Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Καλημεραααα.....  :-*


Μα δεν μπορω άλλο σε λίγο θα μας κάνουν μαθήματα και για το πως θα γαμιομαστε.....ΕΛΕΟΣ........
βρε Δεσποινα δεν σου είπε κανείς πώς θα γαμιόσαστε.Αλλά όταν σου λέει ο άλλος ότι τηλεφώνησε κι ότι του είπαν ότι κλείσατε νωρίτερα ή όταν πέρασα κι εγώ και ήταν τα κορίτσια ελεύθερα αλλά το φως σβηστό, είναι κάπως άκυρο να λες ότι το σβήσατε γιατί είχατε πολλή δουλειά.Με πιάνεις έτσι?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλημεραααα.....  :-*


Μα δεν μπορω άλλο σε λίγο θα μας κάνουν μαθήματα και για το πως θα γαμιομαστε.....ΕΛΕΟΣ........
Μπορεί ο πελάτης να έχει (πάντα) δίκιο ...

αλλά δεν υφίσταται να κάνει κάποιος τον Γιατρό ενώ θέλει θεραπεία ...

:think:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε τύπε καλησπέρα,

έχω απορία τι ρόλο παίζεις ...  :think:
καλησπερα και σε σενα..

Κανενα ρολο , απλα μου την δεινουν μερικοι τυποι γλαζε και μη μπεσαλιδες, με προκαλουν συνεχεια, λαθος που τσιμπαω αλλα θελω να τους βαλω στην θεση τους, απλο  :sunglasses:
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
βρε Δεσποινα δεν σου είπε κανείς πώς θα γαμιόσαστε.Αλλά όταν σου λέει ο άλλος ότι τηλεφώνησε κι ότι του είπαν ότι κλείσατε νωρίτερα ή όταν πέρασα κι εγώ και ήταν τα κορίτσια ελεύθερα αλλά το φως σβηστό, είναι κάπως άκυρο να λες ότι το σβήσατε γιατί είχατε πολλή δουλειά.Με πιάνεις έτσι?


Άκου να σου πω κάτι τώρα...

Για το απόγευμα ξέρω γιατι το είχαμε κλειστό για την νύχτα θα σε γέλασω........αλλα εχω βαρεθεί τους καχυπωπτους που μιλάνε χωρίς να γνωρίζουν τίποτα.....και αλήθεια σε λίγο θα θελήσετε να μας κάνετε και μαθήματα για το γαμηση.......ΕΛΕΟΣ.......
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Καλα εσυ φροντηστηριο πηγες???  :think:  :grin: :grin: :grin: :grin:


Το μεγαλύτερο φροντιστήριο είναι το μαγαζι το οποίο δουλεύω αυτήν την στιγμή.....

Το οποίο με έχει στήριξη εδω και 7μήνες και μου έχει μάθει πολλά πράγματα.....εχω δουλέψει σε πολλά μαγαζιά αλλα σε κανένα δεν μου άνοιξαν την αγκαλιά τους όπως αυτο εδω....


Σε καλυψα?????
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Άκου να σου πω κάτι τώρα...

Για το απόγευμα ξέρω γιατι το είχαμε κλειστό για την νύχτα θα σε γέλασω........αλλα εχω βαρεθεί τους καχυπωπτους που μιλάνε χωρίς να γνωρίζουν τίποτα.....και αλήθεια σε λίγο θα θελήσετε να μας κάνετε και μαθήματα για το γαμηση.......ΕΛΕΟΣ.......

Μπορει και να δουμε κωλαρακι τοτε..... :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Γιατί έχεις νεύρα? Η Μπέτυ ποτέ δεν θα μιλούσε έτσι!
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Το μεγαλύτερο φροντιστήριο είναι το μαγαζι το οποίο δουλεύω αυτήν την στιγμή.....

Το οποίο με έχει στήριξη εδω και 7μήνες και μου έχει μάθει πολλά πράγματα.....εχω δουλέψει σε πολλά μαγαζιά αλλα σε κανένα δεν μου άνοιξαν την αγκαλιά τους όπως αυτο εδω....


Σε καλυψα?????
Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει!  :grin:

ΥΓ. Το 104 απο τα καλυτερα η το καλυτερο στην Αθηνα. Να δουμε και το καινουργιο μωρο και αν ειναι η Ρουμανα θελει πολυ χαστουκι.  ;)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Άκου να σου πω κάτι τώρα...

Για το απόγευμα ξέρω γιατι το είχαμε κλειστό για την νύχτα θα σε γέλασω........αλλα εχω βαρεθεί τους καχυπωπτους που μιλάνε χωρίς να γνωρίζουν τίποτα.....και αλήθεια σε λίγο θα θελήσετε να μας κάνετε και μαθήματα για το γαμηση.......ΕΛΕΟΣ.......
Σαφώς δεν θέλουμε (οι πελάτες) να σας κάνουμε μαθήματα για το γαμίσι ...

όμως κάτι γνωρίζουμε ...  ;)
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
Γιατί έχεις νεύρα? Η Μπέτυ ποτέ δεν θα μιλούσε έτσι!

Ρωτάς και ολας....ειμαι τρελή και θελω ψυχίατρο σε καλυψα????
Αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει!  :grin:

ΥΓ. Το 104 απο τα καλυτερα η το καλυτερο στην Αθηνα. Να δουμε και το καινουργιο μωρο και αν ειναι η Ρουμανα θελει πολυ χαστουκι.  ;)


Δεν τα λέω αυτα για να το παινεψω αλλα επειδη είναι ΑΛΉΘΕΙΑ..................οποίος θέλει ας τα πιστέψει....
 

kakasximos30

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2012
Μηνύματα
238
Like
2
Πόντοι
1
Ρωτάς και ολας....ειμαι τρελή και θελω ψυχίατρο σε καλυψα????

Δεν τα λέω αυτα για να το παινεψω αλλα επειδη είναι ΑΛΉΘΕΙΑ..................οποίος θέλει ας τα πιστέψει....
Όχι δεν είσαι τρελή και δεν θες ψυχίατρο ρε μωρό.Απλά υπερασπίζεσαι το χώρο όπου δουλεύεις και καλά κάνεις.Απλά δεν είναι ωραίο να υποτιμάς τη νοημοσύνη του άλλου.
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Ρωτάς και ολας....ειμαι τρελή και θελω ψυχίατρο σε καλυψα????

Δεν τα λέω αυτα για να το παινεψω αλλα επειδη είναι ΑΛΉΘΕΙΑ..................οποίος θέλει ας τα πιστέψει....

Καυλιαρα ...........ειμαι σιγουρος οτι κατι ελαχιστα θα εχω να σου μαθω, μονον αν αφησεις τους περιορισμους εξω απο το δωματιο!!  :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom