Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γνωριζεις για ποιο λογο θα μας εγκαταλειψει η Νανσυ. Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ που θα την χασουμε. Μηπως θα δουλευει σε αλλο studio.

καλημερα ;)
απλα η κοπέλα ματια μου εχει αλλα προσωπικα και επαγγελματικα σχεδια για το μελλον της ;)
δεν θα δουλευει πουθενα, θα αποχαρακτηριστει και με τη βούλα ;)

Καλημέρα θεά Άντζελα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν θα μπορέσω να σε επισκεφθώ αυτό του σ/κ αλλά αν δουλεύεις το επόμενο θα σε τιμήσω μιας και είμαι φανατικός σου θαυμαστής :)

καλημερα μωρο, καλυτερα μαναρι μου ετσι κι αλλιως την αλλη παρασκευη δουλευω εγω ;)


Τωρα το πρωι η Αλίνα :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
καλημερα μωρο, καλυτερα μαναρι μου ετσι κι αλλιως την αλλη παρασκευη δουλευω εγω ;)

Δηλαδή το επόμενο σ/κ δεν θα δουλέψεις???????????????????????????????????????????????
Πω πω τι μου κάνεις αλλά για εσένα θα ξεπεράσω κάθε σκόπελο και θα έρθω να τα πούμε από κοντά όπως σου έχω υποσχεθεί................................................
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Tωρα και μεχρι τις 6 το πρωι η Νικόλ  :smitten:

By antzela

αυριο Κυριακη πρωι η Εύα :smitten:

By antzela

πολλα φιλάκια  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Οριστε τωρα βλεπεις τι εκανες γλυκεια και ακαρδη Ατζελα.....με πηραν στο ψιλο!!!!!
 

Επισκέπτης
Καλημερα Αντζελα. Θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Υπαρχει περιπτωση το μαγαζι να προσλαβει ελληνιδες στο μελλον. Γιατι εμενα μονο οι ελληνιδες μου αρεσουν και βγαινω. Δεν μου αρεσουν γενικα οι αλλοδαπες. Υπαρχει περιπτωση να εργαστει καμια καινουργια ελληνιδα στο μελλον στο συγκεκριμενο μαγαζι. Γνωριζεις τιποτε . Εχω παρατηρησει οτι στα περισσοτερα studio και μπουρδελα εργαζονται ποια αλλοδαπες και σπανια βλεπω ελληνιδες. Γνωριζεις το λογο γιατι δεν υπαρχουν ποια και δεν εργαζονται οι ελληνιδες. Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ  :tits2:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημερα Αντζελα. Θα ηθελα να κανω την ακολουθη ερωτηση. Υπαρχει περιπτωση το μαγαζι να προσλαβει ελληνιδες στο μελλον. Γιατι εμενα μονο οι ελληνιδες μου αρεσουν και βγαινω. Δεν μου αρεσουν γενικα οι αλλοδαπες. Υπαρχει περιπτωση να εργαστει καμια καινουργια ελληνιδα στο μελλον στο συγκεκριμενο μαγαζι. Γνωριζεις τιποτε . Εχω παρατηρησει οτι στα περισσοτερα studio και μπουρδελα εργαζονται ποια αλλοδαπες και σπανια βλεπω ελληνιδες. Γνωριζεις το λογο γιατι δεν υπαρχουν ποια και δεν εργαζονται οι ελληνιδες. Ο ΕΠΙΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ  :tits2:

καλημερα ;)
μαναρι μου και εγω μη νομιζεις μαρεσει να συναργαζομε με Ελληνιδες, συνενοουμε πιο ευκολα ,με καταλαβαινουν και τις καταλαβαινω καλυτερα και πανω στη δουλεια αλλα και εκτος δουλειας.
προς το παρον καμια Ελληνιδα δεν ειναι να ερθει στο μαγαζι, αν βρεθει ομως καποια με αξιολογη εμφανιση και υπηρεσιες να εισαι συγουρος οτι πρωτη εγω θα τη θελω να ερθει στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Την καλησπέρα στην ωραία Άντζελα και στην παρέα της :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Μετράω αντίστροφα τις ημέρες μέχρι να σας επισκεφθώ ξανά :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
τιποτα κουκλί μου ;)
οτι θελεις με ρωτας ;) :-* :-*

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις :)?Κατι ετυχε και δεν θα ερθω την Δευτερα για την Σοφια,απο 'τι ειδα ομως την Τριτη το απογευμα ειναι η Μαρινα :tits2:? :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις :)?Κατι ετυχε και δεν θα ερθω την Δευτερα για την Σοφια,απο 'τι ειδα ομως την Τριτη το απογευμα ειναι η Μαρινα :tits2:? :-* :-* :-*

γειασου μωρο ;)
δε πειραζει ματια μου η Σοφια θα ειναι και την πεμπτη ;)
μπορει να δοκιμασεις βεβαια και τη Μαρινα τη τριτη ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
γειασου μωρο ;)
δε πειραζει ματια μου η Σοφια θα ειναι και την πεμπτη ;)
μπορει να δοκιμασεις βεβαια και τη Μαρινα τη τριτη ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Θα ερθω την Τριτη για την Μαρινα :tits2:,να σε ρωτησω κατι ποσο θα μου κοστισει το προγραμμα με μασαζ και πρωκτικο? :smitten: :smitten:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα κουκλα Αντζελα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θα ερθω την Τριτη για την Μαρινα :tits2:,να σε ρωτησω κατι ποσο θα μου κοστισει το προγραμμα με μασαζ και πρωκτικο? :smitten: :smitten:

Για τις κοπέλες που κανουν πρωκτικο (Μαρινα,Ευα,Νικόλ,Σοφία,Σουζάνα) 100ε ειναι το φουλ τους προγραμμα μαζι με μασαζ, πρωκτικο,69,sex show και φυσικα περισσοτερο χρονο ;)
για τις κοπέλες που δεν κανουν πρωκτικο το φουλ τους ειναι 80ε ;)

Καλησπερα κουκλα Αντζελα

Kαλησπερα Γιωργο μου ;) :-* :-* :-*


Τωρα το απογευμα η Σουζανα  :smitten:

By antzela

το βραδυ η Κλαούντια :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Καλά αυτή η τελευταία η φωτογραφία της Σουζάνας δεν παίζεται... Μ' αρέσει που γκρινιάζουν μερικοί ότι δεν υπάρχουν Ελληνίδες. Ολόκληρη θεά Εύα & φυσικά η Άντζελα δε σας φτάνει;;; Πάντως Άντζελα παρατηρώ πολλές αποχωρήσεις, ευτυχώς αναπληρώνονται επαξίως... Βερόνικα - Λίζα - Νάνσυ - Φραντζέσκα αποτελούν πλέον παρελθόν & η Νανά επιστρέφει Ιανουάριο... Προσωπικά πάντως δεν έχω παράπονο, απ' τη στιγμή που Εύα - Σοφία - Τζένη είναι στο πόστο τους με την προσθήκη επιπλέον της Μαρίνας καλά είμαστε!  :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
καλημερα ;)
μαναρι μου και εγω μη νομιζεις μαρεσει να συναργαζομε με Ελληνιδες, συνενοουμε πιο ευκολα ,με καταλαβαινουν και τις καταλαβαινω καλυτερα και πανω στη δουλεια αλλα και εκτος δουλειας.
προς το παρον καμια Ελληνιδα δεν ειναι να ερθει στο μαγαζι, αν βρεθει ομως καποια με αξιολογη εμφανιση και υπηρεσιες να εισαι συγουρος οτι πρωτη εγω θα τη θελω να ερθει στο μαγαζι ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

καλησπέρα Μπου-Μπου!

μιας και μιλάς για Ελληνίδες, γιατι δεν κάνεις μεταγραφή την γνωστή Σαλωνικιά Αννα-Μαρία που είναι εγγυημένα καλή στο δωμάτιο και είναι και δημοφιλής!  :dancing:

επίσης αναοικώνω προκαταβολικά οτι εκτός απροόπτου θα περάσω την Πέμπτη ή την Τρίτη για τα πατουσάκια της Σοφίας ή της Μαρίνας. Επειδή της Σοφία τα έχω δοκιμάσει και ξέρω πόσο νόστιμα είναι αν γίνεται βάλε μια κοντινή φωτογραφία με αυτά της Μαρίνας για να συγκρίνω!! :lheel: :lheel:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Φυσικά & ξέρει η ΘΕΑ Άντζελα & μας προσέχει! Μακάρι να λειτουργούσαν κι άλλα μαγαζιά με την ίδια νοοτροπία & να μη συναντούσαμε τις γνωστές γυφτιές. Αλλά & που δε λειτουργούν σκασίλα μας, το 104 να είναι καλά!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλά αυτή η τελευταία η φωτογραφία της Σουζάνας δεν παίζεται... Μ' αρέσει που γκρινιάζουν μερικοί ότι δεν υπάρχουν Ελληνίδες. Ολόκληρη θεά Εύα & φυσικά η Άντζελα δε σας φτάνει;;; Πάντως Άντζελα παρατηρώ πολλές αποχωρήσεις, ευτυχώς αναπληρώνονται επαξίως... Βερόνικα - Λίζα - Νάνσυ - Φραντζέσκα αποτελούν πλέον παρελθόν & η Νανά επιστρέφει Ιανουάριο... Προσωπικά πάντως δεν έχω παράπονο, απ' τη στιγμή που Εύα - Σοφία - Τζένη είναι στο πόστο τους με την προσθήκη επιπλέον της Μαρίνας καλά είμαστε!  :)

ηδη ειμαστε αρκετες κουκλί
και οι Κατερινα-Αλινα-Νικόλ-Κλαουντια ειναι πολυ καλες κοπέλες
ισως μεσα στις γιορτες ερθουν και 1-2 καινουργιες ;)

καλησπέρα Μπου-Μπου!

μιας και μιλάς για Ελληνίδες, γιατι δεν κάνεις μεταγραφή την γνωστή Σαλωνικιά Αννα-Μαρία που είναι εγγυημένα καλή στο δωμάτιο και είναι και δημοφιλής!  :dancing:

επίσης αναοικώνω προκαταβολικά οτι εκτός απροόπτου θα περάσω την Πέμπτη ή την Τρίτη για τα πατουσάκια της Σοφίας ή της Μαρίνας. Επειδή της Σοφία τα έχω δοκιμάσει και ξέρω πόσο νόστιμα είναι αν γίνεται βάλε μια κοντινή φωτογραφία με αυτά της Μαρίνας για να συγκρίνω!! :lheel: :lheel:

ειχε δουλεψει μαναρι μου η Μαρια παλαιοτερα στο μαγαζι, οντως ειναι πολυ καλο παιδι ;)
δεν εχουμε προλαβει να βγαλουμε αρκετες της Μαρινας μαναρι :-
μεσα στην εβδομαδα θα βγουνε κιαλλες ;)

By antzela


Μια ξαφνικη αλλαγη στο προγραμμα μας, στη θεση της Σουζανας που δεν ενιωθε πολυ καλα απο τωρα και ως το πρωι η Κλαουντια :smitten:

By antzela

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom