αν το μαγαζι ομως εκεινη τη στιγμη εχει κινηση και εχει δωματια γεματα κτλ καταλαβαινεις οτι κατι τετοιο για ενα απλο προγραμμα δεν μπορει να γινει :-
αν ομως εκεινη τη δεδομενη στιγμη δεν υπαρχει αλλος κοσμος στο μαγαζι δεν βρισκω το λόγο μια κοπέλα να μην το κανει, εγω η ιδια που ειμαι και ιδιοκτητρια και που στη τελικη μεσα στο μαγαζι μου κανω και οτι θελω πολλές φορες εχω βαλει στολη σε απλο πρόγραμμα (με τον ορο ομως να μην υπαρχει πολύς κόσμος) επομενως η καθε κοπέλα κανονικα σε μία κατάσταση ανάλογη αν είναι έξυπνη πρέπει να δεχτει να στη φορέσει ;)
Και αν θυμαμαι καλα οι ωρες που έχεις ερθει στο μαγαζι ειναι αρκετα περασμενες χωρις κόσμο κτλ οπότε δεν θα εχεις πρόβλημα σε αυτο ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ταπεινα σε ευχαριστω.....εκτος απο ομορφη...εισαι και σκετο μεγαλειο!!!!!Θα ελθω συντομα στο μαγαζι σου...ειναι μακραν το πρωτο στο λεκανοπεδιο την εποχη αυτη... σε θεμα λειτουργικοτητας των χωρων..γιατι κοπελλες παντου υπαρχουν καλες....ισως στην δικη σου βαρδια...μια και δεν τα εχουμε πει ακομα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ταπεινα σε ευχαριστω.....εκτος απο ομορφη...εισαι και σκετο μεγαλειο!!!!!Θα ελθω συντομα στο μαγαζι σου...ειναι μακραν το πρωτο στο λεκανοπεδιο την εποχη αυτη... σε θεμα λειτουργικοτητας των χωρων..γιατι κοπελλες παντου υπαρχουν καλες....ισως στην δικη σου βαρδια...μια και δεν τα εχουμε πει ακομα!!!! :rockon: :rockon: :rockon:

όποτε θέλεις μάτια μου ;) :-*


Απόψε το βράδυ η Σουζάνα :smitten:
 

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:   
 

Επισκέπτης
Καλο ειναι αυτες οι φωτογραφιες να μπαινουν στο Blog, που εχει ανοιξει η Αντζελα.... (ωστε αυτης της κατηγοριας τα μελη που κανουν κεφι, αυτες τις καταστασεις, να τις βλεπουν)...τα υπολοιπα μελη που μπαινουν εδω μεσα για να ενημερωθουν για τις κοπελλες και τις αλλαγες, δεν φταινε σε τιποτα να βλεπουν κατι που δεν τους αρεσει!!!!!!!!!Απορω με την Αντζελα που ειναι σωστη επαγγελματιας πως εκανε αυτο το λαθος!!!!!!...γιατι καποιοι πελατες της, που δεν τους αρεσουν.... αυτα τα γουστα.....δυσανασχετουν!!!!!!!...Τονιζω δε σεβαστα τα γουστα του καθενος...μπορουν ομως να μπαινουν στο Blog...και οχι εδω να τις βλεπουμε και οι υπολοιποι.. που δεν μας διεκατεχουν αυτα τα γουστα!!!!!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.

Μετά τιμής ....είσαι μεγάλος τρόμπας.


:boff:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Αγαπάμε αντζελα  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Απόψε το βράδυ η Σουζάνα :smitten:
 

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:   
[/b]

Ρε συ Άντζελα τελικά αυτή η Σουζάνα είναι απίστευτο θηλυκό, θα είναι η επόμενή επίσκεψή μου :) Και απ' ό,τι βλέπω & το στήθος της μια χαρά είναι. Όσο γι' αυτές τις μεγάλου μεγέθους φωτογραφίες ξέρεις ότι τις λατρεύω, τέτοιες μόνο να ανεβάζεις :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα η Νανά :smitten:
*ειναι η τελευταια της βαρδια μιας και την επομενη εβδομαδα θα λείπει

το απόγευμα η Μαρίνα :smitten:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057

που δυστηχος δεν υπαρχει στην ελλαδα και πρεπει πρωτα να ερθει απ το εξωτερικο ;)



πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
    
    

:think: Ενδέχεται να φέρεις και αυτό το μωρό έστω και χωρίς το λουρί?  :tooth:
Απο εσένα που είσαι super sexy και πολύ brain όλα τα περιμένω!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μια έκδοση comics απο τον αντιαφροδισιακό σταθμό Αθήνας της νομαρχίας Αθηνών σε συνεργασία με το υπουργείο υγείας πρόνοιας και κοινωνικών ασφαλίσεων για τα εκδιδόμενα άτομα και τη προστασία απο τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα.

Ολόκληρο το περιεχόμενο μπορείτε να το διαβάσετε Εδώ   

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296

Μια έκδοση comics απο τον αντιαφροδισιακό σταθμό Αθήνας της νομαρχίας Αθηνών σε συνεργασία με το υπουργείο υγείας πρόνοιας και κοινωνικών ασφαλίσεων για τα εκδιδόμενα άτομα και τη προστασία απο τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα.

Ολόκληρο το περιεχόμενο μπορείτε να το διαβάσετε Εδώ   

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Αντζελα εισαι μια και μοναδικη στα παντα!!!!! :rockon: :rockon:
 

aprosektos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
15 διαφορετικες κοπέλες ειμαστε μωρο στο μαγαζι ,ολες νομιμες ιατρικα ελεγμενες με την πλειοψηφια κατω των 30 ετων και με φουλ προγραμματα οι περισσοτερες
Συγκριτικα με τα υπολοιπα studio ειμαστε πολύ επάνω απ το μεσο όρο ;)
η Φρατζεσκα εχει να δουλεψει στο μαγαζι απ τον Ιουλη, εσυ χθες γραφτηκες εδω, που τη ξερεις-θυμάσαι? :think:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Ζητώ συγγνώμη για το σχόλιο αυτό ,δεν  έπρεπε να το κάνω δημόσια στο φόρουμ, απλά νόμιζα  πως θα καταλάβεις πως δεν είχα σκοπό να μειώσω την ποιότητα του μαγαζιού απλά να σε προσανατολίσω σε κάτι που ενδιαφέρει περισσότερο τους πελάτες. Μάλλον έπρεπε να στο είχα πει αυτοπροσώπως. Μιας και γνωριζόμαστε  χρόνια την εποχή που στο επάνω δούλευαν «μπετατζήδες»  ;)
Για την φρατζέσκα δεν μου έδωσες σαφή απάντηση
 

kfo

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
181
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1

Μια έκδοση comics απο τον αντιαφροδισιακό σταθμό Αθήνας της νομαρχίας Αθηνών σε συνεργασία με το υπουργείο υγείας πρόνοιας και κοινωνικών ασφαλίσεων για τα εκδιδόμενα άτομα και τη προστασία απο τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα.

Ολόκληρο το περιεχόμενο μπορείτε να το διαβάσετε Εδώ   

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

μπραβο αντζελα !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom