Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Λοιπόν το ότι η Μαρίνα έχει σιλικονάτο στήθος μόνο ένας άσχετος δεν το διακρίνει απ' τις φωτογραφίες & ευτυχώς όλοι εδώ μέσα έχουμε κάποια εμπειρία για να το διακρίνουμε... Άλλωστε η φωτογραφία που ανέβασε ο συναγωνιστής είναι πραγματικά χαρακτηριστική. Όσο για το parking sorry ρε παίδες αλλά εγώ που πηγαίνω πάντα βραδινές ώρες στο 104 δε συναντώ ΠΟΤΕ πρόβλημα με το parking, γι' αυτό & στις κριτικές μου έχω 10άρια. Βέβαια το αφήνω πάνω στη Φυλής πάντα & δε φοβάμαι. Ειδικά το κομμάτι της Φυλής που βρίσκεται το studio δεν είναι ποτέ πολύ πηγμένο. Όσο για το site Άντζελα κάνε ό,τι κάνεις το συντομότερο γιατί το site στις μέρες μας είναι ΠΟΛΥ μεγάλη υπόθεση! Από ένα κακό site μπορεί να χάσεις ό,τι έχεις κερδίσει απ' την τελευταία ανακαίνιση. Όσο για τις ατέλειες στις είχα επισημάνει σε παλιότερο post...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
παιδες το φουλ προγραμμα σενα στουντιο τι περιλαμβανει? παραπανω απο μια εκτονωσεις παιζουν???
ναι, αυτό ήθελα να το ρωτήσω και εγώ?υπάρχει παραπάνω από μια εκτόνωση?και πόσο κάνει?

το φουλ προγραμμα ειναι ολες οι υπηρεσιες της κοπέλας 69,μασαζ,ισπανικο,sex show ,πρωκτικο(αν η κοπέλα κανει) μαζι φυσικα με περισσοτερο χρονο
για να τελιωσει καποιος 2 φορες τουλαχιστον θα πρεπει να κλησει τη κοπέλα για 1 ωρα, η τιμη ειναι στα 200ε και καλυτερα αν καποιος ενδιαφερετε για κατι τετοιο ας επικοινωνησει πρωτα μαζι μου με πμ ή τηλεφωνικος για να ειναι πιο συγουρος για το θετικο του αποτελεσματος ;)

Λοιπόν το ότι η Μαρίνα έχει σιλικονάτο στήθος μόνο ένας άσχετος δεν το διακρίνει απ' τις φωτογραφίες & ευτυχώς όλοι εδώ μέσα έχουμε κάποια εμπειρία για να το διακρίνουμε... Άλλωστε η φωτογραφία που ανέβασε ο συναγωνιστής είναι πραγματικά χαρακτηριστική. Όσο για το parking sorry ρε παίδες αλλά εγώ που πηγαίνω πάντα βραδινές ώρες στο 104 δε συναντώ ΠΟΤΕ πρόβλημα με το parking, γι' αυτό & στις κριτικές μου έχω 10άρια. Βέβαια το αφήνω πάνω στη Φυλής πάντα & δε φοβάμαι. Ειδικά το κομμάτι της Φυλής που βρίσκεται το studio δεν είναι ποτέ πολύ πηγμένο. Όσο για το site Άντζελα κάνε ό,τι κάνεις το συντομότερο γιατί το site στις μέρες μας είναι ΠΟΛΥ μεγάλη υπόθεση! Από ένα κακό site μπορεί να χάσεις ό,τι έχεις κερδίσει απ' την τελευταία ανακαίνιση. Όσο για τις ατέλειες στις είχα επισημάνει σε παλιότερο post...

το ξερω μωρε απλα θελει δουλιτσα ακομα ,και να μαζευτουν καποια πραγματα αλλα και να στηθει απ τη αρχη απο τι στιγμη που θα ειναι τουλαχιστον 3 μπορει και 4 φορες μεγαλυτερο απο το ηδη υπαρχον απο αποψη υλικου,πληροφοριων και επιλογων ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αντζελα, κατεβαινω απο Θεσσαλονικη στην Αθηνα αρκετα συχνα και περναω απο το μαγαζι σας. Ποιες κοπελες δινουν το κωλαρακι τους? Παλιοτερα ειχα παρει το κωλοτρυπιδακι της Ευας και της Νικολ  :fuck2: και ηταν και οι δυο υπεροχες. Ευχαριστω πολυ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα, κατεβαινω απο Θεσσαλονικη στην Αθηνα αρκετα συχνα και περναω απο το μαγαζι σας. Ποιες κοπελες δινουν το κωλαρακι τους? Παλιοτερα ειχα παρει το κωλοτρυπιδακι της Ευας και της Νικολ  :fuck2: και ηταν και οι δυο υπεροχες. Ευχαριστω πολυ.

οι Σουζανα,Σοφια,Μαρινα,Νικολ,Ευα ολες κανουνε πρωκτικο ματια μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

loulis1975

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2007
Μηνύματα
20
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα σας.. Περιπου ποσες φορες την εβδομαδα εχετε βαρδια ? Θα πρεπει να εχουμε κλεισει ραντεβου μαζι σας γιατι φανταζομαι θα γινεται χαμος? Υπαρχει καποια κοπελα που προσφερει ελευθερο στοματικο σαν εξτρα?
 

tsvs

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας.. Περιπου ποσες φορες την εβδομαδα εχετε βαρδια ? Θα πρεπει να εχουμε κλεισει ραντεβου μαζι σας γιατι φανταζομαι θα γινεται χαμος? Υπαρχει καποια κοπελα που προσφερει ελευθερο στοματικο σαν εξτρα?

Εδω θα βρεις τις βαρδιες. Δεν νομιζω να χρειαζεται να κλεισεις ραντεβου...
Οσο για το ελευθερο στοματικο θα σου απαντησει η Αντζελα  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Καλημερα

τωρα και μεχρι τις 5 η Σουζανα :smitten:

By antzela

το απογευμα η Σοφία :smitten:

και το βραδυ η Νικόλ :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Συναγωνιστή Ioulis1975 στο link του site που σου παρέθεσε παραπάνω ο συναγωνιστής θα βρεις όλες τις βάρδιες, ανανεώνονται συνεχώς ακόμη κι αν υπάρξει κάποια αιφνίδια αλλαγή. Ραντεβού μπορείς να κλείσεις, αν & δεν είναι απαραίτητο, είναι ιδιαίτερα για περιπτώσεις που θες να μείνεις παραπάνω στο δωμάτιο (π.χ. για να τελειώσεις δυο φορές όπως ρώτησε & ένας συναγωνιστής παραπάνω) ή αν θες να φοράει κάτι συγκεκριμένο η κοπέλα κ.τ.λπ. Όσο για ελεύθερο στοματικό κάνουν η Μαρίνα, Νικόλ, Σοφία. Αυτά ελλείψει Άντζελας! (Άντζελα γλυκειά μου ελπίζω να μη θύμωσες αλλά τα 'χω μάθει απ' έξω πια!)
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ποσα χρηματα παραπανω ειναι το ελευθερο στοματικο?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φίλε γι' αυτό θα ρωτήσεις την Άντζελα γιατί δεν έχει τύχει να το πάρω ποτέ, προσφάτως έμαθα κι εγώ για το ποιες κοπέλες το κάνουν. Πάντως φαντάζομαι ένα δεκάευρο, κλασσικά.
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
αυριο το πρωι βλεπω Μαρινα στις βαρδιες, μαλλον θα γινει επιτοπου ερευνα :fuck1: :fuck2:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Άντζελα πού είσαι; Ο λαός σου σε ζητάει να του απαντήσεις!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελα με τα κανονια σου  ;)

γειασου Γιωργο ;) :-* :-* :-*

αυριο το πρωι βλεπω Μαρινα στις βαρδιες, μαλλον θα γινει επιτοπου ερευνα :fuck1: :fuck2:

και αυριο το πρωι και το Σαββατο το απογευμα ειναι η Μαρινα μωρο ;)

Άντζελα πού είσαι; Ο λαός σου σε ζητάει να του απαντήσεις!!!

αφου τις ξερεις μια χαρα τις απαντησεις βρε μαναρι :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πάντως σήμερα η Σοφία ήταν πολύ καλη!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Έυα......
:lheel: :lheel: :lheel: :lheel:
:tits: :tits: :tits: :tits:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

δεν έχω να πω τίποτε άλλο.....
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
εγω ψηφιζω το κολαρακι της Ατζελας μαζι μετα κανονια της σε μια παραλια ολογυμνη πανω στην αμμο...
 

Tenshi

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
215
Like
272
Πόντοι
21
ναι οντως, το ελευθερο στωματικο ποσο εχει? ειναι μεχρι...τελικης εκτονωσης?
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
80ε ειπε η τσατσα το πρωι στη μαρινα δεν πρεπει να παιζει τετοια φαση μεχρι τελους σε στουντιο και αν επεζε ικανους τους ειχα να ζητανε 200
η μαρινα παντως αστερι απ τα λιγα περασα με το απλο και ηταν αψογη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom