Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Διότι λαμβάνετε... 3 σὲ 1  :2funny:.

Κακιες....





τι να ρωτησω φιλε μου.....σιγουρα ειναι επιλογη της απλα σε μια τετοια κριση  απο 50 να το παει 70 το απλο προγραμα δεν ειναι και οτι καλυτερο....απλα εκανα την ερωτηση εδω μηπως καποιος ηξερε το λογο.... :think:

Η μονη που θα σου απαντησει ειναι η ιδια ;)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
τι να ρωτησω φιλε μου.....σιγουρα ειναι επιλογη της απλα σε μια τετοια κριση  απο 50 να το παει 70 το απλο προγραμα δεν ειναι και οτι καλυτερο....απλα εκανα την ερωτηση εδω μηπως καποιος ηξερε το λογο.... :think:
Ταπεινή μου άποψη ότι πρέπει να απευθυνθείς καί στην ίδια άν πραγματικά θέλεις μια πλήρη καί τεκμηριωμένη απάντηση καί όχι απλά τις υποκειμενικές απόψεις μόνο απο εμάς εδώ μέσα !
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
τι να ρωτησω φιλε μου.....σιγουρα ειναι επιλογη της απλα σε μια τετοια κριση  απο 50 να το παει 70 το απλο προγραμα δεν ειναι και οτι καλυτερο....απλα εκανα την ερωτηση εδω μηπως καποιος ηξερε το λογο.... :think:

Ναι ναι και μόλις κάποιος σου είπε το λόγο έσπευσες να πεις τα δικά σου ..............





Δεν εγινε καμιά αύξηση,το 70 για όποτε δουλεύει η Άντζελα είναι 2 χρόνων και το κάνει για να μη "στεναχωρεί" τα κορίτσια της.

Ναι λοιπόν είναι και μερικά μπουρδέλα που ανήκουν και διευθύνοντα από επαγγελματίες!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
που ειναι η δεσποινα να την παω μαρουλι  :2on1:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μέχρι τις 07:00 το πρωι στο studio Πάμελα + Μαρίνα + Ελένη  :smitten: :smitten: :smitten:


 
   


 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Η Αντζελα ειναι μια ΣΤΑΡ για αυτο παιρνει 70........μπου μου μια ΣΤΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡ αξιζει ολαααα τα λεφτασαα αστους να λενε εισαι θεααααααα.....συνεχισε ετσι!!!!!!!!!!φιλουθκια πολλααααα....
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερααααα αγοριαααααααααα και κοριτσια τι μου κανετε????? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

υ.γ. τα βυζια μου δεν προκειται να τα πειραξω ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....................

αλλη ειναι η εκπληξη....... :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Τελικά Δεσποινιώ ή ...έκπληξη έχει να κάνει με την ...πίσω πόρτα ή όχι ?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Η Αντζελα ειναι μια ΣΤΑΡ για αυτο παιρνει 70........μπου μου μια ΣΤΑΡΡΡΡΡΡΡΡΡ αξιζει ολαααα τα λεφτασαα αστους να λενε εισαι θεααααααα.....συνεχισε ετσι!!!!!!!!!!φιλουθκια πολλααααα....
χει δεσποινακη σε ψαχνει το σταματακη  :grin:
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Κακιούλες μεγάλε ! καί χαίρεται τότε πότε λέμε ? τα ξημερώματα μήπως ? καί καλό απόγευμα ? το πρωί ? θα σε συμβούλευα πρίν να αμολάς αυτά τα περί ημιμάθειας καί αμάθειας να διαβάσεις καί λίγο Λεξικό Μπαμπινιώτη  γιατί διαφορετικά θα πρέπει να δείς τον καθρέπτη καί θα δείς ποιός είναι ό ημιμαθής !
χωρις κακιουλες απλα για την μαθηση: ετυμολογια : καλησπερα <καλη + εσπερα ...χαιρετισμος που απευθυνεται απο το μεσημερι και μετα απο το απογευμα εως το βραδυ...
μεσημερι= το μέσο της ημέρας, το χρονικό διάστημα ανάμεσα στο πρωί και το απόγευμα. Συνήθως αναφέρεται στο διάστημα 12-3 μ.μ.
(πηγη )..και ο καθρεπτης μου ειναι πεντακαθαρος...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλησπέρα. Επειδή έχουνε παιχτεί πολλά λεφτά στο αν θα ξαναμπώ ή όχι, είπα να το πληρώσω το στανταράκι, κρίμα ήταν. :grin:

Λοιπόν, για να μιλήσω σοβαρά, κατόπιν ωρίμου σκέψεως (σπάνιο για μένα τελευταία), το να διαγράψω το λογαριασμό μου είναι χαζό όσο συνεχίζω να πηγαίνω σε στούντιο, διότι θέλω να γράφω κριτικές και να σχολιάζω κριτικές.

Η σκέψη του να διαγράψω το λογαριασμό μου για να μη διαβάζω τις @@κιες που γράφονται για μένα είναι ούτως ή άλλως χαζή, αφού το φόρουμ δεν μπορώ να το κλειδώσω και ούτως ή άλλως σπάνια το επισκέφτομαι.

Το να συνεχίσω να γράφω στο θρεντ του 104 πάλι ούτως ή άλλως είναι άσκοπο, αλλά το να μπω να σχολιάσω κάτι ενδιαφέρον που και που δεν απαγορεύεται και δεν απαιτεί να συνεχίσω να είμαι πελάτης του στούντιο. Ας κάνω λοιπόν και 2 παραθεσούλες πριν γράψω κριτικούλα (πάλι) και πάω για ύπνο...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Καλημέρα άγαπητέ..  ;) amniziake.

Ορέστη είναι πολύ της μόδας τελευταία τό «συνειδησιακό πρόβλημα»
Πρεπει να ύπαρχει όριο για τό πόσες φορές μπορεί κάποιος να άποχωρήση.
Δύο είναι ύπεραρκετές.

Λοιπόν... ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, αν και δεν ξέρω αν το έχεις πιάσει σωστά το θέμα. Δεν ξέρω τι έχεις μάθει ή τι έχει γραφτεί γενικά αυτές τις μέρες.

Είπα πάνω στα νεύρα μου ότι θα διαγράψω το λογαριασμό μου, αλλά το βρίσκω εντελώς άσκοπο τελικά, γιατί δε θα μπορώ να αποφύγω να διαβάζω αυτά που με ενοχλούν, παραμόνο να μη γράφω. Επιλογή μου είναι και το ένα και το άλλο δε χρειάζεται να περιορίσω τη δυνατότητα μου να επιλέγω κάθε στιγμή τι θα κάνω.

Τώρα για το στούντιο και όχι το θρεντ του 104 που είναι μια άλλη ιστορία, νομίζω ότι τα κορίτσια με τη συμπεριφορά τους έχουνε επιλέξει να με "διώξουν". Αν και εφόσον κάποια στιγμή δοθούν κάποιες εξηγήσεις ή γίνουνε κάποιες αποχωρήσεις, οκ, το ξαναβλέπουμε το θέμα.

Έχω αποχωρήσει 4-5 φορές, πολλές είναι οκ, μερικές από αυτές δικαιολογημένα, άλλες όχι. Πάντως τώρα σίγουρα έκανα καλά, αν όχι για λόγους συμπεριφοράς, απλώς γιατί πλέον δεν πέρναγα όσο καλά πέρναγα παλιά. Κατά τα άλλα, μετά από τσακωμούς συνήθως λέω μεγάλα λόγια, το χω αυτό...

ΥΓ: με αυτά που γίνανε τελευταία πάντως, είναι αδύνατο να ξαναπάω χωρίς να συμβεί κάτι συνταρακτικό, αν πάω έτσι, θα γίνει μακελειό... οπότε μην το περιμένετε κάποιοι...
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Τελικά Δεσποινιώ ή ...έκπληξη έχει να κάνει με την ...πίσω πόρτα ή όχι ?

Εγώ πάντως θα έπαιζα τα λεφτά μου στο ότι η ΔΕΣΠΟΙΝΑ θα ξεκινήσει ΠΡΩΚΤΙΚΟ και πιθανόν στις διακοπές της να κάνει κάποια προετοιμάσια...  :grin:

Δεν ξέρω κάτι, απλώς από κάτι συζητήσεις που έχω ακούσει τελευταία εντός του στούντιο, πιστεύω ότι είναι κατά 99% αυτό.  ;)

Τώρα για τρομερή αλλαγή στην εμφάνιση δεν το πιστεύω, πράγματι έχει υπέροχα ΒΥΖΑΚΙΑ, από τα πολύ καλά φυσικά, τρομερό ΚΩΛΑΡΑΚΙ, ε και για τα μαλλιά και τα νύχια δε νομίζω να έκανε τόσο θέμα. Επομένως μην περιμένετε αλλαγές, εξωτερικά είναι άψογο το κορίτσι.

Εσωτερικά πάλι μακάρι να μπορούσε να αλλάξει λίγο, δικαιώμα της είναι όμως να φέρεται όπως γουστάρει σε κάθε (τακτικό ειδικά) πελάτη και δικαίωμα του πελάτη να τη δέχεται ή να την απορρίπτει, όπως τελικά έκανα εγώ.

Δε μετανιώνω για όσα της είπα κατ' ιδίαν και η αλήθεια είναι ότι ήταν τόσο χοντρά που και γω που συγχωρώ εύκολα δε θα μου ξαναμίλαγα ποτέ.

Συνεπώς... απλά κρατάω τα όσα πέρασα μαζί της, κρατάω ότι είναι ένα πολύ γλυκό πλάσμα (επιφανειακά έστω), καλή επαγγελματίας στο δωμάτιο, αλλά πολύ ψυχρή σαν άνθρωπος...

Συγγνώμη για τα "σεντόνια", απλώς όποτε γράφω για κάποιο λόγο νιώθω την ανάγκη να απολογηθώ.

Για να μην ξεχνιόμαστε λοιπόν, ποντάρω ΠΡΩΚΤΙΚΟ και ΚΑΛΗΝΥΧΤΙΖΩ. Και ελπίζω να μην κάνω επόμενη παρέμβαση σύντομα, γιατί δε λέει...

ΥΓ: κανείς πλην του stam δε μου έχει στείλει pm αυτές τις μέρες, γαϊδούρια όλοι.  :P
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
καλα ορεστη επρεπα να παιζα στοιχημα οτι θα ξαναποσταρες μεσα σε 2 μερες μετα το αποχεραιτιστηριο μυνημα

και ειχε και καλι αποδοση γαμω  :2funny:  :P
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
καλα ορεστη επρεπα να παιζα στοιχημα οτι θα ξαναποσταρες μεσα σε 2 μερες μετα το αποχεραιτιστηριο μυνημα

και ειχε και καλι αποδοση γαμω  :2funny:  :P

ρε συ stam-ακο ας ρωταγες, θα στο ελεγα να πας να το παιξεις  :P

παντως επιστροφη στο στουντιο μην παιξεις οτι αποδοση και να δινει, εχουνε ειπωθει κουβεντες τοσο χοντρες που απλα δεν παιζει να συμβει...
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ρε συ stam-ακο ας ρωταγες, θα στο ελεγα να πας να το παιξεις  :P

παντως επιστροφη στο στουντιο μην παιξεις οτι αποδοση και να δινει, εχουνε ειπωθει κουβεντες τοσο χοντρες που απλα δεν παιζει να συμβει...



γμτ......Ορέστη ξέχασα να σε αποχαιρετήσω!
Σταμ....η τύχη σου χαμογελά.....έφυγες για στοίχημα, η επιστροφή είναι δεδομένη, πόσες ώρες δεν είναι γνωστό.



καλημέραααααα σε όλους και όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλημέρα σ' όλες καί σ' όλους χωρίς παρεξήγηση το ..." πρώτο χαρτάκι " νομίζω ότι θα πρέπει , ελθέτω χρόνω βέβαια , να το πάρω εγώ μιας καί εγώ έκανα την ερώτηση στο Δεσποινάκι περί πίσω πόρτας ! όπου βέβαια άσχετα άν δεν πήρα  απ'ευθείας απάντηση ή σιωπή της είναι ευεργετικά προδοτική για όλους μας !
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom