Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαλάκες εγω νομίζω ότι εκεί μέσα όλες είναι τραβέλια!

πάντως άμα διαβάσεις την πρώτη σελίδα αυτού του thread θα δεις ότι όντως υπάρχει ένα trans.για τις υπόλοιπες δεν ξέρω.
καλό θα ήταν το ίδιο το studio να παρείχε σχετική ενημέρωση.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
!
 

Συνημμένα

  • bowing-036.gif
    bowing-036.gif
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 17

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
και εγω σου λεω το πολυ πολυ να γινοντουσαν 2-3 παραπανω ραντεβου στην βαρδια και στο τελος της ημερες το ταμειο θα ηταν πολυ κατω απο το αναμενομενο

Την παλευετε ρε? Ολοι στην Φυλης σε εσας θα ερχοντουσαν τι ειναι 10 ευρω παραπανω..Να μην αναφερω και το μισο φορουμ απο εδω...Επειχηρηματικο μυαλο βλεπω... :rolleyes:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εεεεε αφού θα έχει λαϊκό προσκύνημα..... μόνο να με το πείτε λίγο πριν να φέρω το όχημα.
 

Συνημμένα

  • kantina_533_355-300x199.jpg
    kantina_533_355-300x199.jpg
    20,6 KB · Εμφανίσεις: 23

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
εχουμε και λεμε

Hilton 5αστερων 160ευρω
Interkontinental 5αστερων 140
Park 4αστερων 120
Imperial 5αστερων 80

με βαση αυτες τις πιο πανω τιμες και με την σωστη (αλλα για μενα οχι σφαιρικη και ολοκληρωμενη) λογικη σου το imperial 5αστερο ξενοδοχειο με μονο 80ε την διανυκτερευση για 2 ατομα θα επρεπε να εχει μετραπει σε τραπεζα,

...καλα τωρα.. το ιμπιριαλ δεν εκλεισε λόγω των χαμηλών τιμών... :rolleyes:
βασικά εκει που ήταν, πως να δουλεψει..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Την παλευετε ρε? Ολοι στην Φυλης σε εσας θα ερχοντουσαν τι ειναι 10 ευρω παραπανω..Να μην αναφερω και το μισο φορουμ απο εδω...Επειχηρηματικο μυαλο βλεπω... :rolleyes:

λες ε?
ε αφου εχεις εσυ επειχηριματικο μυαλο με εφεση στην οικονομια αν θες εξηγησε μου γιατι studio της γυρω περιοχης μας που ειχαν ετσι κι αλλιως 30ε τιμες απο οτι διαβαζω εδω κλεισαν? τα βρισκει ο κοσμος κλειστα? κατι τετοιο τελοςπαντων?
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
και εγω σου λεω το πολυ πολυ να γινοντουσαν 2-3 παραπανω ραντεβου στην βαρδια και στο τελος της ημερες το ταμειο θα ηταν πολυ κατω απο το αναμενομενο
μη τα κοιτας ολα απο την σκοπια του πελατη και τι θα συμφερε εσενα σαν πελατη
αν ολες οι επιχειρησεις βαζαν πρωτα το συμφερον του πελατη και μετα το δικο τους το μονο συγουρο θα ηταν οτι στο τελος δεν θα υπηρχαν επιχειρησεις γιατι ολες θα εκλειναν
θα σου δωσω ενα παραδειγμα απο ενα κλαδο που οπως ολοι οι κλαδοι δεν εχει καμια σχεση με τους οικους ανοχης αλλα αν το καλοσκεφτεις υπαρχουν καποια κοινα στοιχεια
τα ξενοδοχεια
θα σου πω τις τιμες απο μερικα ξενοδοχεια των αθηνων για την ανοιξη που μας περασε για 1 διανυκτερευση 2 ατομων σε απλο δωματιο
εχουμε και λεμε

Hilton 5αστερων 160ευρω
Interkontinental 5αστερων 140
Park 4αστερων 120
Imperial 5αστερων 80

με βαση αυτες τις πιο πανω τιμες και με την σωστη (αλλα για μενα οχι σφαιρικη και ολοκληρωμενη) λογικη σου το imperial 5αστερο ξενοδοχειο με μονο 80ε την διανυκτερευση για 2 ατομα θα επρεπε να εχει μετραπει σε τραπεζα, το προσωπικο στη ρεσεπτιον δεν θα ειχε χωρο να φυλαξει αλλα χαρτονομισματα και τα μηχανακια απο τις πιστωτικες καρτες θα επρεπε να ειχανε κλαταρει απο την πολυ χρηση
το ιμπιριαλ θα επρεπε με τετοιες τιμες σοκ να εχει πιασει ολο τον ξενο τουρισμο της αθηνας, ολους οσους ερχονται απο επαρχια για να κανουν εδω δουλειες, ολους τους αθλητες ομαδες που ερχονται εδω για αγωνες, ολα τα ζευγαρακια που θελουν καπου να πανε, ολους τους αθηναιους που εχουν μαστορους σπιτι τους κανουν ανακαινισεις κτλ

το αποτελεσμα ξερεις πιο ειναι ομως?
το εντελως αντιθετο
το ιμπιριαλ εβαλε λουκετο, το χιλτον απο την αλλη με την τραβηγμενη δεν λεω τιμη των 160ε για μια απλη διανυκτερευση αμφιβαλω να βαλει λουκετο οσο και να σκληρηνουν τα πραγματα στην ελλαδα
η λογικη σκοτωνω αυτο που πουλαω, το ξεφτιλιζω με μια τιμη πολυ κατω απο την αξια του, μπορει στην θεωρια να ακουγεται καλα στην πραξη ομως πασχει ταμαλα και ειναι μια λογικη που θα μπορουσε να μου την προτηνει το ανηψακι μου που ειναι 12 ετων αλλα το ανηψακι μου δεν ειναι για να δινει λυσεις και προτασεις σε θεματα επιχειρηματικα αλλα ειναι για να συνεχισει το σχολειο του αν μπορεσει μετα να σπουδασει ετσι ωστε να πηξει και το μυαλο του και μετα ισως θα μπορουσε να δωσει λυσεις και προτασεις
μην μπαινεις λοιπον να προτηνεις κατι με βαση το τι θα ηθελες εσυ σαν πελατης και το τι θα σε συμφερε περισσοτερο εσενανε γιατι αθελα σου ταυτιζεσαι με το ανιψακι μου
να τα κοιτας ποιο σφαιρικα τα πραγματα και απο ολες τις σκοπιες
το studio εχει σκοπο να συνεχισει να λειτουργει για πολλα χρονια ακομη
οχι να κανει μια αρπαχτη για τους επομενους 2-3 μηνες και μετα να κλησει  ;)
Καθότι προσφέρεις κυρίως υπηρεσίες έχεις μεγαλύτερο περιθώριο ευελιξίας, κακά τα ψέματα. Μάλλον πάνε καλά οι δουλειές θα έλεγα και δεν έχεις λόγο να τις μειώσεις.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Μιλωντας για μενα παντως θα προτιμουσα να δωσω 10Ε παραπανω και να παω σε στουντιο που ξερω οτι οι παροχες ειναι σαν του ΡΔ (αν και δεν εχω παει προς το παρον) παρα να δωσω λιγοτερα.Εξαρταται ο καθενας τι βαζει σαν προταιρεοτητα.
Το παραδειγμα που ανεφερες παντως αντζελα με τα ξενοδοχεια μπορει τιμολογιακα να στεκει αλλα πρεπει να προσθεσεις και αλλες παραμετρους οι οποιες οδηγησαν στο κλεισιμο του ενος.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
...καλα τωρα.. το ιμπιριαλ δεν εκλεισε λόγω των χαμηλών τιμών... :rolleyes:
βασικά εκει που ήταν, πως να δουλεψει..

δεν παιζει ρολο τοσο το που ηταν
με 80ε διανυκτερευση σε 5στερο
στο ουζμπεκισταν να ψαξεις :cheesy:
δεν βρισκεις
απλα γνωμη μου με μια τετοια μειωση τιμων το χαντακωσαν το ξενοδοχειο :-
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ατυχής η σύγκριση τιμών με ξενοδοχεία για πολλούς λόγους αλλά μαγκιά σας που μπορείτε και παίρνετε τόσα αφού σας τα δίνουν.Όμως αν κάποια στιγμή αλλάξουν τα πράγματα και ρίξετε τις τιμές μην πείτε αυτό το κλασικό "συναισθανόμενοι τις ανάγκες και της δυσκολίες της εποχής" κλπκλπ ρίξαμε τις τιμές,τάχα ότι τις ρίξατε για μας.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
γιατι παραπονιεστε για τις τιμες? :think: :think:
Αφου εκει στην Αθηνα εχετε πληθωρα επιλογων...δεν θελετε ή δεν σας φτανουν τα οικονομικα για Φυλης 104,τραβατε στα μπουρδελακια του 20 αρικου ή στο ρομαντικο Μεταξι με 10 κ 15...γιατι γκρινιαζετε λοιπον?
Ελατε να ζειστε επαρχια ενα χρονο,να δειτε την γλυκα.... ουτε οι κοπελες ανανεωνονται συχνα,ουτε τα οικηματα ειναι πολλα κ το απλο στα μπουρδελα αποτιμαται στα 30-35 ευρω...δεν υπαρχει χαμηλοτερη τιμη για να  :knockinb: :knockinb: καποιος...μονο τοτε θα εκτιμησετε την πληθωρα των επιλογων που εχετε στο πιατο σας...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
γιατι παραπονιεστε για τις τιμες? :think: :think:
Αφου εκει στην Αθηνα εχετε πληθωρα επιλογων...δεν θελετε ή δεν σας φτανουν τα οικονομικα για Φυλης 104,τραβατε στα μπουρδελακια του 20 αρικου ή στο ρομαντικο Μεταξι με 10 κ 15...γιατι γκρινιαζετε λοιπον?
Ελατε να ζειστε επαρχια ενα χρονο,να δειτε την γλυκα.... ουτε οι κοπελες ανανεωνονται συχνα κ το απλο στα μπουρδελα αποτιμαται στα 30-35 ευρω...δεν υπαρχει χαμηλοτερη τιμη για να  :knockinb: :knockinb: καποιος...μονο τοτε θα εκτιμησετε την πληθωρα των επιλογων που εχετε στο πιατο σας...
ρε τυπε νο μανι νο χανι, απλο.. οποιος εχει φουσκωτη τσεπη δεν παραπονιεται, εκτος και αν ειναι τσιφουτης, σαν εμενα δηλαδη  :sunglasses:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ρε τυπε νο μανι νο χανι, απλο.. οποιος εχει φουσκωτη τσεπη δεν παραπονιεται, εκτος και αν ειναι τσιφουτης, σαν εμενα δηλαδη  :sunglasses:
δεν μου περισσευουν ουτε εμενα μαν,απλα αποτιμω την τρεχουσα κατασταση. :grin:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
γιατι παραπονιεστε για τις τιμες? :think: :think:
Αφου εκει στην Αθηνα εχετε πληθωρα επιλογων...δεν θελετε ή δεν σας φτανουν τα οικονομικα για Φυλης 104,τραβατε στα μπουρδελακια του 20 αρικου ή στο ρομαντικο Μεταξι με 10 κ 15...γιατι γκρινιαζετε λοιπον?
Ελατε να ζειστε επαρχια ενα χρονο,να δειτε την γλυκα.... ουτε οι κοπελες ανανεωνονται συχνα,ουτε τα οικηματα ειναι πολλα κ το απλο στα μπουρδελα αποτιμαται στα 30-35 ευρω...δεν υπαρχει χαμηλοτερη τιμη για να  :knockinb: :knockinb: καποιος...μονο τοτε θα εκτιμησετε την πληθωρα των επιλογων που εχετε στο πιατο σας...
Αυτό είναι σωστό που λες.Υπαρχουν όντως πολλές επιλογές και διάφορες τιμές.Εξάλλου μπορεί κάποιος να δώσει 20 Ευρώ και να περάσει πολύ καλύτερα από το να δώσει ακόμα και 150 σε κολ γκερλ.Είναι συνάρτηση πολλών παραγόντων.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αυτό είναι σωστό που λες.Υπαρχουν όντως πολλές επιλογές και διάφορες τιμές.Εξάλλου μπορεί κάποιος να δώσει 20 Ευρώ και να περάσει πολύ καλύτερα από το να δώσει ακόμα και 150 σε κολ γκερλ.Είναι συνάρτηση πολλών παραγόντων.
+1...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ατυχής η σύγκριση τιμών με ξενοδοχεία για πολλούς λόγους αλλά μαγκιά σας που μπορείτε και παίρνετε τόσα αφού σας τα δίνουν.Όμως αν κάποια στιγμή αλλάξουν τα πράγματα και ρίξετε τις τιμές μην πείτε αυτό το κλασικό "συναισθανόμενοι τις ανάγκες και της δυσκολίες της εποχής" κλπκλπ ρίξαμε τις τιμές,τάχα ότι τις ρίξατε για μας.

1ο φαουλ
καμια ατυχης συγκριση
μη κοιτας το δεντρο αλλα το δασος

2ο φαουλ
δεν τα παιρνουμε αφου μας τα δινουν, τα δουλευουμε και μας τα δινουν

3ο φαουλ
εδω και μηνες εχουμε χαμηλες τιμες σε καποιες μας βαρδιες για τον κοσμο που εχει προβλημα
οποιος ενδιαφερετε ερχεται και απολαμβανει υπηρεσιες σε ενα περιβαλλον 24ωρης καθαριοτητας και παροχων που δεν θα τα βρει πουθενα αλλου :-* :-*
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
λες ε?
ε αφου εχεις εσυ επειχηριματικο μυαλο με εφεση στην οικονομια αν θες εξηγησε μου γιατι studio της γυρω περιοχης μας που ειχαν ετσι κι αλλιως 30ε τιμες απο οτι διαβαζω εδω κλεισαν? τα βρισκει ο κοσμος κλειστα? κατι τετοιο τελοςπαντων?

δεν ξερω για αλλα στουντιο..παντως το δικο σας εχει την φημη(κυριως με ολη την διαφημηση στο ιντερνετ) και την θεση(για μενα ειναι καλη τοποθεσια δεν ξερω γιατι μερικοι την κατακρινουν) και τους πελατες για να παραμεινει ανοιχτο. δεν σου λεω εγω κανε το 100ευρω 30ευρω και το 200ευρω 60ευρω, απλα σου λεω οτι αν εριχνες τις τιμες θα ειχες περισσοτερη πελατεια. δεν ξερω κατα ποσο περισσοτερη, αυτο εξαρταται απο διαφορους παραγοντες, αλλα δεν θα φτωχευατε παντως αυτο ειναι σιγουρο.

νταξει εμενα προσωπικα δεν με νοιαζει καθολου ουτε ζηταω κατι απλα βλεπω οτι σκεφτεσαι λαθος. παρε για παραδειγμα διαφορες κοπελες που πηγαν απο Φυλης στο Μεταξουργειο γιατι παρολο που εκει για καθε γαμησι περνουν τα μισα, κανουν τα τριπλα γαμησια ομως και ετσι στο συνολο βγαινουν παραπανω. καπως ετσι ΠΙΣΤΕΥΩ θα ηταν και με σας αν κανατε κατι τετοιο.

βεβαια αυτο ισχυει περισσοτερο για αλλα στουντιο που δεν τα πανε και τοσο καλα απο πελατες και ετσι. εσεις και ετσι να συνεχισετε καλα τα πατε οποτε δεν "χρειαζεστε"(ακομα) την αλλαγη αυτη. παντως μην νομιζεις οτι ειναι κακη επενδυση το αντιθετο.
σορρυ για το μεγαλο ποστ απλα την γνωμη μου για το θεμα ηθελα να πω. :sunglasses:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom