Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66

Μια ξαφνικη αλλαγη στο προγραμμα μας, στη θεση της Σουζανας που δεν ενιωθε πολυ καλα απο τωρα και ως το πρωι η Κλαουντια :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

goodevening ladies and gentelman.
καλησπέρα όμορφη.πως είσαι;
και εγώ όταν βλέπω τέτοια δεν νοιώθω καλά...ένα κάψιμο στο μέτωπο.....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
goodevening ladies and gentelman.
καλησπέρα όμορφη.πως είσαι;
και εγώ όταν βλέπω τέτοια δεν νοιώθω καλά...ένα κάψιμο στο μέτωπο.....

καλησπερα μαναρακι ;) :-* :-* :-*
μια χαρουλα ειμαι :cheesy:
καλα θα σου αλλαξω τοτε την οπτικη γωνια μηπως και σου φυγει το καψιμο :cheesy:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

ενα τραγουδάκι για τις κουκλίτσες! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Άντζελα εσυ ποτε δουλευεις ???
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα σας

Χθες το βράδυ επισκέφτηκα την Κλαούντια, ανέβασα και σχετική κριτική που πιστεύω ότι αφού ελεγχθεί θα ανεβεί και στο σίτε. Μια ερώτηση μόνο, για κάποιο θέμα που δεν ανέφερα στην κριτική μου.

Θυμάμε αρκετά καλά, στην περιγραφή των υπηρεσιών απο την εγευνέστατη κυρία στην υποδοχή, επειδή μάλιστα την ρώτησα 2 φορές για να σιγουρευτώ,  ότι το πρόγραμμα των 70 ευρω που τελικά πλήρωσα και πήρα συμπεριλάμβανε μασάζ και sex show. Ενώ απόλαυσα όμως το sex show, μασάζ δεν έγινε.... Δεν είπα τίποτα στην Κλαούντια εκείνη τη στιγμή, ούτε στην κυρία κάτω αλλά έφυγα, παρόλα αυτά η απορία μου έμεινε...

Έπρεπε να το ζητήσω απο την κοπέλα ειδικά παρόλο που το πλήρωσα? Έκανε λάθος η υπηρεσία και έπρεπε να δώσω παραπάνω απο 70? Πραγματικά δεν θα είχα πρόβλημα αφού είχα 100ευρω μαζί μου, και σκέφτηκα να πάρω των 100 ευρώ αλλα συμπεριλάμβανε και πράγματα που δεν θα έκανα έτσι και αλλιώς (ποδολαγνεία πχ)... Παρόλα αυτά μασάζ ήθελα πραγματικά να μου κάνουν για να χαλαρώσω κάπως, αλλιώς δεν θα πλήρωνα και τα 70 ...

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Καλημέρα σας

Χθες το βράδυ επισκέφτηκα την Κλαούντια, ανέβασα και σχετική κριτική που πιστεύω ότι αφού ελεγχθεί θα ανεβεί και στο σίτε. Μια ερώτηση μόνο, για κάποιο θέμα που δεν ανέφερα στην κριτική μου.

Θυμάμε αρκετά καλά, στην περιγραφή των υπηρεσιών απο την εγευνέστατη κυρία στην υποδοχή, επειδή μάλιστα την ρώτησα 2 φορές για να σιγουρευτώ,  ότι το πρόγραμμα των 70 ευρω που τελικά πλήρωσα και πήρα συμπεριλάμβανε μασάζ και sex show. Ενώ απόλαυσα όμως το sex show, μασάζ δεν έγινε.... Δεν είπα τίποτα στην Κλαούντια εκείνη τη στιγμή, ούτε στην κυρία κάτω αλλά έφυγα, παρόλα αυτά η απορία μου έμεινε...

Έπρεπε να το ζητήσω απο την κοπέλα ειδικά παρόλο που το πλήρωσα? Έκανε λάθος η υπηρεσία και έπρεπε να δώσω παραπάνω απο 70? Πραγματικά δεν θα είχα πρόβλημα αφού είχα 100ευρω μαζί μου, και σκέφτηκα να πάρω των 100 ευρώ αλλα συμπεριλάμβανε και πράγματα που δεν θα έκανα έτσι και αλλιώς (ποδολαγνεία πχ)... Παρόλα αυτά μασάζ ήθελα πραγματικά να μου κάνουν για να χαλαρώσω κάπως, αλλιώς δεν θα πλήρωνα και τα 70 ...

ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ με τη Μαρίνα. Πήρα το πρόγραμμα των 70 που όπως είπε η Κα επί της υποδοχής περιλάμβανε σεξ σόου και μασαζ. Η Μαρίνα με περιέλαβε με πίπα έχοντας το δονητή στο χέρι και παρόλο που τελείωσα σε 40 δευτερόλεπτα, που σημαίνει ότι δεν την καθυστέρησα καθόλου, μασαζ δεν είχε. Αντιθέτως έφυγε σφαίρα από το δωμάτιο. Τελικά έχει ή δεν έχει μασαζ στα 70; Έχουμε φτάσει στο σημείο να πηγαίνουμε στα στούντια και αν δεν ζητήσουμε από μόνοι μας είτε αυτο είναι τα ρέστα, είτε οι υπηρεσίες που πληρώσαμε τα κάνουν όλα γαργάρα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα σας

Χθες το βράδυ επισκέφτηκα την Κλαούντια, ανέβασα και σχετική κριτική που πιστεύω ότι αφού ελεγχθεί θα ανεβεί και στο σίτε. Μια ερώτηση μόνο, για κάποιο θέμα που δεν ανέφερα στην κριτική μου.

Θυμάμε αρκετά καλά, στην περιγραφή των υπηρεσιών απο την εγευνέστατη κυρία στην υποδοχή, επειδή μάλιστα την ρώτησα 2 φορές για να σιγουρευτώ,  ότι το πρόγραμμα των 70 ευρω που τελικά πλήρωσα και πήρα συμπεριλάμβανε μασάζ και sex show. Ενώ απόλαυσα όμως το sex show, μασάζ δεν έγινε.... Δεν είπα τίποτα στην Κλαούντια εκείνη τη στιγμή, ούτε στην κυρία κάτω αλλά έφυγα, παρόλα αυτά η απορία μου έμεινε...

Έπρεπε να το ζητήσω απο την κοπέλα ειδικά παρόλο που το πλήρωσα? Έκανε λάθος η υπηρεσία και έπρεπε να δώσω παραπάνω απο 70? Πραγματικά δεν θα είχα πρόβλημα αφού είχα 100ευρω μαζί μου, και σκέφτηκα να πάρω των 100 ευρώ αλλα συμπεριλάμβανε και πράγματα που δεν θα έκανα έτσι και αλλιώς (ποδολαγνεία πχ)... Παρόλα αυτά μασάζ ήθελα πραγματικά να μου κάνουν για να χαλαρώσω κάπως, αλλιώς δεν θα πλήρωνα και τα 70 ...
ακριβώς το ίδιο έπαθα κι εγώ με τη Μαρίνα. Πήρα το πρόγραμμα των 70 που όπως είπε η Κα επί της υποδοχής περιλάμβανε σεξ σόου και μασαζ. Η Μαρίνα με περιέλαβε με πίπα έχοντας το δονητή στο χέρι και παρόλο που τελείωσα σε 40 δευτερόλεπτα, που σημαίνει ότι δεν την καθυστέρησα καθόλου, μασαζ δεν είχε. Αντιθέτως έφυγε σφαίρα από το δωμάτιο. Τελικά έχει ή δεν έχει μασαζ στα 70; Έχουμε φτάσει στο σημείο να πηγαίνουμε στα στούντια και αν δεν ζητήσουμε από μόνοι μας είτε αυτο είναι τα ρέστα, είτε οι υπηρεσίες που πληρώσαμε τα κάνουν όλα γαργάρα.

καλημερα ;)
το προγραμμα σωστα σας το ειπαν οι υπηρεσιες μασαζ μαζι sex show στα 70ε ;)
στη μεν Μαρινα το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι οτι επειδη η κοπέλα την πεμπτη δουλευε για πρωτη φορα στο μαγαζι μας καπου η κοπέλα να μην το ηξερε-καταλαβε καλα ,να μην ηταν δηλ τοσο εξικοιωμενη ακομα με τα προγραμματα του μαγαζιου, ανθρωπινο ειναι.
στη δε Κλαουντια χθες ακομα δεν μπορω να ξερω τι εγινε και η κοπέλα αρκεστηκε μονο σε σεξ show και οχι σε μασαζ, ειτε καπου το αμελησε αδικιολογητα τελειος ειτε καπου ο χρονος που ηταν μαζι σου στο δωματιο ηταν ηδη αρκετος και επρεπε να φυγει.
Σε καθε περιπτωση οπως και να εχει οποτε ξαναερθετε και οι 2 στο μαγαζι με οποιαδηποτε κοπέλα σας παρακαλώ στειλτε μου ενα πμ απο πριν για να παρετε πχ ενα απλο προγραμμα με το μασαζ που σας χρωσταμε δωρο ;)
Μη διστασετε να μου στειλετε το πμ πραγματικα θα ειμαι υποχρεη σας σας αν το κανετε ;)
φιλια :-* :-* :-*


Τωρα και μεχρι τις 5 η Νικόλ :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
καλημερα ;)

Σε καθε περιπτωση οπως και να εχει οποτε ξαναερθετε και οι 2 στο μαγαζι με οποιαδηποτε κοπέλα σας παρακαλώ στειλτε μου ενα πμ απο πριν για να παρετε πχ ενα απλο προγραμμα με το μασαζ που σας χρωσταμε δωρο ;)
Μη διστασετε να μου στειλετε το πμ πραγματικα θα ειμαι υποχρεη σας σας αν το κανετε ;)
φιλια :-* :-* :-*





μου αρκεί και μόνο που το σκέφτηκες...
:)

άσε που είναι τέτοιο μωρό η Μαρίνα που θα είχα τελειώσει από το μασαζ, πριν καλά καλά με αγγίξει :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μου αρκεί και μόνο που το σκέφτηκες...
:)

άσε που είναι τέτοιο μωρό η Μαρίνα που θα είχα τελειώσει από το μασαζ, πριν καλά καλά με αγγίξει :2funny:

εμενα ομως μαναρι μου δεν μου αρκει να μηνεις μονο στη σκεψη μου ;)
και θα ηθελα πραγματικα να το κανεις πραξη ;)
γραφοντας κατι τετοιο εδω πραγματικα μου λυνοντε τα χερια
οι οποιες αρνητικες επισημανσεις και αποριες σας μου δινουν τη γνωση για να διορθωσω πραγματα που υπο κανονικες συνθηκες δεν θα τα ηξερα :cheesy: :-
ετσι κι αλλιως στατιστικα για καθε εναν απο εσας που γραφει κατι θετικο για το μαγαζι ή τη κοπέλα αντιστοιχουν αλλοι 10-20 που δεν γραφουν τιποτα.
και για καθε εναν που γραφει κατι αρνητικο αντιστοιχουν παλι αλλοι 10-20 που ενδεχετε να ειχαν την ιδια αρνητικη εμπειρια-απορια αλλα δεν τη γραφουν ;)
διορθωνοντας λοιπον κατι αρνητικο που βιωνει ο ενας που το γραφει, αυτοματος διορθωνετε και για τους αλλους 10-20 που δεν εχουν γραψει τιποτα κατι που ειναι πραγματικα πολυ καλο ως προς το μακροπροθεσμο συμφερον και του μαγαζιου και της κοπέλας αλλα και το δικο σας ;)
Για το συγκεκριμενο παντως προβλημα το οποιο θεμα λυθηκε μιας και ολες οι υπηρεσιες απο δω και περα θα ειναι πιο προσεκτικες σε αυτο το προγραμμα θυμιζοντας στις κοπέλες πριν ερθουν στο δωματιο τι ακριβος εχει πληρωσει ο πελατης ;)
Ευχαριστω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εμενα ομως μαναρι μου δεν μου αρκει να μηνεις μονο στη σκεψη μου ;)
και θα ηθελα πραγματικα να το κανεις πραξη ;)
γραφοντας κατι τετοιο εδω πραγματικα μου λυνοντε τα χερια
οι οποιες αρνητικες επισημανσεις και αποριες σας μου δινουν τη γνωση για να διορθωσω πραγματα που υπο κανονικες συνθηκες δεν θα τα ηξερα :cheesy: :-
ετσι κι αλλιως στατιστικα για καθε εναν απο εσας που γραφει κατι θετικο για το μαγαζι ή τη κοπέλα αντιστοιχουν αλλοι 10-20 που δεν γραφουν τιποτα.
και για καθε εναν που γραφει κατι αρνητικο αντιστοιχουν παλι αλλοι 10-20 που ενδεχετε να ειχαν την ιδια αρνητικη εμπειρια-απορια αλλα δεν τη γραφουν ;)
διορθωνοντας λοιπον κατι αρνητικο που βιωνει ο ενας που το γραφει, αυτοματος διορθωνετε και για τους αλλους 10-20 που δεν εχουν γραψει τιποτα κατι που ειναι πραγματικα πολυ καλο ως προς το μακροπροθεσμο συμφερον και του μαγαζιου και της κοπέλας αλλα και το δικο σας ;)
Για το συγκεκριμενο παντως προβλημα το οποιο θεμα λυθηκε μιας και ολες οι υπηρεσιες απο δω και περα θα ειναι πιο προσεκτικες σε αυτο το προγραμμα θυμιζοντας στις κοπέλες πριν ερθουν στο δωματιο τι ακριβος εχει πληρωσει ο πελατης ;)
Ευχαριστω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:



γειά σου όμορφη.
εγώ θα ήθελα να είμαι στη σκέψη σου...

μου φαίνεται ότι κάποια τα έχει "πάρει";
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα :),τι κανεις?Αυριο θα ερθω εκτος απροοπτου για την Μαρινα :thumbsup:,θελω αν μπορεις να της μιλησεις και εσυ για να με περιποιηθει καταληλα θα παρω το φουλ προγραμμα με πρωκτικο αλλα και μασαζ μαζι.Αν δεν κανω λαθος μου ειπες 100Ε?Μια παρακληση θελω μονο αν γινεται να παει αργα η Μαρινα για να την απολαυσω και να μην τελειωσω και εγω στην πιπα οπως ειπε και καποιος που πηγε μαζι της.Οκ Αντζελα,θα μου κανεις αυτη την χαρη πιστευω?? :-* :-*Διαβασα στα προγραμματα Σπεσιαλ αυταρχικο,μπορεις να μου εξηγησεις τι παιζει στο συγκεκριμενο προγραμμα για να μαθω,αν δεν σου ειναι κοπος βεβαια? :smitten: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γειά σου όμορφη.
εγώ θα ήθελα να είμαι στη σκέψη σου...

μου φαίνεται ότι κάποια τα έχει "πάρει";

γειασου μαναρακι μου ;)
οχι καμια σχεση :cheesy: ηρεμη ειμαι αυτο τον καιρο :cheesy:

Καλησπερα Αντζελα :),τι κανεις?Αυριο θα ερθω εκτος απροοπτου για την Μαρινα :thumbsup:,θελω αν μπορεις να της μιλησεις και εσυ για να με περιποιηθει καταληλα θα παρω το φουλ προγραμμα με πρωκτικο αλλα και μασαζ μαζι.Αν δεν κανω λαθος μου ειπες 100Ε?Μια παρακληση θελω μονο αν γινεται να παει αργα η Μαρινα για να την απολαυσω και να μην τελειωσω και εγω στην πιπα οπως ειπε και καποιος που πηγε μαζι της.Οκ Αντζελα,θα μου κανεις αυτη την χαρη πιστευω?? :-* :-*Διαβασα στα προγραμματα Σπεσιαλ αυταρχικο,μπορεις να μου εξηγησεις τι παιζει στο συγκεκριμενο προγραμμα για να μαθω,αν δεν σου ειναι κοπος βεβαια? :smitten: :smitten:

θα της το πω, θα μιλησω σημερα μαζι της γιατι ετσι κι αλλιως δουλευει το βραδυ ;)
ναι το φουλ ειναι ολα αυτα που λες μαζι με 69, περισσοτερο χρονο κτλ
το special αυταρχικο ειναι ενα ολοκληρωμενο προγραμα φετιχ ενναλαγης ρολων, το οποιο γινετε στο ειδικο δωματιο μας, περα απο τον σαφως πολυ περισσοτερο χρονο και ανεση που περιεχει, εχει δυνατοτητες επιλογης απο μια μεγαλη γκαμα ερωτικων παιχνιδιων απο δονητες ζωνες strapon, χειροπεδες μεχρι μαστιγια, βεργες, λουρια λαιμου, σχοινια για δεσιμο, στολες και παπουτσια για τη κοπέλα, εσωρουχα για τους πελατες κτλ
υπαρχει θρονος για την κοπέλα και σκαμνακι για τους υποτακτικους της, παγκος-βωμος και χιαστη σταυρος στον τοιχο για ερωτικα βασανιστηρια κτλ

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οι οποιες αρνητικες επισημανσεις και αποριες σας μου δινουν τη γνωση για να διορθωσω πραγματα που υπο κανονικες συνθηκες δεν θα τα ηξερα :cheesy: :-

Αψογη επαγγελματίας! :smitten:

Μακάρι όλες να τιμούσαν έτσι τα χρήματα που παίρνουν.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αψογη επαγγελματίας! :smitten:

Μακάρι όλες να τιμούσαν έτσι τα χρήματα που παίρνουν.

καλημερα :cheesy:
;) ;) ;)
πολλες το κανουνε μωρο, γιαυτο και πολλες κοπέλες εχουν σταθερους πελατες για χρονια κτλ ;)


Νεες φωτος Μαρίνας :smitten:

By antzela

By antzela

By antzela

By antzela

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Ματάρες η Μαρίνα! :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,καταρχην η Μαρινα :tits2: ειναι αψογη,περασα τελεια μαζι της και αυτο το χρωσταω σε σενα.Δεν βιαζοταν με πηγε χαλαρα και ετσι το ευχαριστηθηκα ακομα περισσοτερο thanks μωρο,θα γραψω και κριτικη πιο μετα για την Μαρινα μας γιατι αξιζει και γενικα οποιες κοπελες εργαζονται σε σενα τον σεβονται τον πελατη και για αυτο ειναι ενας λογος που ξαναρχεται,φιλακια :-* :-* :smitten: :smitten:...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,καταρχην η Μαρινα :tits2: ειναι αψογη,περασα τελεια μαζι της και αυτο το χρωσταω σε σενα.Δεν βιαζοταν με πηγε χαλαρα και ετσι το ευχαριστηθηκα ακομα περισσοτερο thanks μωρο,θα γραψω και κριτικη πιο μετα για την Μαρινα μας γιατι αξιζει και γενικα οποιες κοπελες εργαζονται σε σενα τον σεβονται τον πελατη και για αυτο ειναι ενας λογος που ξαναρχεται,φιλακια :-* :-* :smitten: :smitten:...

καλησπερα μωρο ;)
δε χρωστας τιποτα σε μενα βρε μαναρι ;)
η Μαρινα ειναι που σε εκανε να περασεις καλα μαζι της και αυτο γιατι ειναι νεα κοπέλα εχει ορεξη για δουλεια αλλα και καλη διαθεση να με ακουσει σε οτι τη συμβουλεψα πριν ακομα ξεκινησει στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Aυριο Τεταρτη

το πρωι η Κλαουντια :smitten:

By antzela

το απογευμα η Κατερινα :smitten:

By antzela

το βραδυ η Ευα :smitten:

By antzela

τωρα και μεχρι τις 6 το πρωι η Σουζάνα :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom