Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
εννοείτε βρέχει και όλας και θα ζεστάνουμε τα αγόρια μας..........................

Βρίσκομαι στο FKK Άρτεμις του Βερολίνου, κάπου στο 2010, σε μία από τις δύο επισκέψεις μου εκεί. Περιμένω να αδειάσει ένα δωμάτιο με μία κοπέλλα από την Τσεχία, λυγερή, πανέμορφη και ολόγυμνη.

Κάθεται δίπλα μου όπως την γέννησε η μαμά της ενώ εγώ φοράω το κλασσικό μπουρνούζι των FKK.

Κάποια στιγμή της λέω οτι κρυώνουν τα χέρια μου (ήταν χειμώνας έξω) και με βλέπει να τα χουχουλίζω.

Τότε, τελείως αυθόρμητα, παίρνει το δεξί μου χέρι και το βάζει ανάμεσα στα ζεστά της σκέλια, όπως καθόταν σταυροπόδι.

Δεν έχει σημασία πώς ήταν το σεξ μαζί της μετά στο δωμάτιο, καλό, κακό, τρυφερό, σκληρό, δεν έχει σημασία ούτε και θυμάμαι.

Σημασία έχει εκείνη η αυθόρμητη, ζεστή, παιχνιδιάρικη κίνηση της που δεν έχω ξεχάσει από τότε.

Γιατί η μεγαλύτερη κάβλα κρύβεται μέσα σε ό,τι είναι αυθεντικό και αληθινό.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Βρίσκομαι στο FKK Άρτεμις του Βερολίνου, κάπου στο 2010, σε μία από τις δύο επισκέψεις μου εκεί. Περιμένω να αδειάσει ένα δωμάτιο με μία κοπέλλα από την Τσεχία, λυγερή, πανέμορφη και ολόγυμνη.

Κάθεται δίπλα μου όπως την γέννησε η μαμά της ενώ εγώ φοράω το κλασσικό μπουρνούζι των FKK.

Κάποια στιγμή της λέω οτι κρυώνουν τα χέρια μου (ήταν χειμώνας έξω) και με βλέπει να τα χουχουλίζω.

Τότε, τελείως αυθόρμητα, παίρνει το δεξί μου χέρι και το βάζει ανάμεσα στα ζεστά της σκέλια, όπως καθόταν σταυροπόδι.

Δεν έχει σημασία πώς ήταν το σεξ μαζί της μετά στο δωμάτιο, καλό, κακό, τρυφερό, σκληρό, δεν έχει σημασία ούτε και θυμάμαι.

Σημασία έχει εκείνη η αυθόρμητη, ζεστή, παιχνιδιάρικη κίνηση της που δεν έχω ξεχάσει από τότε.

Γιατί η μεγαλύτερη κάβλα κρύβεται μέσα σε ό,τι είναι αυθεντικό και αληθινό.

Kαυλας εισαι! :cheesy: Αυτό δεν ειναι δύσκολο βεβαια να γίνει και εδω στην Ελλάδα!Καποια στιγμη θα σου ξανατύχει!!  ;)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Κανα νέο απο την....Βολιώτισσα Νεφέλη έχουμε  :grin: ? τι έγινε αυτή ή ψυχή  :think: ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom