Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Και ως επί το πλείστον, η εχεμύθεια, σας είναι άγνωστη ως αρετή.

Χωρίς να υπονοώ κάτι για τη Δέσποινα η εχεμύθεια φίλε είναι το Α και το Ω για μια ιερόδουλη. Και δυστυχώς λίγες την έχουν σήμερα, έχω τύχει μέχρι και σε περιστατικά να ξεφουρνίζουν οι κοπέλες ποιανού του σηκωνόταν και ποιανού όχι στο κρεβάτι, αν μπορούσε να τελειώσει ή όχι, θλίψη.
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Καλά εσύ έχεις και οπαδική κόντρα μαζί μου, ξέρεις τί κάνεις... Ποτέ δεν έγλειφα απλά εξέφραζα την ικανοποίησή μου επειδή έχω περάσει καλά και πίστεψέ με έχω αποζημιωθεί με το παραπάνω. Κατά τ' άλλα ένα έχω να σου πω: Σάλτα και γαμήσου :birdman:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι λόγω οπαδικών σε κράζω νομίζεις.
Εκεί σε κάνω (και σου θυμίζω πως είσαι) πουτανάκι επειδή έτσι είναι εκ των πραγμάτων.
(όπως κάνει οποιοσδήποτε γαύρος ένα βούλγαρο)
Εδώ γίνεσαι ρόμπα επειδή το προσπάθησες.
Άντε και σε περιμένει strapon στο μαγαζί καρπαζοεισπράκτορα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
τζαμπα το γλυψιμο τοσο καιρο στο Φ104 φιλε..πραγματικα τζαμπα...
Τραβα βρες μια κοπελα και κανε διαγραφη απο εδω.εγω απλα παρακολουθω και γραφω σπανια.Και οταν εισαι κλινηρης απο πυρετο,περνα και καλυτερα ο χρονος σου οταν αναρρωνεις.
Συνεχισε να κανεις αυτο που κανεις φιλε,δωσε 50ευρα και να σε βριζουν και απο πανω..

Κι εσύ απ' τη στιγμή που ως φαίνεται έχεις κοπέλα κι έχεις λύσει το θέμα της γυναίκας στη ζωή σου βρες να κάνεις κάτι πιο ουσιαστικό απ' το να σπαταλάς το χρόνο σου στο ένα site που απευθύνεται στους φίλους του αγοραίου έρωτα που όπως υπονοείς δεν έχεις καμία σχέση μαζί του. Άντε γεια μαλάκα.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.705
Κριτικές
90
Like
36.286
Πόντοι
25.467
Χωρίς να υπονοώ κάτι για τη Δέσποινα η εχεμύθεια φίλε είναι το Α και το Ω για μια ιερόδουλη. Και δυστυχώς λίγες την έχουν σήμερα, έχω τύχει μέχρι και σε περιστατικά να ξεφουρνίζουν οι κοπέλες ποιανού του σηκωνόταν και ποιανού όχι στο κρεβάτι, αν μπορούσε να τελειώσει ή όχι, θλίψη.

Σαφώς.

Πλήν όμως, το ίδιο πρέπει να ισχύει και δια τον αντισυνουσιαζόμενο (κοινώς : πελάτη).

Και δεν υπονοώ κάποιον. Σας το γράφω ευθέως.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
θα σημφωνησω σε μερικα πραγματα μαζι σου οντως πολλα αλλα studio εχουν κοπελες που ειναι πoλυ ανωτερες σε θεμα ομορφιας απ οτι οι κοπελες του 104.Απ την αλλη πλευρα ομως αυτο το studio το πρωτειμανε παρα πολλοι διοτι τοσο καθαρο μπουρδελο δεν βρισκεις στις μερες μας.επισης το 104 ειναι το πιο διασημο και το πιο κερδοφορο μπουρδελο  στην ελλαδα επειδη η πολιτικη του μαγαζιου ειναι οι κοπελες του να γινονται ενα με τον υποηφιο πελατη μεσω του διαδiκτιου και ειδικα με αυτον που ειναι συχνος πελατης τους ετσι ωστε ο συχνος πελατης τους να γλυκαθει και να κολλησει ετσι ωστε να μην τους φυγει.
Υ.Γ παω στοιχημα οτι η δεσποινα και η κελλυ ουτε καν θα τους ειχε περασει απ το μυαλο να ειναι τοσο επικοινωνιακες με τον κοσμο αν δεν δουλευαν στο 104.Μη σου πω οτι δεν θα ειχαν ανοιξει λογαριασμο στο bou.com


Και δεν ειναι οτι ειναι μονο καθαρο.......
Εχουνε σεκιουριτυ,εχουμε καθαριστριες,εχουμε μπαρ για να προσφερουμε δωρεαν ποτα στους πελατες μας,εχουμε διαγωνισμους,events.........ειναι τοσα πολλα που εχει το 104 που δεν πιστευω οτι τα εχει αλλο μαγαζι
υ.γ. Ναι δεν ειχα λογαριασμο πριν ερθω στο 104 επειδη ημουν ασχετη με την τεχνολογια τωρα πια εχει μπει ομως για τα καλα στη ζωη μου....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω σε τί αναφέρεσαι και τί έμαθες για 'μένα οπότε όντως καλύτερα να το συζητήσουμε από κοντά. Μέχρι τότε δεν πρόκειται να γράψω εδώ κάτι άλλο άσχημο για 'σένα. Πληροφοριακά το "ξέρω πολλά πράγματα για εσάς" δεν είχε να κάνει με 'σένα αλλά με την Κέλλυ που ήταν κι εκείνη στην κουβέντα. Για εσένα δεν ξέρω απολύτως τίποτα "κρυφό" που να μπορώ να σε εκθέσω αν το αναφέρω. Αλλά και γι' αυτές που ξέρω πάλι δε θα το ανέφερα εδώ δημοσίως και όχι μόνο επειδή ξέρουν και για 'μένα πράγματα απλά επειδή δεν είμαι τόσο σκάρτος.

Σε περιμενω για ποτό μωρο μου :tits2:
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
Και δεν ειναι οτι ειναι μονο καθαρο.......
Εχουνε σεκιουριτυ,εχουμε καθαριστριες,εχουμε μπαρ για να προσφερουμε δωρεαν ποτα στους πελατες μας,εχουμε διαγωνισμους,events.........ειναι τοσα πολλα που εχει το 104 που δεν πιστευω οτι τα εχει αλλο μαγαζι
υ.γ. Ναι δεν ειχα λογαριασμο πριν ερθω στο 104 επειδη ημουν ασχετη με την τεχνολογια τωρα πια εχει μπει ομως για τα καλα στη ζωη μου....
παντως για τον σεκιουριτα που αναφερεσαι και τις 6 φορες που εχω ερθει ουτε μια φορα τον εχω δει.Μηπως τον εχετε μεσα στο κουζινακι και του κανετε διαφορα βασανιστηρια του καημενου :think: :think: :think:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
παντως για τον σεκιουριτα που αναφερεσαι και τις 6 φορες που εχω ερθει ουτε μια φορα τον εχω δει.Μηπως τον εχετε μεσα στο κουζινακι και του κανετε διαφορα βασανιστηρια του καημενου :think: :think: :think:



ο σεκιουριτας ειναι στην βραδυνη βαρδια αγορι μου....... ;) ;)

και ειναι και σε ολες τισ βαρδιας της Αντζελας....... :-* :-* :-* :-*
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ο σεκιουριτας ειναι στην βραδυνη βαρδια αγορι μου....... ;) ;)

και ειναι και σε ολες τισ βαρδιας της Αντζελας....... :-* :-* :-* :-*
μηπως τον πληρωνετε και σε ειδος κιολας.αν το πληρωνετε και σε ειδος θα ηθελα πολυ να ημουν στη θεση του :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ξερεις πολυ καλα για ποιο θεμα λεω...δεν θελω να αναφερθω.....
Και εδω θα σε διορθωσω και θα σου πω οτι εκεινη την ημερα ειχες ερθει για την μαρινα μας.....
Διπροσωπη δεν ειμαι εγω απλα ηθελα να σου μιλησω και να πουμε 2 πραγματα πιστευω οτι σαν δεσποινα σου εχω φερθει πολυ καλα......αλλα οταν εμαθα ξερεις εσυ τι.....δεν μπορω να συνεχιζω να ειμαι καλη απεναντι σου

Ο μονος λογος που σε ειπα γυναικουλα χθες ηταν επειδη ειπες οτι ξερεις πολλα για μας αλλα δεν τα λες επειδη ξερουμε και εμεις για σενα πραγματα.....
Πραγματικα το πηρα σαν απειλει και εμενα δεν μαρεσει να με απειλουν.....
Οποτε θες σε περιμενω να ξεκαθαρισουμε την κατασταση και να παψεις να λες τοσοοοο ασχημα πραγματα οπως χθες γιατι δεν με ξερεις ουτε σε ξερω.......
Τωρα αν θες να το συνεχισεις τι να πω,,,,,,,,,,,

Πςςςς τέλεια ελληνικά; ορθογραφία, συντακτικό... μπραβο!

Ουτε ο Ατζελος να τα εγραφε!
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
το "Ξέρω πράγματα για σένα αλλά δεν τα λέω" προφανώς και έιναι υπέρτατη μαλακία σου...
όπως και το ότι κάθεσαι και σε λένε πουτάνα,γυναικούλα κτλπ.

κατά τα άλλα, γενικότερα οι κοπέλες του επαγγέλματος(call girl,studio girl) μιλάνε ωραία μόνο όταν τις αποθεώνεις.ακόμα και αν πείς κάτι ευγενικά είσαι εγκάθετος,κακός άνθρωπος κτλπ
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι λόγω οπαδικών σε κράζω νομίζεις.
Εκεί σε κάνω (και σου θυμίζω πως είσαι) πουτανάκι επειδή έτσι είναι εκ των πραγμάτων.
(όπως κάνει οποιοσδήποτε γαύρος ένα βούλγαρο)
Εδώ γίνεσαι ρόμπα επειδή το προσπάθησες.
Άντε και σε περιμένει strapon στο μαγαζί καρπαζοεισπράκτορα.

Κόψε τις μαλακίες για τα strap on μην πετάξω καμιά κουβέντα για συγγενικό σου πρόσωπο και γίνουμε παρανάλωμα του πυρός εδώ πέρα αρχίδι. Που θα μου πεις ότι πηγαίνω στο 104 για να γαμιέμαι με strap on, σκουπίδι, ε σκουπίδι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
το "Ξέρω πράγματα για σένα αλλά δεν τα λέω" προφανώς και έιναι υπέρτατη μαλακία σου...
όπως και το ότι κάθεσαι και σε λένε πουτάνα,γυναικούλα κτλπ.

κατά τα άλλα, γενικότερα οι κοπέλες του επαγγέλματος(call girl,studio girl) μιλάνε ωραία μόνο όταν τις αποθεώνεις.ακόμα και αν πείς κάτι ευγενικά είσαι εγκάθετος,κακός άνθρωπος κτλπ

Και τί έπρεπε να κάνω ρε φίλε να πάω στη βάρδιά τους και να τις πλακώσω στο ξύλο για να πάρουν το μάθημά τους επειδή με αποκάλεσαν έτσι; Πλάκα έχετε πραγματικά. Ο καθένας εδώ μέσα κρίνεται συνολικά απ' αυτά που γράφει απ' τους υπόλοιπους συμμετέχοντες στο thread. Και ειλικρινά στ' αρχίδια μου τί λέει η Χ ή η Ψ ιερόδουλη και για το αν με εκθέτουν ή εκθέτουν οι ίδιες τον εαυτό τους μ' αυτά που λένε. Αυτοί που με γνωρίζουν από εδώ μέσα προσωπικά, είτε πρόκειται για κοπέλες του μαγαζιού, είτε πρόκειται για μέλη του site που ταυτόχρονα είναι ή όχι πελάτες του 104 ξέρουν τί άνθρωπος είμαι και μόνο η δική τους γνώμη μ' ενδιαφέρει. Σιγά μη μου καεί καρφάκι για το τί θα πει ο κάθε καμμένος ή το κάθε τρολ που κρύβεται πίσω από ένα nickname στο site. Εγώ τουλάχιστον δεν κρύβω την ταυτότητά μου και με γνωρίζει αρκετός κόσμος προσωπικά. Απλά θ' απαντήσω στον καθένα που με προσβάλλει για να του κόψω τον αέρα και πάω παρακάτω.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.964
Πόντοι
5.015
Γιατι βρε εισαι ενα παιδί που το γνωρίζω χρονια και εχεις βοηθήσει το 104 με τον τροπο σου παρά πολυ   ;)
Δεν ηρθες ομως  :'(

Μωρό έλειπα απ' το απόγευμα και είδα την πρόσκλησή σου κατά τις 10:00 το βράδυ που επέστρεψα στο σπίτι οπότε δεν είχε νόημα να ξεκινήσω για Φυλής εκείνη την ώρα... Πάντως υπόσχομαι να περάσω σύντομα σε μια απ' τις επόμενες βάρδιές σου να τα πούμε από κοντά ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μωρό έλειπα απ' το απόγευμα και είδα την πρόσκλησή σου κατά τις 10:00 το βράδυ που επέστρεψα στο σπίτι οπότε δεν είχε νόημα να ξεκινήσω για Φυλής εκείνη την ώρα... Πάντως υπόσχομαι να περάσω σύντομα σε μια απ' τις επόμενες βάρδιές σου να τα πούμε από κοντά ;)

Σε περιμενω :boobies: :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom