Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
καλησπερααααα αγοριαααααααααα και κοριτσια τι μου κανετε????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

υ.γ. τα βυζια μου δεν προκειται να τα πειραξω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....................

αλλη ειναι η εκπληξη....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Καλημερα :)

Πρωινη πρωινη σημερα...
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
καλησπερααααα αγοριαααααααααα και κοριτσια τι μου κανετε????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

υ.γ. τα βυζια μου δεν προκειται να τα πειραξω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....................

αλλη ειναι η εκπληξη....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Κατι μου λεει οτι ο boyfriend θα την μαθει να χρησιμοποιει το κολαρακι της!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερααααα αγοριαααααααααα και κοριτσια τι μου κανετε????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

υ.γ. τα βυζια μου δεν προκειται να τα πειραξω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....................

αλλη ειναι η εκπληξη....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
ΚΑτ'αρχάς στίς 12,42 μ.μ. δεν  λένε καλησπέρα αλλά καλημέρα ή έστω χαίρεται ! αφού λοιπόν δεν πρόκειται να πειράξεις τα βυζούδια σου να υποθέσω ότι ή ...έκπληξη έχει ίσως να κάνει με την ...πίσω πόρτα ?
 

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
52
Πόντοι
606
ΚΑτ'αρχάς στίς 12,42 μ.μ. δεν  λένε καλησπέρα αλλά καλημέρα ή έστω χαίρεται ! αφού λοιπόν δεν πρόκειται να πειράξεις τα βυζούδια σου να υποθέσω ότι ή ...έκπληξη έχει ίσως να κάνει με την ...πίσω πόρτα ?

Σιγουρα! Νομιζω ειναι η ωρα της!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.260
Κριτικές
256
Like
11.675
Πόντοι
19.505
Η Αλίκη είναι η πρώην Μαριάννα από Βριλησού 36. Είχε δουλέψει και Αριστομένους 72 για λίγο. Μια γυναικάρα-φωτιά, μελαχρινή με σώμα κόλαση. Ευγενέστατη και γλυκειά. Πιστεύω ότι θα μεγαλουργήσει στο 104. Το μόνο μείον ότι μπορεί να σε τελειώσει στο φτερό.
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
ΚΑτ'αρχάς στίς 12,42 μ.μ. δεν  λένε καλησπέρα αλλά καλημέρα ή έστω χαίρεται ! αφού λοιπόν δεν πρόκειται να πειράξεις τα βυζούδια σου να υποθέσω ότι ή ...έκπληξη έχει ίσως να κάνει με την ...πίσω πόρτα ?
προς ενημερωση σου μετα τις 12:00 λενε παντα καλησπερα...ετσι για να μαθαινουμε σωστα...η δεσποινα καλα τα ειπε...η ημιμαθεια χειροτερα της αμαθειας...
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
προς ενημερωση σου μετα τις 12:00 λενε παντα καλησπερα...ετσι για να μαθαινουμε σωστα...η δεσποινα καλα τα ειπε...η ημιμαθεια χειροτερα της αμαθειας...

Επειδη πρεπει οπως λες να μαθαινουμε σωστα η λεξη καλησπερα ειναι συνθετη.Αποτελειται απο το καλην+εσπεραν.
Η λεξη εσπερα συμφωνα με το λεξικο ειναι το χρονικό διάστημα από την στιγμή που αρχίζει να δύει ο ήλιος μέχρι να επικρατήσει βαθύ σκοτάδι.Συνωνυμο αυτου μπορεις να χρησιμοποιησεις την λεξη νυχτα αν και δεν θεωρω οτι ειναι και οτι πιο σωστο.
Προσωπικα δεν θυμαμαι να εχω ξυπνησει παντως 12:30 και να ειπα καλησπερα.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
προς ενημερωση σου μετα τις 12:00 λενε παντα καλησπερα...ετσι για να μαθαινουμε σωστα...η δεσποινα καλα τα ειπε...η ημιμαθεια χειροτερα της αμαθειας...

Κακιούλες μεγάλε ! καί χαίρεται τότε πότε λέμε ? τα ξημερώματα μήπως ? καί καλό απόγευμα ? το πρωί ? θα σε συμβούλευα πρίν να αμολάς αυτά τα περί ημιμάθειας καί αμάθειας να διαβάσεις καί λίγο Λεξικό Μπαμπινιώτη  γιατί διαφορετικά θα πρέπει να δείς τον καθρέπτη καί θα δείς ποιός είναι ό ημιμαθής !
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια....κανοντας ενα περασμα απο το στουντιο μου ανακοινωσαν τα προγραματα λεγοντας μου οτι η αντζελα αρχιζει απο 70 ευρω το προγραμα της....μπορω να μαθω γιατι αυτη η τεραστια διαφορα ????
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια....κανοντας ενα περασμα απο το στουντιο μου ανακοινωσαν τα προγραματα λεγοντας μου οτι η αντζελα αρχιζει απο 70 ευρω το προγραμα της....μπορω να μαθω γιατι αυτη η τεραστια διαφορα ????

για να ξεχωρίζει το αφεντικό από τους απλούς υπαλλήλους...:P
 

egoeimaire

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2011
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Έτσι και είχε 50 και η Άντζελα οι άλλες στη βάρδια, θα μέναν αγαμητες και μετά δεν θα έκανε καμιά, βάρδια μαζί της.


Με το ακριβότερο εισιτήριο για πάρτη της βαστάει τις ισορροπίες!

 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Έτσι και είχε 50 και η Άντζελα οι άλλες στη βάρδια, θα μέναν αγαμητες και μετά δεν θα έκανε καμιά, βάρδια μαζί της.


Με το ακριβότερο εισιτήριο για πάρτη της βαστάει τις ισορροπίες!

Υπερβολες ;)
 

Επισκέπτης
Καλησπερα παιδια....κανοντας ενα περασμα απο το στουντιο μου ανακοινωσαν τα προγραματα λεγοντας μου οτι η αντζελα αρχιζει απο 70 ευρω το προγραμα της....μπορω να μαθω γιατι αυτη η τεραστια διαφορα ????

Διότι λαμβάνετε... 3 σὲ 1  :2funny:.
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Έτσι και είχε 50 και η Άντζελα οι άλλες στη βάρδια, θα μέναν αγαμητες και μετά δεν θα έκανε καμιά, βάρδια μαζί της.


Με το ακριβότερο εισιτήριο για πάρτη της βαστάει τις ισορροπίες!
δηλαδη αρχηγε μου τοσο καιρο που δουλευε με 50 οπως οι αλλες κοπελες τι εγινε....λεσ να μπηκε χρηματιστηριο και να αυξηθηκε η μετοχη της??? :dancing: :dancing: :dancing:
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
τι να ρωτησω φιλε μου.....σιγουρα ειναι επιλογη της απλα σε μια τετοια κριση  απο 50 να το παει 70 το απλο προγραμα δεν ειναι και οτι καλυτερο....απλα εκανα την ερωτηση εδω μηπως καποιος ηξερε το λογο.... :think:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom