Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
82? Πολυ παλια.!Απο τοτε εχουν αλλαξει πολλα πράματα στο νησι.Δεν έχεις ξαναπάει από τότε;
Δέν έτυχε αλλά καί δεν το επιδίωξα επειδή  έχω τις αναμνήσεις μου απο τότε , όχι απαραίτητα με γκόμενα καί τέτοια αλλά 30 χρόνια πίσω είναι αυτά φίλε !
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Ρε φίλε,πέρα από το ότι γράφεις σαν να είσαι από το μαγαζί θα σου πω τα εξης.Όταν λες οτι μπορουμε να γαμησουμε κι οποια θελουμε,εννοεις δωρεάν?Οχι φυσικα.Να παω σ ενα παρτυ που δεν με ξερει κανεις και δεν ξερω κανεναν,να βλεπω κι αλλους να ξερογλυφονται με τις γκομενες,γιατι?Φυσικά και μπραβο στο μαγαζι για τετοια events αλλα μην ξεχνας οτι ειναι ενας οικος ανοχης που παει ο κοσμος για να κανει σεξ κι οχι να κανει φιλους και να βγαλει γκομενες.Αν θελω να παω εκει για σεξ,θα παω και χωρις να ειναι μερα παρτυ.Ετσι οπως το γραφεις,μονο συγνωμη δεν ζητας να σου πουμε για τις απουσιες!

Με παρεξήγησες και δεν μπορώ να σπάω τ' αρχίδια μου με περιπτώσεις σαν τη δική σου. Κατ' αρχάς δεν απευθυνόμουν σ' εσένα, αυτοί τους οποίους εννοούσα κατάλαβαν ποιοι είναι (Amjik, Biker, Λαγαρός, Sarouman κ.τ.λπ.) που είναι γνωστοί φίλοι του studio. Αν θέλεις όμως και την άποψή μου, στην περίπτωση που ανήκεις στο χώρο (δηλαδή είσαι φίλος του πληρωμένου έρωτα και δεν μπαίνεις εδώ μέσα μόνο για να γράφεις τις αποψάρες σου) δε βρίσκω που είναι το κακό να πάρεις δυο - τρία φιλαράκια σου που έχετε το ίδιο "χόμπυ" και να πάτε σε ένα απ' τα party του 104 όπου ακόμα κι αν δεν ξέρετε τις κοπέλες προσωπικά όπως εμείς πέρα απ' το ότι θα γαμήσετε (το ζητούμενο) θα μπορείτε να πιείτε και τα ποτά σας, να φάτε τα γλυκά σας κ.τ.λπ. Εκτός αν σε καλύπτει περισσότερο η παγωμάρα του μπουρδέλου που μπαίνεις, πληρώνεις, γαμάς, φεύγεις και πολλές φορές φεύγοντας δε σου λένε ένα "γεια" ούτε η τσατσά, ούτε καν η κοπέλα που πήγες μαζί της. Ξέρεις αν δεις παλιές ταινίες που σκιαγραφούν το κλίμα των καμπαρέ και των οίκων ανοχής της Τρούμπας (που σίγουρα ως αδαής δεν έχεις δει) θα παρατηρήσεις ακριβώς τέτοια σκηνικά, καβλάντισμα των πελατών με τις κοπέλες στο σαλόνι και χορούς ενίοτε και μετά :knockinb: σε κάποιο απ' τα δωμάτια ο καθένας τους με την κοπέλα της αρεσκείας του. Το ίδιο ακριβώς σκηνικό και σε οίκους ανοχής της Αργεντινής με το tango να έχει την τιμητική του κ.τ.λπ. Δυστυχώς ο νόμος που ίσχυε μέχρι το Δεκέμβρη του 2010 αν δεν κάνω λάθος ΑΠΑΓΟΡΕΥΕ την ύπαρξη περισσότερων από ενός κοριτσιών σε κάθε σπίτι την ίδια στιγμή. Ο νεότερος νόμος που ήρε εκ νέου αυτόν τον περιορισμό ήταν ευχής έργο για εμάς τους φίλους των σπιτιών...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Βρε εχεις παει και εσυ Αμοργο;Στο καλλιστο παντως το παγωτο δεν τρωγεται,ειναι απαισιο!

πολλες φορες ;)
ειναι σπιτικο γιαυτο μαλλον δεν σαρεσε ;)
αλλα μην την ανοιξουμε τη συζητηση γιατι εισαι και απο εκει και οι μονες μου ενστασεις για το μερος ειναι το φαγητο που στο συνολο του ειναι λιγο πολυ μετριοτητα και οι τουριστικες υποδομες που ειναι ανυπαρκτες :-
καταλλα ειναι απο τα ωραιοτερα νησια που εχω παει και καποια στιγμη θα ξαναπαω  ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Καλησπέρα αγάπη μου τι κανεις πως τα πας με τι ζεστη, :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

μια χαρα τα παω ειμαι στην ανδρο με την ταμπλετα μου και χαζευω το σαιτ και διαφορα ατακτα κωλαρακια που βολταρουν στην παραλια!!!!!!!!!!
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
μια χαρα τα παω ειμαι στην ανδρο με την ταμπλετα μου και χαζευω το σαιτ και διαφορα ατακτα κωλαρακια που βολταρουν στην παραλια!!!!!!!!!!
xaxaxaxaxxaxaxxaxa μια χαρά περνάς ,,σε ζηλεύω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
xaxaxaxaxxaxaxxaxa μια χαρά περνάς ,,σε ζηλεύω

αμα θες ελα εχω μεγαλο δωματιο με ολες τις ανεσεις φατσα θαλασσα !!!!!!!! θα περασουμε ομορφα και μην παει ο νους σου σε κακο φιλικα στο προτινω , να κανουμε τις βουτιες μας τα φαγητα μας τα μπαρακια μας και τελος ...!!! για σεξ και τετοια ουτε λογος μονο φιλικα!!!!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
αμα θες ελα εχω μεγαλο δωματιο με ολες τις ανεσεις φατσα θαλασσα !!!!!!!! θα περασουμε ομορφα και μην παει ο νους σου σε κακο φιλικα στο προτινω , να κανουμε τις βουτιες μας τα φαγητα μας τα μπαρακια μας και τελος ...!!! για σεξ και τετοια ουτε λογος μονο φιλικα!!!!!!

Με το συμπάθειο αλλά " φιλικά " γίνεται το καλύτερο  πήδημα !! one night stand χωρίς άγχος καί δεσμεύσεις  !
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Με το συμπάθειο αλλά " φιλικά " γίνεται το καλύτερο  πήδημα !! one night stand χωρίς άγχος καί δεσμεύσεις  !
φιλε δεν το χει ο λαρι,τον βλεπω να την ταιζει τσαμπα και να μην γαμαει  :grin:
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
αμα θες ελα εχω μεγαλο δωματιο με ολες τις ανεσεις φατσα θαλασσα !!!!!!!! θα περασουμε ομορφα και μην παει ο νους σου σε κακο φιλικα στο προτινω , να κανουμε τις βουτιες μας τα φαγητα μας τα μπαρακια μας και τελος ...!!! για σεξ και τετοια ουτε λογος μονο φιλικα!!!!!!
με όλη μου την χαρά θα ερχομουνα όμως δυϊστικός δουλεύω,,,,μόλις ξύπνησα και δεν είμαι καλά το κεφάλι μου πονάει γιατί τα ήπια  κθες ,,,,,,,,και δυϊστικός  θα κάνω ένα μπάνιο και δουλειά μετά
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
με όλη μου την χαρά θα ερχομουνα όμως δυϊστικός δουλεύω,,,,μόλις ξύπνησα και δεν είμαι καλά το κεφάλι μου πονάει γιατί τα ήπια  κθες ,,,,,,,,και δυϊστικός  θα κάνω ένα μπάνιο και δουλειά μετά

καλα δεν σου ειπα και σημερα το σαββατοκυριακο ελα εκτος αν καθε βραδυ θα πινεις και θα εχεις πονοκεφαλο οσο για την δουλεια θα μιλησω εγω στην αντζελα και θα σου δωσει αδεια μερικες μερες!!!!!
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
βρε καλα τα λες γιαυτους που πηδανε εγω νο κουκου!!!!!!!!!!

Περί ορέξεως τι να πείς ? ωραία πάντως ή Άνδρος έχω βέβαια να πάω καμμιά 20αρια χρόνια ! καί την θυμάμαι καθημερινά γιατί πίνω μόνο Σάριζα ! εσύ σε ποιό μέρος βρίσκεσαι ? Χώρα ? Μπατσί ? Γαύριο ? Κόρθιο ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom