Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Αλήθεια, σε ποιες βάρδιες είναι μειωμένη η ταρίφα;
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Μιλωντας παντως με απολυτους αριθμους για να βγει κερδισμενο το μαγαζι απο την μειωση εστω στα 40Ε θα πρεπει να πευχει αυξηση της πελατειας απο 25% και πανω σε σταθερη βαση.Το θεμα  ειναι ποσο εφικτο ειναιαυτο σε τετοιες περιοδους
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Μιλωντας παντως με απολυτους αριθμους για να βγει κερδισμενο το μαγαζι απο την μειωση εστω στα 40Ε θα πρεπει να πευχει αυξηση της πελατειας απο 25% και πανω σε σταθερη βαση.Το θεμα  ειναι ποσο εφικτο ειναιαυτο σε τετοιες περιοδους
Μα, αν πρόκειται να πετύχει αύξηση 25%, καθώς λες, με μια μείωση της τάξης του 20% στο απλό, δε βλέπω το λόγο που να το εμποδίζει.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπερα σε ολους.........

τι να πω εχω μεινει αφωνοι με αυτα που διαβαζω......η μπου μπου στολισε για αλλη μια φορα...

εγω δεν θελω τιποτα να πω.....απλα 50ευρω απλο προγραμμα σε ενα χωρι που σου παρεχει καθαριοτητα,ποτακι,και την κοπελα την αρεσκεια σου χωρις βιασυνη δεν νομιζω να ειναι πολλα...........α και ξεχασα παντοφλες και πετσετες μιας χρησης και gel και αποσμητικο ....και εσεις μου λετε οτι ειναι πολλα 50 ερω?????θα μας τρελανεται εσεις....
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
1ο φαουλ
καμια ατυχης συγκριση
μη κοιτας το δεντρο αλλα το δασος

2ο φαουλ
δεν τα παιρνουμε αφου μας τα δινουν, τα δουλευουμε και μας τα δινουν

3ο φαουλ
εδω και μηνες εχουμε χαμηλες τιμες σε καποιες μας βαρδιες για τον κοσμο που εχει προβλημα
οποιος ενδιαφερετε ερχεται και απολαμβανει υπηρεσιες σε ενα περιβαλλον 24ωρης καθαριοτητας και παροχων που δεν θα τα βρει πουθενα αλλου :-* :-*

ρε κούκλα, τόσα φάουλ και καμιά κάρτα >:( :'(
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Μα, αν πρόκειται να πετύχει αύξηση 25%, καθώς λες, με μια μείωση της τάξης του 20% στο απλό, δε βλέπω το λόγο που να το εμποδίζει.

Eγω δεν λεω αν το εμποδιζει λεω αν θα καταφερει να πετυχει αυτη την αυξηση ωστε να βγει και αυτο κερδισμενο παραπανω και οι πελατες να ειναι ακομα ποιο ευχαριστημενοι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Καλησπερα σε ολους.........

τι να πω εχω μεινει αφωνοι με αυτα που διαβαζω......η μπου μπου στολισε για αλλη μια φορα...

εγω δεν θελω τιποτα να πω.....απλα 50ευρω απλο προγραμμα σε ενα χωρι που σου παρεχει καθαριοτητα,ποτακι,και την κοπελα την αρεσκεια σου χωρις βιασυνη δεν νομιζω να ειναι πολλα...........α και ξεχασα παντοφλες και πετσετες μιας χρησης και gel και αποσμητικο ....και εσεις μου λετε οτι ειναι πολλα 50 ερω?????θα μας τρελανεται εσεις....
Το έχουμε μάθει νερό το ποιηματάκι.
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.288
Like
2.326
Πόντοι
456
Καλησπερα σε ολους.........

τι να πω εχω μεινει αφωνοι με αυτα που διαβαζω......η μπου μπου στολισε για αλλη μια φορα...

εγω δεν θελω τιποτα να πω.....απλα 50ευρω απλο προγραμμα σε ενα χωρι που σου παρεχει καθαριοτητα,ποτακι,και την κοπελα την αρεσκεια σου χωρις βιασυνη δεν νομιζω να ειναι πολλα...........α και ξεχασα παντοφλες και πετσετες μιας χρησης και gel και αποσμητικο ....και εσεις μου λετε οτι ειναι πολλα 50 ερω?????θα μας τρελανεται εσεις....

Καλως την μικρη

Ο καθενας κανεις τις επιλογες του.Αλλοι απλα μπαινουν :fuck2: χωρις να τους νοιαζουν οι παροχες και αλλοι τις εχουν σαν προτεραιοτητα.Εξαλλου ελευθερος ανταγωνισμος υπαρχει το ΡΔ  δεν ειναι το μοναδικο.
 

panatha1908

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
το απλό πρόγραμμα πόση ώρα είναι δηλαδή??

το παν είναι να υπάρχει ορθή σχέση ποιότητα υπηρεσίας-τιμή(δεν έχω προσωπική άποψη για το αν ισχύει στην συγκεκριμένη περίπτωση).από εκεί και πέρα το αν θα είναι ακόμα καλύτερη αυτή η σχέση(ρίχνοντας την τιμή ή με άλλους τρόπους) είναι στην ευχέρεια του πωλητή.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
το απλό πρόγραμμα πόση ώρα είναι δηλαδή??

το παν είναι να υπάρχει ορθή σχέση ποιότητα υπηρεσίας-τιμή(δεν έχω προσωπική άποψη για το αν ισχύει στην συγκεκριμένη περίπτωση).από εκεί και πέρα το αν θα είναι ακόμα καλύτερη αυτή η σχέση(ρίχνοντας την τιμή ή με άλλους τρόπους) είναι στην ευχέρεια του πωλητή.

15 με 20 λεπτα...........χωρις βιασυνες.....
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Καλησπέρα!Δεν λειτουργεί παντα θετικά η μειωση τιμών.Ποσα στουντιο εχουν μειωσει τις τιμες;Aρκετα!Που πάει ομως ο περισσοτερος κόσμος;Προτιμάει το 50 αρικο για ναι ποιος σιγουρος για τις υπηρεσίες.Αν δειτε σε αυτα που ειναι στα 30ευρω καιστα 40  ευρω η πελατέια δεν ειναι και κατι το φοβερο.Μυγες βαράνε και οταν πάς να φυγεις σου ριχνουν κιαλο την τιμη.Υπάρχουν βεβαια και μαγαζια χωρις ντουζιερες που ζητανε 50 αρικο,αλλα εκει ενοειτε δεν μπαινεις αν δεν κανεις παζάρι.Τους πάτας τον κάλο!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
αμφιβαλλεις οτι παρεχουμε ολα αυτα??????αλλα τι λεω εσυ ουτε καν εχεις περασει απεξω απο το μαγαζι μας...
Και πού το ξέρεις εσύ ότι δεν έχω περάσει; Απλά επισημαίνω την παρατήρησή μου για ένα επαναλαμβανόμενο μοτίβο στα πλαίσια του μάρκετινγκ. Όπως πχ στα μπουρδέλα ακούς πάντα τις τσατσάδες να λένε "Κάνει όλες τις στάσεις, πισωκολλητό, τσιμπουκάκι, μο*νάκι, ελεύθερα πιασιματάκια, είναι 20 ευρώ, θέλετε να περάσετε;" Στο ίδιο έργο θεατές μια φάση... Ο άλλος είναι συνήθως δασκαλεμένος εκ των προτέρων να δικαιολογεί και να υποστηρίζει με επιχειρήματα το υψηλό κόστος.
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλησπέρα!Δεν λειτουργεί παντα θετικά η μειωση τιμών.Ποσα στουντιο εχουν μειωσει τις τιμες;Aρκετα!Που πάει ομως ο περισσοτερος κόσμος;Προτιμάει το 50 αρικο για ναι ποιος σιγουρος για τις υπηρεσίες.Αν δειτε σε αυτα που ειναι στα 30ευρω καιστα 40  ευρω η πελατέια δεν ειναι και κατι το φοβερο.Μυγες βαράνε και οταν πάς να φυγεις σου ριχνουν κιαλο την τιμη.Υπάρχουν βεβαια και μαγαζια χωρις ντουζιερες που ζητανε 50 αρικο,αλλα εκει ενοειτε δεν μπαινεις αν δεν κανεις παζάρι.Τους πάτας τον κάλο!

Σωστος..........καλησπεραααααα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom