Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (0 μέλη και 64 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:
Ορέστη μαν, ΚΟΦ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!! Αυτοξεφτιλίζεσαι δεν το καταλαβαίνεις?? :tickedoff: :tickedoff:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Αγαπητοί συναγωνιστές πιστεύω ότι για περιπτώσεις σαν του δύστυχου του Ορέστη μια θεραπεία προτείνεται : Α Π Α Ξ Ι Ω Σ Η  &  Π Ε Ρ Ι Φ Ρ Ο Ν Η Σ Η ! κοινώς Γ Ρ Α Ψ Ι Μ Ο !!! τελεία καί παύλα γιατί νομίζω το  να επιδιώκει να  ασχολόυνται όλοι κατ' αυτόν τον τρόπο μαζί του έχει καταντήσει νοσηρό !
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Και το μονοπετρο!!  :grin: :grin: :grin:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
αλάνια βλέπω να γράφονται πάλι 30 σελίδες spam για τον μονομερή έρωτα ορέστη-δεσποινιώς.

Ρε Ορέστη ξεκόλλα γεμάτος τσιμπουκομαμές είναι ο κόσμος, η άλλη σου τσίμπαγε χρήματα για να μιλήσετε στο δωμάτιο στο τσαρδί τί άλλο πρέπει να γίνει για να καταλάβεις οτι με αυτή την κατηγορία τσιμπουκομαμών πας γαμάς αδειάζεις φεύγεις...............
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αγαπητοί συναγωνιστές πιστεύω ότι για περιπτώσεις σαν του δύστυχου του Ορέστη μια θεραπεία προτείνεται : Α Π Α Ξ Ι Ω Σ Η  &  Π Ε Ρ Ι Φ Ρ Ο Ν Η Σ Η ! κοινώς Γ Ρ Α Ψ Ι Μ Ο !!! τελεία καί παύλα γιατί νομίζω το  να επιδιώκει να  ασχολόυνται όλοι κατ' αυτόν τον τρόπο μαζί του έχει καταντήσει νοσηρό !
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

παλλικάρι χρήζεις ψυχιατρικής βοήθειας άμεσα μην το αφήνεις χειροτερεύει >:(
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  να γραφει η αλλη  γι αυτον να γραφει σε υπογραφη οσο τους φτυνεις τους αντρες να κολανε περισσότερο να το εχει δει ο ιδιος, και να βγαινει και να ζηταει συγνωμη για οτι εχει πει?Ποσο χαμηλα ποια, ειναι σαν να λεει ευχαριστω που με βριζεις.

Δηλαδη τοσο χαμηλα μπορει να πεσει ενας ανθρωπος για μια γυναικα? Και συγκεκριμενα αυτο δεν ειναι που φανταζετα ο  ορεστης,δεν ειναι καν αυτο που θελει αυτος, οταν υπαρχει στην μεση το υλικο αγαθο δηλαδη το χρημα, οσο και αν θελει η αλλη να μην το παραδεχτει τον κανει γλυκο τον αλλον. Δηλαδη εαν δεν ηταν πελατης ο ορεστης σταθερος της δεσποινας, θα δεχοταν η ιδια να βγει μαζι του, να πανε σε κλαμπ , για καφε ,εστω και να μιλανε ,η  δεν ξερω εγω τι? Οχι πιστεψε με θα τον εβλεπε στον δρομο και θα αλλαζε πεζοδρομιο.

το παιδι εμφανισιακα ειναι μια χαρα,δεν ειναι κανας χλεπας,τοσες γυναικες υπαρχουν γυρω? Τετοια εμμονη με μια συγκεκριμενη?

αν ειναι τοσο τελεια να παμε και εμεις ρε φιλε  :grin:
δεν ειναι υγιεις κατασταση αυτη, αυτο το πραγμα ειναι αρωστια,και προπαντως κακη αυτοεκτιμηση .

τεσπα, ξερω οτι ο ορεστης δεν υπολογιζει καν αυτα που λεει ο καθενας εδω περα,και συγκεκριμενα δυο τρεις του εχουν δωσει συμβουλες ο καθενας τον δουλευει.

Αλλα ειναι εκνευριστικο.

Ξυπνα φιλε,θα αρωστησεις στο τελος.

ρε μαλάκα πάλι σεντόνι έγραψες :tickedoff: :tickedoff:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Λοιπον παιδακια,

θα το πω μια φορα: εγω λοιπον πηγα και ξαναπερασα με τη Δεσποινα και περασα και πολυ καλα γιατι η κοπελα ειναι καλη επαγγελματιας και παραπονο δεν εχω. Και ξαλαφρωσα οπως ειπε και μια ψυχη. Και γενικα η ολη φαση ειναι οτι εγω παω και κανω τα γουστα μου με την κοπελα, με ξερει την ξερω και για αυτο περναω καλα μαζι της. Ειναι καθαρα σαρκικο/σωματικο οπως ειχε πει και μια αλλη ψυχη...

Απο κει και περα, σε ανθρωπινο επιπεδο, δε γουσταρω να ξερω οτι φευγοντας πισω θα βριζει και θα με καταριεται, γιατι καλως η κακως ξερω οτι ακομα μου κραταει κακια για ο,τι εγινε.

Προφανως για δικους της λογους (οικονομικους) η Δεσποινα ο,τι και να κανω σαν πελατη της δεν προκειται να με διωξει. Θα συνεχισει να μου κανει ολα τα γουστα στο δωματιο εφοσον και γω δε ζηταω κατι τραβηγμενο.

Αλλα σαν ανθρωπο με εχει πολυ αχτι και δε μου αρεσει αυτο. Εγω λοιπον της ζηταω συγγνωμη για ο,τι εκανα εγω, εκεινη σαν ανθρωπος ας το εκτιμησει... Αν οχι... οσο εκτιμαει τα λεφτα μου και σαν επαγγελματιας μου φερεται σωστα, θα συνεχισω να την εκτιμω και γω σαν επαγγελματια ιεροδουλη...

Καλη σας μερα

ΥΓ: και παρακαλω μην ασχολειστε αλλο, εγω δεν προκειται να κατσω να γραψω αλλα μηνυματα γιατι εχω κι αλλες δουλειες...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
  να γραφει η αλλη  γι αυτον να γραφει σε υπογραφη οσο τους φτυνεις τους αντρες να κολανε περισσότερο να το εχει δει ο ιδιος, και να βγαινει και να ζηταει συγνωμη για οτι εχει πει?Ποσο χαμηλα ποια, ειναι σαν να λεει ευχαριστω που με βριζεις.

Δηλαδη τοσο χαμηλα μπορει να πεσει ενας ανθρωπος για μια γυναικα? Και συγκεκριμενα αυτο δεν ειναι που φανταζετα ο  ορεστης,δεν ειναι καν αυτο που θελει αυτος, οταν υπαρχει στην μεση το υλικο αγαθο δηλαδη το χρημα, οσο και αν θελει η αλλη να μην το παραδεχτει τον κανει γλυκο τον αλλον. Δηλαδη εαν δεν ηταν πελατης ο ορεστης σταθερος της δεσποινας, θα δεχοταν η ιδια να βγει μαζι του, να πανε σε κλαμπ , για καφε ,εστω και να μιλανε ,η  δεν ξερω εγω τι? Οχι πιστεψε με θα τον εβλεπε στον δρομο και θα αλλαζε πεζοδρομιο.

το παιδι εμφανισιακα ειναι μια χαρα,δεν ειναι κανας χλεπας,τοσες γυναικες υπαρχουν γυρω? Τετοια εμμονη με μια συγκεκριμενη?

αν ειναι τοσο τελεια να παμε και εμεις ρε φιλε  :grin:
δεν ειναι υγιεις κατασταση αυτη, αυτο το πραγμα ειναι αρωστια,και προπαντως κακη αυτοεκτιμηση .

τεσπα, ξερω οτι ο ορεστης δεν υπολογιζει καν αυτα που λεει ο καθενας εδω περα,και συγκεκριμενα δυο τρεις του εχουν δωσει συμβουλες ο καθενας τον δουλευει.

Αλλα ειναι εκνευριστικο.

Ξυπνα φιλε,θα αρωστησεις στο τελος.
[size=20pt]AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA[/size]  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κοιτα ποιος μιλαει  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ερε Νωντας που σου χρειαζεται... :s&m_2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom