Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
προς ενημερωση σου μετα τις 12:00 λενε παντα καλησπερα...ετσι για να μαθαινουμε σωστα...η δεσποινα καλα τα ειπε...η ημιμαθεια χειροτερα της αμαθειας...



καλημέρα  :  χαιρετισμός που απευθύνουμε σε κπ., όταν τον συναντήσουμε τις πρωινές ώρες, ευχή να περάσει καλά την ημέρα του.
πρωί το   : το χρονικό διάστημα που αρχίζει με την ανατολή του ήλιου και τελειώνει λίγες ώρες αργότερα.

μεσημέρι το : η στιγμή της ημέρας κατά την οποία η ώρα είναι δώδεκα και το χρονικό διάστημα δύο ως τριών ωρών που ακολουθεί.
(κατά τον Μπαμπινιώτη:η ώρα κατά την οποία μεσουρανεί ο ήλιος, η δωδεκάτη μεσημβρινή ώρα, το τμήμα τής ημέρας, κατά το οποίο ο ήλιος καίει δυνατότερα, το τμήμα τής μέρας μεταξύ πρωινού και απογεύματος, η προχωρημένη ώρα τής ημέρας.)

καλησπέρα η : χαιρετισμός που απευθύνουμε σε κπ. όταν τον συναντήσουμε τις απογευματινές ή τις βραδινές ώρες.

απόγευμα το  : το διάστημα της ημέρας ανάμεσα στο μεσημέρι και στη δύση του ήλιου.

εσπέρα η  : το χρονικό διάστημα από τη δύση του ήλιου ώσπου να πέσει το σκοτάδι ή και ακόμη πιο αργά.

βράδυ το: το χρονικό διάστημα μετά τη δύση του ήλιου ως τα μεσάνυχτα.



άρα μετά τις 12:00 δεν μπορείς να πεις καλημέρα αλλά και το να πεις καλησπέρα (εσπέρα: διάστημα της μέρας μετά την δύση του ήλιου και με μειωμένο φως) όταν ο ήλιος σε βαράει κατακούτελα είναι κάπως. Οι Άγγλοι, ίσως και άλλοι λαοί αλλά βαριέμαι να ασχοληθώ, αυτό το παράδοξο το έχουν καλύψει με το good afternoon - αργότερα χρησιμοποιούν το good evening. εμείς χρησιμοποιούμε το γεια σας ή το χαίρετε.

επίσης χειρότερο της ημιμάθειας είναι η λανθασμένη πίστη από κάποιους πως κατέχουν την γνώση, εγώ ανήκω στην καλύτερη περίπτωση μου στους ημιμαθείς.  
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Τώρα για το στούντιο και όχι το θρεντ του 104 που είναι μια άλλη ιστορία, νομίζω ότι τα κορίτσια με τη συμπεριφορά τους έχουνε επιλέξει να με "διώξουν". Αν και εφόσον κάποια στιγμή δοθούν κάποιες εξηγήσεις ή γίνουνε κάποιες αποχωρήσεις, οκ, το ξαναβλέπουμε το θέμα.

Έχω αποχωρήσει 4-5 φορές, πολλές είναι οκ, μερικές από αυτές δικαιολογημένα, άλλες όχι. Πάντως τώρα σίγουρα έκανα καλά, αν όχι για λόγους συμπεριφοράς, απλώς γιατί πλέον δεν πέρναγα όσο καλά πέρναγα παλιά. Κατά τα άλλα, μετά από τσακωμούς συνήθως λέω μεγάλα λόγια, το χω αυτό...

ΥΓ: με αυτά που γίνανε τελευταία πάντως, είναι αδύνατο να ξαναπάω χωρίς να συμβεί κάτι συνταρακτικό, αν πάω έτσι, θα γίνει μακελειό... οπότε μην το περιμένετε κάποιοι...



χωρίς διάθεση ειρωνείας, αν το καταφέρουν αυτό τα κορίτσια να τα ευχαριστήσεις γιατί μου φαίνεται πως η μόνη σου ελπίδα είναι αυτό.
και συμβουλή φιλική, αποχώρησε από το χώρο της πορνείας γιατί κάνεις κακό στον εαυτό σου και δεν ευχαριστιέσαι τίποτα. 
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Προσωπική μου άποψη για το ... " φαινόμενο Ορέστης " , μιας καί πλέον για τέτοιο μιλάμε ! : μήπως θα ήταν καλύτερα για αυτόν πρώτα καί κύρια , καί μετά για όλους εμάς τους υπόλοιπους , να δημιουργήσει ένα thread με τίτλο τ' όνομα του όπου ό ίδιος θα θέτει τις εκάστοτε  ερωτήσεις κάι ό ίδιος θα τις απαντά ? απλή προσωπική άποψη επαναλαμβάνω .
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα ;)

μέχρι τις 17:00 στο studio Νεφέλη + Μπέτυ + Αλεξάνδρα  :smitten: :smitten: :smitten:


 

   


 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Χθες το βράδυ..πολύ αργά πέρασα μια βόλτα...

Φοβερή εμπειρία με τη Μαρίνα που είχα να πάρω πολύ καιρό!
Δικαίως θεωρείται το δεξί χέρι της Αντζελας...
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
χωρίς διάθεση ειρωνείας, αν το καταφέρουν αυτό τα κορίτσια να τα ευχαριστήσεις γιατί μου φαίνεται πως η μόνη σου ελπίδα είναι αυτό.
και συμβουλή φιλική, αποχώρησε από το χώρο της πορνείας γιατί κάνεις κακό στον εαυτό σου και δεν ευχαριστιέσαι τίποτα. 

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
χωρίς διάθεση ειρωνείας, αν το καταφέρουν αυτό τα κορίτσια να τα ευχαριστήσεις γιατί μου φαίνεται πως η μόνη σου ελπίδα είναι αυτό.
και συμβουλή φιλική, αποχώρησε από το χώρο της πορνείας γιατί κάνεις κακό στον εαυτό σου και δεν ευχαριστιέσαι τίποτα. 
ο ορεστης βλεπει τα πραγματα καπως διαφορετικα απο καθε απλο πελατη..

Φυσικα και εχει κανει κακο στον εαυτο του, και κυριως στην τσεπη του...

Δεν ειναι κακο κιολας να βλεπεις μια ιεροδουλη ως ανθρωπο, απλα το παιδι εχει ξεπερασει τα ορια..

 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ο ορεστης βλεπει τα πραγματα καπως διαφορετικα απο καθε απλο πελατη..

Φυσικα και εχει κανει κακο στον εαυτο του, και κυριως στην τσεπη του...

Δεν ειναι κακο κιολας να βλεπεις μια ιεροδουλη ως ανθρωπο γκομενα, απλα το παιδι εχει ξεπερασει τα ορια..

Μια μικρη διορθωση!! :grin: :grin:
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ο ορεστης βλεπει τα πραγματα καπως διαφορετικα απο καθε απλο πελατη..

Φυσικα και εχει κανει κακο στον εαυτο του, και κυριως στην τσεπη του...

Δεν ειναι κακο κιολας να βλεπεις μια ιεροδουλη ως ανθρωπο, απλα το παιδι εχει ξεπερασει τα ορια..

τις ιερόδουλες οφείλουμε να τισ βλέπουμε σαν ανθρώπους εφ οσον είναι σωστές στην συμπεριφορά τους.αυτό δεν σημαίνει ότι θα ψάχνουμε γκόμενα στα μπουρδέλα και στα studio.


τώρα τι έχει γίνει με τον ορέστη δεν ξέρω οπότε δεν παίρνω θέση.αλλά το χω απορία τι στον πούτσο του κάνανε...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

To απόγευμα και μέχρι τις 23:00 στο studio Ελένη - Αντζελα - Μαρίνα  :smitten: :smitten: :smitten:




 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Μια μικρη διορθωση!! :grin: :grin:



+1000(όχι μόνο 1, είμαι και κουβαρντάς) :cheesy: :cheesy:



αν αυτόν τον χώρο τον δεις στη σωστή του διάσταση δηλαδή η κοπέλα προσφέρει μόνο υπηρεσίες επ΄αμοιβή και ο πελάτης απλά ξεχαρμανιάζει, ότι είναι χώρος που για την προστασία αμφοτέρων των πλευρών έρωτας δεν χωρεί τότε μπορείς να περάσεις καλά, διαφορετικά κλάψτο το παλικάρι.....α ρε Ορέστη.... :( :( :(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom