Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
αλητεςςςςςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.................. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
αλητεςςςςςςςςςςςςςςςςς μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ.................. :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:

Προφητικός ήμουν ο άτιμος... Να το το αγόρι μας πάλι....  :grin:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:



Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί.

Αχ ρε Ορεστη!γιατι σου αρεσει να σε βριζουν;  :think:  Eγω ακομα και με θαψιμο πισω απο την πλάτη μου νιώθω οτι θα παραπατησω.  :pipa3:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:
εσυ δεν βαζεις μυαλο...

 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Καλημέρα από τον πιο αλήτη από ολους...  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Την τελευταία φορά που μπήκα στο φόρουμ είχα γράψει πολύ άσχημα λόγια και ντρέπομαι πραγματικά για αυτό, για αυτό και θα ζητήσω ΣΥΓΓΝΩΜΗ από τη Δέσποινα για τη συμπεριφορά μου εδώ και ΣΥΓΓΝΩΜΗ που δεν μπόρεσα να της δώσω αυτό που ήθελε στο Καράβελ.

Την ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ που δέχτηκε να μου ξαναμιλήσει, έστω και τυπικά, κι από κει και πέρα στο χέρι της είναι αν θα με δέχεται στο στούντιο ή όχι...

Ξέρω ότι μπορεί να ακούσω βρίσιμο για αυτό, κοροϊδίες κλπ, αλλά δε με απασχολεί. Την καυλιάρα μας την κρίνω σαν επαγγελματία και όχι σαν φίλη μου, έτσι πρέπει...

Και σαν επαγγελματίας είναι σωστή, σαν άνθρωπο δε θέλω να την κρίνω γιατί με έχει στεναχωρήσει κάποιες φορές, αλλά δεν πειράζει...

Αυτή η εξομολόγηση δε στοχεύει κάπου, απλά θέλω να έχω ήσυχη τη συνείδησή μου... Αν θέλω να πω κάτι στη Δέσποινα θα το πω κατ'ιδίαν, θέλω απλώς να δείξω ότι εγώ από την πλευρά μου είμαι σωστός κι αφού έσφαλα δημόσια με τη συμπεριφορά μου, δημόσια θα το παραδεχτώ... Από κει και πέρα, τα άλλα θα τα πούμε στο στούντιο με τη Δέσποινα και τα άλλα κορίτσια...

Ευχαριστώ ΟΛΟΥΣ εκ των προτέρων που δε θα με θάψετε.  :rolleyes:

ενα καλο εκανες και σταματησες να ασχολεισαι με το θεμα και να τα παλι τα ιδια...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ενα καλο εκανες και σταματησες να ασχολεισαι με το θεμα και να τα παλι τα ιδια...
  να γραφει η αλλη  γι αυτον να γραφει σε υπογραφη οσο τους φτυνεις τους αντρες να κολανε περισσότερο να το εχει δει ο ιδιος, και να βγαινει και να ζηταει συγνωμη για οτι εχει πει?Ποσο χαμηλα ποια, ειναι σαν να λεει ευχαριστω που με βριζεις.

Δηλαδη τοσο χαμηλα μπορει να πεσει ενας ανθρωπος για μια γυναικα? Και συγκεκριμενα αυτο δεν ειναι που φανταζετα ο  ορεστης,δεν ειναι καν αυτο που θελει αυτος, οταν υπαρχει στην μεση το υλικο αγαθο δηλαδη το χρημα, οσο και αν θελει η αλλη να μην το παραδεχτει τον κανει γλυκο τον αλλον. Δηλαδη εαν δεν ηταν πελατης ο ορεστης σταθερος της δεσποινας, θα δεχοταν η ιδια να βγει μαζι του, να πανε σε κλαμπ , για καφε ,εστω και να μιλανε ,η  δεν ξερω εγω τι? Οχι πιστεψε με θα τον εβλεπε στον δρομο και θα αλλαζε πεζοδρομιο.

το παιδι εμφανισιακα ειναι μια χαρα,δεν ειναι κανας χλεπας,τοσες γυναικες υπαρχουν γυρω? Τετοια εμμονη με μια συγκεκριμενη?

αν ειναι τοσο τελεια να παμε και εμεις ρε φιλε  :grin:
δεν ειναι υγιεις κατασταση αυτη, αυτο το πραγμα ειναι αρωστια,και προπαντως κακη αυτοεκτιμηση .

τεσπα, ξερω οτι ο ορεστης δεν υπολογιζει καν αυτα που λεει ο καθενας εδω περα,και συγκεκριμενα δυο τρεις του εχουν δωσει συμβουλες ο καθενας τον δουλευει.

Αλλα ειναι εκνευριστικο.

Ξυπνα φιλε,θα αρωστησεις στο τελος.

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom